Бадер Україна

Бадер Україна

VN:F [1.9.22_1171]
2.8 из 5 (голосов: 115)
2.81155
Это ваша компания? Активируйте доступ
Добавить отзыв Добавить зарплату

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1 2 3 4
 1. Надія
  12 сентября 2018

  Добрий день!Як можна записатися на екскурсію?

  1. Бадер
   18 сентября 2018

   Доброго дня, Надія!

   Найкраще буде, якщо Ви запишетесь на екскурсію по номеру тел. 097 201 2030. Як ми сплануємо наступну таку — обов’язково Вам повідомимо.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -1
 2. Віталіна
  12 сентября 2018

  Я раніше працювала швачкою в приватного підприємця, але платили малувато, через те і звільнилась. Шукала роботу по професії, знайшла в інтернеті вільну вакансію на Бадер, вирішила спробувати ще тут. Ви знаєте, я зовсім не пошкодувала, що сюди прийшла. Працювати потрібно так само, а може навіть менше, а платять більше. Там треба було всі види шиття знати, а тут спеціалізація одна, кожен зможе навчитись, аби тільки бажання було.

 3. Руслан
  12 сентября 2018

  Всіх цікавить зарплата, і я не виняток. Якщо б мені мало платили, то я не лишився б тут і дня… Зарплату маю високу, ну і роботи багато. Та щоб щось мати, треба працювати і задарма ніхто платити не буде і працювати не буде. З тим тут повна ідилія — робиш і маєш.

 4. Гость
  11 сентября 2018

  Їздив колись на заробітки, а тепер працюю в Бадері. Маю з чим порівняти. По суті для мене це такі ж заробітки бо доїжджаю на роботу з іншої області, та перевага в тому, що проживаю безплатно і кожного тижня дома, а не так як раніше: зажитло плати, чужу мову вчи і ще й від родини далеко — по пів року не бачилися….

 5. Oleg Borysko
  10 сентября 2018

  Я недавно влаштувався на роботу в Бадер, поки все подобається! Хороше начальство та колектив і заробіток приємно дивує. Я давно сюди хотів піти працювати. Трохи шкодую, що раніше не пішов!

 6. Петро
  10 сентября 2018

  На заводі «Бадер» працюю з самого його відкриття в Кожичах. Думав, що йду тимчасово, поки щось краще не знайду, та залишився і не жалію. Тут нормальна ЗП і до дому близько.

 7. Гость
  6 сентября 2018

  Для тих, в кого є бажання працювати в Україні — Бадер ідеальний варіант, крім того, що вони довозять до роботи вони ще й житлом забезпечують.

 8. Тетяна
  6 сентября 2018

  Син поїхав на екскурсію до них і після цього влаштувався. ЗП як і обіцяли, до роботи довозять.

 9. Тетяна
  6 сентября 2018

  Поїхав на екскурсію до них і після цього влаштувався. ЗП як і обіцяли, до роботи довозять.

 10. Гость
  4 сентября 2018

  @Гость, Про це вже можете дізнатись в кадрах. Телефони не складно знайти.

 11. Діана
  3 сентября 2018

  В мене подруга працює в Бадері, їй все подобається. І з.п. нормальна, і умови праці хороші. Раніше вона працювала вдома, а тепер вирішила піти на підприємство, не пошкодувала!

 12. Юра
  3 сентября 2018

  УРА!!! Я влаштувався в Бадер без проблем. Привикаю помаленько… Буде щось нове, обов’язково щось напишу ще.
  p.s. Дякую за роботу!

 13. lyubof
  2 сентября 2018

  Коли була на ексурсії у Бадері, то склалось враження, що фірма цілком престижна. Поговоривши трохи з працівниками, то цілком в тому переконалася.

 14. Андрій
  1 сентября 2018

  Де тільки зустрічав відгуки про Бадер, то всюди хороші, хіба тут хтось як би навмисне хоче спортити репутацію такого успішного підприємства. Зависть страшна сила….

 15. Валентина
  1 сентября 2018

  Працюю швачкою з 2013 року. Хочу сказати, що я люблю свою роботу! Звісно заробітку на Мальдіви не вистачає, але я отримую задоволення від того, що я роблю. На нормальне життя за українськими мірками достатньо. Хоч і кажуть, що шкідливо, важко або ще щось, але всюди є свої позитивні та негативні сторони. Важливо знайти свою справу! Я свою знайшла!

 16. Аня
  1 сентября 2018

  Хочу подякувати фірмі «Бадер» за те, що створили для нас робочі місця, що дають нам себе реалізувати, що тут ми можемо відчувати себе працівниками з високою зарплатою на солідній фірмі, а не рабами за кожну копійчину, заробленю власним горбом. Бажаю «Бадеру» процвітання, а всім працівникам здоров’я і натхненної роботи!!!!

 17. Гость
  1 сентября 2018

  Моя коліжанка не може нахвалитися своєю роботою в Бадері. Дуже рада за неї, що нарешті знайшла роботу яка подобається, хоча і по доброму їй заздрю.

 18. Гость
  1 сентября 2018

  Моя коліжанка не може наговоритися про свою роботу в Бадері. Рада за неї, що нарешті працює на роботі, яка подобається, навіть їй по доброму заздрю…

 19. Юрій
  31 августа 2018

  Працював в Польщі, недавно повернувся в Україну, вирішив піти на Бадер. Скажу чесно, в Україні працювати краще і легше, хоч платять трохи менше. Та й із сім’єю разом, що теж дуже важливо для мене.

 20. Ангеліна
  31 августа 2018

  Керівництво не мутить воду, в нього інші завдання на підприємстві, а не всіляки прихотні виконувати! Для всіх хорошим не будеш.

 21. Гость
  30 августа 2018

  Як би було там розумне керівництво.Воно само там,нормально воду мутить,то про що зним говорити.

 22. Гость
  30 августа 2018

  Бадер :
  Це стосується лише певної категорії посад — не всіх.
  Для кожної такої посади, яка проходить відповідну незалежну атестацію, є певні вимоги.

  скажіть які посади шкідливі

 23. Іван
  30 августа 2018

  Це вам не державна робота де можна просто сидіти і отримувати ті самі гроші. Хто працює той і отримує зп нормальну, а лежнів ніде не люблять.

 24. Vova Sid
  30 августа 2018

  Я в шоці з більшості дописувачів. На заробітки по світу їздити і мовчки пахати на чужині то нормально, а тут фірма під боком, дає можливість реалізувати себе в своїй країні, в себе дома, то накинулися брудом поливати.Як не знаєте всього — не пишіть, а знаєте щось погане, то краще напряму до керівництва, щоб виправлялися. Так більше користі буде.

 25. Гость
  28 августа 2018

  @Денис, Не знаю яка зарплата працівника швейного виробництва, та точно знаю що там зі зарплатою не обіжають — платять стабільно і є премії. Мої знайомі там працюють і кажуть там можна заробити і 12 000 за місяць і навіть забезпечує проживання у хороших умовах у готельних номерах Львова для тих, кому далеко їхати.

 26. Гость
  28 августа 2018

  В закрійному цеху весною, звільнився за власним бажання бригадир Іван. Недавно поновився на роботі,і знову на посаду бригадира це зауважете п’ятий розряд.Простий робітник з третім або четвертим розглядом, після звільнення за власним бажанням,втрачає всі розряди,і коли влаштовується знову то починає все знуля.Ось і кар’єрний ріст.

  1. Бадер
   30 августа 2018

   Добрий день. Уточніть, будь ласка, про якого бригадира ви говорите?
   Випадки, коли люди до нас повертаються є і їх чимало. Але їхні розряди не анульовуються.
   Якщо людина йде на ту ж посаду, то розряд залишається. У нас на виробництві є багато таких працівників і ми підтримуємо їх за довіру компанії.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -5
 27. megamega1985
  27 августа 2018

  Я працюю на Бадері вже пів року, хочу сказати, що там дійсно є мотивація і кар’єрний зріст, ще й житлом забезпечують.

 28. Денис
  27 августа 2018

  Скажіть будь ласка, яка реальна зарплата в працівника швейного виробництва, по розрядам?
  Дякую

  1. Бадер
   30 августа 2018

   Добрий день. У нас є 10 розрядів загалом.
   Для кожного розряду своя ставка + премія і бонуси. Навіть, якщо ви початківець і маєте перший розряд, то вже за півроку зможете заробляти біля 10 тис.грн. і більше. До речі, для новачків у нас є окрема премія, щоб компенсувати низький розряд.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -1
 29. Гость
  24 августа 2018

  Шкідливість там описується так.Виробничий шум,особливо у закрійному цеху,сильний стукіт молодиків якими користуються закрійники,приходиш до дому,стоїть дзвін у вухах,це одне.Далі пил рослинного походження,який погано впливає на щитовидну залозу,це можна дізнатись в інтернеті, дуже просто.Далі зорова напруженість,це у жінок які працюють,на зазначанні,і конролерами.Вони працюють під сильним світлом.Але саме неприємне це сильний стукіт,але наші люди за вісім тисяч готові,на все. Це нормальне явище на Україні

  1. Бадер
   30 августа 2018

   Ви не праві — у нас не «шкідливе» виробництво, а є лише певна категорія таких посад. Атестацію робочих місць здійснює Державне підприємство «Західний ЕТЦ», яке визначає чіткий перелік професій, що належать до розряду шкідливих.
   Зауважимо, що таких посад на виробництві не багато. До прикладу, навіть у розкрійному цеху далеко НЕ всі посади належать до шкідливих.
   Крім того, такі працівники офіційно і відповідно до законодавства отримують у нас додаткові виплати за шкідливість.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -5
 30. Павло
  24 августа 2018

  знайомий влаштувався до вас на роботу в закрійний.через два тижні хотів і я влаштуватися але побачив в каточці-направлення про проходження медогляду ,що умови праці у вас на підприємстві шкідливі.Тепер вагаюсь чи йти.Вчому полягає шкідливість???

  1. Бадер
   30 августа 2018

   Це стосується лише певної категорії посад — не всіх.
   Для кожної такої посади, яка проходить відповідну незалежну атестацію, є певні вимоги.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -3
 31. Гость
  24 августа 2018

  Так!мажна заробити і 10 тисяч але якщо залишатись після першої зміни,у другу зміну,і виходити по суботах,якщо оплату субот не перекинуть у графу про лояльність,яка нараховується по нищих відсотках це у них хід конем.Можна також заробити і12 13 тисяч на посаді бригадиром,який у свою чергу на роботі постоіть поговорить з дівками,вип’є неодну каву за зміну,потрендить по телефону,скурить сигарет жменю,і для нього час на роботі пройшов добре і вдало.Так можна робити,все класно.Та, що там багато говорити.Люди!!! Ви підіть і самі влаштується на на Бадер Україна і все побачете а згодом і зрозумієте.Двері на Бадер Україна завжди для всіх відкриті,хто хоче там так працювати.Вперед!!!!!!!!!

 32. Гость
  24 августа 2018

  У мене друг допрацювався до начальника і задоволений, каже, що постійно піднімають зарплату. А за кордоном на заробітках багато заробиш? Скільки років так доведеться їздити – певне до старості!

 33. Гость
  24 августа 2018

  Так!можна заробити і10 тисяч,якщо після першої зміни залишитись,у другу зміну а також з виходами в суботу,якщо оплату за виходи в суботу,непорахують як оплату за лояльність,яка оплачується,в нищих відсодках.Можна також заробити і 12 13 тисяч,якщо бути на посаді бригадиром який постоїть,декілька раз за зміну вип’є кави, піде покурить,з дівками побалакає і зміна пройшла,і все нормально.Та,що там говорити.Люди! ви влаштовуйтесь,і самі усе побачите а зчасом,і зрозумієте.Двері на Бадер Україна відкриті для всіх охочих так,працювати.Вперед!!!

 34. Олег
  23 августа 2018

  На Бадері реально заробити і 10 і більше тисяч. І не потрібно писати всякі дурниці. Кожен, хто реально хоче працювати – той працює і заробляє.

 35. Гость
  23 августа 2018

  В Упирі пишете те, що вам вигідно писати.Як тільки приїжає аудит зразу зменшуються метри виробництва,у закрійному цеху,і скоро ховаєте браки.Третю зміну відмінили,бо ви рагулі,нічних добре неоплачувану,і вирішили показати які ви добрі,вімінивши третю зміну.Зналоб Німецьке керівництво,чим ви тут займаєтесь.Але на все свій час.А бригадира який не вміє писати,і у вас працює,шукайте самі,бо ви кваліфіковані,спеціалісти,в лапках.

 36. Марія
  22 августа 2018

  Це якийсь суцільний наклеп на компанію, добре хоч представники Бадеру роз’яснюють ситуацію! Понаписували маячню, одразу видно, що людина там не працює, то навіщо брехню писати? Цей гість навіть не може відповісти на жодне питання, тільки брудом поливає!

 37. Гость
  21 августа 2018

  Але гарно вішають лапшу простому люду.Щей чужі правдиві коментарі видаляють.Значить чують вину за собою Гребінчики,Рудольфики.

 38. Гость
  20 августа 2018

  Керівництво Бадера це дуже добре відригульована корупційна кантора.Вони і пишуть що у них все класно,і добре,так! їм добре.Зналиб про них німці,але на все свій час.

 39. Гость
  19 августа 2018

  у закрійникій також зросла норма.те що піднімаєте зарплату то є добре але для чого тоді норму збільшувати?про це ви в рекламі не напишете,що з підняттям зарплати зростає і норма.На рахунок виходів у суботу(які є начебто добровільними,по бажанню) керівництво яке по суботах сидить собі дома, придумало правила для нас хто небуде працювати по суботах — минус 10 процентів премії.

  1. Бадер
   21 августа 2018

   На будь-якому великому виробництві є певні норми, показники. Без цього ніяк. Так само за кордоном й в Україні.
   Щодо підняття норм, то Ви, вочевидь, не працюєте у нас і мало що знаєте, як це відбувається. Зарплата і підняття норм — це різні речі. Зарплата залежить від загальних успіхів компанії. До речі, цьогоріч ми підвищили її на 15%, а ще впровадили додаткові премії за успіхи у роботі, які вже у вересні додатково отримають усі працівники.
   У суботу в нас робочі дні впроваджуються лише за виробничої необхідності. Так це буває, але не на постійній основі. І, до слова, робота у вихідні оплачується у подвійному розмірі. Ніхто не змушує силою працювати у вихідні. І за відсутність на роботі ніхто премію не зменшує.
   Якщо Вам рахують прогули у робочі дні (не явка без причини), то їх реєструють відповідно до чинного законодавства. Ви також повинні розуміти, що працюєте у команді, де потрібна злагоджена робота.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -10
 40. Коля
  18 августа 2018

  Ви хвалетесь що зарплата,зросла у 2018 в березні,так зросла на триста гривень,але одночасно зросла і мінімальна норма,тобто в стинарщиків,а по професійному, операторів стригального устатковання,норма мінімальна до підняття вашої зарплати,була 320 метрів,а після підняття стала мінімальна норма 370 метрів.Виглядає так що підняли однією рукою,другою забрали.А буває так що і нема чого дати і 200м.Лициміри не грайте варя’та,бо люди не є такі дурні, як ви собі думаєте.Давайте будем любити Україну і самих себе.

 41. Гость
  17 августа 2018

  Кваліфіковані спеціалісти,це бригадир який не вміє писати? Є у вас такий спеціаліст,а матюкається дай дорогу.А відносно зарплати,з виходами в суботу і у дві зміни підряд то нашкребеться сім тисяч,якщо оплату за суботу не перекинуть в графу за лояльність яка оплачується по нищих відсотках.Що ви добре вмієте,це кваліфіковано говорити,і обманювати робітника,і підіймати норми виробництва.А зарплати непідіймаєте.Ви дійсно фахівці своєї справи.

  1. Бадер
   17 августа 2018

   Добрий день. Щодо бригадира, то ми погоджуємось, що так не повинен поводити себе керівник. Підкажіть, будь ласка, яка у Вас бригада, яка зміна, щоб ми змогли з цією людиною розібратись і більше подібне не повториться.
   Щодо зарплати, то останній раз ми піднімали зарплати у березні 2018 року. Відтоді наші працівники отримують в середньому на 15% більше. Але, щоб Ви розуміли, це не останнє підвищення зарплати. Тим більше сьогодні на підприємстві є ще ряд додаткових бонусів та премій, про які Ви вочевидь не знаєте.
   Ймовірно Ви говорите про зарплату новачка, який ще нічого не вміє і працює перший місяць?

   VN:F [1.9.22_1171]
   -9
 42. Гость
  12 августа 2018

  Довозять на роботу,за гроші тих самих робітників,в хвальби огого.Зарплату платять, але вона невелика у робітника.Добра зарплата там у тих, хто сидить в офісах і гарно всім багато обіцяє,і наш народ на це гарно ведеться,бо нема куди діватись.

  1. Бадер
   16 августа 2018

   Добрий день. Ви не праві у своїх висловлюваннях. Справа у тому, що доїзд усім працівникам компанія забезпечує абсолютно безкоштовно. А щодо зарплати, то Ви, вочевидь, не працювали у нас, або робите висновки із чуток.
   У середньому працівники на виробництві станом на сьогодні мають по 11 тисяч гривень зарплати. Є трохи менше (здебільшого це новачки) і є й значно більше. До речі, у нас немає привілейованих посад, тому людина, яка має достаню кваліфікаю має право обійняти відповідну вакантну посаду. І це стосуються як працівників адміністрації так і працівників на виробництві.
   Краще записуйтесь до нас на екскурсію та побачите все на власні очі.

   VN:F [1.9.22_1171]
   -3
 43. Олеся
  10 августа 2018

  Читаю відгуки та просто шокована, люди які пишуть негативні відгуки просто не орієнтуються ні в зарплатах, ні в умовах, пишуть аби писати. Впевнена, що розумні люди спочатку перевіряють інформацію перед тим як вірити! Я особисто працюю на Бадері 1 рік, платять вчасно, ні разу не затримали зарплату! Якщо є робочі суботи то вихожу із задоволенням! Працюєш 1 зміну, а платять як за дві!)) цехи чистенькі, безкоштовно довозять з комфортом! Тому якщо сумніваєтесь чи йти чи ні то краще приїдьте та переконайтесь самі! А потім вже приймайте рішення, Ваша то робота чи не Ваша!!!

 44. Оля
  10 августа 2018

  Шановні читачі, сайт надає можливість відстежити одного й того ж автора, натиснувши під текстом повідомлення «Всі відгуки автора», тому фільтруйте, будь ласка, все що читаєте, негативні відгуки пишуть конкуренти, яким поперек горла така велика потужна компанія як Бадер. Логічно подумати, чи буде працювати 4000 осіб в таких жахливих умовах, про які пишуть злостиві конкуренти

 45. Орест
  1 августа 2018

  Підприємства,Бадер Україна,і Фуджікура,це колонії кріпацтва.Хто хоче в цьому переконатись,хай влаштується туди на роботу.

 46. Назар
  27 июля 2018

  Хочу вас доповнити Діма.Для того щоб на Бадер Україна мати гідну зарплатню закрійникам,контролерам стинарщикам,швеям,калібрувальникам,не тільки треба давати норми,і виходити по суботах,а треба ще і працювати у дві зміни.Тобто,відпрацював першу зміну,лишайся ще і в другу,а бригадир постоїть поговорить по телефону,вип’є декілька раз за зміну кави побалакає з дівками,і отримує 12 тисяч а ви чорнота ху….те,а ми з вас візьмемо скільки нам потрібно.Наші люди самі себе неповажають.

 47. Діма
  26 июля 2018

  Те що пишуть,у графі про зарплати повний блеф.Я там працював.Щоб мати таку зарплату закріникам,швеям,контролерам,то потрібно,давати великі норми,і виходити по суботах.Якщо ще ті суботи зарахують,бо ці козли які сидять в кабінетах,можуть і таке.

 1. Гость
  11 июня 2017

  Іванка :
  @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

  Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

  VA:F [1.9.22_1171]
  +153
 2. Максим₴₴
  23 марта 2017

  @Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

  VA:F [1.9.22_1171]
  -95
Бригадир ШЦ 4
6 000 .. 12 000 грн
Заведующий складом 1
10 000 грн
Закройщик 7
1 000 .. 10 000 грн
Контролер качества 4
7 000 .. 11 000 грн
Руководитель производства 5
45 000 грн
Швея 10
3 000 .. 11 000 грн

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Бадер УкраїнаЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?