BRUSHME

BRUSHME

Компания BRUSHME — это крупнейший в Украине импортер и производитель картин по номерам! Наше производство находится в городе Черновцы, общий размер составляет 300 квадратных метров.

Отзывы о работе в BRUSHME, зарплаты

1. 21 декабря 2023

Похожая ситуация , но лучше. Оплатил четыре, прислали две. Заказал на официальном сайте .Трубки не берут.

2. 5 июля 2023

Взяли повну оплату за товар , не відповідають на дзвінки , декларації так і не немає , схоже обманюють

3. 12 апреля 2022

Пропрацювала в компанії більше 3,5 років. Це моя перша робота, яку завжди буду згадувати з задоволенням. Дуже рада що мала нагоду стати частиною сім’ї Brushme і дарувати клієнтам гарні емоції та задоволення від створення власного витвору мистецтва. Чудове керівництво, дружній колектив. Буду сумувати за цим усім. Бажаю успіхів і подальшого зростання і процвітання компанії.

4. 19 января 2022

Когда пришла на собеседование в эту компанию ожидания у меня были мягко говоря ниже среднего, т к искала работу я не первый день и были ну очень разные собеседования после которых бывало и не сильно хотелось продолжать поиски)
    Одна из немногих компаний на рынке которая действительно понимает что сотрудники — это живые люди, здесь к тебе прислушиваются и действительно ценят как полноправного участника коллектива) буду вспоминать это место с теплотой и любовью)
    Все что хотелось сказать и пожелать напоследок — это процветания и успеха потому что здесь ценят не только сотрудников но и клиентов) большая благодарность и уважение) все благ☺️✨❤️

5. 12 января 2022

Пам’ятаю, як майже 4 роки тому, проходила співбесіду по вайберу на вакансію продавця консультанта. Вже тоді я зрозуміла, що так, це та робота, той колектив, про який я мріяла❤️ За 4 роки я тільки з кожним днем в цьому впевнювалась. Золоті люди тут працюють!! Стільки любові і розуміння до працівників! Це не просто колектив, а сім’я з великої літери ❤️
    Brushme назавжди в моєму серці. І завжди буду згадувати всі роки з вами зі сльозами на очах? і буду дуже сумувати за Вами!
    Бажаю Вам рости, розвиватись і покорювати ще більші вершини?
    p.s. особлива велика вдячність альчару Вікторії♥️ сама добра і щира людина в світі?

6. 27 октября 2021

Перше що найкрутіше в цій компанії — колектив. Так як всі працівники молоді — одразу знаходиться спільні теми для розмов, для приколів у вільний час, в такій дружній атмосфері набагато комфортніше працювати.

Друге це керівництво — так як вони також молоді, енергійні — легко знаходять спільну мову з усіма, підтримують ініціативи та дають достатньо волі для фантазії та втілення найрізноманітніших ідей та нових продуктів.

Хочу відмітити також, що тут класно розвинута корпоративна культура. Є багато своїх приємних фішок від привітань працівників з різних приводів до спільних походів в гори та крутих корпоративів кілька разів на рік.
    Однозначно радий що працював тут, досвід і люди які є тут просто безцінні ❤

7. 16 сентября 2021

Дякую Brushme за класний досвід роботи на посаді «менеджер по роботі з клієнтами». Це та компанія, де цінують тебе не лише за навчивки у роботі чи результат. Тут цінують насамперед людину.
    Просто хочеться ще раз подякувати за ріст, за команду, яка дуже крута, за можливості, і за те, що ви створюєте чудові умови для того, щоб людина розвивалась і працювала у кайф.
    А ще ви створюєте чудовий продукт.

п.с. Якщо у вас є можливість працевлаштуватись у Brushme, обов’язково спробуйте.
    Я впевнена, ви не пошкодуєте.

8. 19 июля 2021

Працювала у цій компанії дизайнером. Гнучкий графік, усі дуже відкриті, крутий лід, з якою я підтримую зв’язок навіть після уходу з роботи. Зарплатню завжди вчасно виплачували. Рекомендую!)

9. 16 июля 2021

Дуже приємно було працювати в цій компанії, надзвичайно приємні люди працюють, дружний колектив, керівництво круте, дуже класно, мені дуже сподобалось, завжди допоможуть, підскажуть, покажуть, є 2 великих телевізора і ноутбук, на яких підчас набивки можна дивитись фільми, чи слухати музику, крутезні колонки, працівники які непідставлять, і завжди допоможуть, Коля, Ромашка, Вася, Вадим, Назар, Валентин, та багато інших, всі дуже приємні люди та привітні, графік дуже зручний, та робота не є важкою, як фізично так і морально, зарплата залежить від вироботки, але 12 тисяч можна спокійно брати якщо навчитись, я б хотів інадалі там працювати

10. 19 мая 2021

Працювала менеджером по роботі з клієнтами в соціальних мережах. Графік роботи гнучкий, завжди вчасні виплати ЗП, перспективний молодий колектив, зручне розташування офісу.
    Після закінчення роботи лише приємні спогади та враження, продукт на якому спеціальзується команда — крутий та цікавий.
    Залишаюсь Вашим постійним клієнтом?

11. 28 апреля 2021

Працювала на посаді бухгалтера. Вирішила розвиватися в іншій сфері тому наші стежки з Брашмі розійшлися. Від роботи маю лише позитивні емоції та відгуки. Колектив добродушний, хороший, завжди готові допомогти, веселі. Начальник адекватний, хороша людина. Взагалі всі дуже класні. Компанія надійна, стрімко розвивається. Стажування оплачується, зарплата вчасно. За час роботи здобула колосальний досвід, маю позитивні спомини від роботи та колективу. Однозначно рекомендую.

12. 18 апреля 2021

Працювала в компанії рік, менеджером із продажу)
    Це був чудовий досвід, та прекрасна можливість працювати в крутому колективі, де всі на одній хвилі, розуміють одне одного, завжди готові допомогти, щиро радіють за успіхи кожного!
    Керівництво ж, в свою чергу, також дуже лояльне та справедливе)
    Компанія, що важливо, завжди рухається вперед, розвивається, відповідно, це не просто сіра буденність, а цікаві завдання, можливість проявити себе, здобути нові знання!
    Заробітня плата досить хороша, і залежить від твоєї праці)
    Якби не обставини в моєму житті, через які довелось звільнитись, однозначно стверджую, що пропрацювала б ще не один рік в Brush Me,адже будучи відвертою, це компанія, з якої можна брати приклад (адже є з чим порівнювати)!

13. 24 ноября 2020

Працюю графічним дизайнером у компанії вже майже півтори роки, робота цікава, комфортна, дає можливість вчитися і розвиватися. Компанія надає всі не обхідні ресурси для роботи: технічне забезпечення, стажування, а також постійний супровід більш досвідчених колег, підтримку керівництва. Колектив молодий, креативний, з хорошим почуттям гумору (для це мене це завжди важливий критерій атмосфери в компанії), легко знайти мову з кожним, отримати допомогу, тощо. Графік,впринципі, такий як і в кожній офісній роботі, проте керівництво завжди йде на зустріч тоді коли тобі необхідний терміновий вихідний чи лікарняний. Зарплата залежить від того який об*єм роботи ти виконав, тому це завжди хороша мотивація працювати більше (головне не забувати про час на відпочинок)) В основному мені все подобається, і я рада, що маю можливість тут працювати і бути знайомою з великою кількістю таких чудових людей)

14. 13 октября 2020

Працювати в такій компанії для мене означає дуже багато.З мого досвіду роботи- це накращі умови праці та найкращий колектив ever. Це не тільки змога працювати, але і проявляти свої сильні сторони у процесі роботи. Хочу відмітити те, що компанія надає можливість також розвивати професійні навички та постійно їх удосконалювати, що не на кожній роботі можуть дозволити це зробити. Ми не просто працюємо від години до години, але і отримуємо задоволення від роботи. Труд достойно оплачується.
    Я не тільки працюю на роботі, але і понаднормово над створенням картин на контент. Я їх малюю що не кожного вечора в своє задоволення) Дякую, що дозволяєте себе відчувати важливими та творчими!)

15. 24 августа 2020

Просто дякую!
    Brushme, завжди буду пам’ятати досвід з вами)
    Нереально крута робота, спілкуєшся, малюєш, працюєш на результат, в першу чергу для себе.
    Приємні бонуси, постійна премія, підтримка роботодавця під час карантину.
    На новий рік нереально великі каси.
    Робота не важка, але якщо прийти і просто сидіти то толку мало, все залежить від хотіння і власної праці) так.. люди різні бувають, але зазвичай можна найти підхід і все буде добре)
    Бажаю Brushme, розвиватися і на далі, чекаю Вас в Броварах, залюбки піду до Вас консультантом, робота мрії)))

16. 22 июня 2020

Я пишаюсь тим що працюю на виробництві brushme я багато чого навчився і напрацював великий стаж в даній сфері. мені дуже подобаються керівники вони підтримують кожного з нас і ставляться як до друзів . також дуже зручний графік роботи і відповідна заробітьня оплата праці. одним словом мені ПОВЕЗЛО що я працюю в такій сильній команді!!!

17. 1 июня 2020

Це робота для тих, хто хоче навчитися працювати з людьми, виховати у собі відповідальність і насправді працювати на результат.
    Зарплата залежить від того, наскільки ефективно ви працюєте, але окрім того дають класні бонуси і премії щомісяця. У продавця не дуже багато обов’язків, головне — виконувати роботу добросовісно і уважно. Колектив супер — в разі чого завжди підкажуть і допоможуть. А ще на свята дарують подарунки, що було несподівано і ду-у-уже приємно. Я щаслива, що мала змогу попрацювати тут, адже мені до душі те, чим займається компанія, а для себе я навчилась усього, чого хотіла ?
    І наостанок хочу побажати компанії розвитку і процвітання, адже Ваші картини найкращі (це я і як покупець зауважу)! Дякую усім, з ким працювала, ви бомбезні ❤

18. 11 сентября 2019

Як же приємно бути частиною такої команди!
    Колектив — всі молоді, сучасні і дружелюбні. Кожен відкритий і готовий тобі допомогти. Усі профі своєї справи, які відповідають за результат.
    Умови роботи — просто відмінні. Офіс у центрі міста. Точки продажу у найкращих ТЦ по містах України.
    Керівництво — супер-прогресивне і лояльне. Підскажуть як краще і допоможуть не словом, а ділом. Завжди прислухаються до думки та підтримають.
    Зарплати — дуже достойні.
    Продукт — це радість для кожного, який продає себе сам. Навіть на стінах офіса є картини власного виробницва)

19. 9 августа 2019

Працюю вже майже два роки. Дуже приємно бути частиною такою класної сучасної компанії! Якщо стараєшся і працюєш якісно, це відзначається хорошою зарплатнею. Маю з чим порівнювати, повірте. Робота продавця не для всіх, бо це острівець в торгівельному центрі, на якому ти маєш бути присутнім 12 годин, при цьому тебе можуть зачіпати перехожі, іноді неадекватні люди, і гримить музика весь час одна й та сама. Але. Якщо ви любите малювати, якщо бажаєте вчитись продавати і розвиватись, це саме те місце, яке це дозволить. Графік позмінний, мені це дуже подобається, так як можеш спланувати навіть невелику поїздку час від часу і в будні дні. В роботі найбільше люблю зворотній зв’язок. Коли я бачу, як доросла жінка немов дитина хвалиться намальованою картиною в телефоні чи людина просто каже, що вона так заспокоює нерви і може відволіктись від буденності, розумію, для чого працюю і викладаюсь. Картини по номерам — це класний товар, який сам себе продає і притягує позитивних Клієнтів. Мені на цій хвилі подобається?

20. 9 августа 2019

Проработала год.
    Про коллектив: Молодой,позитивный, прогрессивный. Всегда открыты для предложений со стороны клиентов и сотрудников. Всегда подскажут и помогут, понимающие.Поздравляют с праздниками❤
    Про специфику работы:
    работа в торговом центре, на островке-ничего сложного, особенно если любишь общаться и рисовать.
    Зарплата: ставка + % + поощрения (каждый месяц), + есть возможность роста зарплаты.
    Я рада что сотрудничала с ними:)

21. 9 августа 2019

@Людмила, може просто не Ваш тип роботи? Всі ми різні. Успіхів з пошуком бажаного!!!;)

22. 9 августа 2019

Очень рада, что работаю в компании «Brushme» . Условия работы -отличные. З/п очень достойная, начальство лояльно относится и всегда готово идти на уступки. Оплата труда своевременная. Товар всегда качественный, приятно иметь дело:)

23. 26 июня 2019

Ни в коем случае не устраивайтесь на эту работу. Была попытка трудоустройства на островную точку в торговом центре, по телефону заливали о том какая хорошая работа и о том какие прекрасные условия, обещали 7000 гривен ставка плюс процент.
    На деле оказалось все немножечко иначе 250 грвен платят за выход плюс процент (10 грвен за продажу одной картины!!!!!) За день продается от силы три картины. Условия ужасные тк сидишь на одном месте больше 12 часов и просто сходишь с ума от ненормальных людей, орущих детей и музыки которая все время орет. За такие деньги — рабский труд

1. 9 августа 2019

Менеджер по продажам 1
Старший продавец 1

Добавьте зарплату в компании BRUSHME

Добавить отзыв о работодателе BRUSHME

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BRUSHME?