Бадер Україна

Бадер Україна

At BADER, we have developed and produced this sophisticated natural material, for more than 140 years, as one of the leading international producers of premium leather for the automotive industry.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. Руслан
    16 января 2018

От, цікаво: перечитав всі (!) відгуки. Практично кожен дописувач- буквально штубачить своєю безграмотністю. І ті, котрі вже «пани», і ті, хто ще- «раби». Як ви там шиєте, також по-штубацьки? А на роботу влаштуватися- зась, бо тих, хто виконував би її краще від вас, не візьмуть, якщо не маєш дядька в Канаді, чи, бодай, доларолюбного знайомства, так?! І не відбріхуйтеся, що не так, УРкаїнські «патрійоти»!

2. ОLLA
    15 января 2018

Тепер не знаю що робити,начиталась відгуків,стараюсь думати лише про хороші сторони,але якщо подумати то у кожній роботі є свої мінуси…Хто працює на цій фірмі,напишіть будь-ласка, бо вже й не знаю що робити(Яку зарплату можна получити в перший місяць,і скільки часу іде стажування?
    Відпишіть ,чекаю)

3. Іван

Олена :
    Працюю вже третій рік. Платять стабільно і є премії. На Бадері можна заробити і
    10 000, якщо піднапрягтись.

4. Іван
    13 января 2018

@Гость, ну і насмішили.обережніше з такими словами зараз всі побіжать влаштовуватись на бадер

13 января 2018

@Роман, Добре подумайте перед тим як йти на це пекло

6. Роман
    8 января 2018

Куди звернутися або номер телефону, щоб отримати інформацію на рахунок вакансій та влаштування в с. Кожичі?

7. Vovk M
    5 января 2018

працюю в Городку. Недалеко від дому. і хоч у нашому містечку роботи є багато та у такій компанії не лише престижно а й вигідно, бо зарплата краща ніж в інших подібних компаніях.

8. Victoria Z
    5 января 2018

Працюю в компанії з 2010 року, починала ще з 5-го парку, проходила навчання в польщі, а зараз маю керівну посаду. Роботою задоволена, бо за час своєї роботи вже і в декретній відпусці була. Повний соціальний пакет, офіційне працевлаштування і головне хороша зарплата без конвертів.

9. Irina S
    3 января 2018

@Kucher, ви працюєте на Бадері чи Бадер -Аунде, кажуть що на аунде краще працювати? хоча зарплата одинакова.

10. Irina S
    3 января 2018

Для мене це просто ідеальна робота, я мама двох малих дітей, тут без проблем можна іти на лікарняний, а коли працювала в приватника, діти хворіли а він погрожував не заплатити якщо не вийду на роботу. Бадер дає повний соц пакет і графік позволяє і на роботі пробути і все вдома зробити, бо з обіду до вечора багато часу на хатню роботу

11. Kucher
    3 января 2018

@Гость, яка зараз не знаю і не цікавилася, та на той час коли починала я, то у нас зарплата була вища середньої по Україні а в регіоні -високою

12. Inna V
    3 января 2018

Хотіли ми в Європу та європейська робота прийшла до нас. Багато моїх знайомих з Городка їздили на Польщу, а зараз кажуть що вигідніше працювати біля хати, в теплі і отримати ті ж самі гроші. Я не працювала за кордоном, та вони кажуть що умови зовсім не гірші, тим більше що у себе вдома і країні ти маєш права а там просто робоча сила з якою ніхто не рівняється. Я задоволена, прийшла на роботу відпрацювала і з спокійною головою ідеш додому. Пройшов місяць — отримала зарплату, яку виплачують вчасно. Знаю, що на інших подібних підприємствах у нас в Городку бувають затримки, а тут все чітко. Є премії і є мотивація.

2 января 2018

@Kucher, А як там у Кожичах по ЗП для новеньких?

14. Kucher
    2 января 2018

Працюю у Кожичах з початку відкриття заводу, подобається все, особливо те, що компанія дає повний соцпакет, у сьогоднішній час це рідкість. Подобається можливість зміни своєї зміни, і можливість додаткового заробітку.

15. Kucher
    2 января 2018

@kiszorjana@i.ua, Я навпаки перейшла у швейний, тут є можливість заробити більше. Ви в якій зміні?

16. kiszorjana@i.ua
    2 января 2018

Працювала у швейному зараз перевелась у розкрійний. Як на мене робота цікавіша, хоча приходиться більше на ногах перебувати. Колектив хороший, керівництво вимагаюче, зарплата нормальна

17. Marta N
    2 января 2018

@Гость, кожен шукає те що йому підходить, у мене сімя і їхати закордон залишати їх тут не вихід, а Бадер це теж європейське підприємство тільки вдома. І зарплата вища середньої по Україні.

18. Marta N
    2 января 2018

Кожен раз дивуюся, коли у нас народ жаліється що немає роботи. Роботи є багато головне бажання. Зараз працюю на Бадер Аунде, звільнилась із Сільпо і зовсім не шкодую Робота цікава, шити навчають, для працевлаштування не потрібен досвід роботи, головне бажання. Є можливість карєрного росту із підвищення зарплати., а на сільповських касах все до чого доробляєшся це мінуси при зарплаті

2 января 2018

У мене друг допрацювався до начальника і задоволений, каже, що постійно піднімають
    зарплату. А за кордоном на заробітках багато заробиш? Скільки років так доведеться
    їздити – певне до старості!

20. Galina F
    2 января 2018

ніколи не могла подумати, що буду шити, бо ніколи цього не робила і цьому не вчилася. Про Бадер дізналася з реклами на радіо, прочитала більше в інтернеті та вирішила спробувати, не буду весь час в Польщі сидіти. Шити вчили на Стрийській, за навчання платили а зараз я спокійно працюю виконую роботу і отримую зарплату. Працювала на багатьох заводах в Польщі і зараз радію що така робота може бути і в нас.
    Нічого не бійтеся, ідіть працюйте, все у ваших руках.

21. Олена
    1 января 2018

Працюю вже третій рік. Платять стабільно і є премії. На Бадері можна заробити і
    10 000, якщо піднапрягтись.

30 декабря 2017

Люда :
    @Гость, а присвоюють коли розряд? Після практики зразу? Яка мінімалка?

Розряд присвоюють за результатами навчання. ЗП може сягати до 10тис.

23. Люда
    30 декабря 2017

@Гость, а присвоюють коли розряд? Після практики зразу? Яка мінімалка?

29 декабря 2017

@Орест, Так, розрядів 10. Який тобі присвоюють після навчання, відповідно і ЗП відповідає розряду.

25. Ярослав
    29 декабря 2017

Орест :
    Хтось може розповісти. що там за штука з розрядами на Бадері?

Знаю, що їх всього 10. Ну і відповідно це і є кар’єрний ріст + зп різниться відповідно до розряду.

27 декабря 2017

Звичайно, хотілося б отримувати більше в кінці місяця, але поки і так добре. Робоче місце поністю задовольняє, колектив дружній. З прийдешніми святами народ)

27. Орест
    27 декабря 2017

Хтось може розповісти. що там за штука з розрядами на Бадері?

28. Галя
    25 декабря 2017

@Antoshka, а яка у вас зп, якщо не секрет?

25 декабря 2017

Доки працюється нормально. Премія за високі показники роботи, доплата за вечірні та нічні години, що мене дуже навіть влаштовує. І умови праці цілком непогані.

30. Antoshka
    24 декабря 2017

Вообще не хотели брать меня на работу, оставалось, только на Бадер идти. Сначала было сложно, но весму научили все показали. Всем доволен, спасибо.

31. Андрій
    23 декабря 2017

Збираюсь приєднатись до команди Бадер. На старій роботі потрапив під скорочення. А тут знайомий вже, як півтора роки працює, то і мене агітує. Не уявляю навіть, як всьому навчусь, бо ні разу не працював у такі сфері, але буду пробувати.

32. Маринка
    23 декабря 2017

Стало очень интересно, как проходит учеба шитья на заводе, давно хотела научится. И вот уже второй год как я сдесь работаю. Очень довольна, что не побоялась рискнуть.

33. Олексій
    22 декабря 2017

Працюю на Бадері не перший рік, спочатку навчали як все те правильно шити, бо я зовсім не вмів, на зп теж не скаржусь, бо все залежить від розряду. І це на мою думку, краще, бо є куди рости.

20 декабря 2017

@Гость, яка оплата праці на руки?

7000+

20 декабря 2017

@Гость, держава — це ви, а от на рахунок вашого упиря — так зберіться і дайте йому ****юлей, одного звільнять, а при розборі польотів достукаєтесь до вищого керівницьтва

А хто збереться? Кому це потрібно? Всі будуть сидіти і трястися, бо боїться що звільнять. Двох звільнять. А коли підніметься 200 людей, то прислухаються.

20 декабря 2017

Чесно кажучи я здивована що тут пишуть про відгуки…Моя думка така я уже працюю уже як 4 місяців там і мені там нормально повністю задоволена заробітної плати усе вчасно виплачую повністю…. Один негатив є те що там дійсно дуже жарко у приміщенні немає кондиціонерів

Виплачують то вчасно, але за таку роботу — це мізер.

6 ноября 2017

11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. Максим₴₴
    23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Бригадир ШЦ 1
Закройщик 2
Контролер качества 1
Руководитель производства 1
Швея 4

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?