Отзывы о работодателях IT индустрия

Akkerman Solutions Ukraine

Akkerman is a Danish owned Engineering and Software company, which has been operating in Ukraine since 2013. Our HQ is located in Odessa, and we have offices in Lviv, Kyiv, Kharkiv and Odessa. We take pride in delivering high quality engineering and software solutions to our customers. We are naturally ISO 9001−2015 certified. Besides a […]

Wemakefab

Занимаемся разработкой сайтов. Не работаем на поток. Любим сложные проекты, онлайн-сервисы, платформы и маркетплейсы. Делаем упор на функциональность и UX.

Sunbird Medical Devices

Sunbird Medical Devices is a consultancy that specializes in software development for medical devices. We offer training, consultancy and software development services. We’re a small team based in Brussels, Belgium, and we’re looking to expand our team in Ukraine.

Експерт сервіс-Т

Сервісне обслуговування офісної техніки Надійні ІТ-рішення для вашої безпеки — Комплексний пакет IT-рішень Наша компанія рада запропонувати Вам готові рішення з корпоративного обслуговування приватних осіб, малого, середнього та великого бізнесу, а також індивідуальний підхід до поставлених завдань. технологій з наступним супроводом та підтримкою.

Веллсі

Надання дизайнерських послуг (обробка фото, створення графічного дизайну, WEB-дизайн, оброка відео, створення сайтів та ін.) для клієнтів з ЄС. Оптова торгівля. Імпорт, експорт.

Corezoid

Corezoid Inc is a tech company that creates an operating system and application software for business digitalization. Companies of any size — from startups to Fortune 500 leaders are benefitting from our products in business management.

Renex

RENEX NY CORP provides World Class Customer Service through provision of Quality Products from thousands of brands. Our team focuses on Highly Curated products so each customer can buy with confidence and be satisfied. We provide customers with services and specialize in E-commerce, retail operations, fulfillment, and storage of retail goods and services. RENEX NY […]

STEM hub

Ми підприємці котрі долучились до розробки БППА та FPV дронів на волонтерських засадах. Вже маємо робочі конструкції та моделі котрі працюють, проте бажаємо їх вдосконалити та допрацювати, а також створити нові!💡 STEM hub Дніпро має на меті створити центр технологій, аби люди мали можливість експериментувати і створювати власні продукти, які наближають сучасний світ! .

Experts Medical

Experts Medical — це платформа для підбору та організації лікування за кордоном. Наша місія допомагати кожному пацієнту одужувати завдяки лікуванню у найкращих світових фахівців. З 2018 року ми допомогли профінансувати лікування на 20 877 370 грн.

Adaptic

Ми нова ІТ компанія для якої основними цінністями є люди і розвиток їх талантів. Здатність колективу розуміти і адаптуватися не тільки до змін ринку але і цінувати внутрішню культуру і є запорукою успіху нашої компанії та її співробітників.

Ticketland.ru

МЫ. Работаем на билетном рынке больше 90 лет! Да, мы продавали билеты еще вашим бабушкам. И, возможно, даже дедушкам. Тогда мы назывались просто Театральные кассы. Сейчас нас знают как Ticketland МТС или МТС LIVE– билетный оператор №1 в сфере live entertainment (билеты в театр, цирк, на концерт, шоу)

Headway.Global

HEADWAY.GLOBAL — Компанія, яка понад 6 років успішно працює з ринками США та Західної Європи. Ми розробляємо свій продукт і не залежимо від інвесторів, що так само є плюсом для компанії та співробітників. Наша головна цінність — сильні люди! Ми вкладаємося у сильних та амбітних, розвиваємо, навчаємо, разом відвідуємо різні тренінги. Абсолютно кожен співробітник реалізовує […]

CHM software

Разработка, продажа и внедрение собственных программных продуктов для автоматизации розничных торговых сетей. Приём платежей операторов связи

3205.team

Мы американская компания. Сейчас нас более двадцати человек и мы системно растем. Работа в 3205.team — это работа в компании молодых, энергичных и целеустремленных профессионалов, которые создают полезные продукты для миллионов пользователей на протяжении шести лет. Мы не занимаемся заказной разработкой. Мы придумываем и выращиваем собственные продукты. Мы ищем проактивных людей, готовых самостоятельно принимать решения, […]

Специальные технологии контроля

«Специальные технологии контроля» — крупнейший российский интегратор решений и услуг в области комплексных систем безопасности. Мы предлагаем лучшие мировые решения, а также осуществляем разработку и производство собственной линейки продукции в области безопасности, робототехники и специального банковского оборудования.

Playliner

Аналитика мобильных игр Разработка клиент-серверных приложений

UAD Systems

Разработка ПО.

Hillel, комп’ютерна школа

Комп’ютерна школа Hillel — одна з найбільших та найтехнологічніших IT-шкіл в Україні. Ми продовжуємо розвиватися та впроваджувати інновації у навчання. У нас викладають лише практикуючі фахівці з найкращих IT-компаній. Ми розвиваємо власні IT-продукти для покращення якості навчання, створюємо корисні відеоматеріали та максимально комфортно організуємо навчальний процес. Все це ми робимо для успішного працевлаштування та професійного […]

Armar Solutions

ARMAR Solutions — це екосистема, яка поєднує digital-агенцію повного циклу, фахівців та підприємців. Підприємець, який бажає створити новий або перетворити діючий бізнес на сучасну, успішну, передову компанію, повинен знати, що звернутися до ARMAR Solutions — найкраще рішення.

Geniusee

Geniusee is a software development service company based in Kyiv, Ukraine. We are working with clients worldwide, including the USA, Europe, and Asia. All of our projects are startups that always bring new exciting challenges to our team.