ДЕЙ-СОН ЛПК, БОМ-БІК

Кондитерська компанія «ДЕЙ-СОН Логіст Продакшн Компані» під власним брендом «БОМ-БІК» виробляє понад 100 видів високоякісних кондитерських виробів.

Отзывы о работе в ДЕЙ-СОН ЛПК, БОМ-БІК, зарплаты

1. 3 марта 2018

все вище сказане правда на всі сто!бо я сама і мій чоловік ще й досі прцюєм на цих ганебних людей!як раз тільки вчора була виплата по зарплаті,і що як ви думаєте??мого чоловіка пан гуцул сондей поштрафував на чотири тисячі гр.При чому без всяких попереджень вирішив зняти половину зарплатні!обідно що так багато постраждалих і всі мовчать☝а я взагалі хотіла звернутись в говорить украіна і поділитись враженням від цих мерзотників,та якось щоб вже розкрились іхні махінаціі!

2. 24 февраля 2018

Респект і уважуха за відкритість

3. 24 февраля 2018

Народ це внатурі гнила кантора я теж неотримав останньої зарплати її тупо списали на просрочку товару якого я навіть невідгружав і ні*ера недокажеш *** рідкісні особливо подстилка і підла брехуха БАКАЛЄЦ тримайтесь як найдалі від цього лайна

4. 16 февраля 2018

Пропрацював там декілька місяців. За останні два місяця получив копійки за водійські. А зарплату торгового взагалі не віддають. Годують постійно потім потім. Гн*ди Надіюсь скоро та фірма закриється. Жалко людей які дарма тратять час та вбивають свою машину!

5. 6 декабря 2016

Працював там водієм, з 7:00 до 20:00 по болоті і горбах на власному автомобілі нарахували зарплату за один робочий день 8 грн, у***ки

6. 31 октября 2016

Це розвод гроші тільки на ремонт . за 180 грн з 7 до 6 ніхто не буде

7. 30 октября 2016

это просто ужас!! Фирма разводит «бедных» торговых как только может… обещают золотые горы, а в итоге (после увольнения) остаешься им еще и должен…Последнюю зп получить нереально. Система штрафов уму непостежимая,( минусуют вплоть до 50% от зп)…кароче обманывают на каждом шагу…не вздумайте ити туда работать!!!

8. 28 октября 2016

компания действительно не платит все налоги, так как 95% накладных есть «черные», а торгового агента обдирают как «липку» под разными предлогами. текучка кадров колосальная. качество продукции тоже желает лучшего , а про их цены я вообще молчу(накрутка 200%). мой совет: не идите туда работать

9. 26 сентября 2016

працював водієм.намахують як можуть.*уки позорні!!!

10. 14 сентября 2016

Да нет, не так. Я работала в етом предприятии и могу сказать что увольняются те что воруют или не хотят работать. А руководителю надо сказать спасибо, в такое трудное время обеспечивает роботой более 200 человек.

11. 27 июля 2016

Ти прав братуха,це повне ж……

12. 10 мая 2016

бомбик розвод.дайте зарплату *уки

13. 24 февраля 2016

ПП «ДЕЙ-СОН», або ж іншими словами БОМ-БІК. Думаю навряд знайдеться людина яка працювала в цій «шарашкіній канторі» і може після цього сказати щось хороше про це «махлярство» приватної справи. Кричуща не справедливість по відношенню до працівників, некомпетентність керуючих осіб та славнозвісного «СБ», масове закриття філій та переведення в дистрибьюційні ряди – не менуче веде до остаточного закриття цього «чуда» ганебного працевлаштування.
    Постійна «текучка» персоналу Бом-Біка нагадує ситуацію в сучасних супермаркетах, що ж все можна пояснити: лише за декілька місяців система оплати праці змінювалась кардинально з ніг на голову. Спочатку 10% від продажі Бом-Біка і 5% дестриб., наступного місяця система «кошик» тобто залежно від відвідувань торгових точок, відразу на наступний місяць оплата нараховувалась від забраних коштів 10% Бом… і 5% дестриб. В результаті з вересня місяця Бом-Бік… відмовився від системи повернень, через близькість банкрутства.
    Окрему мову можна вести по організаційних питаннях. Таке як підписання про ознайомлення з наказами без дат, або ж заднім числом – це звична процедура. Бо інакше погрожують та шантажують не допуском до роботи, та не виплатою ЗП.
    Шановний читачу, чи відомо тобі слово «коуч», тобто вчитель? Керівництво цього посміховиська, яке приховує доходи та не сплачує податки державі яка потерпає в цей не легкий час, використало це слово у своїх корисливих цілях. Так звані «коучери» або ж як вони себе величають «національні коучери» по ідеї мали б навчати торгових агентів своєму ремеслу, але ж ні. Основна задача цієї калушскої шайки пройтись по вільних маршрутах і впарити клієнтам як найбільше будь-якого товару, щоб після їхніх відвідувань пізніше інший торг. аг. забрав все на повернення, яке відповідно кидають йому в зарплату. Крім цього будьте готові що і борги клієнтів некомпетентна служба безпеки,яка не розуміється в елементарних дебіторах, може кинути вам в ЗП.
    Отже, якщо ви не свідомий громадянин і ви готові працювати на «папу гуцула» Сондея, який пече пряники зі справжніх яєць, то вам пряма дорога в ярмо. Окрема порада для тих хто надумав звільнятись, не плануйте отримати останню заробітню плату, або якщо і отримаєте то через місяці 3 і то після того як згадаєте про податкову в розмові з СБ Ковалем В.С.
    На завершення хочу сказати, ні прокричати органам державної влади: куди ви дивитесь?! Під вашими носами працює маса таких ділків, як Сондей В.В. які збагачуються на наших громадянах не захищених законами по причині не офіційного працевлаштування. І доки на ринку праці існуватимуть подібні вище названому роботодавці – доти нашої України, як самостійної, багатої держави не буде.

Добавьте зарплату в компании ДЕЙ-СОН ЛПК, БОМ-БІК

Добавить отзыв о работодателе ДЕЙ-СОН ЛПК, БОМ-БІК

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ДЕЙ-СОН ЛПК, БОМ-БІК?