ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД

ООО «ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД», выполнит полный комплекс работ по устройству бетонных оснований, стяжек, ремонту, обеспыливанию, полимерной защите бетонных полов, устройству полиуретановых наливных полов и износостойких напольных покрытий, упрочнению и химической защите промышленных полов, устройству нескользящих и антистатических покрытий.

Отзывы о работе в ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД, зарплаты

1. 3 июля 2021

Для тих хто буде ще писати, Юля, Юдіс груп та всі інші. Шановні попробуйте попрацювати, це більше приосить користі та задоволення, а ті хто не хоче працювати той і займається таким брудом, тому що ваш інтелект на більше не здібний. Всім миру, добра та успіхів!

2. 30 июня 2021

Таке враження що ім’я Юля носить одна людина у світі і працює вона саме на Юдіс Груп.Ми такими брудними справами не займаємося і нічого Вам не пишемо,я
    вам це особисто вже сказала.
    Стосовно того, що пишете Ви Оксана,у нас на сайті та у самої себе, я коментувати теж не стану,я вже стільки разів читала один і той самий текст,що скоро і сама почну в це вірити:)Це абсурд. І ще,це останнє наше реагування на твої повідомлення,розбирайся з г…,яке на тебе л’ється від інших сама.

3. 10 мая 2021

Юля, ти ще не доросла до того щоб тикати Ларисі та Оксані, тебе з твоїм Сергієм , а нині Юдіс Групп , взяли на роботу, забезпечили заробітньою платою, за час роботи на підприємстві вам дали можливість купити квартиру. Я особисто горджусь тим що я вам допомогла. Але нажаль ви такі люди і я не ображаюся, що після всього ти юля можеш відкрити свій поганий рот і так виражатися. Це говорить про те, що такі недолугі люди як ти та Сергій на більше не здібні, як тільки красти !!!!!!!

4. 23 апреля 2021

Доброго дня, всім писарчукам і тобі писарчучка Юля! Таку писанину яку Ви пишите нижче, може написати тільки недолуга людина, і то людиною назвати складно, тому що нормальна людина має гідність та вихованість. Всі хто писав майте гідність назватися, і попробуйте попрацювати і якщо не подобається ідіть своєю дорогою. Бажаємо всім і тобі Юля міцного здоров’я та успіхів!!!!!

5. 17 марта 2021

Кидалово,офирюги и твари….. Оксана и Лариса….ЛЮДИ БЕГИТЕ ОТТУДА и упаси ВАС БОГ с ними связаться….

6. 9 июля 2020

Пару місяців як влаштувався на цю фірму, довольно приемний колектив це тей колектив який пройшов КРИМ і РИМ в якому е чого навчитись це дійсно профі з великої букви, заробітна плата достойна ( аби ще всі так платили) дійсно е і багато незадоволених особино ті яких звіти вигнали як ……..,другими словами я помелився у виборі.

7. 7 июля 2020

Согласен с предыдущим отзывом на все 100 %. Деньги не отдает ,кидает. Как ей ещё по мордам никто ненадавал….Не связывайтесь с Мельничук Оксаной Александровной.К ней уже никто не хочет идти на работу, ищет как их то рабочих по вокзалах,а потом работу не может сдать.
    Обходите ее стороной и очень большой.

8. 2 июля 2020

@Алексей, свяжитесь со мной 0678190445

9. 2 июня 2020

Столкнулся к большому сожалению с этой грязной конторой, рулит всем такая себе Мельничук Оксана Александровна которая кидает всех на деньги,и рабочих и заказчиков и поставщиков, наглая противная,жалкая особа.Как ее еще земля носит:(((Ее походу знает уже вся Украина.
    Фирмы меняет через каждых два года, даже название сайта с старой компании ООО Империал-Буд и еще одна ООО Империал Буд Компани — почитайте отзывы и всем все станет ясно.

Добавьте зарплату в компании ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД

Добавить отзыв о работодателе ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЭКО ПОЛИМЕРБУД ТРЕЙД?