Будівельна компанія «Новий дім»

Отзывы о работе в Будівельна компанія «Новий дім», зарплаты

1. 3 апреля 2019

@Nadiia, Відпишіть мені, будь ласка на пошту [email protected] або зателефонуйте 0679781223

2. 3 апреля 2019

@Марія, Відпишіть мені, будь ласка на пошту [email protected] або зателефонуйте 0679781223

3. 2 апреля 2019

На початку роботи обіцяє високу зарплату(десять тисяч гривень) і дає досить багато обіцянок. Проте коли справа доходить до діла виявляється, що я «такого не казав і взагалі ти все видумав». Досить часто заставляє працювати понаднормово. Зарплату «виплачує» не в кінці кожного місяця, а через 27 робочих днів і при тому «не зараховує» робочі дні оскільки Ви виконали не те, що він хотів. Загалом бидло яке любить покричати, а також малокультурна неосвічена людина яка ледве
    читає. Часто вихваляється, що робить «бізнєс» і то все його «бабки». Під час роботи над тендерами використовує все найгірше і часто мухлює з грошима. Звичайних робочих часто розводить на гроші як і працівників офіса (За час моєї роботи приходило декілька робочих які казали, Назарко не виплатив гроші)
    Нічого доброго про Буньо Назарка (0975885971) сказати не можу

4. 15 февраля 2019

Також мала «везіння» потрапити на цього горе-підприємця». Позиціонує себе як керівник успішної будівельної організації, на ділі виявляється шахраєм, який обманює людей на гроші, а в своєму кабінеті сидить за зачиненими броньованими дверима, боячись розплати. Людей за людей не вважає, працівників поза очі називає недалекими роботягами. Наживається на тому, що подає заявки на тендер по ремонту державних споруд, наймає робітників, які виконавши свою роботу, не отримують ні копійки, а він за їхні гроші їде відпочивати. Секретар йому потрібен для того, щоб шукати йому все нових і нових людей для халявної роботи, а також виконувати його різноманітні доручення з документами, вимивати підлогу і його брудний посуд. Дуже соромно, що особисто відпрацювали на цього шахрая місяць, і несвідомо стала учасником його недобросовісниї дій. Зарплату свою звичайно не отримала. Адреса:вул. Городоцька, 367,Новий дім

5. 11 сентября 2018

Ваканція у будівельну компанія “Новий дім”, на посаду: офіс-менеджер, секретар, з обіцяною зарплатою 8000 грн.
    Ознайомлення: Ваше робоче місце це не величка прохідна кімнатка (коридор), з двох сторін двері, одні на вихід в загальний коридор, які завжди повинні бути закритими, щоб не завітали непрохані гості, тобто колишні ваші працівники, яким не заплатили грошей. А інші двері-броньовані з автозамиканням, це кабінет вашого Боса.
    Коротко про роботодавця-хитрий мужчина, який позиціонує себе як успішна будівельна компанія “Новий дім”, подає свою заявку на тендер, його виграє, і займається ремонтом державних приміщень у львівській області.
    У випробовувальний термін у вашу роботу входитиме обдзвін людеш, які попередньо телефонували, щодо оголошення (ваканції) на роботу, якщо якийсь спеціаліст вам підійшов за вказаними вміннями, ви його запрошуєте на співбесіду, підписує контракт і після чого працівник відправляється на об’єкт, і працює. Саме гірше, це те, що ці робочі не отримають своєї обіцятої зарплати, тому що, їхній керівник за їхні гроші поїде закордон на відпочинок). А їм скаже, що вони не виконами цю роботу в певний срок, або не правильно шось зробили, і тд (варіантів безліч). І тому, для нових обєктів, вам потрібно буде шукати інших ЖЕРТВ, тому, що попередні працівники більше не погодяться на такий ЛОХОТРОН!!!! Я б цій ваканції дала іншу назву, не офіс-менеджер, а АСИСТЕНТ АФЕРИСТА!
    Хочу застерегти від не добропорядного роботодавця, такого як: Будівельна компанія “Новий дім”, м. Львів, вул. Городоцька 367
    [email protected]

Добавьте зарплату в компании Будівельна компанія "Новий дім"

Добавить отзыв о работодателе Будівельна компанія «Новий дім»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Будівельна компанія «Новий дім»?