Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 25 февраля 2019

Так.Будь ласка запишіть.Я вже дзвонила Уляні на тел.:0673512010 та писала їй стосовно вакансії але вона не відповідає!

1. 25 февраля 2019

Юлія, все ж потрібно, щоб Ви таки ще раз сконтактували з Уляною чи іншим нашим менеджером і Вас запишуть.

2. 24 февраля 2019

Відколи тут працюю, то вже багато мене навчили, пройшла всі тренінги, тепер на черзі моя мета — відрядження закордон. Надіюся мені пощастить побачити і перейняти для себе досвід від наших закордонних колег.

1. 25 февраля 2019

Такі відрядження обов’язково ще будуть, оскільки це цінний досвід і важливий для розвитку компанії :)

3. 23 февраля 2019

Вже працюю майже рік. Трохи звичайно прийшлось звикати до позмінного графіку роботи. Бо раніше працювала 5 по 2. Але великий плюс, що довозять на роботу і назад. Тому проблем з проїздом нема.

4. 23 февраля 2019

@Оксана, Я сама з Ходорова і маршрут автобуса проходить поряд із моїм домом, то мені взагалі майже йти нікуди не приходиться. Дуже зручно, що возять, бо самому було б не реально добиратись. ЗП залежить від розряду та в залежності скільки часу працюєш.

5. 22 февраля 2019

Не просто все дається, але коли на заводі твою роботу цінують то сили появляються робити більше

1. 25 февраля 2019

Дякуємо, Артем, за відгук!

6. 21 февраля 2019

Колись я робила закордоном на схожій фабриці, то там ми стояли всю зміну, а коли ноги почали підводити, змушена була вертатися до дому. Я вже і не надіялась, та мені повезло і мене взяли на Бадер. Тут я працюю сидячи — бережу ніжки))).

Дякуємо за відгук!

7. 21 февраля 2019

Влаштувалась на Бадер за відгуками друзів. Плюс мене підкупив позмінний графік роботи. Вже звикла і працюється без проблем. Хорошим бонусом ще є те, що підвозять до роботи.

Там дійсно платять добре??і скільки до автобуса йти? Бо мені виходить 3км піш
    ком додому….

1. 22 февраля 2019

Оплата вища середньої по регіону. А стосовно доїзду — то це потрібно уточнити у відділі підбору персоналу по телефону 067 251 2010.

8. 21 февраля 2019

9. 21 февраля 2019

@Наталія,

Всіх в кого поганий зір тут ігнорують, навіть не старайтесь

1. 22 февраля 2019

Хороший зір — одна з вимог до кандидатів на посаду швачка. Тому ми не ігноруємо, а маємо певні вимоги для якісного виконання поставлених завдань ;)

10. 20 февраля 2019

Класно, що є можливість полетіти у відрядження на інший підрозділ для обміну досвідом,так як Бадер велика компанія і по цілому світі має заводи.

11. 20 февраля 2019

Олександер :
    Зовсім недевно я і сам переконався що Жилін, Виздра, Гребень це дійсно лайно вищого гатунку.

Ну по поводу Вызды ты не п*зди, он там умнее всех будет, я с ним работал около 3-ех лет, и знаю его очень хорошо, а по поводу Гребеня и Жилина тут согласен на все 200%

12. 20 февраля 2019

Чи є відкрита вакансія контролера якості?

1. 20 февраля 2019

Поки що відкритої вакансії немає. Проте ми можемо записати Вас у кадровий резерв і як буде потреба у таких працівниках — ми сконтактуємо з Вами ;)

13. 20 февраля 2019

Доброго дня!Маю запитання!Я вже була у вас раніше,проходила навчання на швачку але не впоралась,того разу мені запропонували посаду Контролер але,я була ще не звільнилася з попереднього місця роботи і не змогла зайняти цю посаду того разу.Чи можу я знову розраховувати на цю посаду без попереднього навчання?

1. 20 февраля 2019

Доброго дня! У вашому випадку найкраще зателефонувати нам та узгодити це безпосередньо з менеджером з підбору персоналу.

14. 18 февраля 2019

Я мала досвід вже коли йшла на Бадер швачкою. Не жалію. Тут гарно дбають про своїх працівників. Покишо задоволена.

15. 15 февраля 2019

Доброго дня скажіть будьласка якщо я закінчила училище потім ліцей по шитю але по тій сфері непрацювала вже13років чи таких беруть дякую..

1. 18 февраля 2019

Доброго дня! Беремо :) Якщо маєте навики шиття — то у нас лише потрібно буде пройти стажування і приступити до роботи. Ми допоможемо освіжити знання — від вас лише бажання ;)! Зателефонуйте нам, будь ласка, і ми розкажемо детальніше про умови праці та поспілкуємось.

16. 14 февраля 2019

Доброго дня. Які є вакансії у Дрогобичі, крім швачки? Або де можна відстежувати вакантні місця?

1. 18 февраля 2019

Доброго дня! Відстежувати актуальні вакансії можна на сайтах rabota.ua чи work.ua. Але для того, щоб дізнатись першим про відкриті вакансії найкраще зателефонувати 067 251 20 10, щоб ми записали Вас у кадровий резерв. Насамперед ми телефонуємо кандидатам саме з резерву і зазвичай «закриваємо» вакансію з ними. Тому, не зволікайте і телефонуйте!

17. 14 февраля 2019

Доброго дня. Які є вакансії?А якщо немає ніяких навиків? Як ви набираєте на роботу?Мені 30 років, раніше працювала в готельно-рестораному бізнесі, що можете мені запропонувати? І чи потрібна вища освіта?Дякую!!

1. 14 февраля 2019

Доброго дня! Найкраще буде як зателефонуєте нам і ми поспілкуємось, розкажемо про відкриті вакансії та умови праці. Якщо Ви без досвіду роботи у нашій сфері — не проблема. МИ навчимо, якщо будете хотіти.
      Телефонуйте на один з номерів: 067 351 20 10 або 073 204 55 16.

18. 14 февраля 2019

@Бадер, Даюсь до вас! Не візьмете- штурмую Берлін, вкупі з Ґьоппінгеном. Тоді не нарікайте. Бо брехні віж аферистичних рабовласників «наївся» по зав»язку. Дякую за розуміння! :)

1. 14 февраля 2019

Чекаємо з Вашим ентузіазмом на співбесіді :)

19. 12 февраля 2019

Скажіть будь ласка, на пів ставки можна оформитись у Дрогобичі?

1. 14 февраля 2019

Наталю, на таких умовах не можна. Лише повна та офіційна зайнятість.

20. 7 февраля 2019

@Бадер, скажіть будь ласка як влаштуватись до вас на роботу без досвіду роботи

1. 14 февраля 2019

Доброго дня! Так, звісно! Ми маємо власний Тренінговий центр, де навчаємо «з нуля» всього
      необхідного для пошиття шкіряних авто-салонів. Тому, не зволікайте — дзвоніть(067 521 2010) і пробуйте ;)

21. 30 января 2019

Працювала досить довго швачкою на виробництві у Литві. Зараз працюю на Бадері. Так, як маю досвід, то проблем у мене ніяких майже не було. А багато є молоді, які приходять зовсім без досвіду, а потім сідають і шиють не гірше, аніж я) Навчання, доречі за рахунок роботодавця. Порівнюючи із роботою за кордоном, звичайно вдома краще. Тут і відношення до людей зовсім інше. Бо там ми, на жаль, ні кому не потрібні і мусимо працювати по 12-13 год. На Бадері і пообідати нормально можна, і відійти від робочого місця на пару хвилин за потребою. Для мене головне, що офіційне працевлаштування. А ще звичайно довіз на роботу та додому. І зарплата мене влаштовує.

1. 14 февраля 2019

Дякуємо за відгук! Ми це цінуємо :)

22. 28 января 2019

Вирішив поділитися власним враженням, пропрацювавши на Бадері 5 місяців. Враховуючи, що мені 25 років, я не дуже хотів влаштовуватись на такого роду виробництво. Але виявилось, що молоді там багато працює. Та і взагалі, компанія сучасна. Навіть мають своє видання. Доречі, його також можна почитати. Там багато людей розповідають про свої здобутки на Бадері та досвід. Плюс там друкують новини компанії. Умови праці тут комфортні, зараз взимку на робочому місці тепло. Є затишна кухня для обіду. Ще важливо, що офіційно працевлаштовують. А щодо зарплатні, то з досвідом можна отримувати більше. Я наприклад, порівнюючи з першим місяцем отримав на порядок вищу зп.

І яка тепер у вас зарплата? Порівнюючи..

23. 27 января 2019

24. 27 января 2019

Які вакантні посади маєте крім шевців? Як мтати контролером якості?

Дякую

1. 4 февраля 2019

Доброго дня. Наразі вакантна посада лише на швачку. Та у нас часом відкриваються вакансії в інші відділи також. Якщо бажаєте — можете зателефонувати нам і ми запишемо вас у кадровий резерв згідно ваших навиків. І кои буде відкрита вакансія ми насамперед пропонуємо роботу людям з нашого резерву ;) Телефон: 067 351 2010.

25. 27 января 2019

Яка мінімальна зарплатня( коли приходиш) і за який період і до якого рівня приблизно вона зросте?
    Як заповнити анкету?Де її взяти?Чи можна чезробити онлайн?

1. 4 февраля 2019

На всі ці запитання і навіть більше ;) найкраще Вам дадауть відповідь менеджери з підбору персоналу. Зателефонуйте, будь ласка.

26. 25 января 2019

Доброго дня підскажіть чи потрібно проходити медогляд якщо в мене третя група інвалідності, але працездатна

1. 4 февраля 2019

Доброго дня! Так, потрібно пройти медогляд. Проте, найкраще буде, щоб Ви заздалегідь подзвонили нам і ми розкажемо які вимоги щодо потенційних працівників. Телефон: 067 251 20 10.

27. 25 января 2019

Ми з чоловіком вже наїздились до Польщі. З віком вирішили сісти вдома. Брат спочатку мене забрав на Бадер, а потім і чоловік влаштувався. Працюємо, заробляємо, скаржитись поки нема на що. Дуже зручно, що довозять до роботи.

1. 4 февраля 2019

Дякуємо, що ділитесь позитивним досвідом!

28. 24 января 2019

Подвонили ми з сестрою в Бадер, сказали прийти на наступний день. Коли прийшли на фірму нас дуже вразила їхня незібранісь, толком нічого не пояснювали, не питалися нічого, і халатно відносилися до всього. Так як ми з сестрою вчилися на швачок принцип роботи за машинкою і як шити ми знали, але якщо прийде людина яка навіть не знає де її включити то я думаю, що буде дуже-дуже складно. На рекламках і в інтернеті писали що зарплата буде ВІД 8500, а насправді на початок 3800. Навіть якщо получати всі премії які вони нам показали, то виходить тільки 8000. Але я вважаю що це просто насмішка над людиною з такою роботою, ти не те що маєш шити то ти сидиш і думаєш а яка в тебе зарплата вийде цього місяця. Я вважаю що для такої великої компанії зарплата в 130 євро це смішно.

29. 22 января 2019

@Ліля, так. Тут з цим без проблем. Всьому навчають. Я сама, коли прийшла була майже нуляча.

30. 20 января 2019

Скажу так. Краще аніж їздити за кордон. Бо у мови праці на Бадері нічим не гірші. Працюєш — платять. Заробітна плата завжди вчасно. І що головне, поряд із родиною.

31. 13 января 2019

Доброго дня! Чи можна влаштуватися на роботу, без досвіду шиття?

1. 4 февраля 2019

Так, Лілю. Ми навчимо у нашому Тренінговому центрі і вже за 3 тижні можете приступати на виробництво. І Навчання оплачується, тому це не просто витрачений час.

32. 11 января 2019

@Бадер,
    Здравствуйте.
    Есть открытая вакансия контролера качества?

33. 4 января 2019

Шановна а ви де працюєте в офісі там може так і є тут тільки думають як на тобі заробити зарплату рубають чим раз тим
    гірше

34. 30 декабря 2018

@Бадер, чого брешете: після 45 про працевлаштування оті молоді коханки, котрих понасаджували в кожний кабінет, навіть слухати не хочуть?!

35. 30 декабря 2018

@Іванка, і що ти мелеш, прихвостень дешевопродажний? Коніруєте людьми від часу заснування вашого шмоднра!

36. 27 декабря 2018

Працюю на Бадері вже більше 2-х років. Це найкраще місце моєї роботи. Шикарний колектив, дуже інтелігентний керівник (до всіх співробітників виключно на ВИ). Прекрасний позмінний графік. Можливість виходити на підробітки (що непогано відображається на зарплату), та й сама ЗП радує. Керівництво ніколи не кричить — лояльність на вищому рівні. І плюс всі принади офіційного працевлаштування. Загалом, якщо ви вмієте і ХОЧЕТЕ працювати, то всі дороги відкриті!

37. 25 декабря 2018

Хочу сказати одне — ледачим тут не місце! Працювати треба на результат, філонити не вийде! Гроші платять непогані, але і віддача має бути відповідна. Хто приходить і сподівається тільки горобців рахувати, той довго не затримується!

38. 24 декабря 2018

Оксана :
    Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи берете на роботу з поганим зором? Хоча маю досвід роботи у швейному виробництві.

Думаю, Ви можете спробувати, тим більше досвід є. Якщо будете справлятись, то чому б ні. Рекомендую подзвонити за номером 0732045516 і все розпитати (це контактний номер Бадеру). Краще запитайте в компетентних співробітників!

39. 22 декабря 2018

1. 28 декабря 2018

Доброго дня! Залежить наскільки поганий зір і чи носите Ви окуляри/контактні лінзи. Найкраще буде, якщо зателефонуєте нам і ми детальніше поспілкуємось.

40. 22 декабря 2018

Рома :
    А там з офіційним працевлаштування?

Так, тут все офіційно і це вже якась гарантія.

41. 21 декабря 2018

@Василь, Якщо є бажання працювати, то Вам тут точно будуть раді, не залежно від віку. От ми з мамою працюємо, їй 55.

42. 21 декабря 2018

А пенсіонерів беруть на роботу чи більше молодими зацікавлені?

1. 28 декабря 2018

Василю, ми шукаємо працівників, що справді хочуть працювати. Якщо Ви готові вчитись і працювати — то ми радо приймемо у свою компанію!

43. 19 декабря 2018

Доброго дня! З якої по яку годину зміни на Бадер?

Доброго дня!
      Ми працюємо у дві зміни: з 7:00 до 15:30 і з 15:30 до 24:00. У цей час також передбачена обідня перерва для кожного працівника.

44. 19 декабря 2018

@Олексій, Спробувати завжди можна і ніколи не пізно відмовитись. Все ж краще, аніж сім’ю місяцями не бачити.

45. 19 декабря 2018

@Гость, От і я вже майже три роки до Чехії катаюсь, але щось така перспектива мене вже не радує, бо далеко від сім’ї. Планую також на Бадер спробувати влаштуватись. От зайшов почитати відгуки. Правда у мене знайомий давно вже працює, то говорив, що умови норм.

1. 4 февраля 2019

Олексію, відгуки — це дуже суб’єктивно. Насправді ми дуже стараємось, щоб в нас працювали справді задоволені люди і отримували оплату згідно своїх старань. Але, на жаль, всім ніколи не вгодиш…
      Давайте до нас!

46. 16 декабря 2018

Добре, що можна працювати вдома на непогану зарплату і не їздити по світу на заробітки. До Бадера працювала 2 роки в Польщі. Мені вистачило…

47. 15 декабря 2018

Скажіть будь ласка ,я з Дрогобича і хотіла б до вас влаштовуватись на роботу,але у мене низький зір і ношу окуляри?Скажіть чи б взяли у вас на роботу?

48. 15 декабря 2018

А там з офіційним працевлаштування?

1. 28 декабря 2018

У нас в компанії офіційне працевлаштування. Приєднуйтесь ;)

49. 11 декабря 2018

@Бадер, яка електрона адреса на Бадер, бо всі резюме скидаються на офіційні сайти реклами роботи? Хочу скинути резюме

1. 14 декабря 2018

Ваше резюме можете надіслати сюди — [email protected]

50. 10 декабря 2018

Є довіз в золочівський рн с підгайчики і які зміни і їх години

1. 14 декабря 2018

Доброго дня, Світлано.
      Так, є. А детальніше про графік довезення розкажуть по телефону:067 351 20 10 або 073 204 55 16. Подзвоніть нам ;)

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?