Бей-Транс

Бей-Транс

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Отзывы о работе в Бей-Транс, зарплаты

1. Руслан
    26 сентября 2019

Країна повинна знати своїх героїв !

2. Мирослава
    25 сентября 2019

Моє перебування на «Бей-Трансі» було 1.5 року. Але цього достатньо, щоб сформувати думку стосовно чесності та прозорості фірми. Звільнилася я за власним бажжанням. На те були вагомі причини. Нижче я наведу плюси та мінуси, з якими я зіткнулася.
    Плюси:
    — Зручне місце локації і досить затишний офіс. На доїзд на роботу я витрачала всередньому 30 хв.
    — Веселий, дружній колектива. Це 50 % успіху. Адже я приходила на роботу з усмішкою і поверталася в хорошому настрої. Люди вміли підтримати, допомогти, з гумором ставилися до непередбачуваних робочих ситуацій.
    — Курси ангійської мови. Спочатку були плюсом. Адже згідно домовленостей, 50% вартості оплачувала фірма, решта — я. Година навчання проходила під час робочого дня. Але потім її треба було відпрацювати. Згодом фірма вирішила оплачувати свої 50 % тільки тоді, якщо ти успіщно складеш підсумкові тести, і лише в позаробочий час. А згодом і взагалі відмовилася платити, якщо ти досягла рівня Upper Intermidiate. Мене це демотивувало. І я відмовилась.
    — Новорічні, виїзні корпоративи в честь дня народження «Бей Трансу», святкування Дня логіста. Було весело і цікаво. Хоча потім їх к-сть скоротилася. Оскікільки для фірми це стало фінансово витратно. Різні тренінги та навчання.
    — Зарплту виплачували стабільно. Майже без запізнень.
    А тепер про мінуси. Отут почнеться «жара», бо за словами мені в кишеню не лізь. Все було б не погано, якби до нас на роботу не прийшли нові люди, які почали встановлюваи свої правила диктатури.
    Мінуси:
    — Нам виробили спеціальні електронні брелки. Ми відзначалися, коли прийшли і коли пішли з роботи. За 1 хв спізнення — пояснювальна. Те, що я інколи затримувалася на роботі до 20.00 не враховувалося. Це робочий процес. За кожну годину, що ти відпррошуєшся, пиши заяву, і тобі її вирахують із зарплати або з відпустки. Покажіть мені закон, де таке прописано?
    — Зміна керівництва внесла руйнівну силу в наш колектив. Новий керівник логістики Юрій, вирішив контролювати всіх і всюди. Скасував мої бонуси за тендери. Розмовляв зі мною в такому тоні, мовляв, що я сюди прийшла показати свою красу, і певно, чоловік дає мені гроші. У мене було своє хобі. Так він сказав, що мені треба вибирати: або робота, або хобі. Останньою краплею було те, що він намагався пересадити мене в свій кабінет. І сказав, що його не цікавить моя думка, і він мене заставить.
    — Компанія не розвивалася. Новоспечений керівник проявив свою некомпетентність і непрофесіоналізм. Давав мені завдання приводити нових клієнтів. Як тільки я назначала зустріч, то відмовлявся їхати, бо йому нічого сказати. Мовляв, ми не конкурентні. Коли наша цінова пропозиція не влаштовувала клієнта, і той не готовий був до співпраціі, теж «розводив руками».
    Для мене, як для менеджера з продажу, має значення кожен потенційний клієнт і прогрес фірми. Адже це мій заробіток. А даний кервник не відповідає моєму образові наставника та професіонала своєї справи. Я вирішила сказати «стоп» деградації.
    Тому, обираючи компанію, добре думайте, на скільки керівництво буде вас надихати у вашій роботі, а не навпаки: ставитиме вам «палки в колеса».

3. Ольга
    11 сентября 2019

Як і в кожній компанії, є своє плюси та мінуси. Останніх виявилось більше.
    Але почну з приємнішого.
    Плюси:
    — періодично проводились тренінги та навчання персоналу ( в т.ч. корпоративне вивчення англ. мови, частк. оплачувалось підприємством)
    — в осінньо-зимовий період були фрукти (за кошт фірми)
    — проведення Великодніх майстер-класів та свята Миколая для діток працівників, виїзних корпоративів.
    — КОЛЕКТИВ : неймовірні, щирі, яскраві люди, завжди готові прийти на допомогу, розділити радість, підтримати у скруті. Колектив Бей-Трансу — це вірус, і якщо ти його підхопив — то це назавжди )

Мінуси:

— зарплата в конверті
    — запізнення із виплатою з/п (неофіційної частини),яка має виплачуватись на 6-й робочий день місяця. Але керівництво часом “забувало” про день виплати заробітної плати. До того ж, якщо напередодні вихідних чи святкових днів випадав 4-ий, або 5-ий робочий день, швидша виплата з/п все-одно не передбачалась (тобто на свята люди ішли без грошей, якщо не врахувати той дріб’язок, який перераховувався на картку, як офіційна зп)
    — згідно з умов ваша з/п складається з фіксованої ставки, та відсотків (3%, відповідно до к-ті здійснених рейсів та заробітку). Відсотки виплачувались із великим відтермінуванням (у 3-4 місяці, після поступлення коштів від замовника)
    — Жорсткий контроль за робочим графіком, незважаючи на те, що робота логіста передбачає ненормований робочий день , за запізнення більш як на 2 хв. — пиши пояснюючу. А якщо потрібно було відлучитись по особистих справах, навіть на 15 хв. — необхідно було писати заяву на відпрошення, і ці хвилини !!! віднімались з відпустки.
    Електронна реєстрація приходу на роботу, та час виходу з роботи (кожному працівнику видається електронний брелок, яким потрібно було відмітитись при вході/виході)
    — Тривалість робочого дня напередодні вихідних а святкових днів не скорочувалась , або змінювався вибірково — на 0,5 год. (згідно ст. 53 ЗУ про працю робочий день мав бути скороченим на годину)
    — За вияв колективної солідарності “помста” у вигляді відмови підписати заяву на відпустку (незважаючи на графік відпустки) чи відпрошення (про яке було заздалегідь повідомлено).
    — Працівникам дозволили обирати один з 3-х запронопованих графіків (з 8-30,9-00 та 9-30). Але якщо хтось з працівників підрозділу спізниться більш на 2 хв більще двох разів в місяць, весь підрозділ позбавляється права обирати графік на наступний місяць…
    Постійно змінювались правила щодо корпоративного вивчення англ мови, в результаті, к-ть бажаючих корпоративно вивчати англ. мову різко скоротилась.
    Але найгірше, будьте готові, що вас “кинуть” на зароблені вами гроші. Керівництво компанії на ходу поміняло свої правила, і при звільненні, ви отримаєте лише ставку, та можливо частину відсотків (якщо такі поступлять на даний момент). А решта коштів, які вам мали би виплатити ще за 3-4 місяці роботи — фірма утримає собі. Мотивуючи це тим, що на момент поступлення коштів від постачальника ви вже не працювали в компанії, отже ви не можете претендувати на свої відсотки (за рейси, здійснені вами, коли ви працювали в компанії).

Якщо ви вирішите стати працівником Бей-Трансу, то уважно читайте умови договору (нововведення в компанії) , особливо про умови його припинення . Щоб ще не виявилось, що ВИ винні щось компанії, а не вона вам.
    Бо як вже жартували в Бей-Трансі, звідти ви можете нормально піти або в декрет, або … (краще, все-таки, перший варіант).

Добавьте зарплату в компании Бей-Транс

Добавить отзыв о работодателе Бей-Транс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бей-Транс?