Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

VN:F [1.9.22_1171]
2.6 из 5 (голосов: 32)
2.6325
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Торгова марка «Чарівниця» — це високоякісна продукція виготовлена на кондитерській фабриці, що входить до групи компаній «Ватутінський хліб», та розташована в м.Ватутіне Черкаської області. Смачне відсадне печиво в шоколадній глазурі, легке листкове печиво та круасанчики, торти на кожен день та до свята, вишукані тістечка та кекси — все це дивує щодня покупців Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та інших областей.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця), зарплаты

1 5 6 7
 1. Василий
  12 февраля 2019

  Нормальне тут керівництво, що ви заїдаєтесь?

 2. Гость
  7 марта 2018

  Да-а,такого бездарного керівництва треба було пошукати,враження що їм потрібні раби готові бігти на роботу за викликом.

 3. Гость
  9 декабря 2017

  Ничего хорошего

 4. Водій
  10 ноября 2017

  @Гость, хто ще зі старих фахівців працює? Хто кадри очолює та фінансами керує?

 5. Гость
  10 ноября 2017

  @Гость, Всі на місці все стабільно не переживайте її і за вуха не витягнеш.

 6. Гость
  7 ноября 2017

  Говорят главбуха шкуренко уже нету правда или наговаривают?

 7. Гость
  2 октября 2017

  @Бывший водитель, а она и не менялась как путин медведева поимел за главного а потом вернул себе трон так и здесь.

 8. Бывший водитель
  30 сентября 2017

  @Гость, кто сейчас главный бухгалтер там?

 9. Гость
  28 сентября 2017

  Как поживает старая кодла в новом костюме.Я слышала главбуха скоро поменяют какая то Наталия Юрьевна там уже руководит неофициально. Дааа дружный женский коллектив все крепчает.А что с зарплатой после позорного поднятия на 500грн народ еще сидит или уходят.

 10. Влад
  23 сентября 2017

  @Гость, все хорошо можете работать идти

 11. Гость
  21 сентября 2017

  Как обстановка после увольнения двоих руководителей что поменялось?

 12. Гость
  9 сентября 2017

  @Гость, » Козла отпущения» всегда найдут

 13. Гость
  7 сентября 2017

  Хто наступний ???

 14. Гость
  5 сентября 2017

  @Гость, Справятся, но увольнение Тертычной большая ошибка. Главнейший технолог никак не мог ей помочь , так как ему платили наверное совсем за другую работу…

 15. Гость
  31 августа 2017

  Я думаю і без неї справляться але кадри на дорозі не валяються

 16. Тутта Ларсон
  30 августа 2017

  Добрий день.Головного технолога уволили це добре але разом з нею уволили і Тертичну,а це уже попахує ідіотізмом.Донецьке керівництво прикриваючи не компетентність своїх інженерів з високими зарплатами виганяє спеціаліста яка вела за собою величезний колектив. Да комунізм не виведеш це діагноз на все життя. Від цього тільки оля порадувалась а всі інші покрутили у скроні пальцем. Бажаю успіху комбінату у мене немає слів все так гарно розпочиналось але … .Слава Україні!!!

 17. Гость
  18 августа 2017

  О то у вас там дружний колектив і всі друг другу помагаєте клас

 18. Гость
  18 августа 2017

  @Гость, Головний технолог трембовецька

 19. Гость
  16 августа 2017

  А хто зараз працює технологами?

 20. Гость
  15 августа 2017

  А як там наша Оля поживає та шо всім співробітникам клички придумує добре підлизує.

 21. Гость
  15 августа 2017

  @Тутта Ларсон, Дуже цікаво. Доречі головний технолог і синочка свого підтянула, раніше він робив сторожом на шозі а зараз системний адміністратор,а скоро і начальничком якогось підрозділу пропихне. Фасад поміняли а в серединя як було так і залишилося

 22. Тутта Ларсон
  15 августа 2017

  Добрий день.Давно не писала не знаю даже з чого почати.Комбінат працює,люди довольні умовам.В комбінат вложили не малі кошти і він розцвів,в приміщеннях заводу поспражньому європейські норми. Але це не основне про що я збиралась розповісти. Старі граблі у вигляді адмін персонала наводить на думки що європа трохи не дійшла і комуністичні замашки у вигляді на роботу підтягувати не спеціалістів а тих кого тобі навязали з верху або своїх родичів і тд. залишилась. Головний технолог отримує зарплатню порядка 1000$ плюс мінус при цьому набрала на роботу у відділ армію технологів які за неї все роблять а вона керує процесами,при цьому сама не дуже відрізняється від своїх підлеглих в плані здібностей(явні комуністичні повадки на підприємстві).В бухгалтерії таж сама історія,армія бухгалтерів. А в деяких підрозділах наоборот навішують на одного все і ще трошки а потім щей виговори дають що конячка слабо працює або і грошима наказують.Але я думаю так продовжуватись не довго буде,якщо керівництво не зробить висновки то люди які поспражньому віддаються комбінату швидко перегорять від несправедливості і підуть або опустять руки.Всім крепкого здоров’я.Слава Україні!!!

 23. Колишній водій
  4 июля 2017

  Зараз є набор на завод?як справи взагалі?

 24. Ватутінський хлібозавод найкраща робота!
  22 марта 2017

  Гость :
  SOS SOS SOS Спасайте комбінат. Шкуренко Т.П.(ініціали відповідають і це не співпадіння)
  вернулась на комбінат і вже вижила Майбороду з місця головного бухгалтера.
  Ура повільно йдем на дно,кому не байдужа доля комбінату і ваша робота на цьому комбінаті бийте в барабани.
  PS.Цікаво а де вона працювала після того як її Головного бухгалтера спеціаліста з заочним ПТУ звільнили з Хлібокомбіната на початку 2016р.

  Навіщо ви такі гидотні речі тут пишете??????на нашому підприємстві і керівництво бухгалтерії,фінансового відділу і кадрів завжди високопрофесійні фахівці,які своїми зусиллями завжди надихають підприємство та забезпечують його стабільність та розвиток!!!!!!!!не займаєтесь брехнею!!!!!!все керівництво на нашому підприємстві було і є з потрібною освітою і досвідом!!!!!вони б могли легко знайти роботу і у Черкасах і Києві!!!!!але закохані в наш завод і роблять все щоб він забезпечував робочі місця, солідну заробітну плату усім працівникам та стабільний розвиток підприємству!!!!!!до речі на нашому заводі найвища заробітна плата у галузі останні 6 років!!!!!!і це дякуючи керівництву!!!!

 25. Гость
  17 марта 2017

  Відсиділась вдома , поки отримувала гроші з центру зайнятості , а тепер знов прийшла на роботу , але ціково як нове керівництво взяло її на роботу, як головний бухгалтер вона не професіонал ,але хазяї швидко розберуться в її некомпетентності.

 26. Гость
  16 марта 2017

  @Гость, Дома сиділа ждала коли можна буде вернутись бо більш нікуди її не візьмуть

 1. Колосок
  29 марта 2016

  О какой кадровой политике Вы говорите..Ее напрочь нет. Работники кто проработал ни один год ушли или уволили, что бы потом свалить свою вину на них..Хотя они этот завод когда то и подняли и сделали таким каким он был, а не те руководители что на данный момент находятся у руля.. Как говорил В.Высоцкий «КОНЕЙ НА ПЕРЕПРАВЕ НЕ МЕНЯЮТ».Тут пишет кто то две недели что бы люди отработали в пользу завода—так мы уже три-четыре месяца работаем в долг, Вы что Ирина Д*яченко считать не умеете.Если директор предприятия не может сказать когда с работниками рассчитается—один ответ деньги будут. То что мэр отчитался что люди получили зарплату—это блеф—с работниками еще не рассчитались со многими за декабрь, не говоря уже про другие месяцы..Народ «майданул» что то выдали как подачку—«крикунов» уволили и все, остальные молчат.Пока не будет «хорошо го» хозяина а не «инородцы» которым безразличен этот завод,толку не будет..А мэру должно быть стыдно, единственное предприятие которое дает в бюджет города деньги и рабочие места—он вместо того что бы добиватся ЕГО работы—отчитывается о «хорошей» проделанной работе..Совдеповское очковтирательство—не СТЫДНО.. Тебя же Ватутинцы и выбирали…Людей увольняют с предприятия и тут же в местной газете нужны работники—набрать и уволить не выплатив зарплату—хорошая логика. .

 2. Попередбатьковпекл
  30 мая 2013

  Отличная компания, приятно работать, продукция высшего качества, продается сама, платят зарплату вовремя день в день, начальство умное и четко ставит задачи и цели, мотивация продуманная и эффективная, всем советую эту классную фирму.

Директор по персоналу 1
20 000 грн
Начальник смены 1
9 000 грн
Рабочий 2
2 000 .. 3 000 грн
Рабочий в цеху 4
766 .. 3 500 грн
Слесарь 1
7 500 грн
Тестомес 1
7 000 грн
Электрослесарь 1
6 000 грн

Добавьте зарплату в компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)Зарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)?