АЛЛО

АЛЛО

Компания Алло — лидер и законодатель трендов в продаже продуктов Интернета Вещей (IoТ): телеком устройств и услуг, персональной электроники.
А также, заметный игрок на рынке Бытовой техники и успешный Market Place.

Отзывы о работе в АЛЛО, зарплаты

1. 5 апреля 2024

Не верьте ни единому слову, что вам говорят на собеседовании. Средний срок работы сотрудника порядка 1-2 месяцев… Да и выдержать тут больше могут только жесткие подлизы и подхалимы без личной жизни и готовые работать за еду. 10 тыс грн за работу по 10-12ч и практически без выходных, и это в большом городе, и если вы готовы впаривать [вырезано] страховки. Ещё почему-то периодически попадал на приезд с проверкой какой-то вышестоящей пизды из Киева, в таком случае не разрешали идти даже на обед, ща месяц работы обострилась грыжа и проблемы ч желчным.
    Но хотя бы заплатили за месяц стажировки, за это спасибо… Но пришлось побегать и понапоминать. Если вы терпила – вообще похлопают по плечу, поржут и скажут спасибо.

2. 21 марта 2024

Чернігів, ТЦ «Hollywood», вже взагалі стоять якісь діти замість школи, кожен день нові обличчя, вже навіть футболок фірмових не дають, просто чорні кофтинки з дому.
    Думала, що дно було коли працювала тут декілька років назад – неофіційне працевлаштування, ухилення компанії від сплати податків, плани з напарювання страховок і далі за списком, ніби ти торгаш з ринку.
    А зараз школярі замість школи заробляють на шоколадку чи цигарки.
    Дітям не в образу. Навпаки сподіваюся, що за ті пару днів чи тижнів їм взагалі заплатять.
    Якщо поважаєте себе краще уникати подібних компаній.

3. 17 марта 2024

Доброго дня,якщо в мене стажировка місяць пройшла і я хочу звільниться мені виплатять за цей місяць?

1. 18 марта 2024

Добрий день, Шановний Гість.
      Поняття стажування встановлюється внутрішнім регламентом та не повʼязане з нашими з вами трудовими домовленостями.
      Повна виплата проводиться згідно з чинним законодавством. У разі, якщо необхідна додаткова інформація, ви можете звернутися до керівника магазину або керівника регіону, який допоможе з поясненням.

4. 4 марта 2024

Гнилая контора, на собеседовании рассказывали про некие первые и вторые смены, обеденные перерывы, плавающие выходные и т.д., короче рисуют красивые картинки, в итоге «вторая смена» это с 11 утра и до закрытия всего ТРЦ, а «первая» это когда за час до открытия приходишь убирать магазин, слушать «какой наш девиз и т.д. на обязательном подобии совещания перед сменой, и такое до 7 вечера, это и считают первой сменой(!!!), «обеденный перерыв» составляет минут 10, и на него ещё нужно отпрашиваться на коленях, плавающие выходные кто-то видел во сне только, в итоге за все 3 недели, что я выдержал, выходных было 2 дня!!!! При этом директриса и такая же ее зам находятся в каком-то безумии, угрожают увольнением, исткрят, кричат, покрывают матом, но как нервы не выдержали иэу меня и сказал я ухожу, то уговаривалм не увольняться минут 5!!! Типа некому работать!!!
    Спустя неделю как уволился, случайно на улице увидел свою директрису после клуба трясущуюся, в явно неадекватном состоянии, но без запаха алкоголя. Сразу стала ясна причина неадекватного поведения верхушки магазина – они явно наркозависимые, походу и перед работой доза порошка вместо кофе тоже считается нормой!!!
    Нет времени еще расписывть все нюансы, кратко. Это просто безумие!!!!!

1. 13 марта 2024

Шановний Гість,
      Робота в Компанії має встановлені норми 8 годинного робочого дня, як і вимагає чинне законодавство. Зміну співробітник обирає самостійно під графік магазину.
      Всі ситуації, які описані вами в повідомленні, ми завжди розбираємо, залучаємо команду або дивимося відео, у нас для цього більш ніж достатньо інструментів.
      Ми цінуємо своїх співробітників та хочемо, щоб місце, де люди працюють, їм подобалося. Ми завжди відкриті до конструктивних пропозицій та робимо це через внутрішні канали комунікацій. Будемо вдячні за надання більш детальної інформації (місто, номер магазину) на пошту: [email protected].
      Дякуємо за зворотний зв’язок.

5. 23 января 2024

Хочу залишити скаргу на менеджера з персоналу Валерію, контактний номер 066-120-04-88, котра веде вакансії для маркетплейсу.
    Відгукувалася ще восени, але співбесіди не було, бо за її словами:»вже обрали людину, яка більш достойна». Ну, ок. І знову, вакансія відкрита від січня 2024 року.
    Але на цей випадок я отримала відказ
    Знову-таки, співбесіди не було.
    Складається враження, шо компанії не потрібні компетентні професіонали, котрі знають усіх виробників та постачальників на зоо-ринку України, володіють аналітичними навичками та категорійним менеджментом.
    Хочу отримати офіційну відповідь від Директора з персоналу, шо це таке відбувається.

1. 1 февраля 2024

Наталія, добрий день!
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Нам прикро, що склалася така ситуація і це викликало таку реакцію у Вас.
      Зворотний зв’язок Вам був наданий щоразу, як Ви зверталися. Відповіді базувалися на тому, як керівник бачить цю посаду і на тому, які очікування будуть від цієї позиції.
      Ваш досвід дійсно цікавий і обширний, тому ми будемо раді продовжити спілкування, але на іншу позицію чи інший проєкт, де Ви зможете залучити свої навички та знання повною мірою.

6. 10 января 2024

Компанія Алло примусово додає в чеки доступ до онлайн бібліотеки, заставляє співробітників вмовляти людей, щоб кожен чек був з цією нісенітницею, цим самим автоматично робиться знижка на товар, цим самим зменшується податок ПДВ і компанія з цього приводу збагачується і скриває податки в військовий час ! Це взагалі соромно та не налазить на голову. То вони дві каси робили, все проводили по фіктивному товариству Анкоз і Смарт револют, то продавали сірий товар, то переводили товар в пріпейд. Немає слів таке творити в військовий час

7. 18 августа 2023

Компанія Алло, почала змотувати свій чорний бізнес. Потихеньку закрила ТОВ «Смарт Револют» через який вона проводила всі продажі, скриваючись від податків. В компанії працює багато офіційно не влаштованих людей( їх іменують «партаймер») Вони не працевлаштовані і компанія цим людям говорить, якщо прийде перевірка, то потрібно казати що я стажер, я тільки прийшов на роботу і мої документи тільки відправили. Якщо хочеш тут працювати, потрібно забити на себе, свій час, свою сімʼю. На роботу потрібно приходити почти за 1 годину, потрібно ходити і смикати кожну сигналізацію, потім проводять 5ти хвилинку, задають одні і тіж тупі питання, які взагалі не потрібні. За всім стежать дівчата з відділу відеомоніторингу у яких ніколи немає настрою. в магазині є камери, вони 24/7 за вами стежать. Слухають хто і що говорить, дивляться щоб ніхто не користувався телефоном у власних цілях, потрібно стояти в режимі очікування, сидіти не можна. Доводиться вистоювати по 11-12 годин в день. По трьох також не можна збиратись. На їжу якщо пощастить хвилин 10 в попихах(а говорять 1 годину). У Директора магазину зарплата більше 30 тис(вони взагалі нічого не роблять) бо їх навчили по скотськи відноситись до експертів та «делегувати» -звалювати свої обовʼязки на інших. Кожну неділю по 5 курсів, раз в місяць атестація. Раз в квартал займаємся дурницями- міняємо цінники на тіж самі по всьому магазину-економимо бумагу) Чеки людям не даємо, бо жалко бумагу, а цінники пачками міняємо. Мотивації скоріш за все тут дратують. Директорам раніше машини дарили, цінні призи. А експертам то кавуни, то мандарини, то кукурудзяні палички. 100000 раз подумайте йти сюди в рабство чи ні! Далі буде…..

8. 10 августа 2023

День добрый, отработал в этой компании чуть меньше месяца, стажировку не закрыл, но набил нормальную зарплату, вопрос, мне её вообще выплатят? Потому-что реквизитов для получении зарплаты нету

1. 11 августа 2023

Павло, добрий день.
      Для того, щоб ми могли допомогти розібратися в ситуації, просимо вказати дані: ПІБ, місто, номер ТТ, де проходили стажування. Дані просимо надіслати на пошту: [email protected].
      Дякуємо.

9. 4 августа 2023

Ждал неделю пока расмотрят мою анкету, сказали в пятницу позвонят но позвонили в воскресенье,пришел проработал 3 дня,на четвертый день пришел сказали что я уже не нужен, ссылаются на то что (Будут якобы искать сотрудников по новому) хотя при мне они говорили что надо кого-то выкинуть или перевести чтобы всунуть своего человека на магазин

1. 10 августа 2023

Добрий день, шановний Гість. Ми дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми обов’язково з’ясуємо з якої причини сталася ситуація. В нас є відкрита поштова адреса ([email protected]), за якою просимо надати інформацію стосовно міста або адреси магазину де таке відбулося. Дякуємо, гарного дня.

10. 9 июля 2023

@Дирекция по персоналу,
    О , я бачу ви вільно володієте українською мовою, я щиро здивований ) а російською я вам написав , бо ваш HR спілкується виключно неграмотною, застарілою російською, а так як вона представляє вашу компанію, то завдяки їй складається враження про вашу заанганжованість та упередженне ставлення до україномовних потенційних кандидатів. І ваша компанія ніяк мене не цікавила і не цікавить, набридло просто оце непрофесійне і невиховане невігластво.

11. 27 июня 2023

HR компании Алло — ватная, хамящая особа, не обладающая интеллектом, включающая в свою речь какие старорусские слова и не желающая переходить с собеседником на украинский язык — явно брезгует, хихикающая внепопад — хотелось одного — максимально быстро закончить с ней общение. Такого кринжа давно не испытывал, в наше время такого уровня Hr наверное в недоступных заповедниках остались.

1. 7 июля 2023

Доброго дня, шановний Гість.
      Ми відкриті до кожного зворотного зв’язку та здивовані вашим російськомовним дописом, бо всі співбесіди ми проводимо українською мовою😊.
      У будь-якому разі, дякуємо за такий живий інтерес до нашої компанії.

12. 6 июня 2023

Довелось по общаться с HR компании АЛЛО по телефону. В ходе диалога выяснилось, что она ватница (любительница рашки).

1. 26 июня 2023

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо за коментар. Нам прикро, що у вас склалося саме таке враження, беремо до відома ваш зворотний зв’язок.

13. 25 мая 2023

І я хочу висловити свою думку відносно роботи в КЦ. Так ЕО звісно працює дуже погано. Треба було спочатку все налаштувати, а потім відключати нам мадженту. Багато чого не має в ЕО та ще і працює через раз. Дуже незручно та іноді бісить. Всі наші керівники бʼються за роботу ЕО, та нажаль ми всі бачимо як «швидко» його дороблюють. Залежить це тільки від Маслової? Не впевнена. З нею працюю не так давно, зразу після війни вона стала замість Карини. Про неї можу сказати, що так вона інша. Та Таня одна з небагатьох котра завжди буде вирішувати проблеми як робочі, а іноді і особисті. Мені здається, що вона не спить. Завжди в чаті, завжди на звʼязку. У вас проблема в 12 ночі наберіть її і вона зробить все що зможе. Ніколи не чула від неї що не знає як вирішити питання та йдіть вирішуйте самі.
    Якщо вам не подобається обійми, так скажіть і думаю що з вами просто привітаються. У нас давно така традиція в КЦ. А настрій ми самі собі робимо. Для мене це ненайгірша робота, та засмучує дуже мала нагрузка. І ще, я писала в енпс, годі вже це обговорювати тут, це дратує.

14. 21 мая 2023

Скілько можна знущатись над людьми, це просто колапс якийсь! Обіцяли нам, що через рік будуть навчати оброблювати замовлення Мкб, а що виходить вже зараз проходимо навчання, та працюємо! Маслова казала не турбуйтесь, через рік тільки почнемо навчання, виходить, надурили нас! Кароче пів КЦ збирається звільнятись, так не можливо працювати. Ще з такою ЗП мізерною. Маслова ходить всіх дратує вже б нечипа нас своїми обіймами, набридла реально її поведінка, хто захоче той і сам підійде та обійме її, ні, а вона все одно лізе до людей, може досить! Таке враження, що людині на роботі більш нічим зайнятись, як ходити по рядкам та турбувати всіх своїми нікому не потрібними обіймами. Краще роботою зайнялась а не кожні п’ять хвилин бігати, то на перекур, то обіймашки. ЄВ криво працює, кожен раз та щось ламається, не витримує навантаження. Нічого не змінюється все гірше і гірше стає! Не зрозуміло що в загалі відбувається, невже не можна було залишити все як є, ні, потрібно щос вигадати. Каще ЗП підняли б, а не перетасовували між напрямками. Нам не погано працювалось без цих Мкб нехай би друга лінія їх обробляла, їх то взагалі дуже мало. Більше б над собою працювали та змінювали відносини до людей. Та ще не погано було б якщо Юлія навушники вдягала, як на нараді сидить, а то весь КЦ чує її, не можливо працювати! Хотілось щоб хоча б хтось звернув увагу на наші відгуки, таке враження що всім чхати на нас. Настрій в КЦ падає с кожним днем, дуже прикро!

15. 22 апреля 2023

Баранников хоть и шутит но к людям нормально относится, всегда поможет, подскажет. Тут бы обратили внимание лучше на работу Масловой как ее вообще допустили работать с людьми, ее место в концлагере, а не в КЦ! Странно, что она еще работает при том, что сотворила. Исходя из письма Карины там кошмар происходит. Куда только высшее руководство смотрит. Нас сотрудников в моменте увольняют даже если мы какую то грубую ошибку допустим, а тут махинации и человек еще управляет людьми.
    С этим единым окном никак не могут разобраться это просто какой то кошмар, то включают, то выключают, уже бы починили полноценно, а потом включали. Мы представляем, что будет в высокий сезон если мы будем работать в ЕО. Оно ляжет, нас опять переключат в мадженту все стандартно, а высшее руководство будет думать, что мы работаем в ЕО. Вот вообще не понятно как эти люди работают. Когда была Виктория она хоть к людям уважительно относилась ценила нас, а тут мы все собаки. А то как с Кариной поступили это вообще ни у кого в голове не укладывается, Маслова сливает всех с кем ей не комфортно работать, а Макайда подчиняется ей слушает ее как будто своего мнения нет, что это за руководитель без личного мнения.
    КЦ совсем не тот стал, все ходят унылые атмосфера вообще никакущая иногда даже не хочется приезжать в офис видеть эти лица.

16. 19 апреля 2023

Дуже цікаво, чим займається взагалі Баранніков на роботі? Його часто немає на робочому місці, він або на перекурах постійно або дивиться ютуб. Чого тільки варті його несумісні жарти, сам пожартував та сам посміявся, це дуже дивно виглядає, тим паче на зустрічах які й так затягнуті, іноді здається, що він сам не розуміє про що каже. Начебто керівник, а поводиться як 14 річний, котрий дуже необачно жартує та застосовує лайки при розмовах.

17. 13 апреля 2023

Компашка мягко сказано конечно отвратительная, прихожу на собеседование, а руководитель по персоналу сидит в рваных чулках и говорит, сколько хотите зарабатывать? я говорю ну чтобы семью прокормить, она мне говорит ну это вам нада работать не у нас)))

18. 13 апреля 2023

Чесно скажу, отстойник редкий, что товары сесяцами проходят модерацию, что персонал не дружелюбный, удивляюсь как оно еще дышет и дает прибыль, две калеки модерировать не умеют и автоматизировать процес мозгов не хватает, это вчерашний день, [вырезано] редкое и для продавцов и для покупателей, грубо но правильно, не рекомендовал бы делать покупкии торговать на этой площадке

19. 3 апреля 2023

Компания относится к людям с пренебрежением и неуважением еще на этапе собеседования, на котором интервьюеры лгут без стеснения. Оценка компании — минус 100.

20. 31 марта 2023

@Зацікавлена особа,
    Звичайно, після окупації п-ова Крим. Магазини компанії Алло продовжували вести торгівлю після 2014 року. Все функціонувало на повну. У мене там подруга робила, туди продовжували поставляти товар до 2017 року. Головним в тому окрузі був Віктор Терно, який раніше головував в другому регіоні(директор регіону)

21. 21 февраля 2023

И не только в торговых точках такой беспорядок в КЦ ни чем не лучше! Все как всегда руководитель КЦ Макайда Ю. в своем репертуаре все изменения озвучивает задним числом, все стандартно, ничего нового! Поменяли систему мотивации задним числом сказали типа на улучшение, но нет, ЗП порезали, стоимость заявки МКБ уменьшили а шлака там еще больше стало и ДУ убрали 7%, мы так понимаем, что скоро нас на ГЛ посадят, за последнее время столько всего поменялось в худшую сторону. С приходом Юлии в КЦ все стало хуже! Маслову поставили управлять двумя направлениями это человек без линии ума, корчит из себя не понятно что, ее фальшь все видят и чувствуют! К людям как к собакам относятся! Переход в недоработанное единое окно которое пытаются включить на постоянке, но ничего не выходит, работать там совсем не возможно сплошной ад, заказы приходится принимать с запозданием. С этими ТЛ взяли не опытного сотрудника корону одела и ходит, а как помочь решить вопрос говорит решайте сами никакущий ТЛ еще одну такую же как и сами взяли к себе. Действительно прежде чем идти в алло на работу стоит 100000 раз подумать!

22. 21 февраля 2023

@Робітник року, сам працював в кц та офісі на посаді помічника км, але ніразу не чув такого, десь є більш детальна інформація?

Тому що стосовно магазинів алло в 2014 то я гадаю всі розуміють що був захват Криму, після чого магазин та товари в магазині залишились на не підконтрольній тереторій і тільки директора магазинів знають що далі було з цими товарами.

Тому прошу якщо є якась інформація будьласка повідом

23. 17 февраля 2023

Работал в этой «прекрасной» компании в контакт центре. Обучение компании хромает- за обучение вы получите «бонус» в виде пару тысяч грн. ЗП обнять и плакать- ставка ниже минимальной зп + бонусы. Официально вас никто не будет принимать на работу, при «оформлении» попросят подписать гпх договор с открытой датой.
    Рекомендую подумать перед тем как идти туда работать.

24. 11 января 2023

Приходячи сюди на роботу, 100000 раз зважте всі за та проти. Вам доведеться розпрощатись з власним часом. На роботу потрібно приходити за 1 годину(для перевірки всієї сигналізації) за цю годину ніхто не доплачує. У експертів немає ставки взагалі(що продав те і твоє) Потрібно заучувати акції, які взагалі неактуальні, або яких немає( Мотиваційні програми повне дно! Потрібно видавати картки Монобанку(за яку можна отримати 7-10 грн) Після продажу від 500 грн потрібно вимагати для реєстрації номер телефону( а тут взагалі може бути стаття за передачу данних 3ьому лицю) Потрібно весь робочий день стояти на ногах в «режимі очікування» -це тупо!!! Немає перерви на їжу(коли вспів, тоді поїв) За тобою потім ще стежуть камери відеонагляду, які ще фіксують ваші розмови. Потім вибірково проводять відеомоніторинг, де якась тупа жіночка з листочка випитує у тебе те, чого взагалі ніхто не проводить(бо ці акції не актуальні) або якісь тарифні плани контрактів, які взагалі ніхто з людей не оформлюєЇм аби придратись. Раз в квартал тупа заміна цінників-перевод паперу тупий. Директори крадуть пачками бумагу, продають, а гроші собі беруть. Кожну неділю тести. Потім ще ждеш шопера(таємного покупця) якому потрібно все по стандартам розповісти. Директорів вчать, як треба поводитись зухвало з експертами. Звалювати(делегувати) свої справи. Проводиться продажі по 2ум кассам(так скривають податки. То проводили через Тов Анкоз, тепер «Смарт Револют» Через кассу Алло проводять тільки акцизний товар IQOS , та телефони самсунг. А все інше тупо через ліві каси! Платять зарплати в конвертах. На картки приват, райффайзен офіційну до 7го числа, моно(були альфа) до 13і 20 числа- чорну зп! Так що вирішуйте самі навіщо вам тут працювати!!! Шукайте те, що вам більш до душі !!!!

25. 11 января 2023

СБУ зверніть увагу, ця компанія продовжувала працювати в Криму після тимчасової окупації в 2014 році. Були відкриті магазини та поставлявся товар(

26. 6 января 2023

Компанія знову перевзулася. Знову веде тіньовий бізнес. Із ТОВ АНКОЗ перейшла в «Смарт Револют» переоформила всіх працівників по сумісництву, щоб скривати свої податки. Зарплату платять уже 2 рази(1офіційна приходить на Райфайзен до 7го числа, 2га в «конверті» надсилали на Альфу, а тепер перевели всіх на Монобанк: надсилають до 20тыс, потім залишок в інші дні.

27. 1 декабря 2022

Повірте, зараз більшість компаній «косять» під алло.
    Своїм свинським відношенням і зп в половину менше ніж до війни.

28. 30 ноября 2022

Работаю уже около 1.5 года , кто хочет — заработает . Во время войны зп от 25.000- это вполне нормально.
    Работал на трех магазинах разных , везде был отличный дм и сотрудники. Работа не пыльная , а с норм коллективом вообще летит время очень быстро.
    По поводу 11 часов стоять на ногах как пишут — бред. Даже в максах можно сесть посидеть , что на кофе зоне что возле кассы что на складе ,иногда даже бывает что заставляют посидеть послушать курсы ))
    Не говоря уже о трех нулях) где ты сидишь по факту постоянно

По поводу сервисов и « обманывать людей», сколько на моей памяти постоянников, которые обращались подстраховке и оставались довольны , и брали страховки по собственной воли и благодарили )))
    Напарить и выявить потребность и продать — разные вещи.

Единственное зацепило что уволили всех после начала войны… но за помощь все равно спасибо.

1. 22 октября 2012

@Яна
    Если ты готов обманывать покупателей, продавать им некачественный, отремонтированный товар по видом нового то ВПЕРЕД

2. 3 апреля 2012

Я давно мечтала работать в АЛЛО,была наслышана только хороших отзывов. Честно говоря почитав отзывы на этом сайте , очень удивилась. Могу сделать выводы, что если человеку не с чем сравнить, он и пишет вот такое вот. А те , кто знает чего хочет, -работает и зарабатывает!!! И именно в АЛЛО есть возможность зарабатывать!

Директор магазина 1
Специалист по продажам 1
Эксперт по продажам 2

Добавьте зарплату в компании АЛЛО

Добавить отзыв о работодателе АЛЛО

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АЛЛО?