Агро-Форте

Агро-Форте

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ТД «Агро-Форте» – компанія, яка динамічно розвивається та має гарну репутацію. Заснована на базі декількох компаній виробників сільськогосподарських культур, які вже багато років плідно плідно працюють на аграрному ринку України.

Отзывы о работе в Агро-Форте, зарплаты

 1. Гость
  22 мая 2020

  Компания построившая бизнес на довери с клиентом не может себе позволить иметь такие отзывы!

 2. ТОВ Агро-Форте
  23 июля 2019

  @Жанна,
  Компанія «Агро-Форте» налічує у своєму штаті майже 100 працівників, має відмінну ділову репутацію в регіоні як серед державних органів так і серед партнерів і конкурентів, динамічно розвивається і саме тому, у зв’язку з відкриттям нових напрямків діяльності виникла потреба у великі кількості вакансій, пов’язаних із створенням нових робочих місць. Пані Оксано, якщо Ви вважаєте, що Ваші права були порушені – зверніться до компетентних органів за захистом, перед тим як писати анонімно різні брудні речі. Прикро, що Ви не змогли адаптуватися до виробничого процесу, порушували правила внутрішнього трудового розпорядку, не виконували завдання та взагалі відмовлялися працювати, а в кінці виявилися «засланим агентом» наших конкурентів. Ви були доброзичливо прийняті і звільнені за власним бажанням, не відпрацювавши 2 тижні так як цього передбачає законодавство. Ми Вам це пробачаємо і бажаємо успіхів. Бажаючі кандидати можуть безпосередньо переконатися у дружньому колективі «Агро-Форте» та запитати людей, які тут працюють.

 3. Жанна
  14 июля 2019

  Шахраї. Кидають людей на гроші. Не виплачують домовлених зарплат. Працюють по-чорному. Беруть людей на мінімалку, а домовлену суму не плотять взагалі. Обережно, зараз на сайтах роботи у них відкриті вакансії! Не ведіться! Хто зрозумів — масово звільняються. Через те й вакансії відкриті. Юлія Коник, один з керівників, хто організовує чорні схеми.

Добавьте зарплату в компании Агро-Форте

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Агро-ФортеПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агро-Форте?