Броньовик

Броньовик

«БРОНЬОВИК» — це провідна потужна виробнича фірма, що плідно працює та розвивається на ринку Львова та Західного регіону. Асортиментний ряд складає більше 200 найменувань сертифікованих вхідних броньованих та міжкімнатних дверей.

Отзывы о работе в Броньовик, зарплаты

1. 2 апреля 2022

Не рекомендую цього роботодавця! Бик ще той… Не платить відпускні, лікарняні. Керівник з нього ніякий! Надіюся на таких лохів знайдеться управа! Люди не йдіть до нього на роботу!

2. 11 ноября 2021

@ Віталік , Завжди є куди рости)

3. 31 октября 2021

Працював і не раджу фірму , ліуш бик , а Іванушка дурачок пасе бичка Юрка , обман а не фірма , закривати таку фірму треба.

4. 11 сентября 2021

Ставлення в цій компанії до працівників як до рабам.Я не знаю звідки понабирали начальство яке сидить в кабінетах.Іх ставлення до працівників які працюють на відділеннях як худобі. Вони просто диктатори. З них ніхто не знає про таку науку як людський фактор.Где конкретно описано про роботу в колективі. Ставлення людина-людина, людина-навколишнє середовище, людина-обладнання. Це люди які роблять кар’єру своєю тупістю ,або іншим местом.Гнилая компанія.

5. 20 мая 2021

Працював на цій фірмі і не ражду її, роботи немає , немає металу , немає мдфу, погана фірма , як і власник , всі бухають , я прийшов і попрацював два місяці ,а мені гроші не заплатили , подумайте добре перед тим, як попробувати працювати на цій фірмі .

6. 13 апреля 2021

ось фірми які зариєстровані на Ліуша

7. 13 апреля 2021

Доброго дня , хочу поділитись враженням про фірму Броньовик , люди не вірти власнику фірми Ліушу , не вірте Івану Бурбан, фірма дуже обманює , а віділ кадрів Ольга вже там не працює , я можу дати Ольги номер телефону для підтверження , дуже не раджу фірму

8. 18 февраля 2021

@Роман, Доброго дня! Дійсно працюю недовго, і знайома з людьми, які працюють у нас вже більше року. Більшість позитивно відгукується про нашу роботу. Особисто я задоволена працюючи на цій фірмі.

9. 18 февраля 2021

@Гость, Доброго дня! Фірма «Броньовик» виплачує заробітну плату постійно і регулярно, і при звільненні також зі всіма розраховується згідно законодавства України. В нас працюють багато людей більше ніж 3 чи 7 років, що свідчить про те, що людям подобається.

10. 15 февраля 2021

@Василь, А чому тоді пішов , на другу фірму .

11. 9 февраля 2021

Як на будь-якій роботі є свої особливості.
    Відпрацював 3 роки, на непоганій зарплаті, при звільнені розрахувались повністю, з ніякою проблемою недоплати не зустрівся. Всі, хто працює довго там, мають хороші можливо вищі ринку зарплати. Хто мало, то не зовсім. (що і не дивно, робота від виробітку)-це що до цеху

12. 8 февраля 2021

Оля тоже недавно почала працювати на галімій фірмі БРОНЬОВИК , і ще не знає , яка тикучка там .

13. 31 января 2021

@ТОВ Броньовик, Оля ти сама бачиш яка текучка кадрів, і чула від менеджерів що фірма дійсно фуфло зп не платять обіцяють золоті гори а як приходить діло до оплати то руки в них трасуця щоб відати зп +зп потрібно вибивати постійно!!!! фірма фуфло не ведітся бо пропрацюєте без грошей даже дякую не скажуть.

14. 29 декабря 2020

@Таня, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне Ваше прізвище і в який період на якій посаді Ви у нас працювали? Для вирішення ситуації, якщо така відбулась, напишіть, нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554. З повагою, Ольга!

15. 29 декабря 2020

@Володимир, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне Ваше прізвище і в який період на якій посаді Ви у нас працювали? Для вирішення незручної ситуації, якщо така відбулась,адже ми регулярно і вчасно платимо всім заробітню плату. напишіть, нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554. З повагою, Ольга

16. 29 декабря 2020

@Віталік, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, ким і коли Ви у нас працювали? і що саме Вас не влаштувало? напишіть нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554. З повагою, Ольга

17. 29 декабря 2020

@Андрій, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне Ваше прізвище і в який період на якій посаді Ви у нас працювали? Для вирішення незручної ситуації, якщо така відбулась, адже ми всім вчасно платимо заробітню плату, як передбачено законом України двічі на місяць. Напишіть, нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554.
    З повагою, Ольга.

18. 29 декабря 2020

@василь, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне Ваше прізвище і в який період на якій посаді Ви у нас працювали? Для вирішення незручної ситуації, якщо така відбулась, напишіть, нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554. З повагою, Ольга

19. 29 декабря 2020

@Оксана, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне ПІБ Вашого чоловіка і в який період на якій посаді Він у нас працював? Для вирішення незручної ситуації, якщо така відбулась, напишіть, нам на пошту [email protected] чи зателефонуйте за таким номером 380675058554. З повагою, Ольга

20. 29 декабря 2020

@Іван, Доброго дня! Я менеджер з підбору персоналу, Ольга. Скажіть, будь ласка, повне Ваше прізвище і в який період на якій посаді Ви у нас працювали?
    З повагою, Ольга!

21. 26 декабря 2020

Люди , не йдіт на фірму Броньовик , дуже пошкудуєте ! Повірте мені !!!!

22. 24 октября 2020

Людей брешуть , зарплату не платять , що юрко , що христина два чобота пара , а
    Федьків Ігор батько христини такій самий як і дочка христина , колись наїдяться тими грошами , що заберуть від людей із зарплати , хоча їхні сімї вже покарала .

23. 18 октября 2020

рабство. обманюють з зарплатою. можуть взагалі нічого незаплатити. разом зімною вже 5 людей звільнилось. нерекомендую. настоящий развод а не фірма!!!!

24. 4 октября 2020

@Андрій, зверніться в інспекція з праці, що на вул.Валова.Того Ліуша провчити потрібно,занадто зажерся ,отримуючи прибутки завдяки безкоштовній робочій силі.Взагалі дивною як з таким аферистом співпрацює Карпатбуд.

25. 29 сентября 2020

Гроші на даній фірмі не виплачують всі що заробив. Видумують штрафи. Останню зарплату так і взагалі не виплатили. І не тільки мені одному. Не рекомендую звязуватись з цією шарашкою. Результат буде потрачений час і потріпана нервова система. Ну а сам ліуш не цінує жодного працівника

26. 3 сентября 2020

Ліуш Юрко таки дійсно розводить працівників на гроші, моєму чоловікові не доплатив.

27. 28 августа 2020

Ліуш , не виплатив зарплату моєму чоловікові , ЛІУШ ГОЦУЛ ….

28. 22 августа 2020

Ліуш Юрій таки дійсно розводить працівників на гроші. Навіть із неофіційно нвразовної заробітної плати звираховує податки з працівників. На рекомендую цю фірму як в плані роботи так і в плані співпраці в бізнесі.

29. 15 августа 2020

Найгірша фірма в Львівській області , не раджу нікому цю фірму , гроші не доплачує , відношення погане до робочих .

30. 15 августа 2020

Найгірша фірма в Львівській області, нікому не раджу . Гроші не доплачує , а двері дуже погані.

31. 19 мая 2020

Не рекомендую цю фірму для працевлаштування .

32. 18 мая 2020

Не рекомендую цю фірму для працевлаштування.

33. 24 сентября 2019

Не рекомендую цю фірму для працевлаштування, знаходиться далеко від Львова. Обіцяють одне золоті гори, а по факту нічого.

34. 19 ноября 2018

Галина, я з Вами згідна на 100%. Брехлива компанія. А ті договори, що там укладаються, можете забутись про них. Це «липа». НІЯКОЇ гарантії «Броньовик» не надає в разі виникнення якогось браку. А до того ж при розмові кидають слухалку, в частності, Віталлій менеджер. Рік з ним мала справу по усуненню недоліків і в кінці-кінців він сказав, що НЕ МОЖУ вирішити проблему і кинув слухалку

35. 16 ноября 2017

Компанія “Броньовик”, а точніше її власник, Ліуш Юрій Богданович, розводить людей на гроші! Передімною працювало 4 людини 1 місяць, яких з невідомих причин звільнили. Мене моя знайома з Приватної біржі праці, попереджала, що це не хороша компанія з плинністю кадрів, але, оскільки я там пропрацювала вже на той момент 2 тижні, вирішила все таки залишитись.
    Отже, як “Броньовик” розводить людей? Спочатку я підписувала договори з клієнтами по одній ціні, потім в кінці місяця вони змінюють прайс і збільшують ціни. Причому менеджери, що приймають мої замовлення спеціально не подають їх в роботу до 3 тижнів. Потім заставляють дзвонити до клієнтів і казати нехай ті доплатять 1250 грн і більше. Якщо клієнти не оплатять, то вони це стягнуть з мене. Тобто, роблять у всьому винного менеджера, на якого ще й вішають борги.
    Крім цього вони мені не виплатили і не збираються виплачувати чесно заробленні 2000 грн. А клієнти чекають свої міжкімнатні двері не 2 тижні, а місяць часу. І погрожують подати на мене в суд, бо це ж я з ними договір підписувала. Як підтвердження своїх слів можу надати аудіо запис з Ліушем Юрієм Богдановичем. Допоможіть встановити справедливість і вберегти людей від цієї компанії. Висновки робіть самі…

1. 24 сентября 2019

2. 18 февраля 2021

Добавьте зарплату в компании Броньовик

Добавить отзыв о работодателе Броньовик

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Броньовик?