Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 16 сентября 2019

Чи є вакансії для жінок в Червонограді і який графік роботи?

1. 4 ноября 2019

Доброго дня, Лена! Так, є на вакансію швачка.Зателефонуйте, будь ласка, 097 201 20 40.

2. 6 сентября 2019

Добрий день який графік роботи?

1. 4 ноября 2019

Позмінний: 7:00-15:30, 15:30-24:00. На роботу і зворотно веземо власними автобусами!

3. 20 августа 2019

Чи є вакансії в Червонограді для жінок?? Дякую

1. 4 сентября 2019

Доброго дня, Олю!
      Так, є на вакансію швачка.Зателефонуйте, будь ласка, 097 201 20 40.

4. 5 августа 2019

Є вакансії для жінок у місті Городок?

1. 4 сентября 2019

Доброго дня!
      Щодо підрозділу в Городку — то просимо зателефонуваати 067 620 45 50.

5. 30 июля 2019

Підняли зарплату. Люблю коли не тільки обіцяють а і роблять

6. 29 июля 2019

Чи є вакансії для чоловіків 44роки в Червоноград?

1. 2 августа 2019

Так, є! Зателефонуйте, будь ласка нам у відділ підбору персоналу 067 351 20 10.

7. 27 июля 2019

Ура! почався сезон відпусток. скоро і ми бригадою на відпочинок

1. 2 августа 2019

Вдалого відпочинку і наберіться нових емоцій ;)

8. 24 июля 2019

От друзі, спала спека, то і працюється краще і легше))

1. 2 августа 2019

Справді! Надіємось такої більше не буде і працюватиметься свіжіше :)

9. 24 июля 2019

@Ольга,
    Так підняли ж зп, хіба ні?

1. 2 августа 2019

Так! Очікуйте в серпні вищу з/пл ;)

10. 18 июля 2019

Я був під керівництвом двох бригадирів і з двома мені конкретно пощастило. А є такі бригадири, що вони тримають людей за бидло. на щастя їх уже залишилось одиниці. В мене теж бувають конфлікти з моїм бригадиром, але це все робочі моменти. Я задоволений своєю командою. І ніколи не проміняю на іншу.
    І ще одне.
    Булоб добре, якби Наші технологи перед зміною технології радилися із бригадирами. Ато придумають… їм потім не виходить. і вкінцевому погоджуються з пропозицією бригадира.

1. 22 июля 2019

Дякуємо за щирий відгук про роботу в нашій компанії. Щодо пропозиції для технологів — то тут справа не в коммунікації з бригадирами. Це радше виробничі моменти, які виникають в процесі.

11. 1 июля 2019

@Женя, Дуже часто нашим керівникам до лампочки наші думки і пропозиції. Їм головне норма і штуки. А ніхто не запитається, як людина себе почуває, чи внеї все добре…

1. 8 июля 2019

Женю, мабуть Вам справді не пощастило з керівником.

Ми постійно проводимо навчання з метою кращої взаємодії команди з керівником. І ми пропонуємр альтернативу звичній поведнінці наших працінвиків. І знаємо, що таке ставлення не є на цілому підприємстві. Більшість бригадирів передають пропозмції та конструктивні коментарі керівникам змін.

12. 1 июля 2019

@Ольга, Я повністю підтримую думку Ольги!

13. 30 июня 2019

Не страшно сказати свою думку, дуже повезло з керівником мені. Не звільнять за просто так

14. 28 июня 2019

Фірма стабільна. Зарплата виплачується стабільно. Хто працює- той заробляє. Але. Робота виснажлива. Люди працюють з надривом. Когось начальство підтягує, хтось вигрібається як може.На заводі працює багато робітників і молодих, і старших з профільною освітою.Але карєрний ріст доступний тільки для тих, хто з керівництвом на перекури і каву ходить.Видно гарна, багата компанія Бадер, якщо в Червоноград вже майже рік львівських возить, платить їм командіровочні, квартиру оплачує. Люди нові не йдуть, а тренерів возять. І ще. Зарплату треба піднімати, бо люди розбіжаться.

1. 22 июля 2019

Олю, схоже на те, що ви некомпетентні в питанні персоналу.
      Адже є постійно набір працівників з Червонограду і околиць. Звісно ж є сезонність в наборі, але тим не менше працівників не возимо зі Львова.
      Також відбулось нещодавно підняття заробітної плати на всіх підрозділах, в тому числі і на Вашому.
      Щодо кар’єрного росту — то це також хибне враження. Ті, хто продуктивно працюють та докладають зусиль, мають відповідні вміння — можуть бути підвищені. І для цього аж ніяк не потрібно йти на каву.

15. 28 июня 2019

Працюю тут вже не перший рік і бачу всю «кухню» зсередини. Тут є куди рости, головне мати амбіції

16. 26 июня 2019

Всім привіт. Хочу поділитися враженнями від роботи. Говоріть, скаржтеся і вас почують, а не проігнорують. Тут вміють слухати і чути.

Дякуємо, Олено! Так і є.

17. 23 июня 2019

Чи є вакансії для чоловіків 56 років

18. 21 июня 2019

Ніхто не пише, які умови праці напідпреємстві Бадер? Чому є великий потік кадрів? Через що звільняються працівники?
    А всі розповідаєте що на Бадері в місті Городок все чудово. Частина з цих відгуків є правдою,а частина брехня. Я Вам розповім всі мінуси на Бадері, а плюси Вам вже розкажуть у відділі підбору кадрів
    Мінуси!
    Висока температура у виробничому приміщенні досягає 31-33градуси.
    Мала заробітня плата,яка досягає 8-10тисяч гривень. Якщо бригада закрила місяць на хорошу кількість пошитих та без браків чохлів…то ви отримаєте 10 тисяч гривень за 20-22робочих днів.все залежить скільки робочих днів у місяці. А якщо трішки менчу кількість і трішки з браками то отримаєте близько 8 тисяч гривень.
    Великі норми шиття,які постійно збільшуються.
    На приклад:
    У 2018 році на 13 людей (бригада) припадало 200 пошитих чохлів… це боло 100 відсотків, а 2019 після скорочення… з 13 до 10 чоловік кількість залишилася та сама, а відсоток упав приблизно до 80-83. І яка це тоді справедливість. Люди масово почали звільнятися. на 21 червня 2019 р. Приблизно 25 відсотків працівники швейного цеху подали заяви на розрахунок. На даний момент люди не витримують цих умов праці і змушені звільнятися у пошуках хорошої роботи і відповідної оплати.
    Керівник заводу Бадер пообіцяв працівникам до кінця червня вирішити проблему із заробітною платою та іншими пунктами…
    Надіємся, що наші вимоги нпокращення праці будуть виконані, а якщо керівник цього не зробить…то в найближчому майбутньому не буде кому працювати.
    Дякую! Все у ваших руках.

19. 5 июня 2019

Про Бадер залишився добрий «післясмак». Я не просто працювала, а й мала кар’єрний ріст. Це той випадок, коли з колишніми колегами і далі дружимо

20. 4 июня 2019

Зарплата залежить від мене і моєї бригади і це дуже мотивує. Аби не просиджувати свої години зміни, то робиш все по максимуму, тоді в кінці місяця отримати своє.

1. 20 июня 2019

Саме так. Дякуємо за відгук, Олексій!

21. 31 мая 2019

А яка оплата праці на день сьогоднішній??

1. 5 июня 2019

Вища середньої по регіону. А детальніше — запитуйте у відділі підбору персоналу: 067 351 2010!

22. 31 мая 2019

Чому працівникам забороняють ходити на обід, бо вони не встигають нашити норму?

1. 20 июня 2019

Це був винятковий момент, мабуть. Ми дбаємо про те, щоб працінвики були ситі та продуктивно працювали. Тому, обід є обов’язковим.

23. 22 мая 2019

Вітаю.чи можливо влаштуватись без місця реєстрації (приписки)і якщо не має досвіду роботи у швейній галузі?

1. 20 июня 2019

Зателефонуйте, будь ласка, з цим запианням у відділ підбору персоналу 067 351 20 10.

24. 21 мая 2019

Доброго дня. В липні іду в відпуск з основної роботи.Хочу попробувати працювати на балконі.Якщо зможу планую залишитись.Єдине я не вмію шити, правда ще не пробувала чи можливий такий варіант.

25. 10 мая 2019

Доброго дня.Хотілось би взнати вакансії і оплату праці в м.Червоноград. Нажаль інформації не найшов

1. 16 мая 2019

Доброго дня!
      Все про підрозділ у Червонограді найкраще розповість відповідальний менеджер по цьому напрямку. Зателефонуйте, будь ласка, 067 351 20 10 і питайте ;)

2. 20 июня 2019

Доброго дня! Зателефонуйте нам і ми обговоримо можливий пробний період: 067 351 20 10

26. 9 мая 2019

Доброго дня хочу запитати на рахунок доставки до роботи — стягують з зарплати чи вона у вас входить в соцпакет

1. 16 мая 2019

ДОброго дня! Довезення на роботу — за рахунок нашої компанії. Нічого з працівників не стягують за доїзд. Тому, сміливо обирайте «Бадер Україна» ;)

27. 1 мая 2019

Андрій :

Я вам скажу, що Бадер нормальний роботодавець. От що говорять на співбесіді, так воно і є насправді.

А що саме говорять на співбесіді?

Розповідають, щодо трансферу, обіду, премії, плану роботи для бригади і т.д. Одним словом, якщо цікавить робота, то питайтесь вакансії.

28. 30 апреля 2019

Всім привіт! Я хочу розповісти свою історію) Ми з хлопцями почали працювати вже давно, все почалося з підготовки до співбесіди та пошуку роботодавця. Дуже скоро ми звернули увагу на Бадер Україна. Було багато хороших відгуків, наші знайомі теж працювали. Вирішили і собі спробувати туди піти. Нас взяли всіх трьох, ми навіть не очікували! В цілому все влаштовує, працюємо і заробляємо:)

1. 1 мая 2019

Та, наші працівники можуть розказти таких історій безліч. Дякуємо, що поділились!

29. 30 апреля 2019

А що саме говорять на співбесіді?

1. 1 мая 2019

На співбесіді розповідають про умови праці, нарахування з/пл, можливості для особистісного росту, знайомлять з внутрішнім розпорядком. Зрештою, і багато іншого — це діалог ;)

30. 30 апреля 2019

Я працюю вже 5 років майже, все влаштовує, іти на іншу роботу не збираюсь, бо Бадер стабільне підприємство і завжди нормально платять, не дурять. Як працюєш — так і маєш. Тут хороший колектив, з такими людьми приємно працювати! Радію, що тут працюю.

31. 27 апреля 2019

1. 1 мая 2019

Дякуємо за оцінку»нормальний» :) Прагнемо стати кращими для вас, тому зростаємо разом!

32. 24 апреля 2019

На Бадері точно не засумуєш) окрім повсякденної роботи, часто проводять конкурси та розіграші, що мотивують.

33. 22 апреля 2019

@Христина, Обід звичайно є, півгодини. Достатньо нормально поїсти та поспілкуватись. Деякі ще й на перекур збігати встигають)) Тому не хвилюйтесь. Тут з цим проблем нема.

34. 19 апреля 2019

Мене цікавить обідня перерва на підприємстві. Бо маю проблеми зі здоров’ям і нормально пообідати мені просто необхідно. Чи вистачає часу на обід, ніхто нікого не гонить в шию?

35. 5 апреля 2019

Дуже класна компанія. Ввідразу влаштовують на офіційне працевлаштування. Колектив супер. Рекомендую Бадер. Приходьте і не пошкодуєте. Беруть без опиту. Легко все запамятовується при навчані. Вже 3 тижні там нахожусь і не шкодую. все супер.
    УВАГА!!
    ті хто пишуть шо бадер повна фігня, ви їм не вірте. Це пишуть дивані робітники які не хочуть працювати. Приходьте і переконайтесь шо там все на вищому рівна. Приємне відношення до тебе

1. 10 апреля 2019

Дякуємо, Василю, за відгук.

36. 28 марта 2019

Мало де ось так сім’єю можна влаштуватись на одну роботу. У мене на Бадері чоловік і донька також працюють. Дуже зручно, що є трансфер та не витрачаємо кошти на дорогу до та з роботи.

1. 28 марта 2019

Дякуємо, що помічаєте та залишаєте свій позитивний відгук про нашу компанію!

37. 27 марта 2019

Працюєш — платять. Пообідати по-людськи можна, хороша кухня з мікрохвильовками. Позмінний графік, що для мене особисто зручно.

1. 10 апреля 2019

Дякуємо, що пишете про свій досвід!

38. 27 марта 2019

Швеєю у вас можна влаштуватись, а от на інші посади мається на увазі в бухгалтерію чи на якусь іншу економічну роботу людині з вулиці влаштуватись не можливо. А головне в кадрах сидить совсім молода і я думаю точно людина нульова і буде говорити старшій людині що ви без відповідного досвіду. А звідки ти такий досвід маєш.Так що на Бадер на посади крім швеї так просто не попадеш. І це правда.

1. 10 апреля 2019

Олю, шкода, що у вас склався такий досвід.

Коли є відкриті вакансії — ми перш за все телефонуємо до тих кандидатів, що записані у кадровому резерві відповідно до навичок та досвіду. Важливо розуміти, що ми маємо певні вимоги до кандидатів та алгоритм дій для того, щоб прийняти на роботу нових працівників. Тому, у Вашому випадку ми вчинили як слід було.

39. 25 марта 2019

Планую лишатись на Бадреі та розвиватись. Хороша робота, щоб хто не говорив… Працюєш — отримуєш заробітну плату та ще й премії присутні.

1. 10 апреля 2019

Раді, що мотивуємо вас до кар’єрного зросту :)

40. 22 марта 2019

Працюю на Бадері другий рік. Задоволений системою мотивації. Якщо добре постаратись, то виходить досить хороша зарплата.

41. 20 марта 2019

Потрапив у хорошу бригаду. Присутня підтримка, що велика рідкість у колективах. Плани завжди виконуємо.

1. 22 марта 2019

42. 19 марта 2019

Доброго дня чи є вільні вакансії.Дівчина 18 років готова вчитися?

1. 22 марта 2019

Доброго дня! Вакансії є. Зателефонуйте, будь ласка, нам на номер 067 351 2010 і вам нададуть всю необхідну інформацію ;)

43. 16 марта 2019

На Бадер нікого так просто на роботу, крім на спеціальність швачки, не беруть. Там ідуть тільки по знайомству, хтось когось тягне чи знайомого, чи по родині і т.і. Я є інвалід 2 групи, в мене і є і стаж, і непоганий досвід роботи, Я підходила і просила якусь підходячу роботу, то мені за пропонували тільки прибиральницею. При цьому у відділі люди зовсім безтактні, не виховані і глупі соплячки сидять, чиїхось керівників діти. Бо я їм пояснювала, що в мене інвалідність, який в менее недолік, так ні вона мені неодноразово вказала що крім прибиральниці мені нічого не можуть запропонувати. Хоч я б могла ще не погано працювати. Крім цього, знаю з відома своїх знайомих (інвалідів) які є оформленими на підприємстві і просто отримують за це непогану для них плату, бо згідно закод. на таких великих фірмах має бути відв. % інвалідів. Але це є знайомі не простих знайомих.

1. 18 марта 2019

Доброго дня! Наші парцівники у відділі з підбору персоналу є кваліфікованими і нам шкода, що Ви відчули нетактовне ставлення по відношенню до себе. Проте, Ви маєте також розуміти те, що ми взагалі не беремо на роботу інфвалідів 2-ї групи, оскільки вони мають певні фізичні обмеження.
      Ми беремо інвалідів 3 -Ї групи, якщо в індивідуальній програмі реабілітації інвалідів не має зауважень щодо виконання тієї чи іншої роботи.

Стосовно того, що приводять знайомих — то у нас діє бонусна програма «Приведи друга», але це лише додаткова можливість для працівників. А працівниками компанії «Бадер Україна» може стати будь-яка людина, що готова якісно виконувати свою роботу.

44. 11 марта 2019

Якщо в мене є стаж до Бадера,я економіст і зараз працюю на Бадері більше року вивчаю іноземну мову.Яку ваквнцію модуть мені можуть запропонувати?

1. 18 марта 2019

Доброго дня! Ви вже працюєте у нас? В такому випадку зверніться у відділ кадрів з цим запитанням.

45. 27 февраля 2019

Доброго дня. Чи є офісні вакансії у Дрогобичі? До прикладу, бухгалтер чи HR?

Доброго дня!
      Стосовно вакансій у Дрогобичі — телефонуйте, будь ласка: (97) 700 27 94.

46. 27 февраля 2019

В Бадер багато хто іде працювати без досвіду роботи, але я йшла сюди з багажем знань та вмінь. Після декрету на старе місце роботи не змогла повернутися, друзі порекомендували компанію Бадер. Сходила на співбесіду і мене відразу забрали та офіційно оформили. Напевно все робиться на краще, тут мені більше подобається. Відчуваю, що мене цінують, постійно отримую премії і керівники чудові!

47. 27 февраля 2019

Я працюю вже 3 роки. За цей час встигла із звичайної швачки стати технологом. В компанії Бадер можна побудувати кар’єру, якщо прикладати зусиль. Я відчуваю себе потрібною, коли працюю тут. Мою працю добре оплачують і це чудово!

1. 6 марта 2019

Це справді чудово — Ви приклад наполегливості! Дякуємо за відгук :)

48. 25 февраля 2019

Я вже мала досвід, коли йшла на Бадер. Пішла і не жалію! Раніше працювала в приватній швейній майстерні, але заробітна плата не задовольняла, тому звільнилась. Тепер отримую майже в двічі більше, робота стабільна. Є відпустка і позмінний графік!

49. 25 февраля 2019

Чи є на даний час вакансії у Червонограді для чоловіків? Вік 43роки

1. 25 февраля 2019

Доброго дня, Наталю! Зателефонуйте, будь ласка, нам на номер 067 351 2010 і вам нададуть всю необхідну інформацію ;)

50. 25 февраля 2019

Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?