ДП «Електричні системи»

ДП «Електричні системи»

Государственное предприятие «Электрические системы» — новое масштабное предприятие по производству электрокабельных жгутов для автомобилей европейских заводов.

Отзывы о работе в ДП «Електричні системи», зарплаты

1. 21 августа 2022

@Гость, Подписывается ли трудовой договор при оформлении на работу?

2. 9 марта 2022

Я скажу больше директору пофиг. Я лично слышал, как он говорил — «План в любому випадку має бути зроблений». И мол не интересует, что на линии минус 6 человек.

3. 25 января 2022

Виграв тендер, але мене викликав начальник відділу закупівель жерендюк і конкретно сказав що якщо я не віддам 20% від суми договору то можу йти і далі грати в свої тендери. Таке відношення тільки до мене чи це обов’язкова умова співпраці з вашим підприємством???

4. 16 января 2022

Найнижча зарплата в Україні і відповідно у Європі по в`язанню джгутів. Хоч завод виготовляє продукцію для автомобілів Мерседес, а не Фольксвагена, як у інших обласних центрах.

5. 14 января 2022

@ Гость , Наверное потому что вы не такая важная персона, как вы о себе возомнили. Для передачи мнформации директору есть цепочка лайн-лидер — бригадир — начальник смены и так далее до директора.

6. 3 января 2022

Чому директор не піде до людей,та не поцікавиться,що і як,що людям подобається що ні,щоб розтавити всі крапки над І,той начальник що цінує своїх робітників ,йде до робітників,а не пишіть заяву,

7. 25 декабря 2021

Получив за останній місяць непогану зарплату також прилаштував сюди свого друга. Погану роботу другу не порадив би. Я так прийшов на зміну, помотав проводку відробоив зміну прийшов додому і забувся про роботур. На вихідних шашлик мангал отдих. Нерозумію кого робота не влаштовує.

Рекрутрер засветился. шашлик можно засунть в плату или в пятую точку

8. 23 декабря 2021

S клас смена С! Начальство полное го…но! Особенно отдельное внимание бригадирам которые только умеют ходить пальцы веером и в перерыв сидеть на курилке и подслушивать разговоры сотрудников! Которые всю смену могут сидеть за столом начальника смены и них..ра не делать потому что руки не с того места! Потому что сидят на своих ***ах там по блату а сами ничего не умеют не объяснить ни выслушать! Им главное планы планы, на которые еба…ш без продыху а потом премии нормальной хрен, не делаешь бегом у них ответ один кому что не нравится пишите заяву! Незаменимых нет! По поводу зарплаты намахивают по полной, сколько людей уже разбиралось в бухгалтерии! Если посчитать всё с мыслящим бухгалтером выходит совсем не то что платят! Отношение к людям никакущее, считают просто за рабочую силу, слова «нам похер главное план а вы просто рабочая сила» это нормальные слова начальства? Да там директор 100% и половины не знает что делается на линиях! Поменялся начальник смены может уже и по другому всё, но бригадиры это хуже некуда,при старых вообще был пи…ц, звонишь плохо себя чувствую на следующий день объяснительная и минус премия вся и потом ни квартальной ни годовой! Отпроситься хрен там ответ такой свои семейные проблемы решайте вне работы! Зарплата поднимается на копейки планы вдвойне, люди не выдерживают, скорая за скорой на заводе! А начальство только и бегает в медпункт чтобы подписали бумаги что претензий к ним не имеют! А потом просто за это тебе 5% премии добавлять и ржут за спиной это на лекарства! Одним словом оно того не стоит, гробить своё здоровье ради такого! Ради официальной работы, выходных и.т.д единственное с чем у них нормально! Особенно у кого дети приделите внимание лучше им если есть таковая возможность, не гонитесь за тем после чего потом пожалеете и получите «букет» здоровья потом больше на врачей уйдёт! Не советую ???

9. 21 декабря 2021

нормальная работа, работать можно, зарплату хотелось бы побольше. Ставлю 4 из 5

10. 11 декабря 2021

S-клас зміна-с говорити нема про що моральна давка збоку бригадирів це повний треш,здається навіть директор не вкурсі що робиця на лініях, нікого не цікавлять прості працівники тільки високі плани,немаєш швидкості змушують писати поясненя нехочеш писати морально знущаються.БРИГАДИРИ високої думки про себе.@ Гость ,

11. 26 ноября 2021

Флаг Евросоюза у входа снять бы директору. Нет ни зарплат, ни технологий, ни правил и норм европейских

12. 18 ноября 2021

робота нормальна, повертаюсь туди після декрету. Як і в кожній роботі є свою плюси та мінус. Дуже рада, що є куди вийти після декрету. Бо часнік би точно не забрав назад. А тут як ніяк тепло та комфортно, на больнічний можна вийти, коли дитина захворіє. Але зарплату хотілось би більшу.

13. 14 ноября 2021

З неприємних моментів — це абсолютно нетямлячі «майстри з навчання». Вони реально не здатні навчити, так як самі не дуже мілко плавають в процесах і просто ходять по заводу потріпатись язиком зі старими знайомими.

Полностью согласна. Ира и её напарник Дима тупо бродят по заводу, на курилки ходят по сто раз на день, болтают с сотрудниками о всём кроме работы. Не понимаю зачем на заводе такая должность, на которой ничего не делают и получают зп почти в 2 раза больше, чем я на линии

1. 10 июля 2019

Досить мало вілгуків, оскільки відсотків 50 людей то є люди середнього віку які в інтернеті не розуміють.
    Не буду говорити що робота погана…вирішувати Вам.
    Робота цікава та весела, дуже швидко усе змінюється…колективи дружні та веселі, однак є свої нюанси…
    Досить важко працювати у нічні…оскільки важко організмові звикнути і переналаштуватись. Один тиждень на вранішню, і ти спиш як нормальні люди. Інший тиждень на вечірню, і ти спиш з часу ночі до…. А третя (нічна) ти спиш дньом, і от ці збої досить важко переносяться…
    Відношення керівництва не погане, усі люди, і коли ти норм, то і вони норм.
    ЗАРПЛАТА: Раніше була ставка і люди ортримували 8000тис. і вище….в залежності від посади. Але більшість людей в*язальники (85-90 %). Починаючи з весни 2019 року зробили *кращі* умови для людей…зробили погодинну оплату праці. І усі почали отримувати *гідну* оплату праці: хто 6500, хто і 6000 тис не отримує (MFA).
    Текучість кадрів колосальна, не встигають набирати і навчати як люди звільняються.
    Оголошення по усіх зупинках і усіх паперових виробах-квитанціях, бо постійно потрібні люди…бо хто приходить, місяць-другий і розуміє що то не гроші.
    Виплата своєчасна…але її ледь вистачає від авансу до заробітної плати…коли аванс в районі 2тис. грн…а розрахунок в районі 4 тис. грн…от і ДУМАЙТЕ.
    Джгути виготовляються для європи, оплата за них надходить також у євро…а заробітна плата становитьб 6000тис./ 30 виходить що 200 євро.
    У Сербії є також аналогічний завод от тиільки там оплата 40 євро у день, а у місяць 950-1000 євро….от і Думайте! Шкода дивитись на молодь яка приходить…вона тільки марнує свій час. Підприємство для тих людей із сіл, у яких немає іншого вибору. Так як по них приїде маршрутка та привезе. і можливо для них 6000 грн. нолрм. А ВИ ДУМАЙТЕ!

2. 16 марта 2020

Шановний партнере ДП «Електричні системи», дозвольте висловити Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Ми щиро сподіваємося, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним і позитивним, а ввесь колектив Вашої компанії буде задоволений медичним страхуванням від СК «Місто».
    Ми пишаємося, що у Вінниці є підприємство високого європейського рівня, яке дбає про свій трудовий колектив і питанню соціального забезпечення приділяє велику увагу.
    Ми розробили та впровадили якісні страхові продукти, закріпили кращих лікарів, аби супровід Ваших співробітників, наших застрахованих, був оперативним, а лікування — ефективним.
    Ваші працівники дослуховуються рекомендацій та побажань СК «Місто», що дозволяє нашим лікарям максимально швидко та ефективно організовувати для них медичну допомогу та сприяти одужанню.
    Для нас велика честь працювати з Вами. Ви підтвердили свою відмінну репутацію на рівні співпраці — будь-які питання Ваші фахівці вирішують швидко та легко.
    Сподіваємося, що наші програми добровільного медичного страхування зможуть довгий час слугувати позитивним досвідом мотивації Вашого трудового колективу, а всі працівники будуть здоровими.
    Бажаємо Вашій доброзичливій команді успіхів на професійній ниві і процвітання!

Бригадир 1

Добавьте зарплату в компании ДП "Електричні системи"

Добавить отзыв о работодателе ДП «Електричні системи»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ДП «Електричні системи»?