Black Bunny

Отзывы о работе в Black Bunny, зарплаты

1. 27 октября 2017

працюю саме зараз в АНКАРІ, гоу гоу в нічному клубі. Зарплату платять вчасно, є харчування)Чайові виплачують кожного дня, що дуже зручно).Місто цікаве, є де погуляти, цілий день вільний. Проживання в готелі для персоналу, туристів немає там.З мінусів в кімнаті по 3-4 дівчини, я хотіла жити окремо.

2. 21 октября 2017

@Назар Андрусів, А ви так просто всім бажаючим відсилаєте договори про співпрацю, скани паспорту і коду своїх співробітників? За таке можна і до суду подати.

3. 7 октября 2017

Работаю с компанией уже год. Делают рабочую визу, все официально, есть лицензия. Зарплата Как договаривались. Конечно работать ночью не очень просто, но в плане безопасности все на уровне! Ни разу не пожалела что уехала.

Спасибо за доверие!

4. 7 октября 2017

Їздила на два контракти гоу гоу від компанії. Один в Ліван і один в Турцію. Робота сподобалась. Зарплата кожного тижня без затримок . Турція правда сподобалась більше) Подружилась з дівчатами в клубі, атмосфера дуже класна. Менеджер був постійно на зв’язку .Рекомендую.

1. 7 октября 2017

Дякуємо за вибір нашої компанії!

5. 5 октября 2017

Працювала закордоном від компанії Black Bunny,хостес в Туреччині. Зарплату виплатили повністю. Боялась їхати, але знаю , що в них є ліцензія, тому полетіла. Задоволена.Моїм менеджером в компанії був Назар.

1. 7 октября 2017

Ліля,дякуємо за гарну роботу)

6. 7 июня 2017

Предложили работу по подбору моделей, за границу и в Украину.
    Работал месяц подобрал 4 девушки и 3 балета
    За 2 дня до ЗП мне говорят что цена изменилась в меньшую сторону естественно, и ЗП мне никто платить не будет так как я никого не подписал……Мол это не она решает а компания
    Позже пообщавшись со знакомим узнал что я далеко не первый кого кинула эта дама…
    Будьте осторожны!!!!
    Компания Black Bunny
    Кристина Клеман

1. 9 октября 2017

Цей пост не відповідає дійсності. У нашій компанії Black Bunny немає місячної ставки, оплата проводиться після того як знайдений вами кандидат відпрацює місяць за кордоном на контракті, про що було попереджено дану особу. Його «умовно» знайдені люди ніхто з менеджерів не бачив і не спілкувався. Всім бажаючим можу надіслати відсканований договір про співпрацю з даною особою і скани копії його паспорта та індифікаційного коду, щоб ви пересвідчились у правдивості моїх слів. зробіть запит на електронну пошту [email protected]/ Дякую

Добавьте зарплату в компании Black Bunny

Добавить отзыв о работодателе Black Bunny

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Black Bunny?