АДС

АДС

Розничная Продажа Мебельной Фурнитуры

Отзывы о работе в АДС, зарплаты

1. 17 марта 2024

Кончена компанія ,платять мало ,зарплата ,,чорна,, дурять страшно, ***і щоб ця компанія збанкрутіла!!!

2. 5 марта 2024

Господи,нарешті я звільнилася з ads, 6 років я там пропрацювала ,і хочу написати тільки погане, бо там дійсно все керівництво повні довбоеб@, тілько про себе і думають ,про своі кішені ,а про звичайних працівників ,які тягнуть на собі все виробництво ,хе@р одні клали ,тупоголові жмоти

3. 8 января 2024

@stymchenko, какую хрень ты чудо пишешь, зп есть в штатном расписании, условия труда в должностной инструкции, рабочий день в кзоте…

4. 7 января 2024

Там працюють одні діти ,якіх легко залякати та зняти гроши ,просто раби ,а начальство кончені люди ,бездарі та профнепридатні предуркі ,понабирали дітей та залякують ,сволоти

5. 16 декабря 2023

Конечна компанія, особливо у Львові ,дурять людей ,штрафують за любу мелочь ,знімають гроши, керівництво одні жиди ,не кому не раджу йти туди працуваті

6. 24 сентября 2023

Народ, в мене син там пропрацував два тижня ,та втік з відти,бо там кіруючі нелюди ,понабирали дітей ,та змушують іх працувати навіть у вихідні ,погрожіючі шо не заплатять, а ще там пропогондують ,,руській мір,, та радять як втікаті від арміі,як втікати від війскомата та не попадати на військовий патруль,це е злочинці та пропагондони ,,руського міра,, інакше іх не назвеш!!! За це ми людми плаче СБУ.

1. 16 октября 2023

Дякуємо за зворотний зв’язок щодо роботи в компанії ADS. Нас дуже засмучує, що ви як наш працівник залишилися незадоволені.

Будь ласка, надайте більше деталей про те, що саме стало причиною Вашого невдоволення. Це допоможе нам краще зрозуміти ситуацію та вжити відповідних заходів для її виправлення.

В ADS ми серйозно ставимося до будь-яких зауважень працівників та прагнемо створити комфортні умови праці для нашої команди.

Звертайтеся до нас безпосередньо за контактними даними на сайті.

З повагою,
      Команда ADS

7. 23 сентября 2023

кончена компанія дурять на гроши штрафують та никуди не пожалієшся,бо зарплата чорна зато багато ,,начальників,,які нехера не роблять

8. 13 сентября 2023

@Гость, А що поганого в довгій співбесіді?
    Це для того, щоб краще розуміти один-одного. Рекомендую вам задавати питання, щоб потім уникнути непопрозуміння по з.п. як у вашму випадку.

9. 22 июля 2023

Сама кончена компанія де я працувала ,в день зарплати не додають гроші,говорять скажіть дякую і за це,куча начальників нероб,які просто ходят для галочкі,купа непотрібних людей,які не зашо получають великі гроші у порівняні з звичайними працівниками,корочі не рекомендую нікому йти на ADS працувати, потім пошкодуети, коли в кінці місяця недоотримуети то що вам обцяли ,они власник натуральна лиса свиня

10. 11 июля 2023

У них зарплата в конверте,собственник компании бандит,он не платить податок за работника,поэтому то и лупят людей,попробуй докажи потом что-то,

11. 5 июля 2023

Шапіто а не компанія. На співбесіді тримають годинами, ставлять мільйон різних запитань, ніби я йду на посаду генерального директора. Зарплати незрозумілі. У будь-якій іншій компанії на подібну посаду співбесіда пів години. Краще шукайте щось інше

12. 1 июля 2023

Власник адс лисій ***,жадібний та мелочний ***. не вірити адс,не йдіть туди працувати ,залишитись без штанів ,

13. 4 мая 2023

Да забудьте вы уже про эту компанию,там очень жосткие условия труда,я там работал,обман за обманом,зарплаты для простых работников маленькие,зато начальники себя не обижают,скоро народ оттуда разбежится и накроется эта компашка медным тазом,конкуренты постараются,дай то бог

14. 19 апреля 2023

В Харкові відкрита вакансія менеджера з закупівель. Оплата — 12000грн. Ще раз, менеджер з закупівель на виробництво (хто знає що таке виробництво — розуміє рівень навантаження і відповідальності). Зарплата 300 доларів. Квітень 2023 року. Нє, може я чогось не розумію, то ви мені скажіть — ну не диб*ли конч*ні?

15. 30 марта 2023

Народ не вірьти пану Андрію,він вже не одного працівника АДС у Львові кіданув на гроши,в него немає совісті зовсім,набірае молодих хлопців та дівчат на роботу ,бо молодих студентів легче надурити,я нікому не рекомендую їти на АДС на роботу,ви отримати шок!

16. 21 марта 2023

@Гость, А вам изначально знакомили с системой депремирования или просто взяли и оштрафовали «ни за что» ?

17. 2 марта 2023

Компания ADS совершенно не чистоплотная на руку компания,которая обещает много,а в конечном итоге ,,кидает,, своих работников на деньги,и доказать это невозможно потому что зарплата там в ,,конверте..и вместо поощрений штрафует работников за малейшее неповиновение,руководители там подонки редкостные,а хозяин компании вор и редкая мр@зь!!!

18. 19 февраля 2023

Я переселенка из Мариуполя,мой дом разбомбили,теперь я и моя семья находимся в Львове,ищу себе роботу,и прочитала объявление о приеме на роботу в АДС в Львове,заинтересовалась,и тут мне встретился знакомый,который там работает,тоже переселенец,и он мне посоветовал не идти туда работать,так как там собственник АДС,очень нечистоплотный наруку человек,обман за обманом,с зарплатой постоянно обманывают,за гривень удавится,в общем посоветовал туда не лезть.и ещё сказал что работников там штрафуют и никому не пожалуется,потому что зарплата в конверте,не докажеш ничего,в общем отговорил..

19. 30 января 2023

У лисого е зам,. Цей зам гирши навіть ніж сам лисий,це настоща *** по по призвіщу Гурманович Миша,ца *** яка на виробництві всім портить життя ,

20. 26 января 2023

Собственник АДС подонок и брехло,я проработал в этой компании долго,на предприятии,в Львове,это действительно лысий маленький человечек,ничего святого у него,чести нет абсолютно,меня призвали в армию,на войну,так эта собака уволила меня,даже не заплатил мне компенсацию за отпуск,вообще не доверяйте не компании не этому лысому,не его шестерка,обманут и киданут,как и большинство таких блюдков

21. 25 января 2023

@stymchenko, я думаю що ви вельмишановний помилятися що до цего лисого метр двадцать чувака,він е злодій апріорі,тому що він обкрадае державу Україна,і то що він домомогае ЗСУ це его не оправдовуе,він заробляє міліоні,а податків не сплачує,за таке в европейская країні він би сів вже в тюрьму,там де ему і место

22. 7 декабря 2022

Вакансія — менеджер з відеоспостереження. Що треба робити —
    відеонагляд за об’єктами виробництва;
    фіксація порушень та оповіщення керівництва;
    ведення звітності в електронній системі;
    контроль за дотриманням працівниками стандартів компанії;
    виявлення та попередження крадіжок, недбалого відношення до роботи;
    робота з відео архівом;
    подання звітності;
    при необхідності здійснення службових перевірок
    Може з Промислової є бажаючі на таке тепле місце? Робота не пильна, і оплата як і водиться на АДС — достойна…

23. 23 октября 2022

@С.С.К.,
    Я впевнений, що власник компанії про яку ви пишете більше допомагає ЗСУ ніж ви, якщо людина не афішує свої внески і внески компанії, то не значить, що він не робить нічого.
    Якщо вам цікаво, і ви маєте сміливість не бути інкогніто ось мій номер 050***499, наберіть чи напишіть я вам все розкажу

24. 18 октября 2022

Ца лиса бл@дь,власник АДС,не тільки на@буе своїх рабів,але також на@буе державу Україна,привласьнюючі соціальні дотації від держави для працівників,думаючі що всі дурні і не розуміють що він творить,жаб@ лиса,ну нічого,колись его жадібність его погубить,скоро за него візьметься ВСУ!!!

25. 11 октября 2022

Все нармально,можно работать,но собственник АДС в Львове,вообще-то с людьми перестал считается именно в это военное время,больше всего возмущает то что этот человек возомнил о себе что он царь и Бог,и все от него зависят,и даже заставляет людей на производстве работать во время воздушной тревоги,хотя прекрасно знает что это противозаконно,но деньги для него больше значать чем людские жизни,ему все равно что кому-то может снести голову если упадет на территорию ,зато сам в это время где-то прячется,может так Бог даст что ему снесет голову,без него уж точно АДС не пропадет!!!

1. 6 мая 2018

Куча баб в офисе,а работать некому.Начальник-неприятный тип.Ищут менеджера на подхвате за копейки-не тратим время.

2. 16 октября 2023

Звертайтеся до нас безпосередньо за контактними даними на сайті.

З повагою,
    Команда ADS

Добавьте зарплату в компании АДС

Добавить отзыв о работодателе АДС

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АДС?