Авангард, агрохолдинг

Авангард, агрохолдинг

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Отзывы о работе в Авангард, агрохолдинг, зарплаты

1. 17 августа 2019

Літва звинувачує Україну що та постачає в ЕС яйця заражені сальмонелою ,по попереднім данним це яйця з ОВОСТАРУ .Цікаво коли Авангард почне труїти Європу ,зважаючи на той срач і бардак що твориться на птахофабриках ,доекономився Руденко

знов гімно активізувалось. тебе що хтось обіжав в дитинстві ?

2. 15 августа 2019

@Гость, Щодо Овостару і Латвії — то конкурента борьба місцевих виробників яєць. Вже 4 місяці «звинувачують» — коли Овостар вирішив в Латвії завод побудувати

3. 15 августа 2019

4. 9 июля 2019

Ну какая игра слов .Ваши менты чихали на всех вас ,потому что они сюда посажены своими из киева ,они могут например уехать отдыхать в другую страну ,благо что средства связи позволяют отвечать что он на работе .Пьянствуют со страшной силой вся охрана им некогда смотреть ночью за работой оборудования ,отсюда ломается техника — дохнет птица ,но все ок …потому что в киеве крыша

5. 5 июля 2019

@Гость, кто же тебя мента словит))))
    Винницкие приезжали, пробовали пробить схемы)))
    Но они против профессионалов никто!!!)))

6. 4 июля 2019

На Ависе начальниками работают все менты. И менты в СБ. Воруют все.
    Они это умеют. Какой дебил поставил их на эти места? Воруют фурами в лучших традициях Ависа. И директору заносят.

В час неймовірних технології, всі ці противоправні дії, можна і потрібно фіксувати. І будуть факти. А так, все це- гра слів.

7. 4 июля 2019

На Ависе начальниками работают все менты. И менты в СБ. Воруют все.

8. 3 июля 2019

Новая раскрутка Авангарда и Бахмателло ,что ПТФ Авис самое лучшее яйцо производит и там тебе Халяль ,и там тебе Кошер … только от кошерного яйца из Ависа в 2016 году весь Израиль стоял на ушах ,бо то кашерне було с сальмонелезом …чи навмисно жидів хотіли траванути ?

9. 3 июля 2019

Этот старый придурок поставил на все посты ментов, и ментов поставил контролировать ментов. Менты воруют правильно, так что комар носа не подточит. Делятся с дурачком, и ему тоже хорошо.

10. 30 июня 2019

@Гость, Шановні колеги Авіс, що втратили роботу «по скороченню», зайдіть до директора чи в бухгалтерію фабрикі та запитайте «керовників», які кошти отримує охорона за надання «своїх послуг» та покривання крадіжок та вивіз за територію яєць та курей, та хто з цього має «відкати». Тоді усі питання відпадуть……..

11. 30 июня 2019

@Гость, директор может и не адекватен, но наше предприятие сокращают, а нашу «доблестную» охрану расширяют и платят все больше и больше за прикрытие воровства……

12. 30 июня 2019

13. 15 июня 2019

Коли вже ми дочекаємося прості робітники, що цього дебіла директора поміняють з ним невозможно працювати

Це про Авіс йдеться мова

14. 15 июня 2019

15. 3 июня 2019

На Східному також пройшло скорочення.

16. 2 июня 2019

Поділіться, де по холдінгу пройшло масове скорочення, чи це тільки зацепило авіс?

17. 2 июня 2019

директор АВИСа Лактионов есть вор которий со своей любовницей Дмитрецкой ревизором обокрал АВИС на много милионов он обокрал не предприятие а Бахматюка а покривает ету шайку Сам Руденко .Они придумали схему сократить людей наАвисе ради того чтоб подсокращение не попала Дмитрецка которая курирует всеми схемами воровства на Ависе.Руденко ти сократил без виних людей которие работали и так за копейки а такую мразь как Дмитрецкая оставил чтоб она воровала дальше и ти получал свои награбление деньги.Я тебе желаю чтоб вас воров сЛактионовим ждала такая участь как ти сделал людям которие проработали много лет на ависе а ти лишил их работи.А таких воров мразий как Лактионов иДмитрецкая оставил.чтоб тебе деньги ОлегаРомановича вилизли боком.

18. 1 июня 2019

@Гость,директор Ависа Моральный *** — это человек, который является явным эгоистом, не уважает мнения других людей, и старается всячески их унизить, пренебрегая при этом своей совестью и любыми принципами

19. 22 мая 2019

Погано те що реально керують на фабриках не дериктора ,а Їх водіі та секретарки ,кадри раставляють ,приймають чи не приймають на работу ,о це вже жах……

20. 22 мая 2019

Чули Фонд гарантування вкладів с сьогоднішнього дня прийняв рішення про ліквідування ще одноі кормушкі Бахматело банку Фінансова Ініціатива.А товін вже волав Гонтарева вірнись с Лондона

21. 14 мая 2019

С миллиона на 30 000 гривен

Цікаво, а ревізоша де була всьо цей час, чи це не її робота.чи карманний ревізор не займається такою роботою. Ах да вона ледве за юрістами слідкує це що вміє. На АВІСІ всьо череж *опу. Тільки падіж через проходну, а гній поза ворота возять Любка скільки грошиків наскладала, може поділися з народом!

22. 14 мая 2019

Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

служба безпеки, що робили,як беруть на роботу. Начальник Моби був спійманийна крадіжці вакцин. Його вигнали, а любка з кольком зробили начальникком. Хмисторізка яйця фурами таскає. А в гаражі повний пипец.автобуси газом заправляють я, різницю двлють між усіма. Хтос свої машини під загрузку внє очерелі ставить, такса100баксів, грузчикам очі замажуть. І так кожного вечора мойщик платять по 500 баксів зо кожен пташники що миють. Кругова порука, а СБ все це прикриє

23. 14 мая 2019

Так це ж главбухша Авісв

24. 13 мая 2019

25. 10 мая 2019

26. 9 мая 2019

Крали всi а винен Постой))))))))))))))

27. 4 мая 2019

@Гость, Постой нормальний розумний мужик

28. 4 мая 2019

@Гость, бо ніхто і не підозрював що вона така

29. 4 мая 2019

Шановний Постой,вас звільняють з посади тому що,ви не справляєтеся з своїми обов’язками,але як ідети то йдіть з гідностю, а не поливайте людей лайном.

30. 3 мая 2019

Що означає в юриспруденції термін «підсиділа»? І що то за завсклад, що якась дівчина його кругом пальця обвела і змусила скаржитись вам безграмотному бувшому працівнику СБ.
    Як працівнику СБ вам не може бути невіломо, що якби в дійсності відносно згаданої вами особи була найменша підозра у незаконних справах її б з ККЗ на Авіс та щей на посаду з матеріалними цінностями не взяли.

31. 2 мая 2019

«Волк в овечьей шкуре» — Сидоренко В. Д. — начальник охраны ККЗ с. Гуменцы. с 2013 — 2016 годах Сидоренко В. Д. занимал должности в охранных фирмах по организации охраны предприятия «АВИС», был замешан в расхищении и воровстве товарно-материальных ценностей агрохолдинга, за что был неоднократно уволен по несоответствию. Не смотря на эти факты, был принят на должность инспектора СБ «АВИС» с. Гуменцы, с которой также был уволен со скандалом 2017 году. Последний вопиющий факт, что в марте 2018 Сидоренко В. Д. был принят на должность начальника охраны ККЗ с. Гуменцы, с которой в последствии, в январе 2019 года «С ТРЕСКОМ» был уволен, но в марте 2019 года !!!!!, «волк в овечьей шкуре» снова начал выполнять обязанности начальника охраны ККЗ с. Гуменцы. Уважаемое руководство агрохолдинга, объясните сложившуюся ситуацию людям, которые работают на предприятиях с. Гуменцы.

Думаю что правда 100%. Тот еще манипулятор и двухличный человек. Гнать нужно в шею его! Ворюга самый настоящий!

32. 1 мая 2019

Я в минулому працював в СБ Агрохолдингу, і зараз шокований перевіркою персоналу, така особа яка працює в Гуменцях Дубина Д.В підсиділа завсклада МШП, а сама не одноразово на комбікормовому була неодноразово причетна до крадіжок і змов, і тут до мене дойшла інформація що вона майбутній завсклад, і окрім того чоловік її «карманік» як людина з таким минулим може займати таку посаду???

33. 21 апреля 2019

Судью ,которая приостановила банкротство банка Бахматюка Финансовая инициатива Высшая Рада Првосудия уволила ,видно хорошо Олежек помаслил ей ручку ,что она согласилась на аферу

34. 12 апреля 2019

Царів із трону за те й скидали,що вони брехньою обростали.

35. 11 апреля 2019

@Гость, и вообще ты… человек или нет

36. 11 апреля 2019

@Гость, ты не харошый человек. Есть вопросы — готов на встречу

37. 11 апреля 2019

Добре працювати в адміністрації Перше Травня царь Мирослав може дозволити влаштовувати сабантуї серед робочого тижня в робочий час і самому приймати участь,як прості працівники(Як він рашує його холопи)працюють згідно робочого графіка до 17.00

38. 3 апреля 2019

Почитайте Экономическую правду За сегодня в интернет ,интересная статья про Бахматюка ,как он крал деньги из своих банков и выводил за границу ,вот у кого учатся его подчиненные руководители предприятий

39. 1 апреля 2019

Шановний Мирослав Романович що Ви хорошого зробили за пів года для підприємства ? Тільки набрали банду непотрібних людей з космічними зарплатами ,та розсадили спеціалістів по Феншую. Беріться до роботи думайте про підприємство, про простих робочих, про птицю, а не про свій карман. Ваша банда з вами все одно не поділиться і буде підставлять Вас при першій можливості.

40. 1 апреля 2019

Боднар М.Р. позвільнював спеціалістів (які служили вірой і правдою навідь в скрутні часи які переживала птахофабрика і хороші показники це їх заслуга ) і набрав комаду(банду) яких раніше повиганяли, для того щоб якомога більше вкрасти та відмити грошей різними схемами .(Говорить що Київ так сказав) Яріш уже бігає з каністрами та збирає данину, навіть галапинувату юристку повернув, яка в свою чергу підтягнула Кириченка якого взагалі 3 рази виганяли з Авангарду. Ну а Тоня то взагалі поза конкурсом гарно вміє красти та має де продавати, а покриває всіх свій СБ з нач.охорони . І коли ви нажретесь??? взагалі у начальства на фабриці мабуть найбільші зарплати по холдидингу деякі отримують по 2-3 ставки.

в мене такі враження що власники взагалі не контролюють свій бізнес. а в києві все добре, сидят на відкатах, так як і всі директора на птахофабриках.

41. 28 марта 2019

42. 26 марта 2019

Романюк Дмитро Иванович — директор одной из фабрик за какии деньги покупает квартиры в месте из менеджером та инш. ВОР ! он за свое место готов продать свою мать родную.

43. 26 марта 2019

я такого бардака не встречал негде куда руководства смотрит, я думаю ето всем так хорошо. везде воруют, и воруют.

44. 26 марта 2019

Верніть Куліш Л.Є на перше травня бо роботи не буде,і де ви тільки берете нових директорів далеких від виробництва,які вертають посадових осіб на роботу,яких вигнали за крадіжку яйця у 2009році,здійснюється поступове формування своєї команди(банди),які у виробництві повний нуль.

Шо правда то правда керують фабрикою керівники далекі від виробництва

45. 25 марта 2019

Знову крадіжку на першому травні,то теплогенератори покарали з бригади(4),А тепер і курчата із бригади(2),сб.птахофабрики і нач.охорони бивші мінти черкаські знають свою роботу,як прикрить друг друга(вкинули лисиць у курятник),за шо охороні такі кошти перераховують майже пів мільйона в місяць,як від них ще потрібно охороняти.

46. 24 марта 2019

ВНИМАНИЕ!!! На Восточном бригадир одноэтажных корпусов крутит ВОДУ!!!!

47. 21 марта 2019

48. 19 марта 2019

Те, що Сідоренко аферіст та злодюга, це 100%….Його «кришує» Київська СБ АВАНГАРДА, це факт!!! Це дає йому змогу і в подальшому «працювати» на підприємстві та сплачувати немалі «відкати»!!! Комусь треба задуматись.

49. 18 марта 2019

Чоловік робить показники, шо ви понімаєте смертні

50. 16 марта 2019

1. 5 марта 2013

вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи ( лизуны ) везде нужны.

2. 6 марта 2013

Работаю в Авангарде давно и не планирую уходить. Зарплата — очень приличная, уровень развития — европейский. Желаю нам всем дальнейшего успеха.

Главный бухгалтер 1
Главный технолог 1
Подсобный работник 1
Специалист по хассп 1
Торговый представитель 2

Добавьте зарплату в компании Авангард, агрохолдинг

Добавить отзыв о работодателе Авангард, агрохолдинг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Авангард, агрохолдинг?