Berta Group

Berta Group

БЕРТА груп — національний дистрибутор продуктів харчування та товарів непродовольчої групи.

Отзывы о работе в Berta Group, зарплаты

1. 24 января 2024

Компанія де тягнуть своїх, як тільки ти їм стаєш непотрібним тебе звільнять. Оминайте. Урізають при першій нагоді все що можна. Не рекомендую.

2. 25 октября 2023

Напрям СТИЛЬ — повне гімно за керування директором Петром а особливо з приходом регіонального менеджера Галини, яка в своїх +50 нічого крім носіння » рожевих окулярів» і постійного тормозіння в точках не проявляла. Це тільки відштовхувало клієнтів. Людина зовсім без пам’яті. Зовсім!!!! Гнати в шию всю ту шоблу на чолі з Петром. Фу…як згадаю. Постійна економія на всьому. Починали розробляти маршрути і в подальшому працювати на власних авто, а з приходом директорів почали їздити на маршрутках в райони. Обман і економія постійно вас супроводжуватимуть.

3. 17 сентября 2023

Якщо хочете працювати тут і годувати топ-менеджмент і свиту (ін. керівників), то вам сюди. Якщо хочете заробити грошей — краще оминайте дану компанію. Не рекомендую працювати на жодній посаді (ну крім може керівних) у цій компанії, бо вам будуть «оптимізувати» і урізати все що можуть, а обов`язків в більшості буде, як в двох працівників. За гарною обкладинкою стоїть неймовірне жлобство. Іноді здається, що слоган компанії — це наймати рабів за миску каші.

4. 29 апреля 2023

Не виплачують заробітню плату!!!Так що,якщо захочете звільнитися за власним бажанням,то вважайте-можете залишитися без своїх зароблених грошей!!!

5. 14 апреля 2023

Працювала торговим. Новий супервайзер просто дно, тільки вміє [вырезано] регіональному лизати. Тарас, якщо ти це читаєш, то знай, що пів команди пішло через тебе. В торгових зарплата така сама, як в експедиторів. Через бажання супервайзера бути першим у всьому, торгові мають багажники забиті товаром. Про команду він зовсім не думав, через одну людину і думка про фірм міняється, а ще нестле називаються.

6. 23 февраля 2023

Компанія в якій топ менеджементу більше ніж підлеглий і в кожного з них корона більша ніж в попередника. Керівники відділу продажів(особливо фуд) по регіонах обкрадають по ЗП торгових і суперів(Слава Богу,шо одного такого екземпляра звільнили,шкода,що не за розкрадання і махінації з грошима) Компанія не цінить людей,для них це ресурс ,абсолютно ніякого адекватного ставлення. При розрахункових компанія не виплачує відпускні. Дуже багато пантів і мало толку. Надіюся колись це дійде до власника і він скоротить півштату не потрібних «манагерів»,які тупо розкрадають його компанію

7. 18 июля 2022

Гіршої дистрибуції ще не бачив, закази везуться по 5-8 днів

8. 29 апреля 2022

Г**но а не компанія…Особливо напрямок Стиль і його комерційний директор….

Добавьте зарплату в компании Berta Group

Добавить отзыв о работодателе Berta Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Berta Group?