Дискові Системи

Дискові Системи

НПП Дисковые системы была основана в 1995 г и является одним из лидеров украинского рынка контрактного производства электроники.

Отзывы о работе в Дискові Системи, зарплаты

1. 28 октября 2023

Погоджуюсь з попередніми відгуками і не шкодую, що звільнився.
    Це компанія подвійних стандартів, де за однакову роботу всі отримують різну зарплату, розрахунок якої базується на положенні зірок у небі, настрої керівника виробництва та інших чинниках.
    Змінний графік роботи неадекватний, інколи мінявся декілька разів за день, неможливо взагалі нічого планувати, атмосфера совка і армійщини з колективною відповідальністю.
    Кожен намагається сісти на шию, колективу як такого не існує, кожен сам по собі і сам за себе.
    Також процвітає кумівство, про яке вже писалося вище.

2. 15 декабря 2021

Был у них на собеседовании. Сергей какой-то мутный тип с постоянно бегающими зенками. Постоянно на телефоне, говорит с тобой — и тут же ещё на звонок отвечает. У меня на районе так барыги общаются. Зарпалату предлагает в 12000 с испытательным сроком в 2 месяца. Производство красивое, но график дибильный. И находятся в середине промзоны, дикое движение машин, тротуаров нет. Херня какая-то вопщем.

3. 27 сентября 2019

Все вище написано — Це СУЦІЛЬНА ПРАВДА. Хочеться ще добавити про компанії ТОВ «Віаком» та ТОВ НВП «Дискові системи», ти повинен підпорядковуватись крім керівництва всім родичам які там працюють 10-20 років бо вони себе поводять ще більш керівниками ніж саме керівництво, ще можуть погрожувати про звільнення, керуючись тим що ближче до керівництва (бо керівництво їм більше повірить ніж вам). Ще Порошин водіїв відправляв на ремонт своєї дачі при цьому розповідав що всі водії дуже зайняті, немає кому їздити по робочим питанням. Віаком славиться тим, що ви будете працювати на одній посаді з родичем він буде отримувати в двічі більше заробітну плату, а Максимович вам розповість що ви і так багато отримуєте. Максимович Олександр Іванович підступна людина, перед керівництвом він буде прикриватись за вашою спиною, при цьому сам сказав що ви повинні так робити. Тому думайте чи вартує заходити в це болото!

4. 11 августа 2019

Эта, так сказать, компания полное унылое дерьмище. Так же как и Виакоми и Битрек. Директор один на все 3 компании. Вся прелесть в том, что это » родственная» компания. Все друг другу дети, мамы, папы, мужья, жены и т.д. и если вы пришли сюда с улицы то готовьтесь к тому, что вы будете вечно в дерьме, везде виноваты и просто на вас можно будет наорать потому что вы никому не родственник. В компании царит атмосфера «совка»!!! Горячей воды нет вообще никогда, особенно это классно зимой, отопление включат когда замерзнет главный бухгалтер ( жена ген.директора) или пока не наступит полный дубарь, рабочее место вам сделают через месяц, может быть, если будете каждый день напоминать о своем существовании. Платы паяют рядом с рабочими местами менеджеров, в помещениях где их паяют вытяжек нет! эта вонь стоит везде! Матом тут не ругаются, мат это нормальный разговор, Вас будут оценивать не за работу, а как вы умеете лизать и прогибаться. Одним словом, если вы мечтали побывать в СССР то добро пожаловать. Все на любителя конечно, но перед тем как согласиться на этот ад советую сначала пойти на стажировку( и пол дня хватит). Есть гениальная фраза:» Если вам показалось что ситуация говно, то чаще всего окажется что вам не показалось.

5. 18 июня 2018

Чудовий колектив, зручне розташування в місті (звісно, кому як, але близько до електричкі), все добре, АЛЕ існує начальник виробництва Сергій Вікторович. Людина, яка матом просто розмовляє, і не бачить хто стоїть перед нею — чоловік, жінка, підліток, не важно. Планування виробництва як він відить його — "Мені потрібно зараз, і то твої проблеми як буде виконано". Наскільки відомо, у нього немає ніякої профільної освіти, та освіти взагалі. Колеги казали що він починав водієм — і то є його максимальний рівень, посваратися стоячи на світлофорі. Саме він псує нервові клітині своїм підлеглим. Тому двічі поміркуйте над тим, чи бажаєте ви працювати під началом такого Наполеона з синдромом вахтера. Мені шкода що я вже не працюю тут, але згадуючи сварки з ним — дякую Богу що вже не працюю тут.

Добавьте зарплату в компании Дискові Системи

Добавить отзыв о работодателе Дискові Системи

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Дискові Системи?