Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Торгова марка «Чарівниця» — це високоякісна продукція виготовлена на кондитерській фабриці, що входить до групи компаній «Ватутінський хліб», та розташована в м.Ватутіне Черкаської області. Смачне відсадне печиво в шоколадній глазурі, легке листкове печиво та круасанчики, торти на кожен день та до свята, вишукані тістечка та кекси — все це дивує щодня покупців Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та інших областей.

Отзывы о работе в Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця), зарплаты

1. Василий
    12 февраля 2019

Нормальне тут керівництво, що ви заїдаєтесь?

7 марта 2018

Да-а,такого бездарного керівництва треба було пошукати,враження що їм потрібні раби готові бігти на роботу за викликом.

9 декабря 2017

Ничего хорошего

4. Водій
    10 ноября 2017

@Гость, хто ще зі старих фахівців працює? Хто кадри очолює та фінансами керує?

10 ноября 2017

@Гость, Всі на місці все стабільно не переживайте її і за вуха не витягнеш.

7 ноября 2017

Говорят главбуха шкуренко уже нету правда или наговаривают?

2 октября 2017

@Бывший водитель, а она и не менялась как путин медведева поимел за главного а потом вернул себе трон так и здесь.

8. Бывший водитель
    30 сентября 2017

@Гость, кто сейчас главный бухгалтер там?

28 сентября 2017

Как поживает старая кодла в новом костюме.Я слышала главбуха скоро поменяют какая то Наталия Юрьевна там уже руководит неофициально. Дааа дружный женский коллектив все крепчает.А что с зарплатой после позорного поднятия на 500грн народ еще сидит или уходят.

10. Влад
    23 сентября 2017

@Гость, все хорошо можете работать идти

21 сентября 2017

Как обстановка после увольнения двоих руководителей что поменялось?

9 сентября 2017

@Гость, » Козла отпущения» всегда найдут

7 сентября 2017

Хто наступний ???

5 сентября 2017

@Гость, Справятся, но увольнение Тертычной большая ошибка. Главнейший технолог никак не мог ей помочь , так как ему платили наверное совсем за другую работу…

31 августа 2017

Я думаю і без неї справляться але кадри на дорозі не валяються

16. Тутта Ларсон
    30 августа 2017

Добрий день.Головного технолога уволили це добре але разом з нею уволили і Тертичну,а це уже попахує ідіотізмом.Донецьке керівництво прикриваючи не компетентність своїх інженерів з високими зарплатами виганяє спеціаліста яка вела за собою величезний колектив. Да комунізм не виведеш це діагноз на все життя. Від цього тільки оля порадувалась а всі інші покрутили у скроні пальцем. Бажаю успіху комбінату у мене немає слів все так гарно розпочиналось але … .Слава Україні!!!

18 августа 2017

О то у вас там дружний колектив і всі друг другу помагаєте клас

18 августа 2017

@Гость, Головний технолог трембовецька

16 августа 2017

А хто зараз працює технологами?

15 августа 2017

А як там наша Оля поживає та шо всім співробітникам клички придумує добре підлизує.

15 августа 2017

@Тутта Ларсон, Дуже цікаво. Доречі головний технолог і синочка свого підтянула, раніше він робив сторожом на шозі а зараз системний адміністратор,а скоро і начальничком якогось підрозділу пропихне. Фасад поміняли а в серединя як було так і залишилося

22. Тутта Ларсон
    15 августа 2017

Добрий день.Давно не писала не знаю даже з чого почати.Комбінат працює,люди довольні умовам.В комбінат вложили не малі кошти і він розцвів,в приміщеннях заводу поспражньому європейські норми. Але це не основне про що я збиралась розповісти. Старі граблі у вигляді адмін персонала наводить на думки що європа трохи не дійшла і комуністичні замашки у вигляді на роботу підтягувати не спеціалістів а тих кого тобі навязали з верху або своїх родичів і тд. залишилась. Головний технолог отримує зарплатню порядка 1000$ плюс мінус при цьому набрала на роботу у відділ армію технологів які за неї все роблять а вона керує процесами,при цьому сама не дуже відрізняється від своїх підлеглих в плані здібностей(явні комуністичні повадки на підприємстві).В бухгалтерії таж сама історія,армія бухгалтерів. А в деяких підрозділах наоборот навішують на одного все і ще трошки а потім щей виговори дають що конячка слабо працює або і грошима наказують.Але я думаю так продовжуватись не довго буде,якщо керівництво не зробить висновки то люди які поспражньому віддаються комбінату швидко перегорять від несправедливості і підуть або опустять руки.Всім крепкого здоров’я.Слава Україні!!!

23. Колишній водій
    4 июля 2017

Зараз є набор на завод?як справи взагалі?

24. Ватутінський хлібозавод найкраща робота!
    22 марта 2017

SOS SOS SOS Спасайте комбінат. Шкуренко Т.П.(ініціали відповідають і це не співпадіння)
    вернулась на комбінат і вже вижила Майбороду з місця головного бухгалтера.
    Ура повільно йдем на дно,кому не байдужа доля комбінату і ваша робота на цьому комбінаті бийте в барабани.
    PS.Цікаво а де вона працювала після того як її Головного бухгалтера спеціаліста з заочним ПТУ звільнили з Хлібокомбіната на початку 2016р.

Навіщо ви такі гидотні речі тут пишете??????на нашому підприємстві і керівництво бухгалтерії,фінансового відділу і кадрів завжди високопрофесійні фахівці,які своїми зусиллями завжди надихають підприємство та забезпечують його стабільність та розвиток!!!!!!!!не займаєтесь брехнею!!!!!!все керівництво на нашому підприємстві було і є з потрібною освітою і досвідом!!!!!вони б могли легко знайти роботу і у Черкасах і Києві!!!!!але закохані в наш завод і роблять все щоб він забезпечував робочі місця, солідну заробітну плату усім працівникам та стабільний розвиток підприємству!!!!!!до речі на нашому заводі найвища заробітна плата у галузі останні 6 років!!!!!!і це дякуючи керівництву!!!!

17 марта 2017

Відсиділась вдома , поки отримувала гроші з центру зайнятості , а тепер знов прийшла на роботу , але ціково як нове керівництво взяло її на роботу, як головний бухгалтер вона не професіонал ,але хазяї швидко розберуться в її некомпетентності.

16 марта 2017

@Гость, Дома сиділа ждала коли можна буде вернутись бо більш нікуди її не візьмуть

1. Колосок
    29 марта 2016

О какой кадровой политике Вы говорите..Ее напрочь нет. Работники кто проработал ни один год ушли или уволили, что бы потом свалить свою вину на них..Хотя они этот завод когда то и подняли и сделали таким каким он был, а не те руководители что на данный момент находятся у руля.. Как говорил В.Высоцкий «КОНЕЙ НА ПЕРЕПРАВЕ НЕ МЕНЯЮТ».Тут пишет кто то две недели что бы люди отработали в пользу завода—так мы уже три-четыре месяца работаем в долг, Вы что Ирина Д*яченко считать не умеете.Если директор предприятия не может сказать когда с работниками рассчитается—один ответ деньги будут. То что мэр отчитался что люди получили зарплату—это блеф—с работниками еще не рассчитались со многими за декабрь, не говоря уже про другие месяцы..Народ «майданул» что то выдали как подачку—«крикунов» уволили и все, остальные молчат.Пока не будет «хорошо го» хозяина а не «инородцы» которым безразличен этот завод,толку не будет..А мэру должно быть стыдно, единственное предприятие которое дает в бюджет города деньги и рабочие места—он вместо того что бы добиватся ЕГО работы—отчитывается о «хорошей» проделанной работе..Совдеповское очковтирательство—не СТЫДНО.. Тебя же Ватутинцы и выбирали…Людей увольняют с предприятия и тут же в местной газете нужны работники—набрать и уволить не выплатив зарплату—хорошая логика. .

2. Попередбатьковпекл
    30 мая 2013

Отличная компания, приятно работать, продукция высшего качества, продается сама, платят зарплату вовремя день в день, начальство умное и четко ставит задачи и цели, мотивация продуманная и эффективная, всем советую эту классную фирму.

Директор по персоналу 1
Начальник смены 1
Рабочий 2
Рабочий в цеху 4
766 .. 3 500 грн
Слесарь 1
Тестомес 1
Электрослесарь 1

Добавьте зарплату в компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Добавить отзыв о работодателе Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)?