Бей-Транс

Бей-Транс

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Отзывы о работе в Бей-Транс, зарплаты

 1. Ольга
  11 сентября 2019

  Як і в кожній компанії, є своє плюси та мінуси. Останніх виявилось більше.
  Але почну з приємнішого.
  Плюси:
  — періодично проводились тренінги та навчання персоналу ( в т.ч. корпоративне вивчення англ. мови, частк. оплачувалось підприємством)
  — в осінньо-зимовий період були фрукти (за кошт фірми)
  — проведення Великодніх майстер-класів та свята Миколая для діток працівників, виїзних корпоративів.
  — КОЛЕКТИВ : неймовірні, щирі, яскраві люди, завжди готові прийти на допомогу, розділити радість, підтримати у скруті. Колектив Бей-Трансу — це вірус, і якщо ти його підхопив — то це назавжди )

  Мінуси:

  — зарплата в конверті
  — запізнення із виплатою з/п (неофіційної частини),яка має виплачуватись на 6-й робочий день місяця. Але керівництво часом “забувало” про день виплати заробітної плати. До того ж, якщо напередодні вихідних чи святкових днів випадав 4-ий, або 5-ий робочий день, швидша виплата з/п все-одно не передбачалась (тобто на свята люди ішли без грошей, якщо не врахувати той дріб’язок, який перераховувався на картку, як офіційна зп)
  — згідно з умов ваша з/п складається з фіксованої ставки, та відсотків (3%, відповідно до к-ті здійснених рейсів та заробітку). Відсотки виплачувались із великим відтермінуванням (у 3-4 місяці, після поступлення коштів від замовника)
  — Жорсткий контроль за робочим графіком, незважаючи на те, що робота логіста передбачає ненормований робочий день , за запізнення більш як на 2 хв. — пиши пояснюючу. А якщо потрібно було відлучитись по особистих справах, навіть на 15 хв. — необхідно було писати заяву на відпрошення, і ці хвилини !!! віднімались з відпустки.
  Електронна реєстрація приходу на роботу, та час виходу з роботи (кожному працівнику видається електронний брелок, яким потрібно було відмітитись при вході/виході)
  — Тривалість робочого дня напередодні вихідних а святкових днів не скорочувалась , або змінювався вибірково — на 0,5 год. (згідно ст. 53 ЗУ про працю робочий день мав бути скороченим на годину)
  — За вияв колективної солідарності “помста” у вигляді відмови підписати заяву на відпустку (незважаючи на графік відпустки) чи відпрошення (про яке було заздалегідь повідомлено).
  — Працівникам дозволили обирати один з 3-х запронопованих графіків (з 8-30,9-00 та 9-30). Але якщо хтось з працівників підрозділу спізниться більш на 2 хв більще двох разів в місяць, весь підрозділ позбавляється права обирати графік на наступний місяць…
  Постійно змінювались правила щодо корпоративного вивчення англ мови, в результаті, к-ть бажаючих корпоративно вивчати англ. мову різко скоротилась.
  Але найгірше, будьте готові, що вас “кинуть” на зароблені вами гроші. Керівництво компанії на ходу поміняло свої правила, і при звільненні, ви отримаєте лише ставку, та можливо частину відсотків (якщо такі поступлять на даний момент). А решта коштів, які вам мали би виплатити ще за 3-4 місяці роботи — фірма утримає собі. Мотивуючи це тим, що на момент поступлення коштів від постачальника ви вже не працювали в компанії, отже ви не можете претендувати на свої відсотки (за рейси, здійснені вами, коли ви працювали в компанії).

  Якщо ви вирішите стати працівником Бей-Трансу, то уважно читайте умови договору (нововведення в компанії) , особливо про умови його припинення . Щоб ще не виявилось, що ВИ винні щось компанії, а не вона вам.
  Бо як вже жартували в Бей-Трансі, звідти ви можете нормально піти або в декрет, або … (краще, все-таки, перший варіант).

Добавьте зарплату в компании Бей-Транс

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Бей-ТрансЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бей-Транс?