Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1 2 3 4 5 10
  1. 25 июля 2018

Фуджікура,Бадер,це підприємства де людей голять конкретно на зарплаті.З цим стоїть наше кирівництво.І ці відгуки все таки про щось говорять,але це важко довести,бо корупціонери там фахівці своєї справи.Як кажуть диму без вогню не буває,і все до пори до часу.А про Гребеня,я уже чула цікаві розмови,він людина хитра і підступна.

2. 24 июля 2018

Працював на Бадер Україна,тиждень як звільнився.Скажу чесно дістало.Запроваджують нові проекти,а зарплата стоїть на місці. Керівництво то і робить,що думає тільки про себе.

3. 17 июля 2018

Дата!фирма однако интересная,то руководство с психическими растройствами,то бригадир писать неумеет,если прочесть кометарий нижче.

4. 15 июля 2018

Якщо перечитати,усі коментарі як добрі так і погані, то можна зрозуміти,що у всіх є свого роду якісь відхилиння,і нав’ящиві ідеї у психології.Або це пише одна і та сама особа.

5. 14 июля 2018

@Технолог, нажми під своїм коментарем — «все отзиви автора». Всі коменти,які написані тобою,стають виділеними жовтим. Під якими ти тільки ніками не писав…в бригадир оксана,і саша,і сергій…. це шиза?

6. 10 июля 2018

Для нас справді там космічні заробітки,бо ми привикли працювати запівдаром.

7. 9 июля 2018

@Гость, Взагалі то поляки заробітну плату в злотих отримують, а не в євро. Десь ви явно перебільшили, 8400 євро в місяць це космічна ціна. Ви уявляєте скільки це? Німці стільки не заробляють, я вже не говорю про Польщу. А щодо якості то всюди один стандарт.

8. 9 июля 2018

Хочеться щоб керівництво небманювало простих робітників.А те що я там ще працюю,це дуже добре,бо можу багато розповісти правдивої інформації про це підприємство.І чомусь перед приїздом аудита,або німецького керівництва,починають в закрійному цеху спадати норми виробництва,а робітників заставляють приховувати мішки з браклваною продукцією.

9. 9 июля 2018

Чула багато хороших відгуків про цю компанію.Маю добрих знайомих, які там працюють.

10. 9 июля 2018

Я йду працювати в цю фірму! І всякі там відгуки навіть не беру до уаги, бо скільки людей — стільки і думок. Сам переконаюся що там і як. Вибрав Бадер тому, що те що вони пропонують мені модобається, а то як завжди когось слухати, то в житті ніколи нічого не спробуєш і не досягнеш.

11. 9 июля 2018

@Гость, Пане «Технолог»! Ви пишете, що все так погано, але чомусь там працюєте та ще і до Польщі на стажування їздете. Як так зле, то чому не лишаєте? Але дякую за інформацію — тепер я певно не один, хто схоче там працювати…

12. 8 июля 2018

Низьку якість продукції на Бадері в теорії не пропускають, там німецькі стандарти. Шиють для відомих марок автомобілів, тому все з якістю там гуд!

13. 8 июля 2018

Підтримую коментар технолога,хоч один хто блище до керівництва пише правду.Моя думка що людям треба дати гідну зарплату,і коментарі,і відгуки будуть тільки позитивні.Інакше шила в мішку несховати.

14. 8 июля 2018

На прикладі Бадеру ми бачимо що можна і є кому працювати в Україні. Побільше б реалізовували себе наші вітчизняні заводи, компанії, то може і би до нас на заробітки приїжджали з і інших країн.

15. 8 июля 2018

Працюю на Бадері,за спеціальністю технолог,буваю часто по роботі на стажуванні у Польщі,там теж як відомо усім, знаходиться таке саме підприємство Бадер як і у нас.Так от,що до Бадеру Кожичі Городок,то зарплати у швейному і закрійному цехах дійсно мізерні,згідно роботи яку виконують робітники.Ця робота вимагає доброго уміння і точності її виконання.Мені часто приходиться спостерігати за виробничим процесом і скажу відверто,дуже багато бракованої продукції,через відсутність добрих робітників,і цьому сприяє велика текучість кадрів,і великі норми які встановлює керівництво.Зауважу також що норми на підприємстві Бадер у Польщі значно менші за наші, тому і висока якість виробницта там.Про це я недноразово говорив до керівництва Кожичі. Городок.ала є але. Зарплата швачки 3го розряду у Польщі,при семи годинному робочому тижні становить 7 200 євро,за місяць. Зарплата закрійника 4го розряду становить 8 400 євро за місяць.

16. 8 июля 2018

Понаписували тут коментарів… а мало толкових. Людина, яка реально шукає роботу, хоче чийогось відгуку про компанію, а тут незрозуміло що. Облили брудом компанію загальними фразами і довольні. А де конкретика від колишніх «працівників»? Роблю висновок, що краще самому піти переконатися що там і як, ніж читати тут всіляку фігню.

17. 7 июля 2018

Ми з сетрою працюмо в прат «Бадер». Нічого поганого сказати не можу. Все влаштовує загалом. Непоганий заробіток, умови праці теж нормальні.

18. 7 июля 2018

Розюме для тих хто наданий момент схвалює Бадер.»Бідним бути не соромно в Україні,соромно бути дешевим.А лохами,вас там усіх зробили і роблять такі люди,як Рудольф,Гребінь,Виздра,Жиліна яких я особисто,і дуже добре знаю.З повагою Тарас.

19. 7 июля 2018

дуже задоволений своєю роботою. більшість знайомих просто поспивалися б, якби не було бадера. а так робочі місця є, люди вважають себе потрібними, розумієте?

20. 6 июля 2018

Замість того, щоб критикувати фірму, треба поспілкуватися з реальними її працівниками, потім зрозумієте, що це велика удача, що у нас є такий завод.

21. 6 июля 2018

Свою роботу люблю, от правда, змалечку хотіла шити і мрії таки збуваються)

22. 6 июля 2018

Бадер — фірма з європейськими стандартами. Хто хоче себе реалізувати, тут це цілком реально

23. 5 июля 2018

Головне залишатися людиною, а якщо в середині пусто, то тоді і знання, і освіта, і вміння все йде на другий план.

24. 5 июля 2018

Головне мати бажання працювати, тоді і зарплата буде гарною і лизати нікому не доведеться.

25. 5 июля 2018

Як не «лизати дупу», до речі, то мало чого в житті досягнеш) будь-яка робота вимагає такого в певній мірі.

26. 5 июля 2018

Не розумію я ці негативні настрої. Ну чого бракує на Бадері? Додому відвозять, безплатно навчать своєму ремеслу, зп платять вчасно та й не мало. Що ще потрібно? Працюй та й процвітай)

27. 5 июля 2018

@Гость, А чого ж то ви працюєте аж чотири роки, якщо там так погано? І хто, з перерахованих, є ви: дупу лижете, чи пашите як віл? В любому випадку вам подобається, раз так довго протрималися, тож не обманюйте людей.

28. 5 июля 2018

@Андрей, Дешева робоча сила працює на в владу, котра якраз і мастак у відмиванні грошей, а Бадер реально дає змогу заробити. http://www.vnutri.org/bader-ukrayina/

29. 5 июля 2018

Я переехал с Донецкой области (Кировск) во Львов, раньше работал на шахте „Комсомолец Донбасса“. Встретил здесь коментарии о том, что на Бадере рабство, меня это очень удивило, я привык к более жестким условиям труда, поэтому мне работать не сложно. Денег платят не так много как на шахте, зато жизнь в безопасности.

30. 5 июля 2018

@Тетяна, Чревата це ти?

31. 5 июля 2018

Хороша робота для умільців лизати дупу керівництва,можна нічого не робити і мати високу зарплату,а дехто паше як віл і з нього вираховують,більшість негативних відгуків правдиві,працюю чотири роки,знаю дуже багато,не вірте обіцянкам.

32. 5 июля 2018

Всі скаржаться на, що в «Бадері» працювати багато потрібно, та й початківцям мало платять. А як же інакше? Щоб зробити кар’єру необхідно наполегливо працювати. Там є мотивація, кар’єрний ріст. Не мусить все закінчитись на стартовій зарплаті, якщо хочете досягти вершини. Я вже три роки працюю, починала зі звичайної швачки цеху, зараз вже контролер якості. Наприклад, вчителі-початківці в школі теж отримують мінімалку, а потім в них з.п. зростає, так само і тут.

33. 4 июля 2018

@Гость, Не всі можуть виїхати за кордон на роботу і цей заробіток, що у Бадері, цілком достойний. А працювати всюди треба, а якщо ви по найменших проблемах будете випивати, то звісно що ас тут ніхто не триматиме.

34. 3 июля 2018

Почала перечитувати коментарі і не хватило терпіння до кінця перечитати всі- не втрималася і теж пару слів напишу. До декрету я працювала на «Бадері» в швейному цеху. Спочатку було складнувато, так як до того моменту я і голку добре в руках не тримала. Та я дівчинка старанна і послушна, то мене їм не важко було навчити))). Умови нормальні- не розслаблялися, ну і не напрягалися. ЗП хватало. Колектив дружній — дуже скучаю за всіма…. А щодо тих, котрі пишуть погані відгуки, то певно ті що завидують, або робити не хочуть (як кажуть «Поганому танцюристу…»).

35. 2 июля 2018

@Саша, на будь-якому підприємстві, де працює близько тисячі осіб відбувається текучка кадрів і це не дивно. Я 4 роки прцювала в Бадер і мене все влаштовувало, але потім довелось переїхати в інше місто, в кожного свої причини звільнення. Не так все критично як Ви описуєте!

36. 2 июля 2018

Скажу так. Ті , хто давно працюють з цією компанією ні на що не жаліються, бо вони є її обличчям. Це люди, котрі не схотіли виїжджати далеко від родини, хто заробляє хороші гроші і пишається своїм місцем праці.

37. 23 июня 2018

Недавно звільнився з Бадеру,працював в закрійному,скажу правду бардак там повний керівництво безстолкове,що в одній зміні,що в другій.Недавно запровадили суботи робочі як обов’язкове люди цим рішенням незадоволені,тому,що за виходи в суботу керівництво краде людські гроші.Роблять вони це просто і професійно,що годі щось доказати.Також якщо людина не вийшла в суботу,знімають з премії до сорока відсотків,хоча щоб мати премію,треба виконати нормативи які весь час зростають.Наприклад,підняли зарплату на якісь 200гривень,одночасно підняли і нормативи.Це напевно робиться для того,щоб людям не дати гроші.Коротше лохотрон конкретний.

38. 14 июня 2018

На цьому підприємстві велика текучість кадрів тому, що люди довіряють рекламі,а коли починають там працювати,все їм стає зрозуміло,куди попали.Я пропрацював там півроку і це все бачив і зрозумів,що люди поки самі цієї корупційної атмосфери невідчують і не зрозуміють то їм тяжко щось пояснити.Там тільки добре тим хто дійсно раб, по розуму своєму,або тим хто підлещується до кирівників.

39. 10 июня 2018

З розповідей моїх друзів,які працювали на Бадері,це підприємство на якому керівництво відмиває шалені гроші,дешевою робочою силою.

40. 10 июня 2018

Всем привет.

Я случайно зашел почитать отзывы. Оказалось что Бадер, это та самая компания которая шьет чехлы для Ауди и которую все расхваливают как иностранные инвестиции.

Что бы было понятно я сам работаю на филиал Боинга в Украине (зарплата разная от 7 000 до 30 000). Понятно что тут нам можно платить в разы меньше чем там на западе. Но неужели политика бадер такая, что людям платят жалкие 6000 грн. (на шумном производстве) (это же 200 долл.). И предпочитают насиловать людей и именть текучку кадров 10% в месяц (это здоровенная цифра) (у нас 10% в год), чем повысить зарплату до каких-то 300-500 долларов.

Я как почитал отзывы и новости в интернете, у меня опустились руки. Теперь я понимаю почему люди уезжают из Украины. Когда даже даже дорогие товары продаваемы за валюту, не могут обеспечить человеку более-менее достойную жизнь (по нашим меркам).

Расстроился я, пойду выпью .

41. 9 июня 2018

Перший місяць платять три тисячі,потім зростає до шести,але багато вираховують,і встановлюють норми які важко виконувати,і згідно цього знімають гроші,одним словом керівництво знає як обдурити людей.

42. 9 июня 2018

Козел Гребінь намахує робітників Бадеру.

43. 9 июня 2018

Це напевно пише сам рагуль Жилін.

44. 9 июня 2018

Можливо ці троє когось конкретно дістали.

45. 9 июня 2018

А вище керівництво також самі упирі.

46. 9 июня 2018

Зовсім недевно я і сам переконався що Жилін, Виздра, Гребень це дійсно лайно вищого гатунку.

47. 9 июня 2018

Ну те що Гребень, Жилін, І Виздра це лайно, я і сам недавно в цьому переконався.

48. 9 июня 2018

Так Іване я звами поністю погоджуюсь,що керівництво дуже невиховане і нефахове.Прийшлось мені, коли працював там, попросити у відділі кадрів довідку яку я мав подати для надання субсидії,довідку вони мені надали але неправильного змісту.Прийшов я попросив щоб периписали так як це потрібно для того щоб її прийняли в відділі субсидій,так вони відмовились бо сказали що вона правильного змісту,а мадам яка видає ці довідки була така агресивна і навихована,що мені стало соромно за її батьків.

49. 9 июня 2018

Я працював на Бадер Украіна в Кожичах,в закрійному цеху наобіцяло керівництво що будуть піднімати зарплати до такого рівня що ніхто незахоче Бадер залишати.Підняли на триста гровень,згідно моєї ставки яка становила 6 000 тисяч гривень.одночасно підняли і норму виробництва яка є закріплина за робітником норму,так що заробити те що давали до піднятя норми стало неможливим,і робітники почали один за одним звільнятись.Ще один цікавий момент з Бадер Кожичі.Люди працювали в нічні зміни,які мають оплачуватись подвійно,а заробили аш по сто сорок девять гривень за нічні зміни.Також на прохання керіввника вийти в суботу працювати за що ніби мають оплатити подвійно,люди виходили.і отримали те що всіх субот ім просто незарахували.а просто пререкинули в графу про лояльнісь яка оплачуєтьс дуже низькими відсотками.Ще один цікавий момент на Бадер Кожичі.Коли вітаєшся з бриадиром чи кирівником вони чомусь невідповідають,а щоб самі вони сказали добрий день,недочикаєтесь.Повірте люди це дуже неприємно.А нецензурна лайка це їхнє, можна сказати хобі,а один з Бригадирів невіє писати це жах.

50. 16 мая 2018

Аккаунти різні-люлина одна…(і хто придумав ту кнопку «все отзывы автора»?)

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?