Будівельна компанія «Новий дім»

Отзывы о работе в Будівельна компанія «Новий дім», зарплаты

1. Марія
    15 февраля 2019

Також мала «везіння» потрапити на цього горе-підприємця». Позиціонує себе як керівник успішної будівельної організації, на ділі виявляється шахраєм, який обманює людей на гроші, а в своєму кабінеті сидить за зачиненими броньованими дверима, боячись розплати. Людей за людей не вважає, працівників поза очі називає недалекими роботягами. Наживається на тому, що подає заявки на тендер по ремонту державних споруд, наймає робітників, які виконавши свою роботу, не отримують ні копійки, а він за їхні гроші їде відпочивати. Секретар йому потрібен для того, щоб шукати йому все нових і нових людей для халявної роботи, а також виконувати його різноманітні доручення з документами, вимивати підлогу і його брудний посуд. Дуже соромно, що особисто відпрацювали на цього шахрая місяць, і несвідомо стала учасником його недобросовісниї дій. Зарплату свою звичайно не отримала. Адреса:вул. Городоцька, 367,Новий дім

2. Nadiia
    11 сентября 2018

Ваканція у будівельну компанія “Новий дім”, на посаду: офіс-менеджер, секретар, з обіцяною зарплатою 8000 грн.
    Ознайомлення: Ваше робоче місце це не величка прохідна кімнатка (коридор), з двох сторін двері, одні на вихід в загальний коридор, які завжди повинні бути закритими, щоб не завітали непрохані гості, тобто колишні ваші працівники, яким не заплатили грошей. А інші двері-броньовані з автозамиканням, це кабінет вашого Боса.
    Коротко про роботодавця-хитрий мужчина, який позиціонує себе як успішна будівельна компанія “Новий дім”, подає свою заявку на тендер, його виграє, і займається ремонтом державних приміщень у львівській області.
    У випробовувальний термін у вашу роботу входитиме обдзвін людеш, які попередньо телефонували, щодо оголошення (ваканції) на роботу, якщо якийсь спеціаліст вам підійшов за вказаними вміннями, ви його запрошуєте на співбесіду, підписує контракт і після чого працівник відправляється на об’єкт, і працює. Саме гірше, це те, що ці робочі не отримають своєї обіцятої зарплати, тому що, їхній керівник за їхні гроші поїде закордон на відпочинок). А їм скаже, що вони не виконами цю роботу в певний срок, або не правильно шось зробили, і тд (варіантів безліч). І тому, для нових обєктів, вам потрібно буде шукати інших ЖЕРТВ, тому, що попередні працівники більше не погодяться на такий ЛОХОТРОН!!!! Я б цій ваканції дала іншу назву, не офіс-менеджер, а АСИСТЕНТ АФЕРИСТА!
    Хочу застерегти від не добропорядного роботодавця, такого як: Будівельна компанія “Новий дім”, м. Львів, вул. Городоцька 367
    nazarbn@mail.ru

Добавьте зарплату в компании Будівельна компанія "Новий дім"

Добавить отзыв о работодателе Будівельна компанія «Новий дім»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Будівельна компанія «Новий дім»?