Агропереробка

Производственно-торговое предприятие «Агропереробка» первым начало выпуск сиропов и топпингов в Украине. Сегодня в ассортименте компании 35 видов сиропов, 24 вида топингов и разнообразие соусов, полив и джемов.

Отзывы о работе в Агропереробка, зарплаты

1. 12 февраля 2022

Чому стікі негативу я там працював добрі позитивни люди і зарплату платять вчасно

2. 30 сентября 2020

Добрий день, можете детальніше розповісти умови праці?

3. 16 ноября 2018

@Ольга Рудомська, Весь негатив правдивий — тому й багато вільних робочих місць — цитата. Кумовство і панство процвітає. Нажаль цінності лише декларуються, повага до працівників відсутня, а що здається добрим — то все награно… Але колеги всі класні і людяні, терплячі.

4. 4 ноября 2018

@Ольга Рудомська, согласен! Хорошее предприятие и очень хорошие люди в колективе особенно молокозавод)

5. 4 ноября 2018

интересные вещи сейчас прочитал)))Но могу сказать одно и точно, зарплата выплачивается вовремя! И зарплата не плохая. А кто пишет про штрафы и не выплату зп сейчас обманывает людей. Просто есть люди которые работают и зарабатывают. А есть кто тупо бухает и делать ничего не хочет. На этом всё спасибо!

6. 17 сентября 2018

Дуже дякую за відгуки. Прочитала з інтересом. Для того щоб отримати правдиву інформацію запрошую на роботу. Вільних робочих місць дуже багато. Знаю хто пише. З надією на нових працівників, генеральний директор Ольга Рудомська.

7. 20 июля 2018

Робить можна але зарплату треба зубами видирать.

8. 16 июля 2018

Не советую связываться с этой конторой. Любители пускать пыль в глаза и обещать золотые горы. На деле семья брехунов, для которых было бы отличненько, если бы люди работали за «спасибо». Этой шаражкиной конторе далеко до Европейских ценностей семейного бизнеса, где важен не только свой карман, но и благополучие своих сотрудников. Даже тот факт, что свою продукцию по точкам развозят на ржавых, старючих и грязных авто говорит о многом…

9. 8 июля 2018

@Гость, якщо Вам не важливі гроші,то тут якраз так.Виплачується зарплата десь раз на півтора- два місяці( і не в число), діють продуктові картки і штрафи.Отже,якщо пощастить,то десь одну третю на руки отримаєте.

10. 14 июня 2018

Яка зараз ситуація з роботою на цьому підприємстві? Зп платять «білу»?

11. 16 мая 2018

@Гость, але зарплату виплачуюють?

12. 17 марта 2018

Працюють класні позитивні люди і це все чим можна похвалить цю кантору. Якщо вам головне не гроші, а працювати за ідею про світле майбутнє підприємства та його начальства то вам саме сюди. Не заробите аж нічого. Якщо ви молода енергійна працьовита людина то шукайте шось краще. Гроші платять але якось дивним способом. Там це називають фондом. Працює три зміни, одна, буває дві зміни вчасно не отримують з/п. Доказать шось не докажете, тому що працівника там рахують за якусь не освітчену людину. Працювали і по 48 год. з яких 3 год. якщо виходило то могли відпочити. Ах да штрафи там теж серйозні. Ще можу зробити маленьку рекламку для підприємства це вже так по старій «дружбі». Продукція там справді з молока всяких там єшок чи консервантів зустріти важко все виготовляється якісно і перевіряється перш ніж відправити на ринок збуту. Якщо когось ще щось цікавить відповім не хочеться щоб люди втрачали сили нерви та здоровя для збагачення вищої касти підприємства.

13. 25 декабря 2017

Работал я как то в Агропереробке слесарем КВП и А единственное что мне заполнилось из хорошего что мне сразу повысили 4 разряд а через 3 недели мне сообщили что у них там з/п продуктами выдают. Давно это было ещё в 2006 Ах да, чуть не забыл проработав месяц я ушёл и мне удалось забрать зарплату деньгами)

14. 13 ноября 2017

@Наталя, Підскажіть будь-ласка, Вам вдалось повернути кошти?

15. 10 ноября 2017

@Гость, Підскажіть будь-ласка як вам це вдалось?

16. 28 октября 2017

@Гена, так

17. 27 октября 2017

За поставлену сировину можуть не платити пів року, рік. Кантора ще та, разом з директрисою і її сімейством яке там працює.

А з вами розрахувались????

18. 27 октября 2017

Наталя :
    Не виплачують заробітню плату. Брешуть і не червоніють.

В мене аналогічна ситуація, підскажіть будь-ласка, вам виплатили кошти при звільненні?

19. 10 мая 2017

Не виплачують заробітню плату. Брешуть і не червоніють.

20. 3 декабря 2013

21. 8 октября 2013

Полный попандос, слава этого предприятия очень широка в городе, лучше пройти сразу мимо.

1. 16 ноября 2018

Добавьте зарплату в компании Агропереробка

Добавить отзыв о работодателе Агропереробка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агропереробка?