Электросервис

Электросервис

ТОВ «Електросервіс» — це сучасне електротехнічне підприємство яке працює в класах напруги 0,4-110 кВ. Ми реалізуємо комплексний підхід в роботі з енергетичними об’єктами, починаючи з розробки проектів, поставки обладнання, монтажу, налагодження та закінчуючи вводом в експлуатацію.

Отзывы о работе в Электросервис, зарплаты

1. 15 октября 2019

Робота в компанії весела… Дуже багато обов’язків, вони різнобічні. Згідна з попереднім автором — сидіти на місці Вам не дадуть ні в якому випадку. Але… В плані розвитку — це та компанія куди варто іти молодим спеціалістам. Вас колеги навчать, підкажуть, вивчите массу нюансів і моментів. Одним з мінусів є дуже велика кількість керівників які не можуть дійти згоди і прийняти одне спільне вирішення будь якого питання. Стосовно зарплати — це одна з компаній в Луцьку (можливо і в області) яка виконує свої фінансові зобов’язання перед працівниками, вона є офіційна вся (не мінімалка). В разі звільнення — Вам виплатять і розрахункові, і компенсацію невикористаної відпустки. Платять офіційні відрядні. На рахунок системи штрафів — так, вони є. Якщо Ви недисципліновані і можете собі дозволити запізнитись на роботу, або взагалі не вийти, або полюбляєте пийнути на робочому місці — тоді не варто казати що штрафують безпідставно… Мабуть все. А взагалі час який я працювала на даній компанії згадую з приємними відчуттями та емоціями.

2. 8 июня 2019

Работа Электромонтажником по скручиванию гаек и болтов разных подстанций за минимальную зп ту работу которую в принципе мог бы выполнить простой разнорабочий. Только не думайте что будете там разгуливать по цеху вам всегда найдут чем заняться новым. Часто придётся тягать тяжести и переносить тяжелые предметы. Летом в цехе очень душно а зимой тянет с полу холодный бетон. Гибкая система штрафов не позволит вам опаздывать и выходить раньше с работы. Карьерного роста не ждите вы сами понимаете что пришли рабом за минималку и уйдёте также. Ну что ещё сказать по сути зборку ящиков и работу по легче вам не отдадут старики которые уже там прижились. Единственный наверное плюс выплата 2 раза в месяц об остальном я сказал кому нравится дерзайте;-)

Добавьте зарплату в компании Электросервис

Добавить отзыв о работодателе Электросервис

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Электросервис?