Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб)

Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб)

ТОВ Ефективні системи у тваринництві "Доктор Чуб"

Отзывы о работе в Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб), зарплаты

1. 18 мая 2023

Самое конченное собеседование на котором я бывал. Изначально негативный настрой как к личности, и как возможному будущему сотруднику. Хотя и сами пригласили. Не стоит Вашего времени

2. 8 февраля 2018

Спасибо уже общались,я по отзывах вижу зарплату в 1000 $

3. 8 февраля 2018

Был на собеседовании в этой компании. Такое впечатление, что они проводя собеседование в целях развлечения для самих себя. Диалог был не конструктивный с их стороны. Задавали вопросы, которые мне не задавали ни на одном собеседовании.

4. 8 февраля 2018

Мне за месяц стажировки платили 5000грн. Ничего плохого о компании написать не могу.

5. 8 февраля 2018

Дмитрий, здравствуйте. Я занимаюсь подбором персонала, и могу вам рассказать о системе мотивации и размере зарплат, набирайте (0532)656567, поговорим.

6. 8 февраля 2018

Вы получили з/п меньше минимально установленной по законодательству? Или ошиблись количеством нулей? :) У нас таких зарплат нет, не вводите людей в заблуждение.

7. 7 февраля 2018

3000 грн получил

8. 6 февраля 2018

Подскажите какая ЗП у менеджера по продажам на этой фирме

9. 4 октября 2017

після тривалої роботи в бюджетних установах можу сказати одне-працюєш результативно-тебе чекає відповідна матеріальна віддача, якщо ж прийшов відсидітись-то будь-який роботодавець цього не терпітиме.

10. 3 октября 2017

Привіт, хто читає)напишу коротко, щоб не виглядало як рекламний блок) Для мене важливо вірити в компанію і ії продукт, також мати змогу реалізувати творчий потенціал. На сьогодні така можливість є.

11. 27 сентября 2017

Працюю у компанії з березня 2017 року. За цей час в мене склалися лише позитивні враження. Перше з чим я зіткнувся це місяць інтенсивного навчання. Потрібно було засвоїти багато інформації. Потім був екзамен, по його результа-там мене прийняли на роботу.
    В компанії дружній колектив, команда професіоналів, з якими приємно працювати. Директора подружжя Чуб О.А. і Чуб С.М, люблять те чим займаються. Постійно навчаються, і навчають своїх підлеглих.
    Метою компанії є розвиток вітчизняного тваринництва, шляхом запрова-дження сучасних технологій.
    Заробітну плату виплачують вчасно, в раніше обговореній сумі. Така робота дозволяє постійно спілкуватися з новими людьми, розвиватися, приносити користь людству.

12. 19 сентября 2017

Працюю в компанії півроку. Займаючись пошуками, мав на меті знайти цікаву, перспективну, творчу, «живу» роботу із дружнім колективом та можливістю гарно заробляти і розвиватися. Саме таку роботу я знайшов у ТОВ «Ефективні системи в тваринництві». Щодо директорів (вони ж і власники — подружжя Чуб О.А. і Чуб С.М.), скажу відверто — вимогливі як до підлеглих, так і до себе, систематично навчаються самі, відвідують закордонних партнерів, втілюють передовий досвід, новаторські ідеї та навчають колектив із періодичністю не рідше одного разу на місяць. Мотивація — проста, цікава та ефективна. Хто би там що не говорив, та за час роботи в компанії керівництвом відносно мене виконані усі домовленості «до копійки». Наш продукт недешевий, дійсно преміум-класу та ефективний, я у ньому впевнений.

13. 14 сентября 2017

Добоий день.Скiльки людей стiльки й думок,висловлю й свою. Працюю в фiрмi 6 чудових мicяцiв, як сказав своiм рiдним: ( нарештi ходжу на роботу з задоволенням!) Керiвництво та колектив дуже чудовi люди.Працюючи в цiй компанii я зрозумiв,що мрii збуваються ( одна збулась ;) ) .Я радий що працюю в такому дружньому коллективi.Завдяки обов’язкам якi на мене покладенi,я багато чому навчився,та багато чого пiзнав.Бажаю всiм такоii чудовоii роботи,яка пртносить задоволення,та фiнанси для здiйснення мрiй!

14. 20 августа 2017

Здравствуйте.Я в этой компании недавно, всего четыре месяца.Работаю сервисным инженером. Компания интересная, клиентоориентирована, как внешне так и внутренне. Не смотря на общее унылое состояние экономики в стране — развивается. Отличный коллектив, все стараются друг другу помочь, особенно новичкам. Кому здесь точно не рады — так это бездельникам. Отсиживаться не получится, но и с палкой никто не стоит за спиной. Работа на современном оборудовании с современными технологиями, я смог почерпнуть для себя много нового. Работа интересная — скучать не приходится, особенно если занимаешься делом, которое тебе нравится и в компании единомышленников . А ко всему еще и с достойной оплатой труда.

15. 24 июня 2017

Привет! Практически полтора года работаю в этой компании. За время работы я не разу не столкнулся с непониманием, с нежеланием диалога с собственниками компании. Если есть какие-то вопросы, все решается и обговаривается, учитывается мнение каждого сотрудника. Для консультантов четкая система мотивации, хорошие бонусы, обучение. Топливо, связь, командировки — все оплачивается. Ты прекрасно понимаешь, как тебе нужно работать и сколько ты можешь зарабатывать. И главное, что в этом тебя никто не ограничит. В общем делают все возможное, что бы коллектив работал и получал удовольствие от работы. Понятное дело, что и от сотрудников требуется отдача. Просто руководство, очень ответственные люди, и требуют что бы сотрудники так же относились к работе и главное к клиентам. Это и есть профессионализм. А как же иначе? Ведь компания ставит перед собой высокие цели. Мы представляем хорошие качественные продукты на рынке, и степень ответственности должна быть на уровне. Так что, вечно «ноющим» и «стонущим» наверное было бы не легко. Здесь открываются неограниченные возможности. И в плане заработка, и что немаловажно — знаний.

16. 18 января 2017

З компанією та людьми, що там працюють знайома з 2016 року. Дуже старанний,злагоджений коллектив.Дійсно працюють ставлячи високі цілі, постійно розвиваються як в плані наповнення асортименту так і в плані підвищення якості роботи з клієнтами. За час спілкування з колективом «ЕСТ» склались дуже позитивні враження щодо робочих процесів вцілому, так і щодо корпоративної культури. Дуже багато роботи було проведено і зараз проводиться, щоб зробити компанію лідером у своєму сегменті.

17. 17 января 2017

Доброго дня всім дискутуючим з приводу компанії Ефективні системи в тваринництві ( доктор Чуб). На даний момент я являюсь практикантом на посаду менеджера з торгівлі. Я не так довго в компанії, але все ж таки дещо сказати можу:
    По — перше компанія дає змогу розвиватися молоді. На даний момент в Україні дуже велика проблема з працевлаштуванням молодих тільки закінчивши вуз спеціалістів. Так як більшість вимагають досвід роботи, адже ні хто не хоче втрачати час на покращення кваліфікації новоспеченого спеціаліста. На даний момент я являюсь студентом Аграрної Академії і вже маю можливість працевлаштуватися офіційно.
    По – друге вимоги до персоналу дійсно високі, це я зрозумів після першої співбесіди, що навпаки дало мені ще більше мотивації і впевненості в тому що компанія дійсно серйозна , так як за свій час навчання доводилось багато де працювати, проходити співбесіди і було з чим порівнювати.
    По – третє компанія дає дуже багато нової інформації яку нажаль не почуєш в академії, так як компанія іде в ногу з часом.
    Звісно завжди будуть ті хто за і ті хто проти, але ні коли ні чого легко не дається. Ті хто хочуть ті доб΄ються і не будуть переходити на особистості.

18. 16 января 2017

Привіт! Я працюю більше двох років у ТОВ «Ефективні системи у тваринництві»
    На сьогоднішній час фірмі вже 6 років, на початку своєї діяльності вчилася, робила помилки. Зараз дійшли всі згоди домовилися та працюємо на результат.
    По умовам конфіденційності точно не можу написати свою систему мотиваціі. Зараз є фікс (не малий), який коливається в залежності від моїх продаж, але чим більший оборот, тим більший фікс. Відсоток навіть більший ніж в інших фірмах. Продукт дорогий, але ефективний та якісний. Також оплачується компенсація за авто, паливо, відрядження. Зараз започаткували ще суперпровізію за рік, відсоток не великий, але сума буде як 13-та з/п.
    Шеф ОА фанат свого діла, їздить в Німеччину на навчання (інколи і нас бере), у нас в деякі місяці собираємося в офісі по чортири рази на місяць на навчання, бо хочемо бути професіоналами, як себе позіціонуємо на ринку. Кожні півроку у нас з’являються нові позиції для наших виробників молока, в цьому плані компанія є новаторською. Що ще треба? Я так думаю, хто довольний — працює собі тихенько, хто ні — люблять писати…

19. 22 декабря 2016

Майже рік працюю в цій сімейній компанії, звісно, за час роботи виникали різні ситуації, але намагалися владнати всі проблеми відразу; тут дійсно високі вимоги, але якщо людина хоче максимально реалізувати свій потенціал, не боїться новизни та прагне дізнатися щось нове – то вам сюди, якщо ж шукаєте кого звинувачувати та не маєте бажання нести відповідальність – то вибачте, доведеться шукати іншого роботодавця, який не так дорожить справою, в яку вклав дуже багато сил. Потрібно працювати з людьми, тут теж не без курйозів – тому стресовитривалість на високому рівні. З персоналом також проблем не виникає, адже ми всі працюємо заради єдиної справи, і отримуємо від цього хорошу заробітну плату.

20. 20 декабря 2016

Какую же обиду горькую нужно затаить на своего бывшего шефа, чтобы времени и эмоций не жалея, излить на этом ресурсе ведро желчи на эту компанию и ее собственников, предоставивших возможность этим «писателем» зарабатывать и развиваться.
    Я работал в этой компании в течение шести месяцев по контракту(2016-2017год), поэтому могу «вставить свои пять копеек» в дискуссию о недостатках и преимуществах работы в ней.
    К моей нескрываемой радости мне не пришлось контактировать с людьми, оставившими здесь свои отзывы. Судя по размеру текста и количеству выплюнутой «желчи», бывшие сотрудники, имея болезненное самолюбие, забыли о том, что они есть наемные работники, а не соучредители компании. Тональность их нытья больше напоминает жалобы разочарованных собственников, вложивших в фирму свое время, деньги, душу, а господин Чуб посмел разбить их великую мечты. Господа, вы нанимаетесь на работу, а значить должны выполнять требования и правила, установленные в компании. Если имеете конструктивные предложения по улучшению бизнеса -предлагайте и обсуждайте это с собственником. Нет понимания вашей идеи – значит, не сумели правильно преподнести, а следовательно идея сырая. И помните : вы думаете о своем заработке, а владелец вынужден , помимо прибыли, должен беспокоиться и о имидже своего детища и о сохранении бизнеса, его безопасности. Ну а если вы такие умные, то открывайте свою фирму и конкурируйте на бизнес просторах Украины, а не размазывайте дерьмо в интернете, боясь подписаться своим именем.
    Теперь по существу. Информация для потенциальных сотрудников.
    1. Системы мотивации и стимулирования работников компании, а также порядок возмещения их текущих затрат скорректированы в 2016 году. О дополнительных компенсация и поощрениях договаривайтесь « на берегу», а не тогда когда у вас что-то «зачесалось».
    2. Контракт, в котором учтены все требования и ответственность сторон является обязательным документом при найме в любую компанию. Если упомянутые мной выше «писатели» этого не знали, то нечего пенять на зеркало, коль рожа крива.
    3. Если вы хороший специалист, имеющий багаж специальных знаний и навыков, то работа в этой компании даст возможность зарабатывать достаточно хорошие деньги.
    4. Если вы молодой специалист, не имеющий ни жизненного, ни профессионального опыта, то коллектив этой компании, и Чуб О.А. персонально, за год смогут сделать из вас специалиста с большой буквы.
    5. Если вы предполагаете просто «отсидеться» на фирме, при этом получая зарплату, то выбирайте другого работодателя.
    6. Если уровень вашей самооценки достиг «красной» зоны, и вы надеетесь, что «хвост будет вертеть собакой», то ,чтобы не позориться в последствии написание отзывов о работодателе в стиле «Я- гений, а бывший шеф- бездарь и неудачник», откройте свое дело и докажите, чего вы реально стоите.

Успехов всем!

21. 13 декабря 2016

@Доктор Бакс, Мне предлагают вакансию менеджера, что все так у них печально?

22. 17 ноября 2016

Работаю в фирме почти три года. За это время были разные моменты, характер у шефа непростой, и это ни для кого не секрет. Но и руководство, и коллектив всегда готовы помочь, когда нужно, и не только в работе. Нужно учиться решать конфликты глаза в глаза, а не отписываясь по сайтам. А переходить на личности по меньшей мере не порядочно. Что касается зарплат — мотивацию менеджерам поменяли, топливо и амортизацию компенсируют, ставка + % — больше продаешь, больше получаешь.

23. 11 февраля 2016

О да…. «Ха-ха-ха, Ой-йой-йой». Это я с улыбкой вспоминаю как веселится доктор Чуд. Да да, именно доктор чуд, хоть ему до доктора далеко, но чудит он по полной программе. Как вы понимаете, мне тоже не повезло работать в этой компании. Все началось с того, что мне посоветовал знакомый эту компанию, прошел собеседование, мне пообещали головокружительную карьеру в «стремительно вроде бы развивающиеся компании» ну и большую зарплату (в конверте). Работаю, планирую, а «доктор Чудит». Короче условия работы менялись каждую неделю, мотивация еще чаще. Руководство этой компании сопровождает диагноз параной и шизофрении, а еще синдром Наполеона. Только «доктор Чуд» умный, а другие консультанты со слов Олега Анатолиевича тупые, Бондаренко Геннадий идиот, АВМ вместе с Дикуном прошлый век, а Чирак ничего не понимает в кормлении. По продуктам, Ahrhoff – продукт классный но цена очень большая (Потому что жадность дала знать) , но там где стоит марка «Доктор Чуд» не покупайте, даже консультанты фирмы стеснялись советовать их. Текучка кадров большая. Ну понятно с менеджерами, но консультанты. Кстати по консультантам, Игорь Михалыч человек добряк, чего не скажешь об Виталии. Нет я не против Виталия, он умный консультант широкого профиля, на любой вопрос он знает ответ, человек информация, он балдеет от того что уничтожает конкурентов, на большинство конкурентов у него досье даже с отчетами каким клиентам и сколько платят бонусы, сохраняет истории работы с клиентами и у клиентов Виталий в доверии, кстати ему доверяет и «доктор Чуд», как раз в этом ошибка Чуда, потому что Виталий злопамятный и мстивый, Виталий это начало конца Чуда. Постоянными работниками там являются только лично «доктор Чуд», его уродливая кривоногая жена «Шефиня СМ с постоянным кислым видом», семья Бутков 3 человека( очень милые прекрасные люди, терпят работу в этих Чудов, так как их бог наказал и они являются родственниками Чубов). Еще в них работает Юля, очень милая и умная девочка, знает 2 иностранных языка и работает на износ, не знаю что ее там держит, просто гробит свою жизнь на Чуда. Еще есть Маря Ивановна и Катерина Игоровна, это серые мышки, над которыми Адамсы издеваются. Остальные кадры это текучка. Самый злостный враг компании это сам Чуд. Лезет в консультации самих консультантов чем только порет результаты. Сам в продажах ноль, на встречах только что то мычит не понятное не для кого, а менеджеров поучает, а самое обидное что заставляет делать ни честные вещи, например, давать взятки клиентам чтоб были лояльные брать дорогие продукты.
    Зарплата вроде бы нормальная, но после того как отнимут топливо и телефон, заплатишь за гостиницу со своего кармана, отдашь на СТО за ремонт авто, то остается очень мало чтоб терпеть этих негодяев. Работая в Чуда ты чувствуешь себя немножко беременным, потому что не понимаешь работаешь ты или нет, нету уверенности в завтрашнем дне. Я Вам скажу секрет, это компания однодневка, Чубы мечтают быстренько накосить бабки и свалить за бугор. Если вас угораздило туда попасть то имитируйте работу, восхваляйте Чуда, тихонько выбивайте с него бабосики и подыскивайте другую работу, при этом пейте успокоительные чтоб не съехать с ума. Но лучше совсем не работать в «Эффективных системах в животноводстве». Желаю вам найти хороших работодателей.

24. 30 ноября 2015

Оооо, это цирк, а не конторка))) Я с улыбкой вспоминаю свою «стажировку» там. Клоун клоуном погоняет. Директор в менеджменте — ноль! Как специалист в своей сфере, он, безусловно, авторитет но, как менеджер… Чего только их вакансия в течении года на ворк.юа стоит) Не найдут себе достойного работника, бедняги. Игорь Михалыч и правда большая умница, замечательный человек и специалист — без понтов и лишнего пафоса. Если вдруг, вам непосчастливится туда попасть — это единственный адекватный там человек. И Виталий, конечно, тоже (если он там работает до сих пор).

Ни одному слову не верить!!! Контракт или договор, а потом стулья. Очень хитро… сделанные там директора. Врагу не пожелаю с ними работать. Будут вам и поездки, и «заграница», и тренинги и коньки и лыжи:D

Они продают действительно качественный продукт — один их плюс, вам будет не стыдно. Семейка Адамс- одним словом, хотя, это, пожалуй, даже очень лестно)))

25. 26 ноября 2015

26. 7 ноября 2015

Шановні майбутні колеги, хочу поділитися з вами своїми враженнями про роботу в цій компанії.
    Працюючи ще на попередній роботі я підшукував роботу на майбутнє, розсилав резюме і тд. Зі мною зв’язався власник компанії, розмалював все в рожевих барвах і про хороші перспективи, і про поїздку за кордон, і наголосив, що я можу встигнути з ними. У нас був діалог місяць, я на вихідних пробував себе вже в новій ролі, так би мовити щоб не залишитись «у розбитого корита».
    Ніби все складалось добре я перейшов, на умови стажування на посаду «Асистента консультанта»(150грн/день + паливо), за трудовим договором.
    Перший місяць все шикарно. Другий був важщим, З’явились моменти про які «не договорили», «ти там був не потрібний, ми не зараховуємо цей день, не списуємо паливо»
    Треба постійно бути і в інтернеті, і виконувати роботу, за не виконання сурові штрафи: мотивація вчасного реагування на повідомлення у вайбері 2500, не вчасно – 2500.
    Але ж ярозумію якби мене забезпечили ресурсами, а так:
    — Мобільний зв’язок за власний рахунок;
    — Інтернет – за власний;
    — Амортизації та заохочення працювати на власному авто немає;
    — Службовий транспорт не видається.

Пообіцяли мені, що як ми поїдемо в Німеччину на виробничу екскурсію, я побачу, навчуся.
    Я терміново зробив закордонний паспорт, хотів відкривати візу, як виявляється я нікуди не їду, бо у мене мало досвіду, екскурсія дорога, я ще не заробив.
    На екскурсію я не напрошувався, бо розумів, але ж почали підганяти, ледь не в останній момент.
    Влаштували тренінг оплата 50/50 (з мене 1200)
    На тренінг я теж не просився, відразу по його закінченню мені було зрозуміло, що працювати мені тут не довго.
    Мені ніхто не говорив, що так і так ми з вами не будемо співпрацювати, щоб я мав змогу завчасно знайти роботу
    всі загорілися тією поїздкою, а про мене взагалі забули. доки я сам не передзвонив і не впевнився, в своїх догадках.

За ці 3 місяці роботи, вся моя заробітна плата йшла на автомобіль, інтернет і рахунок на телефоні.
    Я посварився з дружиною через роботу, живе окремо..( у нас сину ще 2х місяців немає)
    Матір лежить в лікарні…
    Автомобіль не на ходу…
    Грошей в кишені 200гр, думав зарплата прийде хоч якось викручусь
    Зарахували мені в зарплату борг 604грн
    Говорив, що у мене немає коштів щоб поповнити рахунок, — з мене посміялись…
    Звичайно у директриси авто не виходить з ладу, і їсть стабільну к-ть палива чи то у місті, чи на трасі, і прогрівати не треба, а якщо треба, то палива не треба, вона ж коштує 1,5млн., не те, що мої жигулі 1978р.в.

Я тверезо дивився на ситуацію, і вкладався рівно так, як міг собі дозволити,
    Людина не може собі дозволити вкласти 100тис., щоб забрати 80

Вимагали віддачі на роботі на 100% а чим мене мотивували?
    Зарплатою в 1600! Навіть амортизацію не покривали…

Якщо була робота — я працював, коли не було, то де її взяти!?! Я питав, чи буде додатково щось, щоб ще на якесь господарство з’’їздити, говорили, можливо, щось буде… не було..
    Тільки один менеджер-консультант (Войденко І. М.) забезпечував роботою.. подзвонив і сказав треба туди і туди — питань немає, є завдання, я поїхав

Сімейний бізнес — свої всі праві…

Зашибісь попрацював… ще й винним залишився…

1. 17 января 2017

2. 30 ноября 2015

Добавьте зарплату в компании Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб)

Добавить отзыв о работодателе Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ефективні системи у тваринництві (Доктор Чуб)?