Броньовик

Броньовик

«БРОНЬОВИК» — це провідна потужна виробнича фірма, що плідно працює та розвивається на ринку Львова та Західного регіону. Асортиментний ряд складає більше 200 найменувань сертифікованих вхідних броньованих та міжкімнатних дверей.

Отзывы о работе в Броньовик, зарплаты

1. Галина
    16 ноября 2017

Компанія “Броньовик”, а точніше її власник, Ліуш Юрій Богданович, розводить людей на гроші! Передімною працювало 4 людини 1 місяць, яких з невідомих причин звільнили. Мене моя знайома з Приватної біржі праці, попереджала, що це не хороша компанія з плинністю кадрів, але, оскільки я там пропрацювала вже на той момент 2 тижні, вирішила все таки залишитись.
    Отже, як “Броньовик” розводить людей? Спочатку я підписувала договори з клієнтами по одній ціні, потім в кінці місяця вони змінюють прайс і збільшують ціни. Причому менеджери, що приймають мої замовлення спеціально не подають їх в роботу до 3 тижнів. Потім заставляють дзвонити до клієнтів і казати нехай ті доплатять 1250 грн і більше. Якщо клієнти не оплатять, то вони це стягнуть з мене. Тобто, роблять у всьому винного менеджера, на якого ще й вішають борги.
    Крім цього вони мені не виплатили і не збираються виплачувати чесно заробленні 2000 грн. А клієнти чекають свої міжкімнатні двері не 2 тижні, а місяць часу. І погрожують подати на мене в суд, бо це ж я з ними договір підписувала. Як підтвердження своїх слів можу надати аудіо запис з Ліушем Юрієм Богдановичем. Допоможіть встановити справедливість і вберегти людей від цієї компанії. Висновки робіть самі…

Добавьте зарплату в компании Броньовик

Добавить отзыв о работодателе Броньовик

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Броньовик?