Бінокль Кава

Бінокль Кава

Бінокль Кава — кофейня в Киеве.

Отзывы о работе в Бінокль Кава, зарплаты

1. 16 апреля 2024

Ну по перше це не данилко, він не може так писати, ай-кью у мого йорка більший ніж у данилка , який в біноклі працює головним та єдиним hr-ром. Як то кажуть покажи хто в компанії hr й далі можна не проводити аудит. ТОму це одна з головних проблем бінокля — вічно шукаючий невідомо кого данилко, бідний , енергічний, дуже часто мабуть нанюханий клею момент й постійно посміхаючийся.
    Смачна каква ? Не смішіть мого песика — звичайний перепалений та пересмажений бюджетний варіант кави зі…. невідомих країв.
    Дбають про фінансовий стан франчазі? Смішно якби не так сумно, голова ідея виманити в довірливих та малограмотних українців гроші, обіцяють золоті гори. Але справді мовчать про головне відсутність локацій в столиці України та про те що, в інших регіонах нема персоналу знайти ці самі гарні локації.. Мій знайомий купив на свою голову таку чудо кавярню, тепер в 4 раз міняє в Києві локацію, вже сам тому що те що пропонує бінокль, то вибачте за правду — срака.
    Тому підсумок красива реклама в неті, де таке відчуття що купивши кавярню бінокль станеш мільйонером, дві — мільярдером, три — ти партнер ілона маска.. а насправді темрява..

2. 16 апреля 2024

Данило ти лукавиш в гуглі ви розміщуєте рекламу про пасивний дохід в 15000 гривень, а насправді через відсутність нормальних локацій в кращому випадку заробиш … Комбінацію с трьох пальців, ви напишіть скільки клієнтів(25) в черзі на повернення кав’ярень біноклю назад й по пів року вимагають свої зароблені кошти , а ви їх годуєте «завтраками».
    А про товариша що провалив рекламні компанії , а ви чітко формували задачі для їх виконанні, ви своєчасно оплачували рпхунки ?
    Працівники володіють кавярнями? Не смішіть влізли в авантюру , й одразу » спригнули »
    Як вам там усім з вашим кодлом не соромно брехати

3. 11 апреля 2024

@Тарас Вардзарук, Працюю рік і працюватиму тут ще дай боже довго, бо найкраща робота за мій 8-річний стаж.

1) Можна обирати робоче місце: в кабінеті, в коворкінгу, в опен-спейсі; надають абсолютно всі умови, техніку, круту смачну каву Бінокля.

2) Окрім ставки, є премії, додаткові бонуси, задоволення від колективу, робочого процесу. Нарешті, від самої компанії, яка класно ставиться до працівників та клієнтів.

3) Щодня спілкуюся з задоволеними клієнтами, і просто радію від власної якісно зробленої роботи, і відгуків.

А товариш, який пропрацював 2 місяці і злив клієнтську базу та провалив рекламні кампанії через свою некомпетентність (ми з тобою, «тарас вардзарук», спілкувалися, і твоя поведінка як була, так і залишається ганебною), а зараз намагається зруйнувати репутацію єдиної кавової франшизи, яка піклується про прибуток франчайзі, а не впарює обладнання — ти як був кепським професіоналом, так і залишишся, і гнатимеш на наступних роботодавців, і звільнятимешся з підібганим хвостом до того, як тебе в шию погонять.

До речі, звертайтеся, працівники компанії також володіють прибутковими кав’ярнями, а франчайзі з усіх куточків України радо поспілкуються з вами про досвід співпраці.

4. 9 апреля 2024

@Гость, решать вам стоит или нет, но если вы хотите быть «цапом відбувалося» на которого будут каждый день грузить новые объемы работы , то дерзайте. Но плюсов с каждым днём всё меньше и меньше и меньше.

5. 1 апреля 2024

Тарас Вардзарук :
    Працював в цій компанії більше року, недавно звільнився через погане ставлення керівництва та затримки по виплаті зарплати. Й по гарячим слідам.
    1) Погано оформлене робоче місце, його вірніше нема, постійно в коворкінгу блокбастеру доводилось шукати місце длЯ роботи.
    2) Обманюють постійно при нарахуванні зарплати, працюючи безпосередньо в продажах кавярень (франшиз) так і не зрозумів який в мене щомісячний план продаж, яна прох так забрехалася, декілька разів на місяць змінюючи план в більшу сторону. яна ти брехло.
    Також вся ЗП виплачувалась в конверті, бінокль не оформлює людей на роботу, не платить податки. новий фіндир тетяна веде себе як ідіотка, й на запитання по роботі кричить , що їй задачі потрібно ставити в бітріксі. також у них в 2024році ноухау вимагають відкривати фоп й на відповідно таким чином платити зп. це також впливає на тєкучку кадрів.

А вы целый год работали стразу не видно было что что-то Нето? просто предлагают работу и наткнулся на ваш отзыв

6. 13 марта 2024

3)окремо хочу виділити нр відділ, при прийомі на роботу мене консультував рома , якщо коротко рідкий козел, тому що обіцяли при прийомі на роботу одні умови, по факту суцільня брехня.. потім рома десь зник й зявився дурко данило. як на мене нр-дирекція це просто треш.
    При звільненні не виплатили зарплату істеричка тетяна фіндир спочатку переводила стрілки на яну, яна на данила а потім забанили мій номер.
    В цілому не компанія а суцільний обман. Дурять працівників, дурять клієнтів так як нікому не потрібні ці кавярні , які збирають в підвалі й розвалюються через 2-3 місяці..
    Власникам та керівницнтву ГАНЬБА ..

7. 24 февраля 2023

Працюю з грудня 2022 року. Іноді реально буває складно — не завжди вкладаюсь в робочий час, і деколи бувають аврали, коли не знаєш, за що хапатися. Але робота цікава, і я особисто не встигаю помітити, як робочий день пролітає. Колектив молодий та заряджений? По ЗП всі домовленості дотримуються. Поки що все подобається :)

8. 14 января 2022

@ Гость ,
    Ссылаться на законодательство можно в случае официального трудоустройства, отпуска и больничного, так как в ваших кофейнях нет оф трудоустройства для уклона от уплаты налогов — то и работники могут поступать как заблагорассудится)

9. 25 декабря 2021

Место работы — хуже некуда! Из плюсов только профессионализм некоторых ребят. Зарплаты — ниже плинтуса, получать СРЕДНЮЮ зарплату в сфере бариста вы сможете только на самой продвинутой точке, где за эту среднюю зарплату будете выкладываться, как за 20 тысяч. На таких себе точках можете заработать 150 грн за 12 часов! Ставки — нет! Процент делится на всех, кто работает на точке.. Опять таки, прозрачной системы где рассказывается четко сколько за выход ты будешь зарабатывать -нет, даже менеджеры не могут ответить на этот вопрос. Из-за ужасной оплаты труда за 12 часовую работу, в этой сети постоянная текучка. Схема такая: условно, вы пришли работать в январе, отработали январь, в середине февраля получаете зарплату, офигиваете с того, что получили сущие копейки и ещё две недели отрабатываете перед уходом) начальству видимо так удобнее, чтобы была вечная текучка, либо начальство вообще не в курсе того, что у него на точках происходит! Берегите себя и не покупайтесь на красивую оболочку и «доброжелательность» менеджеров на собеседование. Берегите здоровье и нервы, всех благ

10. 22 декабря 2021

Работаю третий месяц…что сказать, коллектив крутой. Ребята все заряженные молодые, верят в продукт и делают работу качественно. Есть свобода действий, нет микроменеджмента. Платят вовремя. Расти внутри есть куда.

11. 12 ноября 2019

В жовтні розробляв дизайн і монтаж промо матеріалів для бінокль кави. Вже місяць не отримую виплату за свою роботу. Денис Ольшанський з яким ми працювали перші два тижні відписував мені щоденними «завтра/в понеділок» а потім і зовсім пропав зі зв’язку.

Не знаю як там в них сервіс, але співпрацювати рекомендую тільки по повній передоплаті і контрактом. Щоб потім як дурень не названювати замовнику кожного дня.

12. 17 июля 2019

@Гость, нам очень приятно читать такой отзыв. Рады что Вы чувствуете эту атмосферу, поддержку и качество :)

13. 15 июля 2019

Компания крутая! Коллектив дружелюбный, а руководство всегда готово помочь. Еще очень важным плюсом является работа на качество, время проведенное в Бинокле было приятным, теплым и уютным)

14. 8 июля 2019

@Гость, спасибо за Ваш отзыв! Это ценно для нас. Мы и впредь будем прислушиваться к пожеланиям наших сотрудников.

15. 8 июля 2019

@Гость, рады получить такой отзыв! Мы Стараемся развивать сотрудников и поддерживать дружескую атмосферу в коллективе.

16. 1 июля 2019

Компания отличная. Отзывчивое руководство, крутой коллектив и возможность развития вместе с компанией.
    Все рабочие моменты в процессе можно исправить, начальство всегда открыто к предложениям и пожеланиям.

17. 1 июля 2019

Коллектив приятный. Руководство старается услышать мнение каждого. Естественно невозможно удовлетворить все запросы и желания, ведь это бизнес. Плюс, как и в любом коллективе — каждый пытается отвечать за себя (человеческий фактор). Это неизбежная составляющая любой трудовой деятельности на сегодняшний день. Поэтому крайне важно отдавать отчет тому, на сколько Вы готовы становиться частью сплаченного коллектива, соответственно вкладывать взамен, а не только брать положенное. Но в целом вы получите прекрасный опыт и удовольствие от работы, а ещё заведёте много новых друзей и научитесь готовить ОТМЕННЕЙШИЙ РЕАЛЬНО ВКУСНЫЙ КОФЕ.

18. 8 июня 2018

@Доброжелатель, Добрый день, Ирина! Результат работы заведения зависит от слаженной работы дружной команды, состоящей из бариста и руководителей. По этой причине мы абсолютно не заинтересованы в конфликтных ситуациях и недовольных сотрудниках. Довольный и мотивированный бариста — довольный гость.
    В вашей ситуации мы заподозрили обман т.к. после якобы болезни вы принесли справку для освобождения от ДОШКОЛЬНЫХ ЗАНЯТИЙ, и сказали что немедленно увольняетесь. В случае отказа от 14 дневной отработки согласно законодательству работодатель имеет право не выплачивать зарплату за последние отработанные 2 недели.
    Если сотрудник вынужден уходить, а сотрудничество было приятным, мы наоборот стремимся его отблагодарить.

19. 8 января 2018

Ребята, вас тут НА***Т, и не важно как, это будет точно! Решайте сами прежде чем доверяться таким людям, как Ивану М.

Добавьте зарплату в компании Бінокль Кава

Добавить отзыв о работодателе Бінокль Кава

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бінокль Кава?