Эдем-Авто

Эдем-Авто

Автосервисный центр «Эдем-Авто» является Официальным дилером Hyundai в Украине и предлагает жителям столицы, а также ее гостям высокотехнологичные и безопасные автомобили известного во всем мире бренда Hyundai.

Отзывы о работе в Эдем-Авто, зарплаты

1. 7 марта 2024

Дівчинка яка телефонувала по резюме навіть не може зоорієнтувати про специфіку роботи, і зарплату, доводиться ийти на співбесіду, там розповідають, що вони наче мерседес, а в кінці пропонують умови оплати наче я на прибиральника прийшов. Не рекомендую втрачати час на цю компанію, розмов багато, а платят фігню.

2. 23 января 2023

В ТОВ Едем-Авто я працюю порівняно не давно. За час роботи склалося позитивне враження про компанію. Колеги по роботі – це професіонали своєї справи, які завжди готові допомогти, порадити, вирішити питання.
    Загалом колектив, під керівництвом генерального директора, відзначається організованістю та дисципліною, що дуже добре загартовує та сприяє професіональному росту. Щодня відбувається постійний контакт між працівниками та керівництвом, що дозволяє оперативно вирішувати робочі та організаційні питання.
    Як і в кожному колективі, виявляються слабкі ланки. Але хто хоче та вміє працювати, той вживається в колективі, шукає можливості і досягає успіхів, хто не хоче або не вміє, той шукає причини невдач та обурюється.

3. 22 декабря 2022

Компанія позиціонує себе, як лідер на ринку і для цього є всі основи, але керівництво по відношенню до персоналу веде себе дико, думаючи що знаходиться ще в 90-х…. директор називає менеджерів баранами. Кого пан директор поважає і любить так це доносчиків, хто більше зіллє інформації, той і круче, буде зарплата більша, нічого не треба буде робити і виконувати плани. Розповсюджена практика, коли співробітник приходить ранком на роботу і дізнавались, що він звільнений, без пояснення причини. Генеральний директор не хоче чи не має права без власника прийняти жодного рішення, але гарно вміє контролювати плиточників))). Компанія має певний зліт, але після кожного злету є стрімке падіння. В компанії саме цінне люди, адже люди продають, люди ремонтують і купують також люди у людей… Коли є неповага до людей, то це саме страшне, що може запропонувати роботодавець. Думайте чи ок вам працювати в такій компанії. Відповідь компанії не варто писати, аби виправдовуватись, адже це констатація факту, а не наклеп, а також можливість щось змінити.

4. 31 августа 2021

Підтримую останній відгук. Працюю в компанії вже 4 роки, ніколи не було проблем ні з виплатою заробітної плати, ні з умовами праці. Все чітко, вчасно, в повному обсязі.

5. 27 августа 2021

@ Лілія , я працюю в компанії близько року і можу підтвердити, що колектив та керівництво, як родина. Умови роботи комфортні і для відповідальних людей зрозумілі. Заробітна плата виплачується завжди вчасно. Особисто я не побачила ніякої різниці в заробітній платні та допомоги від держави під час локдауну, чесно кажучи навіть не чула про неї, оскільки заробітна плата приходила вчасно і в прогнозованому ліміті враховуючи робочі та вихідні дні.
    А от відносно умов взимку питання спірне, особливо для адміністратора салону біля якого знаходиться обігрівач і дозволяє себе комфортно відчувати.

6. 13 августа 2021

Працювала в автосалоні 2 роки. Колектив класний, керівники відділів хороші люди. Зарплату виплачували вчасно і з усіма заробленими бонусами, принаймні мені. Для співробітників автосалону зроблені комфортні робочі умови, але взимку дуже холодно і на вихідні дні (коли бек офіс вихідний, а салон працює і приймає клієнтів) отоплення вимикали і доводилось ходити в зимових куртках.
    На період останнього локдауну компанія отримала від держави грошову компенсацію, її розподілили між співробітниками, але з наступної зарплати цю суму вирахували. Дуже цікава ситуація)

7. 11 сентября 2020

Хорошая и стабильная компания. работать нравится. Везде есть своя специфика, не без этого. Со всем что тут происходит мирится можно)

8. 30 июля 2020

Классная девочка на собеседовании, было приятно пообщаться, состояние комфорта. Был в других авто компаниях — далеко не такая дружелюбная атмосфера.

9. 27 июля 2020

Был на собеседовании, ожидаю ответа. Приветливая девушка HR, понятная политика компании и статус на рынке. Хочется уже начать работать))

10. 23 июля 2020

Сподобалось на співбесідах, чекаю відповідь. Мріяла працювати в такій атмосфері і з такою командою.

11. 23 июля 2020

@Гость, что именно отстой, если пишете такое, то хотя бы конкретизируйте!

12. 17 июля 2020

@Гость, Про остальных пока сказать не могу а про кадры…. это хуже чем отстой!!!

13. 8 июля 2020

Хорошая и стабильная компания. Работать здесь нравится. Именно сотрудники являются двигателем развития.

14. 2 июля 2020

Оце читаю і дивуюсь)
    Класна компанія!
    Найкраща серед інших Hyundai так точно.
    І працівники хороші і загальний розвиток компінії свідчить про це.
    Хотілось би трохи більше поняття, з боку керівників, щодо того, що саме працівники створюють компанію, треба їх мотивувати!

15. 2 июля 2020

Не погоджусь з попереднім відгуком. Якраз таки співробітники всі дуже адекватні, дружні. Є кращі спеціалісти своєї справи, є гірші, проте всі стараються працювати на результат і досягаюсь реальних успіхів. А от керівництво, у тому числі ген.директор-не мотивують співробітників, не підтримують фінансово, не надаюсь можливості зростання. Директор, який нічого не вирішує?ХМ, навіщо такий директор? Або він все таки вирішує?І це є просто його тактика подачі інформації..Мудрим управителем його не назвеш.
    Як висновок, компанію я порекомендувати можу,через саме класних співробітників, які старанно працюють! Підтримаю усіх новачків)

16. 9 января 2020

Просто ужасная компания. Единственный адекватный человек, это ген. Директор. С ним можно говорить. Но он по сути ничего не решает… Про все остальное и говорить нечего. Отдельно очень хочется высказаться по многим аспектам, но в этом нет смысла. Умный человек который прочитает эти отзывы все и так поймет. Как там говорят сейчас :)))) РЕВИЗОР НЕ РЕКОМЕНДУЕТ ДАННУЮ КОМПАНИЮ!!! Ни при каких обстоятельствах!!!! Не по работе не по обслуживанию.

17. 11 сентября 2019

Был на собеседовании. Общался с девушкой Hr, Натальей. Очень приветливая, все рассказывает по сути, приятно пообщались. Компания предоставляет все официальные гарантии трудоустройства. В общем это мое самое положительное собеседование!) По этому сразу складывается хорошее впечатление о компании. Дальше руководитель Андрей — компетентный профессионал и харизматичная личность. Хотелось бы поработать в таком четком коллективе.

18. 24 июля 2019

Подобные отзывы пишут вечно недовольные сотрудники или справедливо уволенные за несоответствие должности.Таким людям все не нравятся — бухгалтерия, отдел кадров, руководство, уборщица…
    Я считаю, что официальное трудоустройство, вовремя выплачиваемая стабильная ЗП, комфортные условия труда, уровень развития и показатели компании — вот, на что действительно нужно обращать внимание потенциальному сотруднику. А в компании «Эдем-Авто» все вышеперечисленное присутствует.

19. 21 мая 2019

Все решает учредитель. Не понравился, вон дверь вон (на…). Бухгалтерия змеиное кубло. Отдел кадров просто отстой. Вообще не рекомендую данную компанию хорошим специалистам.

20. 12 апреля 2019

Шановний Анонім!
    Компанія «Едем-Авто» уже три роки поспіль є лідером з продажу автомобілів Hyundai в Україні. Це, а також багато інших успіхів та перемог — це, в першу чергу, досягнення наших працівників, яких Ви називаєте «зміями». Але, погодьтеся, відстійна компанія,»зміїне кубло», де немає злагодженості, взаємної підтримки, врешті-решт, немає команди — таких успіхів би навряд чи досягнула.
    «Едем-Авто» — це надійний роботодавець, 60 відсотків наших працівників з нами від початку роботи компанії. Наш керівник — відкрита, щира людина з демократичними поглядами на життя, і нічого в компаніії «з голови не гниє».
    Тому прошу Вас не розповсюджувати некоректну інформацію, і не вводити в оману потенційних працівників.
    Успіхів Вам на робочій ниві!

21. 1 марта 2019

Отстойная компания, долго работают одни Змеи. Да зарплата вовремя….но на этом все преимущества заканчиваются, столовой нет, магазина рядом нет.
    Отдел кадров ни о чем, бухгалтерия ни о чем, администраторы меняются каждый месяц, ребята на СТО тоже меняются и уходят к конкурентам.
    И главное людей увольняют без предупреждения за спиной…….1000 раз подумайте прежде, чем идти в змеиное кубло…….РЫБА ГНИЕТ С ГОЛОВЫ!!!!!

22. 18 июля 2018

Официальное трудоустройство+соц.пакет. Коллектив нравится.

23. 18 июля 2018

Был на собеседовании. Первое впечатление приятное — встретила красивая девушка, дала банальную анкету для заполнения, мило побеседовали. На этом все, так как уровень ЗП, что они предлагают абсолютно не приемлем для Киева. Ну очень низкий, был у конкурентов — в полтора раза выше предлагают…. А в общем неплохо — официальное оформление, соц. пакет и т.д.

24. 24 марта 2018

Нормальная компания, всегда вовремя выплачивается ЗП. В принципе, ничего плохого не могу сказать — кто работает — тот зарабатывает.

25. 13 февраля 2017

Ужасный работодатель. Все руководство постоянно пытается себе что-то урвать из зарплат подчиненных. Все закрывают на это глаза, а страдают рядовые сотрудники!!

26. 31 мая 2016

Отличная компания. Толковый HR. Хорошее руководство. ЗП платят вовремя и в полном объеме, обманов нет. Перед сотрудниками выполняются все условия КЗоТ.

27. 2 марта 2016

Зарплата официальная, выплачивается всегда вовремя 2 раза в месяц!
    Компания стабильная, руководство адекватные люди. Коллектив очень дружный.

28. 13 октября 2013

ПЛАТЯТ МАЛО ПОСТОЯННО НА Ё ПО ЗАРПЛАТЕ

1. 21 мая 2019

2. 2 марта 2016

Зарплата официальная, выплачивается всегда вовремя 2 раза в месяц!
    Компания стабильная, руководство адекватные люди. Коллектив очень дружный.

Добавьте зарплату в компании Эдем-Авто

Добавить отзыв о работодателе Эдем-Авто

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эдем-Авто?