Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 13 апреля 2018

@Мастер,
    На Закрійному працювати це просто жах, до тебе ставлення як до *авна вибачте за слово, не говорючи що Керівник цеху слухається начальника зміни, бо сам повний нуль в тому бізнесі. Дають заоблачні норми, а потім ще кричуть чому не встигаєш і т.д, місяць як звільнився і не жалію ні грамма, стидно що позорять тільки німецький бренд. П.С. Керівники закрійного(а іменно зміна Романа і сам Гребень) навіть не можуть нормально з людьми спілкуватись не то що покращувати умови праці…
    згідний на всі 100%.Вентиляція в цеху нікудишня,жара страшенна піт заливає чоло,пилюка,ще й люки позакривать.Керівнництву пох.. сидят собі в офісах з кондиціонерами,ложили вони на своїх працівників а ви дусіться в цій жарі й поросі.Виходять до рабів тільки тоді коли потрібно гроші зняти хто без робочої футболки і тапок.на деяких працівниках ці фудболки вже висять як тряпки подерті.На рахунок Жиліна то він тільки ходить і розказує як він «працював» закрійником (в Городку) і як легко закриваються метри.Про нього в бригаді усі «доброї» думки.Хто надумає йти в закрійний до Жиліна в бригаду знайте от попросить вас лишитися в дві зміни або в суботу вийти а ви незахочете недивуйтеся ,що потім премія чомусь зменшилася.Він завжди правий і має бути як він захоче.Через нього вже багато людей звільнилося і думаю ще звільняться.Вже половина столів пустує,робити неме кому.Лишилося пару старих працівників якими хочуть поробити всі захмарні норми.А для тих розумників які зараз писатимуть : якщо все так погано то чому й досі стільки людей працюють на бадер,томущо нема куди дітися в цій сраній державі і змушені терпіти

Шановний, якщо ви не замічаєте, або вже не працюєте тут — доводжу до Вашого відома, що Жилін нерідко і ам стає «до ножа», особливо, коли мова іде про спецзамовлення. Щодо субот і премії — дисципліна має бути! За суботу платять подвійно, на відміну від більшості підприємств в Україні. Не хочете іти — це Ваша справа, але робота має бути виконана, тому що клієнт чекати не буде! Відповідно, якщо Ви не виходите в суботу — підприємство втрачає гроші, які йому треба повернути, бо є такі «штуки», як калькуляція, ціна і т.ін.

2. 13 апреля 2018

@Irina S,
    Краще чим? Тим що клієнт ще не погодив остаточного варіанту проекту і робота то іде то не іде? Працювати складно що там, що там. І ще — немає Бадер Аунде, є Бадер Україна: Кожичі1, Кожичі2, Городок

3. 13 апреля 2018

007 :
    Якщо нашими рабами керували наші ж рабовласники- то можна було й не дивуватися, бо це національна традиція. Але, якщо мало нам було своїх ідіотів, а понаїздило ще й закордонних, але наші так і залишилися нашими- то вже гвавт і пробі. Ну, і не перестаєш дивуватися високопоставленим брехням панів з височенних кабінетів, котрі, поняття не маючи про внутрішній стан справ на підприємствах, теревенькають про якісь 12-14-тисячні можливі зарплати. Перепрошую, як стати Вашим зятем?!

1) Що вам не подобається в тому, що в Україну ідуть іноземні інвестиції?
    2) Нажаль, наші люди, які мають гроші не відкривають підприємства такого маштабу.
    3) Керівництво постійно приймає участь в житті заводу і зі станом справ не тільки знайоме, а й постійно підказує шляхи покращення.
    4) Малі зарплати? Тут ніхто нікого не примушує — не подобається, шукайте інше. На заводі є премія за якість і продуктивність + до того премія за те, що ти ходиш на роботу і не пропускаєш робочих днів! — Це не лояльно? Ви можете заробити 4000грн тільки за те, що якісно виконуєте вою роботу. Додайте до того ставку, додаткові коефіціенти при нарахуванні перепрацювань і субот.
    Як висновок хочу сказати, що теревенькають про гроші ті, кому немає з чим порівнювати!

4. 13 апреля 2018

олег :
    на производстве свирепствует корь.почему не закроют на карантин????сколько еще нужно чтобы человек заболело?????

На каком основании предприятие должно быть закрыто? Массовой эпидемии нету, а вот заказы от клиентов — есть.

5. 9 апреля 2018

6. 29 марта 2018

7. 13 марта 2018

Привіт. А підкажіть, скільки часу з сихова їхати на роботу? І зміни , з якої години до якої?

8. 2 марта 2018

Хорошая стартовая площадка для тех,кто хочет освоить новую специальность.Ну а дальше-протоптаной тропой,на запад,поскольку украинские зарплаты сейчас-это печалька:((Такая работа-это та еще соковыжималка,и должна достойно оплачиваться.Я например,сейчас в Польше,получаю за ту же работу примерно в 2,5 раза больше,чем на бадер.юа.,возвращаться и работать за еду желания никакого.Но школа бадера пригодилась,здесь теперь легко))Сори,что на русском,укр.раскладки нема…

9. 2 марта 2018

Скажіть будь-ласка яка зарплата в перші місяці,та ще декілька слів про роботу, тільки правду, кажіть як є.

10. 1 марта 2018

Бадер досить хороша робота,просто треба деяких бригадирів в шию гнати,які собі забагато позволяють.

11. 1 марта 2018

Так яка зарплата в перші місяці хтось скаже чи це таємниця покрита тьмою..???

12. 23 февраля 2018

Люди добрі та ви ж там раби цілий тиждень на ніч

13. 16 января 2018

От, цікаво: перечитав всі (!) відгуки. Практично кожен дописувач- буквально штубачить своєю безграмотністю. І ті, котрі вже «пани», і ті, хто ще- «раби». Як ви там шиєте, також по-штубацьки? А на роботу влаштуватися- зась, бо тих, хто виконував би її краще від вас, не візьмуть, якщо не маєш дядька в Канаді, чи, бодай, доларолюбного знайомства, так?! І не відбріхуйтеся, що не так, УРкаїнські «патрійоти»!

14. 15 января 2018

Тепер не знаю що робити,начиталась відгуків,стараюсь думати лише про хороші сторони,але якщо подумати то у кожній роботі є свої мінуси…Хто працює на цій фірмі,напишіть будь-ласка, бо вже й не знаю що робити(Яку зарплату можна получити в перший місяць,і скільки часу іде стажування?
    Відпишіть ,чекаю)

15. 13 января 2018

Олена :
    Працюю вже третій рік. Платять стабільно і є премії. На Бадері можна заробити і
    10 000, якщо піднапрягтись.

16. 13 января 2018

@Гость, ну і насмішили.обережніше з такими словами зараз всі побіжать влаштовуватись на бадер

17. 13 января 2018

@Роман, Добре подумайте перед тим як йти на це пекло

18. 8 января 2018

Куди звернутися або номер телефону, щоб отримати інформацію на рахунок вакансій та влаштування в с. Кожичі?

19. 5 января 2018

працюю в Городку. Недалеко від дому. і хоч у нашому містечку роботи є багато та у такій компанії не лише престижно а й вигідно, бо зарплата краща ніж в інших подібних компаніях.

20. 5 января 2018

Працюю в компанії з 2010 року, починала ще з 5-го парку, проходила навчання в польщі, а зараз маю керівну посаду. Роботою задоволена, бо за час своєї роботи вже і в декретній відпусці була. Повний соціальний пакет, офіційне працевлаштування і головне хороша зарплата без конвертів.

21. 3 января 2018

@Kucher, ви працюєте на Бадері чи Бадер -Аунде, кажуть що на аунде краще працювати? хоча зарплата одинакова.

22. 3 января 2018

Для мене це просто ідеальна робота, я мама двох малих дітей, тут без проблем можна іти на лікарняний, а коли працювала в приватника, діти хворіли а він погрожував не заплатити якщо не вийду на роботу. Бадер дає повний соц пакет і графік позволяє і на роботі пробути і все вдома зробити, бо з обіду до вечора багато часу на хатню роботу

23. 3 января 2018

@Гость, яка зараз не знаю і не цікавилася, та на той час коли починала я, то у нас зарплата була вища середньої по Україні а в регіоні -високою

24. 3 января 2018

Хотіли ми в Європу та європейська робота прийшла до нас. Багато моїх знайомих з Городка їздили на Польщу, а зараз кажуть що вигідніше працювати біля хати, в теплі і отримати ті ж самі гроші. Я не працювала за кордоном, та вони кажуть що умови зовсім не гірші, тим більше що у себе вдома і країні ти маєш права а там просто робоча сила з якою ніхто не рівняється. Я задоволена, прийшла на роботу відпрацювала і з спокійною головою ідеш додому. Пройшов місяць — отримала зарплату, яку виплачують вчасно. Знаю, що на інших подібних підприємствах у нас в Городку бувають затримки, а тут все чітко. Є премії і є мотивація.

25. 2 января 2018

@Kucher, А як там у Кожичах по ЗП для новеньких?

26. 2 января 2018

Працюю у Кожичах з початку відкриття заводу, подобається все, особливо те, що компанія дає повний соцпакет, у сьогоднішній час це рідкість. Подобається можливість зміни своєї зміни, і можливість додаткового заробітку.

27. 2 января 2018

@[email protected], Я навпаки перейшла у швейний, тут є можливість заробити більше. Ви в якій зміні?

28. 2 января 2018

Працювала у швейному зараз перевелась у розкрійний. Як на мене робота цікавіша, хоча приходиться більше на ногах перебувати. Колектив хороший, керівництво вимагаюче, зарплата нормальна

29. 2 января 2018

@Гость, кожен шукає те що йому підходить, у мене сімя і їхати закордон залишати їх тут не вихід, а Бадер це теж європейське підприємство тільки вдома. І зарплата вища середньої по Україні.

30. 2 января 2018

Кожен раз дивуюся, коли у нас народ жаліється що немає роботи. Роботи є багато головне бажання. Зараз працюю на Бадер Аунде, звільнилась із Сільпо і зовсім не шкодую Робота цікава, шити навчають, для працевлаштування не потрібен досвід роботи, головне бажання. Є можливість карєрного росту із підвищення зарплати., а на сільповських касах все до чого доробляєшся це мінуси при зарплаті

31. 2 января 2018

У мене друг допрацювався до начальника і задоволений, каже, що постійно піднімають
    зарплату. А за кордоном на заробітках багато заробиш? Скільки років так доведеться
    їздити – певне до старості!

32. 2 января 2018

ніколи не могла подумати, що буду шити, бо ніколи цього не робила і цьому не вчилася. Про Бадер дізналася з реклами на радіо, прочитала більше в інтернеті та вирішила спробувати, не буду весь час в Польщі сидіти. Шити вчили на Стрийській, за навчання платили а зараз я спокійно працюю виконую роботу і отримую зарплату. Працювала на багатьох заводах в Польщі і зараз радію що така робота може бути і в нас.
    Нічого не бійтеся, ідіть працюйте, все у ваших руках.

33. 1 января 2018

Працюю вже третій рік. Платять стабільно і є премії. На Бадері можна заробити і
    10 000, якщо піднапрягтись.

34. 30 декабря 2017

Люда :
    @Гость, а присвоюють коли розряд? Після практики зразу? Яка мінімалка?

Розряд присвоюють за результатами навчання. ЗП може сягати до 10тис.

35. 30 декабря 2017

@Гость, а присвоюють коли розряд? Після практики зразу? Яка мінімалка?

36. 29 декабря 2017

@Орест, Так, розрядів 10. Який тобі присвоюють після навчання, відповідно і ЗП відповідає розряду.

37. 29 декабря 2017

Орест :
    Хтось може розповісти. що там за штука з розрядами на Бадері?

Знаю, що їх всього 10. Ну і відповідно це і є кар’єрний ріст + зп різниться відповідно до розряду.

38. 27 декабря 2017

Звичайно, хотілося б отримувати більше в кінці місяця, але поки і так добре. Робоче місце поністю задовольняє, колектив дружній. З прийдешніми святами народ)

39. 27 декабря 2017

Хтось може розповісти. що там за штука з розрядами на Бадері?

40. 25 декабря 2017

@Antoshka, а яка у вас зп, якщо не секрет?

41. 25 декабря 2017

Доки працюється нормально. Премія за високі показники роботи, доплата за вечірні та нічні години, що мене дуже навіть влаштовує. І умови праці цілком непогані.

42. 24 декабря 2017

Вообще не хотели брать меня на работу, оставалось, только на Бадер идти. Сначала было сложно, но весму научили все показали. Всем доволен, спасибо.

43. 23 декабря 2017

Збираюсь приєднатись до команди Бадер. На старій роботі потрапив під скорочення. А тут знайомий вже, як півтора роки працює, то і мене агітує. Не уявляю навіть, як всьому навчусь, бо ні разу не працював у такі сфері, але буду пробувати.

44. 23 декабря 2017

Стало очень интересно, как проходит учеба шитья на заводе, давно хотела научится. И вот уже второй год как я сдесь работаю. Очень довольна, что не побоялась рискнуть.

45. 22 декабря 2017

Працюю на Бадері не перший рік, спочатку навчали як все те правильно шити, бо я зовсім не вмів, на зп теж не скаржусь, бо все залежить від розряду. І це на мою думку, краще, бо є куди рости.

46. 20 декабря 2017

@Гость, яка оплата праці на руки?

7000+

47. 20 декабря 2017

@Гость, держава — це ви, а от на рахунок вашого упиря — так зберіться і дайте йому ****юлей, одного звільнять, а при розборі польотів достукаєтесь до вищого керівницьтва

А хто збереться? Кому це потрібно? Всі будуть сидіти і трястися, бо боїться що звільнять. Двох звільнять. А коли підніметься 200 людей, то прислухаються.

48. 20 декабря 2017

Чесно кажучи я здивована що тут пишуть про відгуки…Моя думка така я уже працюю уже як 4 місяців там і мені там нормально повністю задоволена заробітної плати усе вчасно виплачую повністю…. Один негатив є те що там дійсно дуже жарко у приміщенні немає кондиціонерів

Виплачують то вчасно, але за таку роботу — це мізер.

49. 6 ноября 2017

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?