ДВ-Екосвіт

ДВ-Екосвіт

«ДВ-Екосвіт» — надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Отзывы о работе в ДВ-Екосвіт, зарплаты

1. 6 августа 2018

«ДВ і шарашкіна контора»
    В рішенні зазначені виявлені Держпрацею порушення, які підтверджені рішенням суду. Так само і коментарями, які тут залишені працівниками.

В єдиному державному реєстрі судових рішень знайдете всю інформацію про ДВ-Екосвіт, Ком-Еко-Борислав 2010, ДВ Вейст Логістик тощо. Заснували ДВ Вейст груп, доля цієї фірми буде такою самою.
    Переписують майно з однієї фірми на іншу, де є власники ДВ.

2. 15 октября 2017

У них уже майже нічого і нікого не залишилось.
    Вони помаленьку втратили все!!!

3. 11 октября 2017

Недавно хотів йти туди працювати, навіть ходив поговорити, але зарплата у конвертах не підходить, бо звичайно обманять.

4. 30 декабря 2016

Агов, водії і вантажники, що за брехня, про те,що не платять?! Ви просто гроші приносіть додому, а не пропивайте по дорозі йдучи додому! :):):)

5. 30 декабря 2016

Жодного адекватного відгуку, одна вода!
    Таке враження, що пишуть лише люди, які не здатні працювати і живуть лише тим, що поливають брудом інших.
    Знайома з тими, хто там працював, але ж вас вишвирнули і з інших установ! Робіть висновки!
    Дивіться за собою, тай працюйте кінець кінцем.
    Бо у вас всі керівники були, є і будуть поганими.
    Доречі, керівництво досить таке ще людяне, якщо дозволяє писати вам ще всю єрунду

6. 22 сентября 2016

Клоака,а не компанія. А головне,що в ній є одна людина,яка переживе там усіх,бо так лизати *опу директорам-це велике мистецтво. Зі святим обличчям людям розказувати,які директори пі..си, а сама їм в уха ллє,що вважає за потрібне. Якщо б директори почули,що вона говорить про них та про їхні сім`ї, як Деміч одружився лише на баблі, та його принижують дома, тому він такий злий на роботі, а Василянський то лайно, яке приїхало с дамбасу. Так що ті,хто приходить на роботу (якщо такі ідіоти ще є у Львові), не ведіться на слова дуже приємної жіночки, яка буде вам казати,що та не роби того,вони не оцінять, та не слухайся, а сама буде бігти, перечиплятися до них у кабінет.

7. 22 сентября 2016

@Дзен, ви що сьогоднішній? вони там вже сто років сидять

8. 12 сентября 2016

дуже погане відношення до працівників.Платять мінімальну зарплату ,так ще й шукають різні методи щоб не заплатити. на рахунок цих двох страшних людей правда . Але життя бумеранг все обов’язково їм вернеться.

9. 19 июля 2016

Зараз ця фірма зайшла у Трускавець

10. 17 марта 2016

@Гость, це Ви про свої помилки та граматику!»ГОСТЬ»

11. 17 марта 2016

Ви переконаєтесь що все таки слова варті чогось, вони помаленоко але щось роблять, ваша Приватна фірма колись закінчить своє існування за рахунок недбалості і непрофесіоналізму керівництва, ще не такі багато мільйонні структури припиняли свою діяльність в порівнянні з якими ви жялюгідно існуєте, без конкурентів бізнес не існує а конкуренти ще трішки і вас витіснять з ринку, виж це знаете самі, потрібно почекати до літа і ситуація ще погіршиться на фірмі, на мою думку судячи з коментарів якіж просто так люди без причини неможуть залишати, у вас на фірмі має колективу і всеж таки це провина керівництва «я директор і має бути так як я сказав» ви помиляєтесь, лудей потрібно поважати а особливо тих хто на вас працює, в інакшому випадку працінки якщо звільняться в один день з основного штабу ви зможете взяти велике відро і піти збирати сміття самі з лозунгом хто працює той має, а по вечорах люди витрачають свій власний час як їм заманеться, небулоб що сказати людям за вашу фірму тоб не говорили, а безціннимлюдини, що добро перемагає і повірте якщо ви людям зробили зло воно повернеться десятиною, поважайте людей які на вас працюють.
    Дам вам пораду вивчіть граматику, а то читати важко писанину безграмотної людини.

12. 17 марта 2016

@Сергій, Не опускайте репутацию компании своими попытками принижения достоинств чужой личности

13. 17 марта 2016

************************ :
    Там дійсно ні*ера не роблять ці працівники що перечислив Сергій,і ще до них можна записати Наталку.Всі вони стукачі,брехунки і ні*ера вона там не роблять.А ті люди дійсно які там працювали все прекрасно бачили…І не потрібно з нормальних людей робити дураків))))

@************************, @Сергій,

…А ЦІ ЛЮДИ ЯКІ ТАМ ПРАЦЮВАЛИ….,а списочок не додасте!коли Ви, ШАНОВНІ, перейшли на особистості, то можливо й самі назветесь,а? ЦІКАВО!ЦІКАВО! чому люди, які дійсно працюють, намагаються щось зробити для розвитку та існування фірми — тримаються, а ті «ЛІНИВЦІ», які вечорами сидять і моніторять форуми,сайти займаються різними дурницями! а на роботі тільки ходять один за одним пити чай, покурити або побазікати! Я перепрошую за вікном ХХІ століття!приватна фірма! працюєш — маєш!не працюєш — іди віддихай!!!!не заважайте іншим! ПОВІРТЕ,(ДОРОГІ ДОБРОДІЇ, ваші слова прекрасні, але вони нічого не варті!

14. 17 марта 2016

……Заглохните уже наконец-то. Развели срач в комментариях. Вроде взрослые люди, а высказывания, как в средней школе. Перешли на обсуждение сотрудников!Фуу…за собой бы смотрели!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15. 27 октября 2015

16. 26 сентября 2015

@Менеджер, ой, як цікаво, а що ж це за менеджер, який працює там 8 років, якщо компанія зареєстрована тільки ДПI У СИХIВСЬКОМУ Р-НI М.ЛЬВОВА ГУ МIНДОХОДIВ У Л/О:
    Ідентифікаційний код органу: 38763468;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
    Дата взяття на облік: 09.11.2012;
    де ж ви раніше працювали???

17. 23 сентября 2015

@Менеджер, дійсно люблять стукачів, і пілабузників, як ви дорогенька Ольга Іванівна!!! і 10-12 років там ніхто не праціє! крім вас та Демків, бо всіх інших ви просто вижили звідти. І далі так само робите, навіть з тими, хто з вами мав дружні стосунки.

18. 23 сентября 2015

Все це можливо і так «менеджер» але чомусь з 13 відгуків один ваш позитивний. Напевне ви вмієте гарно залізти глибоко в заднє місце «а-ля керівникам» і походити по головам тим людям, які дійсно працювали в цій організаціі а не шарилися і сиділи в «контактах» цілими днями замість того, щоб сумлінно працювати. На все свій час! І до вас черга дійде!

19. 22 сентября 2015

Дивно виходить що пишуть про невиплату зарплати !!!! Але я працюю вже 8 рокiв та претензiй не маю. I взагалi люди вже на пiдприемствi по 10-12 рокiв. А от ледащих тут дiйсно не дуже люблять!!!!

20. 6 июля 2015

Працювала на цій жахливій фірмі не багато,а висновки жахливі..Роботу люди виконують,а заробітньої плати немає,офіційного працевлаштування теж немає,цілий час обдурюють.Керівники страшні брехуни,таке враженння що якісь педофіли.Два мужики і один без одного не приймають рішення і таке враження що не сходять в туалет один без одного.Працівників не сприймають за людей а за якихось рабів та дураків.Цих два.. сміливово можна назвати не керівники а «ХУДОБА» знущаються,сміються над працівниками..Самі їздять на крутих машинах а працівникам заплатити немає грошей)))І взагалі хто там працює ніхера не робить ,тільки шариться і підтримує це «БИДЛО».Мої висновки:якщо хочете щоб вас унижали і витирало це»БИДЛО»об вас ноги,влаштуйтесь туди на роботу.Я людядям поганого не хочу..Прочитайте просто відгуки і зробіть висновки самі!!!!!

21. 10 февраля 2015

Марево великих сміттєвих грошей авжеш є але от на заробітну плату для працівників цієї компанії а особливо водіїв і вантажників немає!!!

22. 13 января 2015

Гірше команіі не існує
    шИмчишин *л*о

23. 30 декабря 2014

Бездіяльність прокуратури, міліції, податкової свідчить про те, що майдан відбувся даремно — в ДВ-Екосвіт стілько порушень, що хватить на декілька справ. Раніше директор Деміч був директором Ком-еко і погубив його, погубить і ДВ-еколсвіт

24. 28 ноября 2014

Горе-бізнесмени!!!

25. 25 ноября 2014

шимчишин ти допи*дишся

26. 18 ноября 2014

як правильно написано!!! жахлива правда!

27. 16 ноября 2014

Біжіть звідтам біжіть і навіть не оглядайтеся. Ця організація це шарашкіна контора, де гноблять людей!

28. 12 ноября 2014

Велика плинність кадрів, постійна затримка в зарплаті, на яку не реагують компетентні органи гоіорить сама за себе, гірше компанії немає просто

29. 29 сентября 2014

Та ця компанія довго не протримається. згадаєте моє слово

30. 4 апреля 2014

Маю жахливий досвід роботи в цій компанії. Якщо хочете, щоб об Вас начальство витирало ноги, щоб Вас зневажали, обдурювали та принижували то влаштуйтеся туди на роботу!!!
    Але є один позитивний момент,я радію, що цей негативний досвід був і загартував мою особистість на майбутнє. Робіть висновки!!!

31. 17 марта 2014

Гірше команіі не існує, такого потоку кадрів не має мабуть в жодній компаніі. Мало того, людей звільняють по статті, не виплачують заробітну плату, погрожують фізичною розправою, хизуються тим, що в них всюду є свої люди, і в суді, і в податковій і в прокуратурі. Страшні люди Деміч Сергій Миколайович та Василянський Олександр Валентинович. Водіям та вантажникам зарплати не віддають, а самі іздять на ауді та туарегах.

1. 17 марта 2014

2. 17 марта 2016

Добавьте зарплату в компании ДВ-Екосвіт

Добавить отзыв о работодателе ДВ-Екосвіт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ДВ-Екосвіт?