Отзывы о работодателях Рекрутинг

Alternativa

Пошук персоналу середньої та вищої ланки в Україні, Канаді, США, Європі 80% замовлень це інженерно-технічний персонал: головні інженери, ГАП, провідні конструктори машинобудування, керівники конструкторських відділів, BIM-проектувальники з Revit, it, програмісти 20% продаж b2b, FMCG, маркетинг

Finqe

Фокус компанії зосереджений виключно на підборі якісного персоналу для вакансій middle-managers та top-managers. Мета Finqe HRM & ISB — давати потужний імпульс розвитку бізнесу клієнта через поставку управлінських кадрів, які поєднують у собі ключові компетенції, необхідні особистісні характеристики та творче мислення.

Recruitexpert

Ми — експерти з підбору персоналу, організації HR процесів та операційного управління. Більше 8 років займаємось рекрутингом на позиції від лінійного персоналу до ТОП менеджерів в Україні та Європі. Знаходимо кращі таланти для кращих бізнесів! Працюємо лише з тими, хто з Україною в серці!

Асистент Груп

«Асистент Груп» — компанія, що динамічно розвивається. Ми допоможемо мінімізувати витрати і підвищити рентабельність Вашого виробництва за допомогою надання послуг з аутсорсингу персоналу. Наша робота по підбору персоналу суттєво полегшить Ваші пошуки і заощадить Ваш час. Ми відбираємо лише тих кандидатів, які підходять саме Вам, виходячи з Ваших вимог і побажань. Наші працівники — це […]

EKL

Кадрова агенція праці «EKL» є офіційним представником прямого роботодавця за кордоном Пропонуємо великий вибір вакансій для Чоловіків, Жінок та Сімейних Пар. Наші переваги: 13 років у сфері праці працюємо офіційно, ліцензія на працевлаштування закордон безкоштовні вакансії допомога в отриманні документів для відкриття візи повний супровід кандидата від початку до закінчення контракту

Фірма БТЛ МИ

Беліф

ТОВ «Беліф» компанія що надає послуги в сфері персоналу: рекрутинг адаптація мотивація навчання BHB group — група компаній, націлених на безперервне зростання і розвиток. Ми працюємо на ринку FMCG вже більше 20 років. За цей час набули досвіду в дистрибуції, логістики, імпорті та експорті. Високі вимоги до якості роботи і термінів сприяли організації власної транспортно-експедиційної […]

Best CV

Best CV — рекрутингова агенція сучасних кадрових рішень. Працюємо з усіма регіонами України та країнами Європейського Союзу.

We Work

We Work — является одним из лидеров на рынке трудоустройства. Мы гарантированно поможем найти тебе работу в Европе без обмана и подводных камней. Возможности, которые дает работа в Польше для мужчин, интересны специалистам различных направлений.

Еко Лелека

Стабільна компанія, що розвивається на ринку надання послуг аутсорсингу персоналу.

WorkSET LLC

Кадрове агентство WorkSET, напрямок діяльності — консультації і допомога в працевлаштуванні українських громадян в країнах Євросоюзу різних робочих професій і спеціалізацій, і зв’язаних з цими послугами в напрямку будови.

Vasko Personal

Рекрутинговая компания

Siri-Pro

«Siri Pro» — інноваційний сервіс віддалених помічників. У нас тільки талановиті співробітники, які закохані у свою справу — це наша основна цінність та гордість! Місія компанії — забезпечення найкомфортніших умов для клієнта тоді, коли це насправді необхідно. Відчуваєш, що ти один із нас — ласкаво просимо до нашої команди!

FOXJOB

Мы всегда рады видеть в своих рядах амбициозных сотрудников. Мы активно растем и открываем офисы подбора в регионах.

Promotion

Компанія «Promotion» заснована у 1999 році в Україні і є провідною компанією у напрямках аутсорсингу (аутстаффінгу) персоналу та рекрутингу кваліфікованих спеціалістів різних професій.

Фітнес Стиль

People&Time

People & Time — стратегічний партнер в сфері HR консалтингу. Місія компанії: професійно сприяти розвитку бізнесу українських та зарубіжних компаній, надаючи якісні послуги в сфері рекрутменту і HR-консалтингу. Ми економимо Ваш час і створюємо професійну команду!

Staff Linear

Специализированная служба по трудоустройству «Staff Linear» — это новый формат работы службы занятости. Теперь это не просто «биржа труда», а место, где мы помогаем выстроить карьеру, определиться со стратегией обучения и найти подходящую работу. Главное отличие специализированной службы по трудоустройству от частных кадровых агентств заключается в том, что мы работаем не на бизнес, а на […]

Scale Up

We bring digital transformation to fast-growing companies. Business today changes fast. But by bringing HR, Finance, and Sales together, you gain the agility you need to move forward.

World Staff

WORLD STAFF is an international executive search company that has successfully performed on the recruitment market since 1985. WORLD STAFF, Ворлд Стафф, KARLSON GROUP, Карлсон Групп, ИТ Стафф, IT STAFF.