Бадер Україна

Бадер Україна

At BADER, we have developed and produced this sophisticated natural material, for more than 140 years, as one of the leading international producers of premium leather for the automotive industry.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. Саша
    14 июня 2018

На цьому підприємстві велика текучість кадрів тому, що люди довіряють рекламі,а коли починають там працювати,все їм стає зрозуміло,куди попали.Я пропрацював там півроку і це все бачив і зрозумів,що люди поки самі цієї корупційної атмосфери невідчують і не зрозуміють то їм тяжко щось пояснити.Там тільки добре тим хто дійсно раб, по розуму своєму,або тим хто підлещується до кирівників.

2. Андрей
    10 июня 2018

З розповідей моїх друзів,які працювали на Бадері,це підприємство на якому керівництво відмиває шалені гроші,дешевою робочою силою.

10 июня 2018

Всем привет.

Я случайно зашел почитать отзывы. Оказалось что Бадер, это та самая компания которая шьет чехлы для Ауди и которую все расхваливают как иностранные инвестиции.

Что бы было понятно я сам работаю на филиал Боинга в Украине (зарплата разная от 7 000 до 30 000). Понятно что тут нам можно платить в разы меньше чем там на западе. Но неужели политика бадер такая, что людям платят жалкие 6000 грн. (на шумном производстве) (это же 200 долл.). И предпочитают насиловать людей и именть текучку кадров 10% в месяц (это здоровенная цифра) (у нас 10% в год), чем повысить зарплату до каких-то 300-500 долларов.

Я как почитал отзывы и новости в интернете, у меня опустились руки. Теперь я понимаю почему люди уезжают из Украины. Когда даже даже дорогие товары продаваемы за валюту, не могут обеспечить человеку более-менее достойную жизнь (по нашим меркам).

Расстроился я, пойду выпью .

9 июня 2018

Перший місяць платять три тисячі,потім зростає до шести,але багато вираховують,і встановлюють норми які важко виконувати,і згідно цього знімають гроші,одним словом керівництво знає як обдурити людей.

9 июня 2018

Козел Гребінь намахує робітників Бадеру.

9 июня 2018

Це напевно пише сам рагуль Жилін.

9 июня 2018

Можливо ці троє когось конкретно дістали.

9 июня 2018

А вище керівництво також самі упирі.

9. Олександер
    9 июня 2018

Зовсім недевно я і сам переконався що Жилін, Виздра, Гребень це дійсно лайно вищого гатунку.

10. Олександер
    9 июня 2018

Ну те що Гребень, Жилін, І Виздра це лайно, я і сам недавно в цьому переконався.

11. Микола
    9 июня 2018

Так Іване я звами поністю погоджуюсь,що керівництво дуже невиховане і нефахове.Прийшлось мені, коли працював там, попросити у відділі кадрів довідку яку я мав подати для надання субсидії,довідку вони мені надали але неправильного змісту.Прийшов я попросив щоб периписали так як це потрібно для того щоб її прийняли в відділі субсидій,так вони відмовились бо сказали що вона правильного змісту,а мадам яка видає ці довідки була така агресивна і навихована,що мені стало соромно за її батьків.

12. Іван
    9 июня 2018

Я працював на Бадер Украіна в Кожичах,в закрійному цеху наобіцяло керівництво що будуть піднімати зарплати до такого рівня що ніхто незахоче Бадер залишати.Підняли на триста гровень,згідно моєї ставки яка становила 6 000 тисяч гривень.одночасно підняли і норму виробництва яка є закріплина за робітником норму,так що заробити те що давали до піднятя норми стало неможливим,і робітники почали один за одним звільнятись.Ще один цікавий момент з Бадер Кожичі.Люди працювали в нічні зміни,які мають оплачуватись подвійно,а заробили аш по сто сорок девять гривень за нічні зміни.Також на прохання керіввника вийти в суботу працювати за що ніби мають оплатити подвійно,люди виходили.і отримали те що всіх субот ім просто незарахували.а просто пререкинули в графу про лояльнісь яка оплачуєтьс дуже низькими відсотками.Ще один цікавий момент на Бадер Кожичі.Коли вітаєшся з бриадиром чи кирівником вони чомусь невідповідають,а щоб самі вони сказали добрий день,недочикаєтесь.Повірте люди це дуже неприємно.А нецензурна лайка це їхнє, можна сказати хобі,а один з Бригадирів невіє писати це жах.

16 мая 2018

Аккаунти різні-люлина одна…(і хто придумав ту кнопку «все отзывы автора»?)

11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. Максим₴₴
    23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Бригадир ШЦ 1
Закройщик 2
Контролер качества 1
Руководитель производства 1
Швея 6

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?