Будівельна компанія «Новий дім»

Отзывы о работе в Будівельна компанія «Новий дім», зарплаты

1. Nadiia
    11 сентября 2018

Ваканція у будівельну компанія “Новий дім”, на посаду: офіс-менеджер, секретар, з обіцяною зарплатою 8000 грн.
    Ознайомлення: Ваше робоче місце це не величка прохідна кімнатка (коридор), з двох сторін двері, одні на вихід в загальний коридор, які завжди повинні бути закритими, щоб не завітали непрохані гості, тобто колишні ваші працівники, яким не заплатили грошей. А інші двері-броньовані з автозамиканням, це кабінет вашого Боса.
    Коротко про роботодавця-хитрий мужчина, який позиціонує себе як успішна будівельна компанія “Новий дім”, подає свою заявку на тендер, його виграє, і займається ремонтом державних приміщень у львівській області.
    У випробовувальний термін у вашу роботу входитиме обдзвін людеш, які попередньо телефонували, щодо оголошення (ваканції) на роботу, якщо якийсь спеціаліст вам підійшов за вказаними вміннями, ви його запрошуєте на співбесіду, підписує контракт і після чого працівник відправляється на об’єкт, і працює. Саме гірше, це те, що ці робочі не отримають своєї обіцятої зарплати, тому що, їхній керівник за їхні гроші поїде закордон на відпочинок). А їм скаже, що вони не виконами цю роботу в певний срок, або не правильно шось зробили, і тд (варіантів безліч). І тому, для нових обєктів, вам потрібно буде шукати інших ЖЕРТВ, тому, що попередні працівники більше не погодяться на такий ЛОХОТРОН!!!! Я б цій ваканції дала іншу назву, не офіс-менеджер, а АСИСТЕНТ АФЕРИСТА!
    Хочу застерегти від не добропорядного роботодавця, такого як: Будівельна компанія “Новий дім”, м. Львів, вул. Городоцька 367
    nazarbn@mail.ru

Добавьте зарплату в компании Будівельна компанія "Новий дім"

Добавить отзыв о работодателе Будівельна компанія «Новий дім»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Будівельна компанія «Новий дім»?