Броньовик

Броньовик

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«БРОНЬОВИК» — це провідна потужна виробнича фірма, що плідно працює та розвивається на ринку Львова та Західного регіону. Асортиментний ряд складає більше 200 найменувань сертифікованих вхідних броньованих та міжкімнатних дверей.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Броньовик, зарплаты

 1. мария
  19 ноября 2018

  Галина, я з Вами згідна на 100%. Брехлива компанія. А ті договори, що там укладаються, можете забутись про них. Це «липа». НІЯКОЇ гарантії «Броньовик» не надає в разі виникнення якогось браку. А до того ж при розмові кидають слухалку, в частності, Віталлій менеджер. Рік з ним мала справу по усуненню недоліків і в кінці-кінців він сказав, що НЕ МОЖУ вирішити проблему і кинув слухалку

 2. Галина
  16 ноября 2017

  Компанія “Броньовик”, а точніше її власник, Ліуш Юрій Богданович, розводить людей на гроші! Передімною працювало 4 людини 1 місяць, яких з невідомих причин звільнили. Мене моя знайома з Приватної біржі праці, попереджала, що це не хороша компанія з плинністю кадрів, але, оскільки я там пропрацювала вже на той момент 2 тижні, вирішила все таки залишитись.
  Отже, як “Броньовик” розводить людей? Спочатку я підписувала договори з клієнтами по одній ціні, потім в кінці місяця вони змінюють прайс і збільшують ціни. Причому менеджери, що приймають мої замовлення спеціально не подають їх в роботу до 3 тижнів. Потім заставляють дзвонити до клієнтів і казати нехай ті доплатять 1250 грн і більше. Якщо клієнти не оплатять, то вони це стягнуть з мене. Тобто, роблять у всьому винного менеджера, на якого ще й вішають борги.
  Крім цього вони мені не виплатили і не збираються виплачувати чесно заробленні 2000 грн. А клієнти чекають свої міжкімнатні двері не 2 тижні, а місяць часу. І погрожують подати на мене в суд, бо це ж я з ними договір підписувала. Як підтвердження своїх слів можу надати аудіо запис з Ліушем Юрієм Богдановичем. Допоможіть встановити справедливість і вберегти людей від цієї компанії. Висновки робіть самі…

Добавьте зарплату в компании Броньовик

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе БроньовикЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Броньовик?