2 CALL

2 CALL

Call центр 2 CALL

Отзывы о работе в 2 CALL, зарплаты

1. 30 сентября 2019

Шановні жителі славного древнього міста Чернігова, будьте пильні !!! До Вас припленталася група аферистів-гастролерів !!! Вони називають себе 2 call, або український центр стратегічних …і так далі. Персонально це максим яценко із шайкою сраколизів. Всі вони — «підтирачки» Ваших колишніх депутатів Березенка і Микитася. В колл-центрі займаються протизаконною шахрайською діяльністю, дурять своїх працівників як можуть !!! Офіційного працевлаштування в них не має, зарплату нараховують як хочуть, її виплату затримують на 10 днів !!! В 2 call процвітають наркоманія, п’янство…Дівок із села, які гавкають в тому 2 каллі, яценко і компанія схляють до розпусти, а хто відмовляється, тиснуть, залякують шантажують. Якщо Ви — нормальні люди, Ви все одно підете 2 call !!! Тому шукайте нормальну роботу. З міста Рівного 2 call тікає, тому що МИ ВЗЯЛИ В РУКИ ВИЛА І СКИНУЛИ ТОЙ 2 КАЛЛ В КАНАВУ !!! Більше, ніж 30 працівників вони у Рівному ніколи не набирали !!! З РІВНОГО ЇХ ВИГНАЛИ !!!

2. 17 сентября 2019

Что за бред здесь написан!Компания -работает и расцветает!Офис есть также в Чернигове!Хороший и дружный коллектив!Все честно,добросовестно,профессионально как со стороны руководства, так и со стороны операторов!Все работают на благо Компании!И самое главное-в компании все коллеги(начиная от высокого руководства и до оператора-новичка,стажера)потому что цель у всех одна-мы любим свою Компанию,свою работу, мы одна семья!и это не просто слова!Заявляю ответственно-что та «писака этих гадостей»просто оказавшийся не пригодный для профессии оператора и всю злость,всю свою желчь выливает на нормальных людей!Противно!пробуйте себя в других профессиях-может где пригодитесь!нам нужны порядочные и добросовестные люди!

3. 24 ноября 2018

ДО УВАГИ ВСІХ, ХТО ШУКАЄ РОБОТУ !!! У м. Рівному політтехноЛОХ, аферист та шахрай з м. Києва Максим Яценко, у співпраці з місцевим ссученим свободівцем Назаром Микитиним відкрили сраний колл-центр для розкрутки регіонала-мажора Сергія Березенка та іншого проросійського сміття. На роботу набирають *** та [censored] із общаг та довколишніх сіл. Якщо Ви — нормальна та порядна людина, Ви маєте ЗНАТИ ЩО: ніякого офіційного працевлаштування у них не було, немає і бути не може !!!! ВОНИ ВАС ПРОСТО ДУРЯТЬ !!!! Це пов»язано не тільки з тим, що Яценко і Микитин з глибоким презирством та неповагою ставляться до своїх працівників, а також із тим, що це «шарашкіна контора», яка займається ПРОТИЗАКОННОЮ діяльністю ! І Ви, як її працівник можете бути ПРИТЯГНУТІ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ !!! Окрім цього, в 2 call діє «система компромату» на кожного працівника !!! Вас будуть споювати, підсажувати на наркотики, фотографувати, а потім, — погрожувати повідомити у ВУЗ, або вашим близьким та знайомим ! В 2 call процвітає РОЗПУСТА !!!! Окремих дівок, Яценко з Микитиним набирали в колл-центр для того, щоб займатися із ними сексом (бекер, мацко, горецька, чорна та ін…). Навіть, якщо Ви — порядна дівчина чи жінка, ви маєте бути обов’язково ЛОЯЛЬНИМИ ДО РОЗПУСТИ !!!! Інакше Вас виживуть ! Розумних в 2 call не [censored] Зважте, що всі органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації, а також рівняни ЗНАЮТЬ ПРО ГАДЮЧНИК 2 CALL !!! ОБЕРЕЖНО, БРЕХАТИ ТА «ВІШАТИ ЛОКШИНУ НА ВУХА» В 2 CALL ВМІЮТЬ ПРОФЕСІЙНО !!!

4. 28 октября 2018

Настав час поставити всі крапки над і. Хочу розповісти всім нормальним людям, як мене ОБДУРИЛИ у тому 2 call. Я працювала в Інституті права КУП НАНУ офіційно шість років. В другій половині дня вирішила знайти підробіток. На роботу в 2 call мене взяв Максим Яценко, тому що Назар Микитин тоді ще був ніхто і ніщо. Спочатку все було ніби добре: мою роботу хвалили, мені лестили … Потім я стала помічати спочатку приховану заздрість колег, яка поступово переросла у відкриту злість. Назар став на бік того бидла (пізніше, зрозуміла, чому). Я особисто була свідком, як ті селючки вживали наркотики, пиячили, розповідали, як займаються проституцією і просто розпустою. Як Горецьку за анальний секс, Назар зробив супервізором. Як Бекер за мінети, які вона робила Микитину і Яценку, посадили на кращі та більш високооплачувані проекти. Там ще було багато шалав, які **лися за «місце під сонцем». Врешті, я звільнилася. Тоді мені подзвонив Максим і сказав, що не хоче втрачати цінного працівника, і запитав, на яких умовах я згідна повернутися. Я відповіла, що погоджусь працювати в автономному режимі, щоб ті курви не смерділи мені під носом куривом та перегаром. Максим погодився… Потім мені подзвонив Назар і сказав що вони вже «про все домовилися» … Я повернулася. Назар довго розповідав про те, який потенціал в мені вони з Максимом бачать. Пропонують мені посаду супервізора, проте спочатку я повинна була пройти випробувальний період — два тижні. Я сумлінно виконувала всі обов’язки супервізора. По закінченню вказаного часу, підійшла до Микитина і запитала, чи успішно я пройшла випробувальний термін. Він сказав: ТАК ! Але на проекті ще не працює 20 операторів, і поки що все відкладається… Натомість запропонував офіційне працевлаштування в трудову книжку. ЯК ТАКА ЛЮДИНА ЯК НАЗАР МОЖЕ БРЕХАТИ?! Я звільнилася з інституту, взяла трудову книжку, прийшла в 2 call і простягла її Назару… Той ГАД Микитин почервонів, вкрився потом, але БРЕХАТИ не припинив ! Сказав, що немає ще наказу. Потім я дізналася, що ніякого офіційного працевлаштування у них взагалі немає, що 2call — це «шарашкіна контора», а мою зарплату за роботу супервізором Яценко віддав своїй курві Мацко (вона вже встигла поїхати до Києва та добре тому Яценку відсосати ***)! ЯЦЕНКО ТА МИКИТИН — ПРОЙДИСВІТИ !!!

5. 4 августа 2018

Хлопчина, якого звуть Мари, Микитин Назар цим не займаеться. Шахрайськими политтехнологиями займаеться Максим Яценко !!! Назар — це просто «шистка», ссучений свободивець, иуда та **.рь!!! Пам»ятаемо часи, коли той Микитин скакав коло Яценка як «козачок» и виконував кожну його хотелку !!! Ха-ха.

6. 6 июня 2018

Не знаю, як на рахунок статевої розпусти, але працюючи там я помітив, що Юлія Бекер дійсно працює на таких проектах, на яких ніхто з інших операторів не сидить. Та й відношення до неї лояльніше, ніж до інших.
    А на рахунок з/п, то там дійсно дурять. Обіцяють спочатку хорошу з/п типу погодинну оплату, а потім виявляється вони все рахують по секундах дзвінків. І з обіцяних 3000 авансу я отримав 1500.
    Юля Бекер іноді навіть дозволяла собі приходити набагато пізніше, ніж інші працівники, а йшла з роботи так як всі.
    А коли мені заявили, що я не маю права спілкуватись з друзями з іншого кол-центру, де я працював до того, то я був в шоці.
    Назар, заспокойся, нікому не цікаво чим ти там займаєшся.
    Типу я підписував договір, що не буду розповідати внутрішні справи компанії.

7. 13 мая 2018

В 2 call також вдаються до фейкових інтеренет-голосувань за проросійські партії та діячів РУССКАГО МІРА з Києва, Харькова та Одеси через соц. мережі та їх розширення. Відбувається це так: Микитин Назар скидає працівникам посилання на ел. пошту, ті переходять і голосують, за кого скаже Назар. Пишуть також замовні коментарі в Інтернеті. Тих працівників, які відмовляються таке робити – звільняють ! ГАНЬБА !!! ОСЬ ТАК У РІВНОМУ ДЕПУТАТ ОБЛ.РАДИ ВОЛОДИМИР МУЛЯР ВІД ПАРТІЇ «СВОБОДА» ТА ЙОГО «ШЕСТІРКА» НАЗАР МИКИТИН СПІВПРАЦЮЮТЬ ІЗ РИГОАНАЛІВСЬКИМ ХОЛУЄМ МАКСИМОМ ЯЦЕНКОМ !!! Ми вже повідомили «Правий Сектор» про діяльність колл-центру, який працює на проросійські політичні сили у м. Рівному. Тому, час, коли ввійдуть вила в жирні дупи Микитина, Муляра та Яценка вже не за горами !!!

8. 13 мая 2018

До складу того «УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ «СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ», або ще вони себе називають USSC, входять й інші пройдисвіти – Ганна Іщенко (інфантильна дурепа, колишня коханка Яценка, яку він покинув, внюхавши молоду *** МАРИНУ МАЦКО). Наступним є сумнозвісний Максим Карижський – колишній шеф телекомпанії «Інтер», саме він був організатор передвиборчої піар-кампанії Януковича та партії регіонів та цьому каналі та тих потоків брехні, у яких мало не захлинулася вся країна. А також Пилип Палютін – автор «ГЕНІАЛЬНОГО ІМІДЖУ» всеукраїнського посміховиська Наталки Королевської. Затесалися туди й перефарбовані «регіонали» Анатолій Мороз та Віталій Збукар – місцеві депутати-«князьки», яких відмив від «ригоаналівського *івна» той «гений ригоговномоя» Максим Яценко. Є ще одна карикатурна особа – Катерина Миролюбенко, яка організовувала мітинги та «політичні тури» на підтримку партії регіонів, так звані «каруселі». Будучи сама недорозвинутою кретинкою проводить «тренінги особистісного розвитку» ! Можете подивитися на Youtube ! Ржач повний ! Як бачимо, шайка підібралась ще та… Патріоти Рівного ! Не пустимо цю гидоту до нашого СЛАВНОГО МІСТА ! Візьмемо вила в руки, прийдемо на вул. Фабричну, буд. 12 (3 пов. праворуч) та скинемо в канаву той 2 call ! слава україні !!! героям слава !!!

9. 13 мая 2018

в м. Києві вже 10 років існує такий собі «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ» – шахрайська організація політтехнологів-пройдисвітів. Очолює її Максим Яценко (професійний брехун та аферист, саме він привів у Верховну Раду багатьох одіозних проросійських депутатів РУССКАГО МІРА, зліпив «із гов*на конфетку», із депутатів-ригоаналів – патріотів. У м. Рівному співпрацює із членами партії «Свобода» депутатом облради Володимиром Муляром Назаром Микитиним. Саме в Рівному вони «сколотили» колл-центр 2 call для того, щоб розкручувати депутатів 206 та 180 виборчих округів Максима Микитася та Сергія Березенка. В 2 call складають електронні бази, що містять до 40 тис. контактів жителів вказаних округів м. Чергнігова. Використовуючи інформацію із Facebooke, оператори колл-центру збирають персональну інформацію про виборців – ПІП, рік народження, освіта, сімейний стан, діти, адреса, телефон, e-mail. Шляхом проведення соціологічних опитувань нібито від Інституту соціальних досліджень «СОЦІОПОЛІС» визначаються політичні вподобання та ідеологічні настрої електорату. Ці технології – маніпуляції думкою цих людей, адже Березенко та Микитась та їх партії «піаряться» як благодійники та реформатори (чого тільки варта ідіотська «Медична реформа»). Решту партій піддають ніщівному «чорному піару» – окремі запитання анкет сформулювані так, що українські патріотияні сили – «Укроп», «Батьківщина» та «Правий Сектор» подані як радикальні та дестабілізуючі. Цікаво, що всю цю роботу виконують обкурені ***дуваті студентки із общаг, селючки п’яниці із бридкими прокуреними голосами, яких Назар Микити спеціально підсажує на спиртне і алкоголь, щоб займатися із ними розпустою ! Потім знімає все неподобство на телефон та погрожує повідомити у ВУЗ, якщо будуть патякати про те, чим займаються в 2 call !

10. 3 марта 2018

2 call — РОЗВОД і ЛОХОТРОН ! Місяць тому назад пішла на співбесіду в цей колл-центр. Спочатку мордаста супервізор Оля все гарно розповідала, вирячала свої брехливі собачі очі та обіцяла «золоті гори» — оплачуване навчання, 20 грн. — за годину роботи за перший місяць, 35 грн. — потім. Після першого місяця роботи нас частину звільнили ! Сказали, що ми не «пройшли внутрішньої конкуренції» бо погані працівники ! Гроші на нас, *УКИ заробили і викинули ! Потім мені дівчата розповіли, що НАЗАР МИКИТИН любить тільки симпатичних дівчат, які погоджуються з ним на інтим, а негарних, і тих, що йому не дали — звільняє ! ЛЮДИ ! ПРИЙДЕТЕ В ЦЕЙ 2 CALL — ПЛЮНЬТЕ В МОРДУ ТОМУ **(АРЮ НАЗАРУ і ТІЙ *УЦІ ГОРЕЦЬКІЙ !

11. 18 февраля 2018

Та що ти кажеш, Микитин Назар ! Ти така реальна NastiaOpalko як із бегемота балерина ! Як така різниця, коли ми влаштувалися на цю роботу ? Ми і так ВСЕ ДОБРЕ ПАМ»ЯТАЄМО ! Так, нас було троє, Віка Степ-ць лишилася заробити грошей на Польщу. ВСІ, ХТО ПРАЦЮВАВ У ВАШІЙ СРАНІЙ ФІРМІ ЗНАЄ, ЩО ТА ІСТОРІЯ ІЗ ВІКОЮ ПРАВДА ! І тільки я сама знаю, як пишеться моє ім»я !

12. 10 февраля 2018

Цікаво, якого розквіту досягла ця облізла контора?! Хочеш в обличчя? Отримуй ! Від імені всіх порядних дівчат, які працювали або зараз працюють у цій буцигарні, МИКИТИН НАЗАР — ТИ ПІДЛА, БРЕХЛИВА, РОЗПУСНА КРИСА!!! МИ НЕ ДАЛИ ТОБІ І НЕ ДАМО! УСПІХУ ДОСЯГНЕМО РОЗУМОМ, А НЕ ****ОЮ ! ЗНАЄМО Й ІШИХ — МАЦКО, ГОРЕЦЬКА, БЕКЕР — [censored] ЯКІ ТОБІ ЗРОБИЛИ МІНЕТ У ТВОЇЙ БІЛІЙ МАШИНІ !!!

13. 1 февраля 2018

Цікава ви жіночка! Не припиняєте волати на усіх сайтах про своє сприяння, тільки не зрозуміло кому і в чому ?! У відмиванні 2 call від ганьби ?! Чи у залякуванні дівчат, щоб ті мовчали ?! Ви багато років співпрацюєте із Максимом Яценком, за чутками, були його коханкою, яку він покинув, внюхавши молоду *УЧКУ МАРИНУ МАЦКО. Якби ви вміли захищати свої права,то не були би «брошенкою», мітлою для розгрібання купи використаних [censored] ЯКІ ЛИШИЛИ ВАМ ваші люб»язні ЯЦЕНКО та МИКИТИН ! Співвласником замість вас скоро буде ота марина… так тобі і треба, стара курво ! Готові сприяти ТОБІ у вирішенні ТВОГО ПРИКРОГО ВИПАДКУ ! За скромну винагороду, роздеремо мацко як собаки жабу !

14. 24 января 2018

@NastiaOpalko, NastiaOpalko все ідеально ти придумала про мене, тільки ми не закінчили медколедж, і подруг моїх було не 2 які працювали тут а ми 3 прийшли сюди одночасно, також ми ще вчились і поєднували роботу, а не закінчили медколедж. Звільнилась я бо знайшла роботу фармацевта, по моїй спеціальності. Тому підтверджую що це все наклеп на компанію і на керівника, не знаю хто це хвора людина яка вдає мене тут, жодних описаних ситуацій зі мною і моїми подругами не відбувалось. А також могла б загуглити, що моє ім’я на англійській мові пишиться Nastya
    З повагою реальна Настя Опалько

15. 9 января 2018

Доброї пори та часу всім, хто читає всі ці відгуки!!!
    Читаю і дивуюся від того, що заздрість, лицемірність та підступність робить із людьми. Найбільш дивує те, що це пишуть не конкуренти, які заздрять успіхам компанії 2 call, а самі ж працівники, які на даний момент і досі працюють у 2 call. ЛЮДИ, якщо вас так «заїдає Жаба» стосовно розквіту та успіху компанії, якщо так сильно ненавидите Назара Микитина, але при цьому ходите до нього на роботу та отримуєте від нього гроші — то майте СМІЛИВІСТЬ — ПІДІЙДІТЬ І СКАЖІТЬ ЙОМУ ВСЕ, ЩО ВИ ПРО НЬОГО ДУМАЄТЕ В ОБЛИЧЧЯ, А НЕ ПИШЕТЕ В ІНТЕРНЕТІ ВСЯКЕ НЕВІГЛАСТВО. НЕ БУДЬТЕ ТУПИМ БИДЛОМ ТА ПІДСТУПНОЮ СВОЛОТОЮ, ЯКА НАІГРАННО ПОСМІХАЄТЬСЯ В ЛИЦЕ, А ЗА СПИНОЮ ПИШЕ НЕПРИСТОЙНИЙ ТА ПАПЛЮЖНИЙ ТЕКСТ, щоб зганьбити його та компанію. НЕ БУДЬТЕ КРИСАМИ!!!

16. 8 января 2018

Влітку минулого року, після закінчення медучилища, я з двома своїми подругами Віками вирішили підзаробити. Знайшли по Інтернету ту 2 call. Спочаку все було гарно, хороший керівник Назар Микитин, безкоштовий чай з печивом. Потім ми побачили зворотній бік роботи в компанії. Одного разу я знайшла подругу заплакану в коридорі, вона мені розповіла, що той Назар затяг її до туалету та вимагав зробити йому мінет. Моя подруга — порядна дівчина і відмовилася … Тоді він її схопив за волосся і погрожував відвезти в ліс з своїм кумом і згвалтувати. Після чого ми втікли з тої сраної фірми !!!

17. 21 декабря 2017

Можу підтвердити певною мірою слова Сергія, оскільки «натяки» на подібні речі однозначно є, особливо якщо дівчина новенька і гарно виглядає. Крім того, керівник, чи то його зам — супервізор можуть як стій-дивись нагрубити і для них це нормально.
    З приводу роботи — дуже часто змінюється тематика обслуговування дзвінків. На співбесіді кажуть, що робота з такимто проектом, може бути ще однин,або можеш вибрати на якому хочеш працювати, а за тиждень роботи виявляється що працюєш навіть не на двох, а 4-5 проектів. Щоб пройти до роботи ходиш темними страшними коридорами, і боїшся щоб на голову кусок стіни не впало…жесть.

18. 27 сентября 2017

Доброго дня, я є засновником даної компанії, й цим листом повідомляю про розміщення 02.09.2017 користувачем під іменем Сергій недостовірної інформаціїпро нібито спонукання до розпусти працівників компанії.
    враховуючи положення чинного законодаства про право на спротсування недостовірної інформації, розуміючи завідомо наклепницький характер розміщених користувачем Сергій повідомлень, реалізуючи право на ведення господарської діяльності у відповідності до встановлених правил та реагуючи на подібні повідомлення:
    1) офіційно виражаю позицію компанії про недостовірність та наклепницький характер розміщеного повідомлення користувачем сергій;
    2) декларую готовність надати відповідні підтверджуючі відомості правомріності діляьності компанії;
    3) прошу видалити розміщене 02.09.2017 користувачем Сергій повідомлення, як таке, що є завідомо недостовірним та спотворює репутацію компанії;
    4) прошу надати відомості про джерела отримання інофрмації від користувача Сергій (документи, листи в електронній /будь-якій іншій формі).
    5) у випадку надходження будь-яких інших аналогічних повідомлень від користувачів повідомляти мене за телефоном 0973105658 або електронною адресою [email protected] для підтвердження вірності розміщуваних повідомлень.
    переконана, що Ваш інтернет-ресур направлений на розміщення правдивої та перевіреної інформації.
    в рамках своєї діяльності ми відкриті для будь-яких проявів уваги, однак гтові надати рішучу відповідь подібним махінаціям.
    прошу вважати дану відповідь офіційною позицією компанії та прийняти правові наслідки його ігнорування.
    буде не зайвим нагадати, що за розміщення недостовірної інформації передбачено відповідальність, а розслідування злочинів в тому числі й з використанням мережі Інтернет є предметом діяльності правоохоронних органів.
    готова надати прінтскріни розміщених повідомлень для підтвердження своєї позиції.

19. 2 сентября 2017

Фірму очолюють Яценко Максим та Микитин Назар, які спонукають студентів місцевих ВУЗів до статевої розпусти (працівниця 2 call, студентка МЕГУ Юля БЕКЕР перебуває одночасно в статевих стосунках із очільниками цієї фірми.,процвітають наркоманія, куріння…

Добавьте зарплату в компании 2 CALL

Добавить отзыв о работодателе 2 CALL

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 2 CALL?