Dicentra

Dicentra — оптовая продажа цветов

Отзывы о работе в Dicentra, зарплаты

1. 28 ноября 2023

Нарешті можу дати оцінку:
    Пропрацював я тут стажером майже півтора тижні. Це просто пзц.
    На стадії співбесіди чіткої відповіді стосовно переробки я не отримав, коли логіста Мішу запитав про оплату — він пішов у глуху оборону.
    До працівників відношення одного з керівників як до худоби (керівництво — це два брати один нормальний Максим а інший артем виродок яких пошукати.
    1.За переробку ніхто вам не заплатить.
    2.Відношення як до худоби.
    3.Логістика просто ніяка , завдяки чому ти виїзджаєш з складу вже запізненням 1-1,5 години потім літаєш по Києву та Київській області з порушенням, але якщо буде штраф то тебе змусять переписати його на себе.
    Останньою краплею стала зміна графіка роботи, а коли я сказав що мене це не влаштовує. Мені сказав виродок що я можу видалитись з групи якщо мене щось не влаштовує.
    Так що друже тобі вирішувати.

1. 1 декабря 2023

Добрий день, Олег! Шкода, що ви отримали негативний досвід роботи в нашій компанії!
      Відповідаючи на пункти вашого відгуку:
      1. За перепрацювання ми з вами говорили при першій зустрічі і я наголошувала на тому, що ставку ви отримуєте єдину за день, а вже бонуси за відповідно відпрацьовані точки. Нажаль не чула від вас того, що ви не зрозуміли цю інформацію.
      2. Середній строк роботи водія в нашій компанії 2 роки, найбільший більше 5 років. 4 з 5 стажерів проходить випробувальний термін, не думаю. що кожен з них погодився би відчувати себе «худобою»
      3. Над логістикою ми працюємо кожен день і максимально автоматизуємо всі процеси, нажаль є ще людський фактор і навряд за 5 днів роботи, з яких ви не їздили всі самотійно, можна в цілому оцінити рівень нашої логістики. З приводу порушень — не чула жодного разу, щоб в інших компаніях списували штрафи водіїв на власника або компанію.

І останнє саме по зміні графіка, цей момент обов’язково пропрацюємо,тоді стався форс-мжор пов’язаний з ускладеними погодними умовами, зазвичай такого не відбувається і графік в нас готовий завжди завчасно мінімум на тиждень! Зараз вже плануємо на місяць.

Ваш витрачений час буде обов’язко компенсований з нашої сторони, згідно оговореної оплати стажера.

2. 20 ноября 2023

@Гость, Не зовсім розумію фразу «треба затриматися», по-перше кому треба?; по-друге будь які затримки (часові) компанія може компенсувати своїми силами(особисто керівництвом) або сплатити працівнику за додатково витрачений час.
    Це вже на вибір компанії.
    А працювати за ідею — ніхто не буде коли вже усвідомлять такі кадри як цей коментатор.

3. 25 декабря 2022

@Анастасія, По-перше, вказуючи в своєму відгуку про роботодавця, я мав на увазі що в деяких компаніях дають брендований спец. одяг, бо іноді клієнти не розуміли чи то працівник, чи такий же клієнт як і він. По-друге сприводу заробітної плати я не вказував що вона погана, я вказав що вона співвпадає з тим що вказано в резюме. Про перепрацювання, вони ніяк не впливають на з.п. Впливає інший фактор. І сприводу «поганих», «хороших» коментарів. Я вважаю що кожен працівник повинен знати все про майбутнє місце роботи. Щоб не втрачати свій час. Мої відгуки носять чисто інформативний характер. Сприймати кожен може по-різному.

4. 28 ноября 2022

@Гость, добрий день!
    Дуже шкода, що ваш досвід в нашій компанії можна описати таким коментарем!
    Але для початку, хотілося б зауважити, що умови роботи ми проговорюємо з самого початку, те що склад холодний написано навіть в оголошенні нашому.
    Другий момент — перепрацювання, тут є момент недостатньої кількості співробітників (тимчасово) і чим більше ви працюєте, тим відповідно більший в вас бонус, так як він беспосердньо прив’язаний до опрацьованого товару. Тому про те що це ніяк не відображається на вашій зп, м’яко кажучі не правда!
    А взагалі ми завжди відкриті до діалогу, всі питання можемо вирішити при особистій розмові;)
    Бажаємо вам знайти своє ідеальне місце і надалі залишати тільки позитивні коментарі!

5. 2 ноября 2022

Видно что последний комментарий от офиса.
    График не нормированый приходишь на 8 утра и до 19, 20, 21, 22 как повезёт, если тебе такое подходит то тогда Welcome! Иногда раз в неделю вовремя по графику. Переработки, здесь такого не существует или как сказал предыдущый человек не обобщайте (ну да если перерабатывать по 3-4 часа в день и так ну допустим 15 дней что очень мало вероятно неплохие 60 часов в месяц) . То что ты задерживаешся это означает то что ты не доделал. А не доделал считается тем что: товар приехал поздно, и ты не успел все заказы собрать то или т.п. то это твои личные проблемы . Будь готов работать до 22 а потом прийти на 6 утра и доделать. И да соответственно что тебе за это никто не заплатит. Обед может быть и 10 минут ну максимум 20 минут, всё зависит от загруженности дня. Конкретные предложения по упрощению работы, методами оптимизации тех или иных процессов даже слышать не хотят. Для них ти простой работник без мозгов это в лучшем случае, а в худшем [вырезано]. Уволить могут без всякого сомнения. Будь ты новенький или так званый «старичёк». Одежду не выдают, ходишь в своей тёплой всё таки (4-8 градусов) По поводу зарплаты: да платят вовремя и ту суму которую указывают в вакансиях. Далее по поводу коллектива в основном здесь текучка. И не забывайте как и у всех колективах есть крысы которые готовые доложить о любом твоём проколе руководителю(хотя те или иные ситуации можно решить без вмешательства руководства). Чай, кофе бесплатно (ну впринципе как и во всех офисах Киева), есть удобная раздевалка, кухня микроволновка и все удобства для того чтобы спокойно пообедать. Ах да еще будьте готовы быть на телефонном режиме даже и выходные дни, ибо могут появится вопросы у руководителя к Вам и вы обязаны ответить. В общем описал все что ожидает вас в компании. Идти или нет это ваше личное дело. И да если я кого-то обидел то умейте воспринимать критику и видеть минусы, а не как маленькие дети.

6. 12 августа 2022

Да ладно, ребята, не нужно нагнетать. Хороший офис, есть все удобства, выходить на перекуры — пожалуйста, обеды — пожалуйста, сделай свою работу, которую должен закончить в этот момент и иди. Все под вашу ответственность. Если вы качественно выполняете свою работу, не будет никаких моментов. У всех бывают свои моменты, но никогда не обделят зарплатой уж точно. Платят хорошо и вовремя ВСЕГДА!
    На счёт переработок, бывают такие времена, когда нужно задержаться на работе, это бывает на любой работе, не нужно обобщать это.
    Возможно, было нестабильное время, налаживали внутреннюю систему, сейчас все нормально.
    У всех в характере есть свои моменты, но умейте просто принимать людей такими, какие они есть. Если Вас что-то не устраивает, не нужно оставаться тогда тут, а потом выливать грязь про компанию.

7. 20 мая 2022

Слишком много понтов, как для холодильника. Жесть!!! Сидеть в куртке сутками, серйозно??? Удачи.

Добавьте зарплату в компании Dicentra

Добавить отзыв о работодателе Dicentra

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dicentra?