Отзывы о работодателях Торговля розничная

EVAtech

Ми швидко зростаюча компанія, робимо автомобільні килимки нового покоління та додаткові продукти для автомобілістів. Наша мета, щоб використання автомобіля для водіїв було комфортним і вони забули про калюжу під ногами та насолоджувалися практичним використанням нашого продукту.

Крам

Хто ми є? Ми — дружня драйвова команда позитивних людей. Ми — ті, хто допоможе вам зберегти найприємніші моменти про події та подорожі. «Крам» — це мережа крамниць. У нас ви знайдете незвичайні, яскраві та навіть екстраординарні сувеніри та подарунки на всі смаки та вподобання.

Експрес Маркет box

Ми — команда box — і ми раді вітати вас! box — це молода і молодіжна мережа стильних маркетів біля вашого будинку. Мережі box лише декілька років, її перший маркет було відкрито у 2020 році Наразі мережа box стрімко розвивається і на сьогодні налічує 80 маркетів, з площею від 50 до 230 кв.м., які розміщуються […]

Коморум

Интернет-магазин по продажам различных товаров.

МирБир

Интернет-магазин по продаже оборудования и аксессуаров для домашнего винокурения, виноделия, пивоварения и сыроделия.

Zarmilkas

Производство эксклюзивной бижутерии.

Baby Mix

Магазин дитячого одягу в ТВК «Добробут».

Аклас.Юа

Інтернет магазин АКЛАС™ є лідером в Україні з продажу меблів і крісел з 2000 року. Більше 20 років наша команда облаштовує офісні та домашні інтер’єри. За цей час ми на 100% освоїли мистецтво виконання замовлень будь-якого обсягу та рівня складності, навчилися повністю виправдовувати покладені на нас очікування, як з боку окремих клієнтів, так і з […]

Global Distribution Ukraine

Ми, Global Distribution Ukraine, з 2009 року є дистриб’ютором продукції унікальних французьких брендів, а саме: ТМ L’Occitane, ТМ Сaudalie, ТМ Melvita, ТМ Rene Furterer. Наша продукція представлена в 11-ти роздрібних магазинах ТМ L’Occitane, великих аптечних мережах, Brocard Ukraine, салонах краси. У догляді за собою, ми не згодні вибирати між ефективністю та натуральністю. Тому, наша місія […]

Yabluka

Компанія YABLUKA успішно працює на території України з 2009 року. Вона містить в собі: YABLUKA — мережа роздрібних спеціалізованих магазинів техніки Apple, що розташовані в Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Кропивницькому та Полтаві і налічує вже 21 магазин. YABLUKA Service — мережа спеціалізованих центрів обслуговування техніки Applе в Запоріжжі та Дніпрі.

Bottle drinkmarket

Ми — роздрібна мережа магазинів алкоголю BOTTLE drinkmarket, яка динамічно розвивається. На ринку України понад 10 років і за цей час встигли реалізувати багато успішних проєктів. Наша компанія здійснює продаж розливного пива, вина, а також має широкий асортимент ексклюзивного іноземного алкоголю та смачних снеків. У нас молодий та дружній колектив, який ми любимо та цінуємо! […]

Bag24

Интернет магазин кожгалантереи, на рынке с 2011 года. Занимаем одну из лидирующих позиций на рынке нишевых магазинов по кожгалантереи в Украине. У нас небольшой но сплоченный коллектив, мы ценим наших сотрудников и стараемся создать благоприятную атмосферу для работы внутри компании.

Innovations in electronics

Торгово-розничная компания г. Днепр. Занимаемся продажей мелкой электроники, гаджетов

Perfums bar

Роздрібна мережа наливної парфумерії PERFUMS BAR — це більше 500 брендових торгових відділів, кількість яких продовжує зростати з кожним днем. Такий впевнений і успішний розвиток торговельної марки PERFUMS BAR, говорить про високу якість продукції та забезпечується взаємовигідним партнерством.

Remi

Компанія спеціалізується на виробництві та реалізації продукції для нарощування волосся.

Vector D-3

«VECTOR D-3» — це престижний ювелірний магазин, який пропонує ексклюзивні і вишукані прикраси для найвимогливіших клієнтів. Наша колекція включає неперевершені шедеври ювелірного мистецтва, виготовлені з використанням найдорожчих матеріалів і виконані з неперевершеною майстерністю.

Staleks Shop & Service

Staleks Shop & Service — мережа фірмових магазинів компанії Staleks , на базі яких розташовані професійні сервісні центри обслуговування інструменту. Shop & Service надає повний асортимент продукції Staleks як для професійного, так і домашнього використання, а також в магазині можна придбати різні додаткові товари для beauty-майстрів.

Євро Партс

Роздрібна торгівля запчастинами до с/г техніки іноземного виробництва (CLAAS, JohnDeere,LEMKEN; OPaLL-AGRI; KVERNELAND;GREGOIRE BESSON; HORSCH).

GM shop

«GM shop» цієї мережі входять: 7 фізичних магазинів з косметикою Готельні комплекси GM Eco Bubble — купольний готель в Яблуниці Illusiii — перший дзеркальний комплекс Filosofia Gir — найвисокогірніший будиночок в Карпатах

Agro-market

Agro-market.net — це інтернет-магазин, який надасть вам один з найширших і найактуальніших асортиментів насіння овочів та квітів, а також товарів для саду та городу за вигідними цінами та зробить процес покупки вигідним, зручним та просто приємним! За роки роботи ми переконалися, що найкраща реклама — це продаж якісної продукції та повноцінне обслуговування кожного клієнта. Нас […]