Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Торгова марка «Чарівниця» — це високоякісна продукція виготовлена на кондитерській фабриці, що входить до групи компаній «Ватутінський хліб», та розташована в м.Ватутіне Черкаської області. Смачне відсадне печиво в шоколадній глазурі, легке листкове печиво та круасанчики, торти на кожен день та до свята, вишукані тістечка та кекси — все це дивує щодня покупців Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та інших областей.

Отзывы о работе в Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця), зарплаты

1. 16 марта 2017

SOS SOS SOS Спасайте комбінат. Шкуренко Т.П.(ініціали відповідають і це не співпадіння)
    вернулась на комбінат і вже вижила Майбороду з місця головного бухгалтера.
    Ура повільно йдем на дно,кому не байдужа доля комбінату і ваша робота на цьому комбінаті бийте в барабани.
    PS.Цікаво а де вона працювала після того як її Головного бухгалтера спеціаліста з заочним ПТУ звільнили з Хлібокомбіната на початку 2016р.

2. 27 февраля 2017

зараз за мотiвациэю рахують зп?

3. 8 февраля 2017

Хто зараз з колишньго керівництва працює?

4. 13 января 2017

@Гость, Более чем!!!!!!!!!!!!!

5. 5 января 2017

Зараз горішки на Румунію роблять?

6. 28 декабря 2016

Тутта Ларсон :
    @Гость, Шкуренко,Низенко.@Гость, Стара гвардія так і мислить як вгодити керівництву це у них в крові і цього не змінити.Потрібно робити свою роботу і допомагати ближньому за потреби і все буде добре.А за Топольницьку я думаю що від неї хотіли більше чим вона могла дать от і не справилася. З Миколаєм всіх щастя у ваші дома.Слава україні!!!

Сразу ясно что предприятие будет успешным

7. 19 декабря 2016

А ці дармоїди з бухгалтерії так всі ще досі сидять?

8. 18 декабря 2016

9. 18 декабря 2016

@Гость, Алла кажись Крижановська з дікрета вийшла.

10. 18 декабря 2016

@Гость, Шкуренко,Низенко.

11. 16 декабря 2016

Знаю , що звільнили Топольницьку , але ж вона старалася гарно працювати і вгоджати
    керівництву. Хто буде слідуючий на черзі?

12. 15 декабря 2016

@Тутта Ларсон, Хто зараз у відділі кадрів?

13. 15 декабря 2016

@Тутта Ларсон, Кто из старых *ополизов уже вернулся?

14. 15 декабря 2016

@Гость, Зараз набирають слюсарів,електриків,і тд. В цеха пока не беруть. Зарплати середні по Ватутіну платять регулярно аванс зарплата.

15. 15 декабря 2016

Фамилии в зал

16. 15 декабря 2016

Я в шоці!!!! Керівництво нове,гроші вкладують гарні судячи по будівництву і кількості працюючих. А от кадри в адмін персоналі це просто жах.Беруть на роботу старих *ополизів які тільки і бігають до керівництва а роботи роблять на три копійки. Короче буде як і раніше ті хто може шось робити будуть в стороні а безтолкові *ополизи керуватимуть цілими підрозділами. Слава україні!!!

17. 28 ноября 2016

Завод працює?Зараз є прийом на завод?кидають по зарплаті як раніше?

18. 16 октября 2016

@Лара Крофт,
    Хто хто, известная продажная лялялять оля миколаївна

19. 11 октября 2016

Так работает завод или нет?Подскажите телефон отдела кадров.

20. 3 октября 2016

Керівництво із донецька але яка різниця головне на даний час уже більше сотні людей офіційно працевлаштовані і це при тому що ще не запустились основні лінії.

21. 3 октября 2016

@Лара Крофт, А вас дорогуша цікавить судьба завода чи що у мене між ногами.А якщо цікаво хто залишився на заводі то я вам скажу люди без яких було б важко розпочати піднімати завод.Доречі всі люди працюють офіційно на підприємстві Комбінат баранкових виробів і до хлібокомбіната не мають ніякого відношення просто ці два підприємства знаходяться на одній території.

22. 27 сентября 2016

@Тутта Ларсон,
    а ти чудо якого роду будеш? бо через комент ти то він то вона.
    Цікаво хто ж там такий залишився, під псевдонімом Тутта Ларсон, що вспіває всих тролити…

23. 31 августа 2016

ПАТ «Ватутінський хлібокомбінат» в стані БАНКРУТСТВА Справа № 925/960/16

24. 13 августа 2016

Які працівники потрібні на підприемстві?

25. 11 августа 2016

@Тутта Ларсон, Керівництво старе? Коли буде запуск підприємства?

26. 10 августа 2016

Я повернулась на завод.Зарплата вся офіційна. Мінімалка 3000 грн.І це при тому що завод ще не процюе.Будемо надіяться що все буде добре і людям дадуть робочі місця.

27. 26 июля 2016

Зараз потрібні робочі професії слюсарі сварщики і тд. але точно можна уточнить у відділі кадрів а також я бачив обяви в газеті ВСЕ про ВСЕ.

28. 17 июля 2016

Завод працює чи ні? Робив там з 2009 по 2012, потім поїхав в Росію на заробітки, зараз думаю повертатись додому до Черкас. Що з роботою на заводі? Прийом є?

29. 15 июля 2016

@Лара Крофт, -вони і отримали. а робота на благо свого кармана не думаючи про ближнього це і є ваша робота. і це нормально сссуча натура вона з народження і нічого з цим не зробиш.

30. 4 июля 2016

@Тутта Ларсон,
    такое чувство сложилось, что кое-кто из бывших руководительниц решило на свое усмотрение кому дать — кому не дать, кто фейсом не подошел. И насчет «працювали» — некоторые дествительно работали, пока ты — чмо свой зад отсиживало.

31. 1 июля 2016

Зарплату видали за всі місяці і офіційну і не офіційну.А тим кому не видали не офіційну зарплату(деякий адмін персонал)так нада було за тей час що ви тут «працювали» зробити всю зарплату офіційною і отрималиб все.Слава україні.

32. 31 мая 2016

@Гость, а чего молчите на счет того, что еще всех кинули — з/п за февраль-март? (грязная з/п)

33. 30 мая 2016

Не всім і не все видалі.Вторую частина видавати (тіньову, то що в конвертах) НЕ собіраются..Пусть це все буде на їх совесті..Оні багатшим не стануть — чужі сльози ще ні кому до добра не довелі..Бог велів прощати — нехай ці гроші їм стануть початком їхнього краху .. нехай ці «слізна» чужі гроші принесуть їм і їхнім «ДІТЯМ» — «ЩАСТЯ» .. Згадайте Ви ще нас.Бог все відеть..Деньгі створені на обмані і сльозах ще ні кому добра не принесли — ЗГАДАЙТЕ,, Будьте прокляті

34. 30 мая 2016

Сьогодні дали повністю всю зарплату по квітень включно

35. 27 мая 2016

О предприятии думают.Скоро рабочие места восстановят.

Кто думает?

36. 26 мая 2016

О предприятии думают.Скоро рабочие места восстановят.

37. 20 мая 2016

харашо_всьо_будет_харашо :
    На ПАТ «Ватутінський хлібокомбінат» повністю погасили зарплатні борги. Про це повідомив перший заступник очільника області, голова тимчасової комісії ОДА з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати Віталій Коваль.За його словами, невдовзі одна з іноземних компаній планує відновити виробничу діяльність підприємства. Під час останнього засідання комісії міський голова Ватутіного Олександр Лисюк зазначив, що наразі підприємство працює за замовленнями, зокрема з Польщі, Прибалтики, Австрії. Очікується, що на підприємстві вже восени цього року відновлять виробництво хлібобулочних виробів.

Ну як ви там, ватутинці? Зарплатні борги погашені? Чому ж плакались там, що погано все, гроші не платять, людей звільняють

38. 20 мая 2016

хто ще працює на заводі скажіть як там справи, бо чоловіка звільнили, обіцяли що перевидуть, а вже місяць тихо нічого ніхто. взагалі хтось там робить щось?

А чому чоловік цілий місяць нічого не робить якщо безробітний? Чому досі не в АТО? Відсиджується поки патріоти захищають країну від агресора?

Свои саркастические слюни засунь себе в одно место!

Все ж таки відсижується, якщо нічого відповисти щодо питання не в змозі.Не соромно?

39. 20 мая 2016

Свои саркастические слюни засунь себе в одно место!

40. 19 мая 2016

41. 19 мая 2016

Завод стоит , не работает и не известно будет ли работать.

42. 18 мая 2016

43. 14 мая 2016

харашо_всьо_будет_харашо :

відчуваються значні покращення нашого життя. Наш завод — могутнє європейське підприємство. Прошу адміністрацію цього сайту фрагмент тексту перед відгуками змінити з «вишукані тістечка та кекси — все це дивує щодня покупців Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та інших областей» на «вишукані тістечка та кекси — все це дивує щодня покупців Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та інших областей, а також Польщі, Прибалтики, Австрії».

44. 14 мая 2016

харашо_всьо_будет_харашо :

А чего ж скиглити, якобы борги погасили? Радуйтесь та витрачайте гроші.

45. 14 мая 2016

как там, ватутинцы, в Европе?небось в вышиванках по Европам ездите?как там ваша продукция на международных рынках?не забувайте фарбувати паркани

иди на ***

46. 14 мая 2016

47. 12 мая 2016

48. 8 мая 2016

Какой европейский рынок , завод стоит ,тут хоть бы завод заработал на внутренний рынок , да зарплату людям отдали ,дальнейшая судьба завода неизвестна.

При Абромавичусе такого не было

49. 7 мая 2016

Можливо що є деякі труднощі в роботі, але це все пов’язано з тим що не завершено декомунізації та весняне фарбування парканів. Наберіться терпіння, закінчемо це, проведемо парад вишиванок та буде покращення

1. 29 марта 2016

О какой кадровой политике Вы говорите..Ее напрочь нет. Работники кто проработал ни один год ушли или уволили, что бы потом свалить свою вину на них..Хотя они этот завод когда то и подняли и сделали таким каким он был, а не те руководители что на данный момент находятся у руля.. Как говорил В.Высоцкий «КОНЕЙ НА ПЕРЕПРАВЕ НЕ МЕНЯЮТ».Тут пишет кто то две недели что бы люди отработали в пользу завода—так мы уже три-четыре месяца работаем в долг, Вы что Ирина Д*яченко считать не умеете.Если директор предприятия не может сказать когда с работниками рассчитается—один ответ деньги будут. То что мэр отчитался что люди получили зарплату—это блеф—с работниками еще не рассчитались со многими за декабрь, не говоря уже про другие месяцы..Народ «майданул» что то выдали как подачку—«крикунов» уволили и все, остальные молчат.Пока не будет «хорошо го» хозяина а не «инородцы» которым безразличен этот завод,толку не будет..А мэру должно быть стыдно, единственное предприятие которое дает в бюджет города деньги и рабочие места—он вместо того что бы добиватся ЕГО работы—отчитывается о «хорошей» проделанной работе..Совдеповское очковтирательство—не СТЫДНО.. Тебя же Ватутинцы и выбирали…Людей увольняют с предприятия и тут же в местной газете нужны работники—набрать и уволить не выплатив зарплату—хорошая логика. .

2. 30 мая 2013

Отличная компания, приятно работать, продукция высшего качества, продается сама, платят зарплату вовремя день в день, начальство умное и четко ставит задачи и цели, мотивация продуманная и эффективная, всем советую эту классную фирму.

Начальник смены 1
Слесарь 1
Тестомес 1
Электрослесарь 1

Добавьте зарплату в компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Добавить отзыв о работодателе Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ватутинский хлеб (ТМ Чаривниця)?