Бей-Транс

Бей-Транс

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Отзывы о работе в Бей-Транс, зарплаты

1. 5 января 2024

Працюю в цій Компанії відносно нещодавно, але, так як маю 15+ років досвіду роботи в інших Компаніях — вважаю, що можу тверезо, без рожевих окулярів чи єдинорогів, дати свою характеристику Бей-Трансу.
    Будьмо свідомі, ідеального немає нічого, і кожен з нас не є ідеальним. Та будь-який бізнес складається з неідеальних людей, більше того — бізнеси зростають якраз завдяки нам, неідеальним людям.
    І чим швидше кожен з нас почне влаштовуватись на роботу усвідомлено,
    Тож — так, в будь-якій Компанії будуть нюанси, котрі просто не можуть підійти кожному працівнику. Це подібне до механізму з коліщатами, які або підійдуть одне одному, або ні. Сумісність.
    З того, що я бачу: Бей-Транс — це бізнес, котрий твердо тримає слово.
    Коли Вам озвучили певний зарплатний проєкт, і назвали дати виплати з/п — з/п буде виплачено у домовленому об’ємі і в домовлені дати. Ні годиною пізніше. І ні гривнею менше. Здається, це завжди актуально?
    Коли Ви маєте будь-які питання по роботі — тут завжди підкажуть, розкажуть, з деталями і нюансами, з кейсами, колектив тут нереально підтримуючий)
    Керівництво — завжди прислухається до Вашої думки, ідеї, і частину з них реально втілюють в життя. Тут з повагою ставляться до кожного працівника, і для багатьох це є дійсно важливим, відчувати себе цінним, причетним.

Так, в нас немає кімнати для медитацій чи післяобіднього сну, тож мусимо працювати цілий день) в нас немає власного повара, котрий би готував обіди на всіх) і нас не вивозять в ОАЕ на ремоут) працювати чи ні в таких умовах — вирішує кожен самостійно)

2. 27 ноября 2023

Власники непогані люди, коли було модно винаймати на роботу переселенців , брали . Коли мода змінилася на працевлаштування військових , знов у тренді, роблять все так, щоб здаватися меценатами та добрими людьми, але чи такі вони насправді. Офіційно — руська мова це жах, але якщо за гроші-можна . Ніякої стабільності у підходах до будь-чого. Абсолютно неспроможний операційний директор, який для відволікання від своїх помилок зосереджує увагу власників на інших навіть не професійних особливостях працівників, щоб робити їх винними в помилках менеджменту. Нульовий головний бухгалтер , який називає себе фінансовим директором, а не може навіть відділом з трьох осіб керувати. Модель керування радянська . До логистів ставлення, як до худоби . Власники дуже жадібні, навіть на корпоративи, можуть купити одну піцу на 5 працівників і пак соку . Логіста яка пропрацювала 20 років забули привітати , а потім пригадали і дали пару гривень премії і планують її звільняти , хоча в очі не кажуть. Ще в штаті працює син власників , поставили його керівником ІТ відділу , хлопчик тільки закінчив університет , немає навіть необхідних знань для організації своєї служби , але влазить в компетенції інших, коли получає умовний підпільник скаржиться батькам власникам та формує відповідне ставлення на кшталт , «мамо звільни негідника». Цирк, це мʼяко кажучи, що в середині цієї компанії. Як на мене, це найгірше що може статися з фахівцем, якщо ви плануєте прийти в цю команду лицемірів, підлабузників і жлобів. Хочу цей корабль тоне і його вже не врятувати .

1. 8 декабря 2023

Вадиме, розуміємо, що ви відчули ряд невдоволень під час вашого перебування в компанії. Нам шкода, що ваш досвід не відповів вашим очікуванням. Ми завжди намагаємося підтримувати відкритий діалог та створювати сприятливі умови для наших працівників.

Проте, ми вважаємо, що ваш відгук містить певний ступінь перебільшення та необґрунтованості. Ми розуміємо, що не всі рішення та взаємини в компанії можуть відповідати індивідуальним очікуванням кожного працівника.
      Ми завжди йшли вам на допомогу та відносились людяно до ваших життєвих та робочих ситуацій. Компанія та колектив загалом допомагали вам у скрутний для вас час (в т.ч додатково матеріально), намагались завжди знайти компроміс та рішення в конфліктних ситуаціях які виникали у вас з колегами, виправдовували ваше небажання співпрацювати з ключовими працівниками відділів. Саме тому ми щиро здивовані цьому відгуку і кількості неправдивої інформації в ньому.

Додамо також уточнення — в поганій компанії працівники не працюють по 20 років).

Бажаємо вам успіхів у вашому подальшому професійному розвитку, і сподіваємося, що ваші майбутні робочі умови будуть більш задовільними для вас.

3. 12 сентября 2023

з плюсів- чудовий колектив, вчасна офіційна зп., можливість поєднувати роботу в офісі та дистанційний формат, перегляд зп кожні пів року
    з мінусів- проблема з парковокою, таке враження що на Юнаківа паркується весь Львів

4. 26 сентября 2019

Країна повинна знати своїх героїв !

5. 25 сентября 2019

Моє перебування на «Бей-Трансі» було 1.5 року. Але цього достатньо, щоб сформувати думку стосовно чесності та прозорості фірми. Звільнилася я за власним бажжанням. На те були вагомі причини. Нижче я наведу плюси та мінуси, з якими я зіткнулася.
    Плюси:
    — Зручне місце локації і досить затишний офіс. На доїзд на роботу я витрачала всередньому 30 хв.
    — Веселий, дружній колектива. Це 50 % успіху. Адже я приходила на роботу з усмішкою і поверталася в хорошому настрої. Люди вміли підтримати, допомогти, з гумором ставилися до непередбачуваних робочих ситуацій.
    — Курси ангійської мови. Спочатку були плюсом. Адже згідно домовленостей, 50% вартості оплачувала фірма, решта — я. Година навчання проходила під час робочого дня. Але потім її треба було відпрацювати. Згодом фірма вирішила оплачувати свої 50 % тільки тоді, якщо ти успіщно складеш підсумкові тести, і лише в позаробочий час. А згодом і взагалі відмовилася платити, якщо ти досягла рівня Upper Intermidiate. Мене це демотивувало. І я відмовилась.
    — Новорічні, виїзні корпоративи в честь дня народження «Бей Трансу», святкування Дня логіста. Було весело і цікаво. Хоча потім їх к-сть скоротилася. Оскікільки для фірми це стало фінансово витратно. Різні тренінги та навчання.
    — Зарплту виплачували стабільно. Майже без запізнень.
    А тепер про мінуси. Отут почнеться «жара», бо за словами мені в кишеню не лізь. Все було б не погано, якби до нас на роботу не прийшли нові люди, які почали встановлюваи свої правила диктатури.
    Мінуси:
    — Нам виробили спеціальні електронні брелки. Ми відзначалися, коли прийшли і коли пішли з роботи. За 1 хв спізнення — пояснювальна. Те, що я інколи затримувалася на роботі до 20.00 не враховувалося. Це робочий процес. За кожну годину, що ти відпррошуєшся, пиши заяву, і тобі її вирахують із зарплати або з відпустки. Покажіть мені закон, де таке прописано?
    — Зміна керівництва внесла руйнівну силу в наш колектив. Новий керівник логістики Юрій, вирішив контролювати всіх і всюди. Скасував мої бонуси за тендери. Розмовляв зі мною в такому тоні, мовляв, що я сюди прийшла показати свою красу, і певно, чоловік дає мені гроші. У мене було своє хобі. Так він сказав, що мені треба вибирати: або робота, або хобі. Останньою краплею було те, що він намагався пересадити мене в свій кабінет. І сказав, що його не цікавить моя думка, і він мене заставить.
    — Компанія не розвивалася. Новоспечений керівник проявив свою некомпетентність і непрофесіоналізм. Давав мені завдання приводити нових клієнтів. Як тільки я назначала зустріч, то відмовлявся їхати, бо йому нічого сказати. Мовляв, ми не конкурентні. Коли наша цінова пропозиція не влаштовувала клієнта, і той не готовий був до співпраціі, теж «розводив руками».
    Для мене, як для менеджера з продажу, має значення кожен потенційний клієнт і прогрес фірми. Адже це мій заробіток. А даний кервник не відповідає моєму образові наставника та професіонала своєї справи. Я вирішила сказати «стоп» деградації.
    Тому, обираючи компанію, добре думайте, на скільки керівництво буде вас надихати у вашій роботі, а не навпаки: ставитиме вам «палки в колеса».

6. 11 сентября 2019

Як і в кожній компанії, є своє плюси та мінуси. Останніх виявилось більше.
    Але почну з приємнішого.
    Плюси:
    — періодично проводились тренінги та навчання персоналу ( в т.ч. корпоративне вивчення англ. мови, частк. оплачувалось підприємством)
    — в осінньо-зимовий період були фрукти (за кошт фірми)
    — проведення Великодніх майстер-класів та свята Миколая для діток працівників, виїзних корпоративів.
    — КОЛЕКТИВ : неймовірні, щирі, яскраві люди, завжди готові прийти на допомогу, розділити радість, підтримати у скруті. Колектив Бей-Трансу — це вірус, і якщо ти його підхопив — то це назавжди )

Мінуси:

— зарплата в конверті
    — запізнення із виплатою з/п (неофіційної частини),яка має виплачуватись на 6-й робочий день місяця. Але керівництво часом “забувало” про день виплати заробітної плати. До того ж, якщо напередодні вихідних чи святкових днів випадав 4-ий, або 5-ий робочий день, швидша виплата з/п все-одно не передбачалась (тобто на свята люди ішли без грошей, якщо не врахувати той дріб’язок, який перераховувався на картку, як офіційна зп)
    — згідно з умов ваша з/п складається з фіксованої ставки, та відсотків (3%, відповідно до к-ті здійснених рейсів та заробітку). Відсотки виплачувались із великим відтермінуванням (у 3-4 місяці, після поступлення коштів від замовника)
    — Жорсткий контроль за робочим графіком, незважаючи на те, що робота логіста передбачає ненормований робочий день , за запізнення більш як на 2 хв. — пиши пояснюючу. А якщо потрібно було відлучитись по особистих справах, навіть на 15 хв. — необхідно було писати заяву на відпрошення, і ці хвилини !!! віднімались з відпустки.
    Електронна реєстрація приходу на роботу, та час виходу з роботи (кожному працівнику видається електронний брелок, яким потрібно було відмітитись при вході/виході)
    — Тривалість робочого дня напередодні вихідних а святкових днів не скорочувалась , або змінювався вибірково — на 0,5 год. (згідно ст. 53 ЗУ про працю робочий день мав бути скороченим на годину)
    — За вияв колективної солідарності “помста” у вигляді відмови підписати заяву на відпустку (незважаючи на графік відпустки) чи відпрошення (про яке було заздалегідь повідомлено).
    — Працівникам дозволили обирати один з 3-х запронопованих графіків (з 8-30,9-00 та 9-30). Але якщо хтось з працівників підрозділу спізниться більш на 2 хв більще двох разів в місяць, весь підрозділ позбавляється права обирати графік на наступний місяць…
    Постійно змінювались правила щодо корпоративного вивчення англ мови, в результаті, к-ть бажаючих корпоративно вивчати англ. мову різко скоротилась.
    Але найгірше, будьте готові, що вас “кинуть” на зароблені вами гроші. Керівництво компанії на ходу поміняло свої правила, і при звільненні, ви отримаєте лише ставку, та можливо частину відсотків (якщо такі поступлять на даний момент). А решта коштів, які вам мали би виплатити ще за 3-4 місяці роботи — фірма утримає собі. Мотивуючи це тим, що на момент поступлення коштів від постачальника ви вже не працювали в компанії, отже ви не можете претендувати на свої відсотки (за рейси, здійснені вами, коли ви працювали в компанії).

Якщо ви вирішите стати працівником Бей-Трансу, то уважно читайте умови договору (нововведення в компанії) , особливо про умови його припинення . Щоб ще не виявилось, що ВИ винні щось компанії, а не вона вам.
    Бо як вже жартували в Бей-Трансі, звідти ви можете нормально піти або в декрет, або … (краще, все-таки, перший варіант).

Добавьте зарплату в компании Бей-Транс

Добавить отзыв о работодателе Бей-Транс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бей-Транс?