Экодери, ЧП

Экодери, ЧП

Ecodery — an innovative startup firm based in Ukraine that is growing by leaps and bounds developing end-to-end architectures and mobile apps for large data applications, solving complex and diversified business problems through a data driven approach, and project management in fast moving consumer goods and across technology.

Отзывы о работе в Экодери, ЧП, зарплаты

1. 2 марта 2018

Працювали на ту дурну кумпанію, півроку гроші чекаємо, постійно морозяться, спочатку нас винними робили, потім трубки не брали. Був би нормальний суд в країні, відсудили б, але якась маза там в суді у них є, то поки відбріхуються

2. 20 апреля 2016

Не подписывайте не в коем случае никакие документы с этой канторой! Это мошенники. Они готовы судится за то чтобы отбить деньги у вас. Уже логотип поменяли. Обойдите стороной лучше!

3. 19 апреля 2016

Не раджу працювати! Замовили роботу. Роботу виконав! Коли до оплати, підсунули кабальний договір NDA, який називають формальністю… хоча в договорі все зовсім не так. Не раджу працювати! Читайте перед тим як щось підписувати!
    Прошу адміністрацію сайту не видалять цей комент. дякую

4. 18 апреля 2016

Доброго дня!

Співбесіди в компанії Ecodery проводяться на відкриті вакансії, які успішно закриваються. Наразі, штат працівників налічує 46 спеціалістів і ми активно розвиваємось. Змісту проводити співбесіди на “неіснуючі” вакансії немає. Звичайно ми запрошуємо лише достойних кандидатів, які показують високий рівень при виконанні тестових завдань та під час співбесід.
    Відповіді на всі запитання можете отримати з першоджерела та побачити на власні очі завітавши до нашого офісу за адресою м.Тернопіль, вул. Гетьмана Івана Мазепи, 12 чи за номером телeфону (0352)400970.

5. 6 апреля 2016

Полностью согласен: Лиля Крижанивська — полный непрофессионал. Таких HRов нужжно гнать сраной метлой. Контора — ацтой. НЕ СОВЕТУЮ!!!

6. 1 апреля 2016

Ecodery — позиционируются продвижение на США и канаду, но живут по даунецким правилам. Прозрачности в подборе персонала — 0. НЕ СОВЕТУЮ: потратие только время.

7. 28 марта 2016

Фірма належить Кривому Рогу. На роботу беруть виключно по блату. Зарплата по факту невелика. Ліля Крижанівська всіх заохочує надсилати резюме, хоча на роботу нікого не беруть. Не ведіться і не витрачайте свій час

Добавьте зарплату в компании Экодери, ЧП

Добавить отзыв о работодателе Экодери, ЧП

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Экодери, ЧП?