BRUSHME

BRUSHME

Компания BRUSHME — это крупнейший в Украине импортер и производитель картин по номерам! Наше производство находится в городе Черновцы, общий размер составляет 300 квадратных метров.

Отзывы о работе в BRUSHME, зарплаты

1. Таня
    11 сентября 2019

Як же приємно бути частиною такої команди!
    Колектив — всі молоді, сучасні і дружелюбні. Кожен відкритий і готовий тобі допомогти. Усі профі своєї справи, які відповідають за результат.
    Умови роботи — просто відмінні. Офіс у центрі міста. Точки продажу у найкращих ТЦ по містах України.
    Керівництво — супер-прогресивне і лояльне. Підскажуть як краще і допоможуть не словом, а ділом. Завжди прислухаються до думки та підтримають.
    Зарплати — дуже достойні.
    Продукт — це радість для кожного, який продає себе сам. Навіть на стінах офіса є картини власного виробницва)

2. Оленка
    9 августа 2019

Працюю вже майже два роки. Дуже приємно бути частиною такою класної сучасної компанії! Якщо стараєшся і працюєш якісно, це відзначається хорошою зарплатнею. Маю з чим порівнювати, повірте. Робота продавця не для всіх, бо це острівець в торгівельному центрі, на якому ти маєш бути присутнім 12 годин, при цьому тебе можуть зачіпати перехожі, іноді неадекватні люди, і гримить музика весь час одна й та сама. Але. Якщо ви любите малювати, якщо бажаєте вчитись продавати і розвиватись, це саме те місце, яке це дозволить. Графік позмінний, мені це дуже подобається, так як можеш спланувати навіть невелику поїздку час від часу і в будні дні. В роботі найбільше люблю зворотній зв’язок. Коли я бачу, як доросла жінка немов дитина хвалиться намальованою картиною в телефоні чи людина просто каже, що вона так заспокоює нерви і може відволіктись від буденності, розумію, для чого працюю і викладаюсь. Картини по номерам — це класний товар, який сам себе продає і притягує позитивних Клієнтів. Мені на цій хвилі подобається😉

3. Виталина

Проработала год.
    Про коллектив: Молодой,позитивный, прогрессивный. Всегда открыты для предложений со стороны клиентов и сотрудников. Всегда подскажут и помогут, понимающие.Поздравляют с праздниками❤
    Про специфику работы:
    работа в торговом центре, на островке-ничего сложного, особенно если любишь общаться и рисовать.
    Зарплата: ставка + % + поощрения (каждый месяц), + есть возможность роста зарплаты.
    Я рада что сотрудничала с ними:)

4. Олена
    9 августа 2019

@Людмила, може просто не Ваш тип роботи? Всі ми різні. Успіхів з пошуком бажаного!!!;)

5. Алиса
    9 августа 2019

Очень рада, что работаю в компании «Brushme» . Условия работы -отличные. З/п очень достойная, начальство лояльно относится и всегда готово идти на уступки. Оплата труда своевременная. Товар всегда качественный, приятно иметь дело:)

6. Людмила
    26 июня 2019

Ни в коем случае не устраивайтесь на эту работу. Была попытка трудоустройства на островную точку в торговом центре, по телефону заливали о том какая хорошая работа и о том какие прекрасные условия, обещали 7000 гривен ставка плюс процент.
    На деле оказалось все немножечко иначе 250 грвен платят за выход плюс процент (10 грвен за продажу одной картины!!!!!) За день продается от силы три картины. Условия ужасные тк сидишь на одном месте больше 12 часов и просто сходишь с ума от ненормальных людей, орущих детей и музыки которая все время орет. За такие деньги — рабский труд

Старший продавец 1

Добавьте зарплату в компании BRUSHME

Добавить отзыв о работодателе BRUSHME

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BRUSHME?