БІХЕЛС (BeHealth)

БІХЕЛС (BeHealth)

Компания «БИХЕЛС» специализируется на разработке, изготовлении и продвижении средств для улучшения здоровья населения Украины.

Отзывы о работе в БІХЕЛС (BeHealth), зарплаты

1. 24 сентября 2021

сотрудники пишут хвалебные отзывы о компании по принуждению

Нас дійсно просили залишити відгуки про компанію. Але не просили залишити тільки гарні відгуки, чи відчитуватись, чи тощо. Пояснили що кандидати мають знати білше про компанію, залиште свій відгук.

2. 17 декабря 2020

сотрудники пишут хвалебные отзывы о компании по принуждению

3. 20 августа 2020

Шановний колего! Ми також щиро вдячні, що ви знайшли час для того, щоб написати відгук для нас. Ми знаємо, що це вимагало від вас певних зусиль, і ми дійсно цінуємо, що ви повідомили про ситуацію. Спираючись на відгук, ми зрозуміли, що ви працювали в компанії багато років та потрапили в ситуацію, яка для вас болісна. І що на місце, де ви працювали прийшла інша людина.
    Ми обговорили повідомлення з комерційним директором та керівником відділу продаж. Ми вибачаємося за проблеми, які у вас виникли та розуміємо ваші відчуття. Такі відгуки зазвичай не типові для нас. Однак, його наявність вказує на проблемні питання, які потрібно покращити в нашій роботі. Нам щиро шкода, що обставини звільнення склалась саме з вами. Ми змінюємо наш підхід до найму персоналу, для того щоб, працівник міг бути більш результативнішим на займаній посаді. Можливо згодом, ми зможемо знову розпочати наші стосунки, усунувши критичні зауваження до роботи, наш ринок тісний.

4. 20 августа 2020

Шановний колего! Ми щиро вдячні, що ви знайшли час для того, щоб написати відгук для нас. Ми цінуємо, що ви повідомили про проблеми, зазначені у відгуку. Ми перепрошуємо за незручності, які виникли під час наших стосунків.
    Дійсно, ми переживали певний період нестабільності під час кризи. Наразі компанія практично відновила продажі, які були перед початком карантину. Представнику пропонується ставка, премія, компенсація проїзду, компенсація власного авто, паливо, службовий планшет, покриття витрат на інтернет, офіційне влаштування, відпустка. За Серпень 20 року ще два представники отримали службові авто, що на 80% покриває потребу. У Вересні планується видати ще 2 авто, що на 100% закриє потребу в службових автомобілях. З Серпня місяця запроваджена маркетингова сітка візитів, що дає змогу професійно розвиватися представнику, як ефективному менеджеру по продажам з управлінням портфелем. Відпрацювання візитів продовжує здійснюватися дистанційно, що суттєво економить час на проїзд. Однах в їх блок додано відпрацювання торгових навиків та торгових заперечень. У 2020 році три медичних представники компанії, за результатами роботи та співбесід переведені на посаду регіональних менеджерів. Ще 3 регіональних менеджери запрошені зовнішні. Проблему частини строкового аутсорсінгово товару вирішено, шляхом викупу та відгуку продукції. Із Серпня місяця всі позиції з гарним терміном придатності. Один продукт відізваний з промоції для оптимізації портфелю.
    Ми і надалі продовжимо змінювати наш підхід до найму персоналу, для того щоб, працівник міг бути більш результативнішим на займаній посаді. Можливо згодом, ми зможемо знову розпочати наші стосунки, усунувши критичні зауваження до роботи.
    Ще раз дякуємо за час приділений час для відгуку та вибачаємося за проблеми, які у вас виникли. Ви допомагаєте стати нам кращими!

5. 17 августа 2020

Ранее была классной семейной компанией, но пришли выходцы из Профармы: Шалаган и Сысоев и пришел конец классной компании…старых сотрудников увольняют\подставляют\и т.д. своих же ставят на их наработанные места.

6. 13 августа 2020

Привет. Поговорим о правдивом и грустном. Компания хороша если не берут в европейскую или хотя бы околоевропейскую представителем . Начнём с самого классного- серая зп. Приблизительно 50/50 но планируйте то что в первый месяц работы вы получите только официальную часть (пару тысяч) и придётся сосать лапу до нормальных денег. Страховки нет, машина не сразу и не факт. Компенсируют проезд. Зарплата средняя , не блещет . Бонусы ? Какие бонусы, карантин. Сидел в отпуске за свой счёт и опять таки сосал лапу.
    По требованиям — никаких обучений визитам, ничего кроме постоянных тренингов продактов в интернете с отыграшами визитов в зуме. Роста как профессионала нет и никто в нем не заинтересован, а то вырастешь и уйдёшь в другую компанию. Но продажи делай. Регионалы есть не у всех, а у кого есть не факт что этот человек не вчерашний представитель с полугодичным стажем. Адекватного обучения тоже ждать не стоит. Портфель раздутый , продуктов много, часть постоянно сроковых.
    Трижды подумайте прежде чем идти сюда.

7. 22 июня 2020

Из объективного:
    -Участие в зуме от 2 до 3 раз в неделю 1-1.5 часа с отыгрыванием визитов регулярно,еженедельно
    -ни конекс ни оптима плюсоваться не будут.
    Ставки на момент карантина нет,есть процент.
    Компенсации связи нет,телефон пополняется за свой счет.
    Но есть планшет с gps,на это не скупятся,можно звонить по нему
    Машины нет,но есть компенсация,которая тоже может уменьшаться
    Субъективно:Фирма в плане контроля над подчиненными тяготит к «1984»,в плане соцпакета ….
    По качеству препаратов,не бадов-нормально
    Решайте сами ))

8. 20 марта 2020

Працюю в компанії ,майже, рік. Після кошмарного Сінмедіка це канікули. Всі дуже дружні. Керівництво бережно ставиться до кожного працівника, цінує його роботу. Препарати достойні, легко продавати. Компанія досить молода але пропонує достойний заробіток. Я задоволена.

9. 20 марта 2020

Працюю в компанії місяць. Керівництво лояльне як РМ так і ФФМ. Готові прийти на допомогу і чують відгуки з «полів». Продакти дуже ініціативні і шукають можливості як покращити результати. Компанія інвестує в нових працівників. Плани адекватні і досяжні.

10. 19 марта 2020

Працюю в компанії 3 місяці,і за цей термін встиг переконатися в тому,що препарати дійсно класні. А ще дуже задоволений колективом,атмосферою в колективі. І взагалі працювати в такій компанії дуже легко,адже тебе оточують справжні професіонали,які завжди тобі допоможуть,якщо буде така необхідність.
    Ще величезний респект керівництву,яке «не довбе мізки»,а навпаки намагається створити всі умови для легкої і комфортної праці,і яке завжди намагається йти на поступки,якщо це необхідні,дякую їм за це.
    А стосовно препаратів,то тут вистачить і декількох слів : безпечність,ефективність і доступність.

11. 19 марта 2020

Працюю в команії 8 місяців, задоволена — з плюсів: лояльне керівництво, яке прислуховується до твоїх ідей. Крутий колектив. З початку роботи портфель препаратів постійно поповнюється. Компанія багато часу приділяє навчанню своїх співробітників. ЗП та бонуси приходять вчасно. З мінусів: відсутність авто(надіюсь тимчасово).

12. 19 марта 2020

Працюю в компанії не дуже давно, проте всім задоволена працювала до цього на іншій фарм компанії то маю з чим порівнювати, компанія досить молода та має амбіційні цілі, колектив просто ідеальний готовий прийти тобі на допомого, заробітня прата нараховується вчасно, загалом я дуже рада що працюю в такій компанії

13. 19 марта 2020

Работаю 8 лет, прекрасная компания, главное, забота о сотрудниках и соцпакет

14. 15 марта 2020

Работаю в компании 2 года.Компания растет развивается,что говорит о спросе и качестве препаратов. Компания очень много уделяет времени и средств для обучения сотрудников,устраивает ВЕБИНАРЫ с бизнес тренерами и продуктовым менеджерами. Руководство лояльное. Незначительный минус — много отчетов,что занимает много времени

15. 15 марта 2020

Работаю почти год, препораты продавать легко. И самое главное- руководство бережет мозги сотрудников

16. 15 марта 2020

Работаю в компании, наверное, с первых дней ее существования. ЗП и бонусы без задержек. Договоренности компания соблюдает. Портфель препаратов увеличивается. Расширяется штат сотрудников. Продакты — супер. Инструменты работы на высоте! Возможности карьерного роста — реальны! Из минусов: Нет соц пакета, и служебного авто.

17. 13 марта 2020

Работаю в компании белее месяца и хотелось-бы поделиться впечатлением! Коллектив СУПЕР! Руководство тоже! Продукция качественная и врачи о ней хорошо отзываются!

18. 13 марта 2020

Здравствуйте, работаю в компании месяц) ничего не могу сказать плохого о компании) руководители и специалисты очень хорошие, во всем помогают и объясняют столько сколько нужно) продакты дают очень доходчиво информацию для нас, что бы лучше и качествее были визиты) коллектив прекрасный) всем довольна)

19. 13 марта 2020

Продолжаю работать в компании! Стал уже региональным менджером через 1.5 года работы! все отлично все устраивает, продолжаем работать дальше!!!

20. 17 мая 2019

Радикально позитивне враження про компанію. Особистого зацікавлення не маю, раджу всім комунікувати.

21. 13 мая 2019

Надсилав резюме для працевлаштування у компанії. Домовився про співбесіду. Прихожу у призначений день і час, а мені кажуть, що людину вже знайшли і вакансія закрита. Вкрай незадоволений подібним ставленням до кандидатів на ті чи інші посади.

22. 11 января 2019

Работаю в компании с момента ее создания.
    Был одним из первых полевых сотрудников которые начали работать в Украине (Полтава).
    Хочу отметить тот факт, что с момента выхода первого препарата(урология) за четыре года портфель препаратов компании значительно увеличился(урология,гинекология,нефрология,офтальмология), что говорит о качестве продуктов и их эффективности!
    Лояльность руководства вдохновляет работать в компании с большей отдачей!
    Из минусов отсутствие служебного авто, что , надеюсь, временно!

23. 11 января 2019

Работаю на компании пол года. Ничего плохого сказать не могу. ЗП и бонусы выплачиваю вовремя без задержек.Препараты качественные и работают отлично. Доктора довольны. Коллектив отличный. Начальство очень хорошее. За пол года работы только положительный отзыв о компании!!!

24. 10 января 2019

Компания «BeHealth» не первая моя компания, по этому есть с чем сравнить, в ней работаю уже год. За это время только хорошие моменты: колектив отзывчив, дружний, всегда готов идти на компромисс. И что не мало важно открыт для всех. Что стоит отметить что заработнаяплата на уровне известных европейских компаний. Хорошо что и в Украине есть такие достойные руковдители.

25. 26 декабря 2018

Хочу сказати ,що працюю в цій компанії більше пів року. Є багато позитивних моментів:
    Настав той час,коли всі люди прагнуть органіки і це саме та компанія,на якій побудований весь прайс препаратів!
    Якщо ти реально плідно працюєш,то реально значно отримуєш! Якщо ж для відбуття свого часу-«Кіна не буде».
    З плюсів є те,що кервники адекватні ,людяні і УКРАЇНЦІ))А це багато чого значить!

26. 26 декабря 2018

Працюю в цій компанії у Франківську. Сам лікар уролог. Працюю за сумісництвом. Як лікар хочу сказати що засоби компанія виготовляє достойні, та такі що заслуговують на увагу. Як працівник компанії хочу сказати що звісно на сьогодні можна заробляти і більше. І це мінус. З плюсів це лояльне відношення керівництва. Можливість суміщати.

27. 20 декабря 2018

После двух лет работы ничего плохого не могу сказать. Семейная компания с порядочным офисом

1. 13 августа 2020

Трижды подумайте прежде чем идти сюда.

Добавьте зарплату в компании БІХЕЛС (BeHealth)

Добавить отзыв о работодателе БІХЕЛС (BeHealth)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании БІХЕЛС (BeHealth)?