Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 23 декабря 2023

Люди, якщо хочете бути фізично та ментально здоровими, то оминайте той [вырезано] десятими дорогами.
    А якщо вже і захочете там працювати, то сидіть нижче трави, бо потім якась малолітня вискочка Вас скоротить. Сама тупа, та ще й таких самих біля себе збиратиме.

2. 2 июня 2022

Доброго дня,чи в вас вакансії? І які? Дякую.

1. 5 июня 2022

Відкритих вакансій немає.

Можете періодично запитувати у соцмережах ;)

3. 19 февраля 2022

Доброго дня! Цікавить, чи є вакансії швачки у Червонограді?

1. 8 марта 2022

Доброго дня.
      Зателефонуйте, будь ласка, завтра 067 351 20 10.

4. 27 января 2022

Вже рік не можливо вирішити питання з доїздом,маршутка їздить ,але не хватає місця ,з цим питанням звертались не одноразово ,толку нуль ! Невже не можна дати трішки більшу маршутку щоб всі були довольні!!???

1. 3 февраля 2022

Доброго дня.

Напишіть, будь ласка, ваш контактний номер телефону і суть проблеми на сторінку компанії https://www.facebook.com/BaderUkraine

5. 20 января 2022

Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи є у вас вакансії? Якщо є, чи крім швачок, є інші? Дякую

1. 3 февраля 2022

Доброго дня, немає відкритих вакансій. Найкраще стежити за відкритими можливостями на сторінці у Фейсбуці.

6. 16 декабря 2021

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи є на даний час вакансії у Кожичах? Якщо так, то які саме?

1. 11 января 2022

Доброго дня.
      Так, телефонуйте 067 351 20 10 і поспілкуємось детальніше.

7. 18 ноября 2021

Добрий вечір,які на даний момент є вакансії на Городок???

1. 5 декабря 2021

Добрий день. Вакансія на пошиття шкіряних автосалонів актуальна.
      Телефонуйте 067 351 20 10 ;)

8. 9 ноября 2021

Добрый день. Предложили работу в Болеславце на Бадер. Кто там работает в настоящее время подскажите какая там з.п.? Спасибо большое заранее

1. 5 декабря 2021

Доброго дня. Тут відгуки і коментарі в основному про Bader Ukraine. Якщо вам запропонували вже роботу на польському підрозділі — також мали б сказати про рівень з/пл. Порівнювати з/пл в різних країнах компанії немає сенсу ;)

9. 14 сентября 2021

@ Бадер , пройшло більше ніж пів року -а питання так ніхто і не вирішив !!!!

1. 11 октября 2021

А яке питання? Куди ви звертались для його вирішення?

10. 13 сентября 2021

Добрий день.Чи є вакансіїї для жінок в Червонограді?

1. 11 октября 2021

Добрий день. На даному підрозділі немає відкритих вакансій.

11. 28 августа 2021

@ Марина , І як показало?

12. 8 мая 2021

Доброго ранку! Скажіть будь- ласка чи є вакансії швачок ( Городок).

1. 26 мая 2021

Ні, наразі немає відкритих вакансій. Жодної!

13. 2 мая 2021

Робота як робота. Головне, втягнутися у режим і ритм роботи, а далі воно покаже як буде.

14. 1 мая 2021

Робота не для лінтяїв, бо просто протинятись по цеху пів зміни не вийде, всі працюють на результат. Є багато плюсів: ввозять, є де поїсти, соцпакет, нормальна зарплата, яку виплачують чітко без затримок.
    З мінусів те, що досить шумно в приміщенні

15. 30 апреля 2021

Якось комфортніше стало тут працювати, ніж раніше. Керівництво стало дослухатися.

16. 29 апреля 2021

@Гость, а чого мають бути тільки негативні? Я теж хочу щось добре сказати і не можу, бо за таке мають платити?

17. 28 апреля 2021

Як не як , а зараз точно якось більш дружні стали чи що. Всі тримаються роботи і менше нарікають. Та й компанія хороша!

18. 28 апреля 2021

Підкажіть, а як у вас на Бадері з довезенням? Довозять додому?

1. 29 апреля 2021

Доброго дня. Так, довозимо на роботу і зворотно. Але щоб знати яка ситуація по вамшому населонму пункті — телефонуйте, будь ласка, у відділ підбору персоналу 067 351 20 10.

19. 27 апреля 2021

так дивно бачити отакі короткі позитивні відгуки=) бадер ви що собі тут рейтинг накручуєте?))якось нереалістично

1. 29 апреля 2021

Та ж відгуки можуть бути не тільки дивними, хейтерськими, нарікаючими … І ми радіємо, що таки можуть тут написати ще й позитивну реальну ситуацію. І в нас достатньо задоволених людей працює, що просто це написати ;)

20. 27 апреля 2021

Добре, що Бадер з тими карантинами працює.В масках ясно ж важко, але вдома без роботи нереально було б

1. 29 апреля 2021

Дякуюємо за коментар. Справді ми дбаємо про те, щоб була робота і зайнятість у всіх наших працівників і цей чак карантинів і локдаунів.

21. 27 апреля 2021

Довозять туди і назад. По роботі все чітко: працюєш, їсиш, відпочиваєш, додому їдеш, гроіш отримуєш.

1. 29 апреля 2021

Все так і є) Дякуємо за відгук!

22. 26 апреля 2021

Після заробіток за кордоном, Бадер допоміг стати на ноги.

23. 25 апреля 2021

Які відкриті там зараз вакансії, як взагалі працюється по змінах?

Добрий день, Олексій.
      Так, зараз відкрита вакансія на пошиття шкіряних авточохлів на підрозділі в Кожичах.
      Графік роботи позмінний, якщо цікавить — телефонуйте до нас!

24. 25 апреля 2021

Все за німецькими стандартами і дисципліна теж, але я люблю порядок, мені таке до душі.

25. 24 апреля 2021

Дуже задоволена компанією і своєю бригадою! Треба створювати своє середовище друзів і колег, то й працювати в тих масках легше.

1. 29 апреля 2021

Дякуюємо за позитивний відгук і розуміння!

26. 22 апреля 2021

Доброго дня,підкажіть будь ласка чи є вакансії в м. Червоноград?

Доброго дня.
      Ні, відкритих вакансійна цьому підроздід немає.

27. 20 апреля 2021

Робота в вишивальному-це пекло на землі.Чи можна перевестись на швею?

1. 21 апреля 2021

Можливість змінювати відділи передбачено для наших працівників, але для більш детальної інформації звертайтесь , будь ласка, у віділ кадрів.

28. 1 апреля 2021

@Бадер, а ви взагалі з тим венгрином спілкувались? він взагалі не альо

1. 21 апреля 2021

Так, комунікація відбувається на щоденній основі.

29. 1 апреля 2021

Бадер україна, а чому ви не викачуєте каналізацію коли начальство на роботі, а тількии тоді коли вони додому їдуть?
    з таким смородом задихнутись в тій масці можна

30. 28 марта 2021

@Бадер, які є зараз вакансії і яка заробітна плата?

1. 5 апреля 2021

Доброго дня. Відкрита вакансія у швейному підрозділі. Якщо цікаивть — телефонуйте за деталями у відділ персоналу по номеру 067 351 20 10.

31. 3 марта 2021

@Гость, дякую)набу здійснило перегляд підприємства,розвідка Украіни(кібер поліція)заслала агента ФОП Пасічник Ю.П,для вияснення причин чесленних скарг на Bader Ukraina.Справа по зловживанню службовим становищем буде розлядатися в суді м.Городка,Тацин О.М спільно з Гавришковою Галиною Венямінівною,буде притягнуто до кримінальноі відповідальності,за викрадання одиниць готовоі продукціі,перепродаж на чорному ринку Німеччини,п.Ніна,Наталя Кушик..вам заборонено покидати Украіну..ви будете позбавлені прав на адвоката,..ви також отримаєте повістку в суд..шкіра це надто дорогий товар,щоб шити продукцію так як ви іі випускали в Німеччину.Є питання по браку по подушкаш сап,які допустив головний технолог і я іх задам в суді?,я не попадаю на Павла Анатолійовича,контактів з ним немаю,..просто звільнити-це замало вже в Украіні,дякую.кіборг коментатор,військовий волонтер психолог Пасічник Ю.П

32. 23 февраля 2021

Хамовите ставлення технологів ще на початкових етапах(т.з тренінг центр). Технолог Тетяна ще та к..ва, абсолютно не має ніякої поваги до стажерів, агресивна та невихована. Порядних технологів мало.

1. 2 марта 2021

Розуміємо, що може бути негативний досвід у спілкуванні з різними працівниками. Але так узагальнювати всіх також не професійно. Це ваш досвід і те, що ви поділились — це для нас важливо.

33. 23 февраля 2021

Проблема з доїздом !!!!
    Люди повинні вставати на дві-три години раніше щоб до йти до автобуса в якому для них є місце , а автобус який повинен забирати біля дому , не бере людей ,тому що карантин і немає місця !!! Коли вирішать це питання ?!????!

1. 2 марта 2021

Питання з доїздом у нас вирішується у відділі логістики. На жаль, маємо різні ситуації і просимо запитувати все про доїзд у відповідальних за це працівників. Дякуємо!

34. 19 февраля 2021

@Гость, і якщо ви скажете чому ж я не звільняюсь, то я вже звільнилась))

35. 19 февраля 2021

@Гость, з таким начальником зміни як Косик можна здуріти! Ви там спеціально таких садистів призначаєте керівниками? Ні в туалет сходити ні на перекур! А подзвонити комусь то взагалі катастрофа, що проект г.вно , що ваш Косик.

1. 2 марта 2021

Шкода, що не знайшли спільної мови з керівником. Але добре, що вирішили не працювати там, де не подобається і відкриті до нової роботи. Бажаємо знайти улюблене місце праці!

36. 11 февраля 2021

Скажіть будь-ласка чи є вакансія комплектувальника?

1. 2 марта 2021

Ні, немає такої відкритої вакансії. Стежте за оновленнями на сторінці у Фб.

37. 5 февраля 2021

@Гость, Начальники нормальні люди.За межами підприємства готові до щирого спілкування

1. 11 февраля 2021

Чудова порада! Начальники — такі ж люди як і працівники з більшо відповідальністю та вимогами.Спілкування — дуже добра нагода краще зрозуміти один одного.Тому, спілкуйтесь всюди)

38. 5 февраля 2021

@Бадер, ну та берети,тих які вас вписують в анкети.Це корупуія,і розкрадання коштів приватного підприємства.

1. 11 февраля 2021

Про які анкети, корупції і розкрадання йдеться?

39. 25 января 2021

Які вакансії є в даний час для жінок???

1. 2 марта 2021

Швачка — відкрита можливість.

40. 21 января 2021

@Гость, А сенс тут плакатись роками? Або звільняйтесь,або терпіть,або жалійтесь вище.Порожня балаканина.

1. 4 февраля 2021

Сенс є, ми розбираємось з кожним зверненням і хочемо ставати кращими для своїх працівників.

41. 13 января 2021

@Гость, це ж не в Німеччині ведуть цю сторінку)))

42. 12 января 2021

Чи є вакансії на Бадер м.Червоноград(швачка)?

1. 4 февраля 2021

Доброго дня. Відкритих вакансій у м. Червонограді немає. Стежте за оновленнями на сторінці у Фб.

43. 12 января 2021

Сенс тут писати?Пишіть на офіційну сторінку компанії»Бадер» в Німечині,яка є на Фейсбуці.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?