Азур Груп

Отзывы о работе в Азур Груп, зарплаты

1. 11 декабря 2018

Хотів піти на співбесіду, але прочитавши відгуки бачу що толку в цій конторі не буде. Має бути порядок, чіткі терміни, відповідальність, а з прочитаного видно що в такому хаосі ні роботи не буде, ні заробітку. Для працівника головне висока зп. А тут її не має, пішов в маленьку фірму яка займається ремонтами офісів, то зп у 2 рази вища ніж в Азура, є корпоративи (безкоштовні), є кава, чай, цукор, вода за рахунок фірми, тренінги, навчання за рахунок фірми. Раджу всім гарних пошуків і гарної роботи!)

2. 23 октября 2018

Все те саме, що і ТОВ Фундамент девелопмент. Пишіть в пошуку Фундамент Девелопмент і читайте. Жахлива компанія.

3. 17 января 2018

Хто вирішив зателефонувати по вакансії у Фундамент або БК Азур Груп одне й те саме (один власник) то схаменіться, те що обіцяють не виконують, велика кількість людей які приходять потім звільняються, навчати ніхто бажання не має, незрозумілі вказівки, дають якусь халтуру креслити, не інженери, а якісь секретарі. Заробітню платню платять начебто, але не вчасно, великі затримки, дату видачі ні в кого не дізнаєшся, випробувальний термін триває доти, доки вже не проходить три місяці і ти бачиш що про тебе вже забули, йдеш і допитуєш начальника, бухгалтерію і т д чому зп не підвищують, від тебе всі ховаються і нічого не кажуть, опшим жах один. Краще 100 разів подумати і піти на декілька співбесід у інші організації чим іти в БК Азур Груп. Всім нехай щастить у пошуках!!!

Добавьте зарплату в компании Азур Груп

Добавить отзыв о работодателе Азур Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Азур Груп?