Отзывы о работодателях Транспорт

Avto Lab

Компания по ремонт автомобилей

Стекс Україна

Международная транспортно-экспедиторская компания STEX предлагает экспресс-доставку всех видов товаров. STEX предлагает немедленный вывоз в желаемом месте, полное отслеживание отгрузки через GPS и безопасные прямые поставки по всей Европе. Ищем сотрудников разных профилей, от обслуживающего персонала до профессионалов в логистической сфере на нуждыц наших офисов

Трансінвестсервіс

ТИС — НАЙБІЛЬШИЙ ПРИВАТНИЙ МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ВУЗОЛ В УКРАЇНІ Знаходиться за 27 км від Одеси, на березі Малого Аджалицького лиману. До групи ТІС входить 5 сучасних спеціалізованих терміналів: ТІС-Зерно, ТІС-Міндобрива, ТІС-Руда, ТІС-Вугілля та ТІС-Контейнерний термінал. Компанія володіє та керує всією обслуговуючою портовою та залізничною інфраструктурою, в тому числі і власною залізничною станцією. Найбільший порт в […]

Інтертранзит-1

ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ ІНТЕРТРАНЗИТ-1. Основна діяльність це організація перевезення вантажів: зерно, насіння, корми для тварин, харчові продукти.

Зеро Транс

Наша компанія займається пасажирськими перевезеннями з 2009 року. Професійне перевезення офісних співробітників, працівників підприємств, школярів, медиків, пацієнтів. Ми організовуємо розвезення з роботи чи навчання додому та назад, поїздки у службових цілях чи на відпочинок. В наявності 18 одиниць транспорту різної місткості та категорій. Головний офіс знаходиться у місті Києві. А також ми здійснюємо регулярні та […]

Adara Parts

Автомобільна розбірка Adara Parts

Автокомп Сервіс ЛТД

СТО Автокомп Сервіс повного циклу з ремонту легкових автомобілів та мікроавтобусів усіх марок. СТО виконує ремонт та технічне обслуговування автомобілів, а також продає автозапчастини та автоматеріали оптом та в роздріб. м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 32б, (р-н м.Академмістечко, пішки 7 хвилин). Запрошуємо до нашої команди для взаємовигідної співпраці!

Transturbo

Ремонт вантажних автомобілів

Порт-Олви

офіційний дилер Фольксваген в Кіровоградській області продаж та сервісне обслуговування автомобілів

Турбомикрон

Сервисный центр по техническому обслуживанию легкового и грузового транспорта

Либідь Авто (філіал)

Філія «Либідь-Авто» є однією з філій Корпорації «УкрАВТО». Основний вид діяльності торгівля автомобілями та сервісний ремонт автомобілів, Середня чисельність персоналу становить 45 осіб.

Маник Механикс

Автосервис

Гранд Логистик

Предоставление услуг в сфере транспортной и складской логистики

Ahlers Logistic Ukraine

контрактная логистикамеждународные перевозки

Дніпропетровськ-Авто

Сфера діяльності: торгівля автомобілями та сервіс.

Ернес

Логистические услуги

СЛГ Україна

Компанія «CLG Ukraine» — провідний логістичний оператор в Україні, який пропонує широкий спектр послуг з перевезення товарів та логістики. Наша мета — забезпечити нашим клієнтам найкращу якість обслуговування та забезпечити їх задоволеність. CLG logistic

Авто-Регіон

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО-РЕГІОН» засновано в 2004 році. Основна мета діяльності нашої компанії, яка залишається незмінною з початку заснування компанії і є актуальною на сьогоднішній день — це реалізація та сервісне обслуговування автомобільної техніки.

Dispatch USA

Компания занимается предоставлением диспетчерских услуг в сфере логистики на территории США.

Автопан+

Мультибрендова Сервісна Станція повного циклу «Бош Сервіс Автопан». Повний цикл у нас починається зі свого шиномонтажу з послугою сезонного зберігання шин і закінчується капітальним ремонтом всіх типів двигунів. Наше СТО робить комп’ютерну діагностику, ремонт автомобілів і технічне обслуговування японських, корейських та європейських моделей автомобілів, в тому числі і тих, у яких закінчився гарантійний термін. При […]