Будівельна компанія «Новий дім»

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.
Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Будівельна компанія «Новий дім», зарплаты

 1. Nadiia
  11 сентября 2018

  Ваканція у будівельну компанія “Новий дім”, на посаду: офіс-менеджер, секретар, з обіцяною зарплатою 8000 грн.
  Ознайомлення: Ваше робоче місце це не величка прохідна кімнатка (коридор), з двох сторін двері, одні на вихід в загальний коридор, які завжди повинні бути закритими, щоб не завітали непрохані гості, тобто колишні ваші працівники, яким не заплатили грошей. А інші двері-броньовані з автозамиканням, це кабінет вашого Боса.
  Коротко про роботодавця-хитрий мужчина, який позиціонує себе як успішна будівельна компанія “Новий дім”, подає свою заявку на тендер, його виграє, і займається ремонтом державних приміщень у львівській області.
  У випробовувальний термін у вашу роботу входитиме обдзвін людеш, які попередньо телефонували, щодо оголошення (ваканції) на роботу, якщо якийсь спеціаліст вам підійшов за вказаними вміннями, ви його запрошуєте на співбесіду, підписує контракт і після чого працівник відправляється на об’єкт, і працює. Саме гірше, це те, що ці робочі не отримають своєї обіцятої зарплати, тому що, їхній керівник за їхні гроші поїде закордон на відпочинок). А їм скаже, що вони не виконами цю роботу в певний срок, або не правильно шось зробили, і тд (варіантів безліч). І тому, для нових обєктів, вам потрібно буде шукати інших ЖЕРТВ, тому, що попередні працівники більше не погодяться на такий ЛОХОТРОН!!!! Я б цій ваканції дала іншу назву, не офіс-менеджер, а АСИСТЕНТ АФЕРИСТА!
  Хочу застерегти від не добропорядного роботодавця, такого як: Будівельна компанія “Новий дім”, м. Львів, вул. Городоцька 367
  097 918 72 21
  nazarbn@mail.ru

Добавьте зарплату в компании Будівельна компанія "Новий дім"

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Будівельна компанія «Новий дім»Зарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Будівельна компанія «Новий дім»?