Дискавери буровое оборудование (Украина)

Дискавери буровое оборудование (Украина)

Discovery Drilling Equipment Ltd. – это частная международная компания, деятельностью которой является разработка и производство полнокомплектных буровых установок и узлов к установкам для бурения и обслуживания нефтегазовых скважин.

Отзывы о работе в Дискавери буровое оборудование (Украина), зарплаты

1. 10 января 2023

Галімі кидали. Все що вам розкажуть це брехня. Все прекрасно рівно до тих пір поки не доходить до виконання їхніх зобов’язань.

2. 4 октября 2020

@Гость, не тільки по ЗП, а й тим, хто на біржу хотів стати, в зв»язку зі скориченням, в центрі зайнятості казали ГУЛЯЙ ВАСЯ, бо соцвнесків не було давно……

3. 4 октября 2020

@Гость, не кінець? а цехи розтягують, на метал все ріжуть, то як називається? чи ви вважаєте, що поки «білий дім стоїть», це ще не кінець?))))

4. 16 сентября 2020

Чув що на стільки тяжко що заборгованість по зарплатні ще з жовтня 2019 станом на сьогодні. Розтягують завод … Чи можливо ситуація краща??

5. 7 мая 2020

@Гость, Ні, не кінець. Дуже складно і, мабуть, в 2010 не було так тяжко, як зараз.

6. 1 мая 2020

Цікаво читати, про тимчасові труднощі, щось давно ніхто нічого не писав. То вже всьо, кінець чи ще щось робиться на тому заводі? Дивлячись хто зараз директори на тому заводі, то думаю не все так добре і гарно як у відгуку 18 травня 2017.

7. 6 июня 2019

@Гость, а що власники і директора без робочих? великий «0». а всі з, як ви кажете, ключових, сидять і чекають чогось…..одні пенсії на 15 тисяч, інші просто наблюдають, бо і так гроші капають….треті лижуть тим, хто пенсію чекає)))))) це типу ТИ ДА Я, ДА МИ С ТОБОЙ,

8. 21 мая 2019

@No_name,
    А хто, із ключових розбігся?

9. 19 мая 2019

Все гниє з голови. Discovery не виключення з того правила. Некомпетентність менеджменту, яке не розуміється в технічних_юридичних_фінансових моментах призвело до того, що потужне та унікальне виробництво припинило (фактично) своє існування. Фахові спеціалісти розбіглись. А «менеджмент» про який вище згадується так і залишається на своїх місцях, роблячи вигляд перед засновником.

10. 10 мая 2019

)))))) ото мінусів наставили. а чому? правда очі коле? мали ЦІЛИЙ завод, а тепер, все орендуєте в тих, хто купив це все. всім винні, зі всіма судитеся…..

11. 27 апреля 2019

Все, немає ДРИСКАВЕРІ. Продрискали.

12. 15 февраля 2019

і хто то 5 зірочок поставив? певно бабічолі, або якась з прастітуток)))))

13. 15 февраля 2019

ну що, шановні, розпиляли і продали? вітаю. такий завод просрали……..

14. 22 января 2019

@Гость,Працівників не цікавить що вкрали чи куди витратили керівники чи власники, http://www.vnutri.org/diskaveri-burovoe-oborudovanie-ukraina/comment-page-1/#comment-661570
    а я вважаю інакше. тобто ви хочете сказати, а хрєн на то, що завод пиляють підараси, мені головне моя кишеня? в такому разі я вам хочу сказати, ви ….. назвіть себе як хочете, в мене про вас своя думка, але ваша позиція «моя хата зкраю, і мені на все насрати» мене дивує. вони не в хазяїна вкрали, вони у вас вкрали. і такі як ви Бабічу їздили вінний погрєб на дачі будувати, за трудодні і бєз абєда, патамушта і так многа палучают. от і думайте, хто кого захищає, і хто кому Васєлєнко. доречі, який триндить….нє, ****ить одне, а насправді воно ж геть інакше. ПиСи. чи можливо всетаки Анікін спасе завод? га?

15. 22 января 2019

@Гость, ви дібіл? явам одне, ви інше. Хто завалив контракт, Загор? чи може таки Дейв, з його аутсорцом? чи таки Бабічоллі, з його позицією, «хай собі бадаються, а я маю з/п в 100+ К грн, а я подивлюся», чи когорта Василенко/Найдиш/Лілія Степанівна/Сидор, яким пофіг, аби отой металолом/станки по ціні металолому продати, а далі хоч трава не рости? мозги напружте! те,що Загор ведеться на ту всю туфту — це одне, я його не захищаю ніяким боком, але хтось вливає йому це у вуха??? поки Дейва немає, він (Загор) говорить одне, а як тільки той приїжджає — робить інше. чи може не так? Загора ж немає на місці, чи у вас інша думка? контракт з німцями….. шановний, ви забули як ті німці приймали першу вишку? другу? як згружали з машин вже готове до відправлення, бо там щось десь не домальоване? це не контракт був, а кабала. от спитайте по заводу як казали, що п»ять вишок ми їм продамо, а шосту подаруємо. звичайно зараз добре на Загора все звалити. щось мені здається, що ви з білого дому, і сраку собі та іншим прикриваєте.

16. 16 января 2019

@Гость, мммм, Ви думаєте, що А,З, знає, що робочі станки продають за ціною металолому? або що за те, що просрали (читайте вкрали) молот ковальський, та бааагато іншого, коли своє видають за прєдставітєльскіє расходи. як казав кісєльов «совпадєніє? не думаю». просто вміють вищі ешелони навішати лапшу.
    Тому цей відгук трошки некоректний (с)

Хтось наполегливо «відбілює» власника, відгук 16 грудня та 21 вересня. Пишуть за якісь верстати, металобрухт, васелі анекдоти, можливий розвиток, але не пишуть про провалений контракт на 5-ь бурових веж для німців, масове звільнення людей, про тещо борги не платяться, що спец одягом людей не забезпечували, що не платили за переробку згідно законодавства, недотримання обіцянок даних працівникам. Про який розвиток говорити якщо компанія не стала на ноги за 13-ь років? Куди і чому пішли з підприємства спеціалісти які на початках піднімали завод? Думаю що вони пішли тому що відношення до будь якого працівника не як до людей,тому що не всі згідні слухати байки і брехні, чекати зарплату по 2-3 місяці, терпіти не дуже розумних менеджерів. Працівників не цікавить що вкрали чи куди витратили керівники чи власники, їхцікавить як і що їм платять і як до них відносяться. Тому, моя думка, що треба зважати на відношення компанії та їх власника і керівництва до працівників,хто куди витрачає гроші це питання власникаі керівництва яке він наняв.

17. 16 декабря 2018

Тому цей відгук трошки некоректний (с)

18. 7 ноября 2018

@Гость, це щось неймовірне, власник все знає і без нього нічого не відбувається. І вивозиться і продається за його згодою це ну газетний кіоск а завод. І людей звільняють за його вказівкою і не платять за послуги як пишуть вище за його погодженням. Тому цей відгук трошки некоректний. Кожен господар знає що у нього в господарці відбувається.

19. 24 сентября 2018

Шахраї!!! Третій місяць не можуть розрахуватися за транспортні послуги! Вишки продають, вантаж возят, а кажуть що грошей нема. Не хочете проблем,Краще зними справ не мати.

20. 21 сентября 2018

так так. «Вуйко» і «Гость» який написав відгук 18 мая 2017, це певно одна і та сама людина. Певно Василенко))))) це як варіант, а може і хтось інший. але….все гарно написано. Так, завжди і у всіх є певні труднощі. Але в цій компанії,таке враження, що «труднощами» всередені компанії, ніхто, не те що не займається, але й не хоче бачити. особливо у вищих «ешелонах влади»…так звані «білі», творять те, що їм хочеться. їм все можна, а «чорним» — тільки те, що скажуть. хто має якісь «плечі», або має «підвішаний» язик, завжди може скинути з себе відповідальність. це як в анекдоті про корки в москві:
    Дзвонить начальник, запитує:
    -ТИ ДЕ?
    а йому відповідають:
    -В КОРКУ!
    і далі лежать вдома, або займаються своїми справами….
    Отак і там. Благо діло, що власник, Андрій Павлович, в Києві, приїздить рідко, вірить кожному слову місцевих «князьків». А їм так і добре, просто супер! Тому що можна, під маркою обслуговування підприємства, «дєрєбанити» його. Взагалі я не можу збагнути, чому в такій великій компанії немає служби безпеки. Не охорони, яка що є, що її не має, тому що всерівно виконує те, що їй «накаже» місцевий босс. А саме служби безпеки! Скільки коштів можна було б зекономити для розвитку підприємства! Незалежної, від деяких «поважних» керівників….Ні! Не керівників, а руководітєлєй! Бо водять руками, роблячи вигляд роботи…..
    звичайно ж не все так погано, але ж оцей «дєрєбан» займає десь відсотків 15. Дуже шкода, що Андрій Павлович, напене, не прочитає цього допису, і не перестане сліпо вірити всяким «мажорам» і йому подібним…..А так контора насправді хороша, є чим гордитися.

21. 28 апреля 2018

Ця комрпанія для студентів та пенсіонерів, або кому втрачати нічого. Зарплати низька, доплачують якимись преміями які платять не завжди. Зарплату затримували неодноразово, це скоріше нормальний їх стан виплат. При прийомі на роботу відразу підписуєш не повний робочий день , тобто компанія може залучати до роботи на 2 години на тиждень, понаднормово не платять згідно законодавства. Робочий одяг ну це взагалі принось своє або видадуть через 3 місяці і так далі. А при звільненні ще й намахають.

22. 27 апреля 2018

Ця компанія скоріше за все має тимчасові покращення а не тимчасові проблеми. Було таке що при наявності замовлень зарплатню все одно затримували.

23. 26 мая 2017

Цікавий відгук компанії. Скажіть будласка якщо я запитаю чи є
    заборгованність перед робітниками на сьогоднішній день і яка вона? Складності звісно є у різних компаній але які тут? і дійсно цікаво скільки на такому підприємстві працюєлюдей?

24. 18 мая 2017

Хочу звернути увагу в адресу негативних тут відгуків. Чомусь підприємство розглядається у їхньому варіанті тільки через призму тимчасових труднощів, які нажаль існують у будь якому підприємстві. ТОВ «Діскавері — бурове обладання (Україна)» по-своєму унікальне підприємство, яке виготовляє стаціонаріні і мобільні комплекси на нафтогазовидобувну промисловість за стандартами американського нафтового інституту (API). Виготовлення продукції за даним профілем і специфікою підприємтсва вимагає постійний штат висококваліфікованих кадрів по машинобудівному напрямку. Підприємство має команду професіоналів і готова завжди передавати і набувати досвід для нового кваліфікованого персоналу, який має бажання працевлаштуватися і співпрацювати з підприємством. Не одна сотня електрогазозварників і слюсарів з механоскладальних робіт отримали високий рівень майстерності, який постійно конкурує з роботодавцями не тільки в середині країни, але і за її межами. І на останок, кожен бажаючий завжди зможе підйти на підприємство поцікавитись і побачити на власні очі чим живе підприємство і як воно розвивається.

25. 20 апреля 2017

Люди будьте обережні. Шукають людей на роботу коли їх персонал сидитьвдома а частина просто звільнилася. Зп затримують, конкретної роботи нема. Навіть при розрахунку гроші платять не відразу.

26. 3 февраля 2017

У компанії кординально змінилися пріорітети. Не своєчасна виплата зарплатні стала нормою. Ні хто ні чого пояснити не може, тільки якісь казочки про преспекиви а самі не вірять в то.

27. 23 сентября 2015

Оцінка може бути — задовільно. В компанії працюють гарного рівня робітники, і менеджери ніби не погані. Компанія має вузький профіль. Може робити в машинобудуванні багато чого, але займається фактично тільки буровими установками. Замовлення не завжди є тому бувають простої. Керівництво ставить за ціль своєчасно платити зарплату але бувають затримки. Працювати досить комфортно, коли треба напрягають, коли все нормально ні хто не рухає лишній раз. Можу сказати що досить не поганий варіант.

1. 18 мая 2017

Сварщик 1

Добавьте зарплату в компании Дискавери буровое оборудование (Украина)

Добавить отзыв о работодателе Дискавери буровое оборудование (Украина)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Дискавери буровое оборудование (Украина)?