Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 6 декабря 2019

Друзья коллеги расскажите мне пожалуйста, что происходит на Одесса 2? У нас на таирово!!
    Никто не видеть ничего, или не хотят замечать ?

2. 6 декабря 2019

@Гость, жодних образ і не агітую а не рекомендую влаштовуватися в епіцентр міста Луцьк, читайте уважно текст, бо директор бицюра в.в. хам а з хама небуде пана- а якщо і буде то поганий. Висловлюйте побажання своїй другій половині а не мені, це чат відгуків про епіцентр, а те що ідеальних людей не буває я згоден, але до цього треба намагатися іти, міняти нашу Україну до кращого, чого не скажеш про бицюру, ганьба.

3. 6 декабря 2019

Подарок на новый год сначала сокращение 3 постов, сегодня утром сообщили сокращение 14 человек это СБ. Сильная компания работники всё заплатят! Кто будет здесь работать? Нормальный наряд ли! Плюс кассы самообслуживания! Это не нормально!Все бегут в АТБ! Или это козни Константинова с Диденко? И вашу компанию имеют те кого вы наняли управлять нею?

4. 6 декабря 2019

Кому то дали зп или у всех тишина и тайна!????

5. 6 декабря 2019

Судя из того, что КТН за прошлый месяц не выставлен. Нас ждёт грандиозное нае….во.

6. 6 декабря 2019

Что про з/п слышно?

7. 5 декабря 2019

@Гость, думаю что получим по-мининуму, но как всегда, надеюсь на лучшее

8. 4 декабря 2019

@Гость, А причому Завод до Лц Калинівка,на заводі Нормально.

До поры до времени…. в епицентре тоже когда то было норм

9. 3 декабря 2019

Для найманих робітників не існує в природі ідеальних деректорів,але існують ті,хто робить якесь покращення для цієї компанії,як керівник цього магазину.Виносити свої особисті образи в цей чат і агітувати жителів Луцька не влаштовутись в епіцентр на работу з вашої сторони якось неправильно,кожен сам повинен обирати.Вам бажаю відкрити свою справу,стати власником і директором найняти персонал,платити достойну заробітну плату,а головне,показати всій нашій країні,що таке ідеальний керівник,якого люблять і поважають його робітники).@Гость,

10. 3 декабря 2019

Коллеги у кого есть информация по зарплате?
    3 число, а информации никакой.
    Коэфициенты так и не поставили.

11. 3 декабря 2019

Для найманих робітників не

12. 3 декабря 2019

@Гость, А причому Завод до Лц Калинівка,на заводі Нормально.

13. 2 декабря 2019

@Гость, Усе правильно, бицюра отприск мережі епіцентр, і адекватний він тільки для мкрежі а не для своїх працівників, який показав що професійний персонал, який він розігнав, йому не потрібен, бо потрібні йому отакі маменькі синки як він сам, якими добре та зручно керувати, а якщо що то і розрахувати легко бо створить такі умови що й самі підуть. Чули ми бицюринську адекватність під час розмови з працівником, слово через слово нецензурна лексика, і це директор? Неприємно було слухати, вже краще за кордон ніж з таким директором працювати. Шановні жителі Луцька не рекомендую Вам працювати в епіцентрі, марна трата часу.

14. 2 декабря 2019

@Гость, всё зависит от фирмы.
    Многие так же как и Эпицентр забывают про свой персонал и бросают на съедение.
    А есть такие которые за своих будут до последнего стоять.

По личному опыту и по рассказам своих представителей могу точно сказать, что представителям легче работается, чем продавцам.

15. 1 декабря 2019

@Александр, Бицюра,по міркам мережі адекватний директор, для гіпермаркету, від себе,він робить все можливе,максимальне,з тих ресурсів,що надає центральний офіс-керівництво з Києва,він не є власником компанії,чи засновником її,а є найманим директором,який робить свою роботу добре,як керівник,а не того що вкогось є мама,не завидуйте,в Україні і закордоном є багато роботи і шансів покращити своє життя,яке не кінчається в межах Епіценру і Бицюра не винен,що у деяких людей не складається в житті.

16. 30 ноября 2019

@Гость, да Ви прави я с вами согласен.моя жена Марина устроилась в епицентр Бровари ей изначальна сказали что будет график три на три либо два на два либо пять на два она согласилась два на два но когда она оформилась ей начали ставить график три на два и то когда как им удобно ми з женой поругались за ето .за.пообищали от 10000 т грн когда жена Марина узнала от сотрудников какая зп ето просто смешные деньги один месяц 7500 другой может бить 9000 т грн некогда нет свободного времени и постоянного графика туда идут словно на каторгу и приписывают сибе приговор начальству боятса сказать что-то словно они у палачей у рабстви.идут туда что-ли за еду или за смешение деньги.кожен вибирает сибе сам место роботи но я щитаю должно бить все по справедливости если два на два график то два на два если пишут зп 10000 то значить десять тысяч а не меньше ето все делается на обмане как говорится чем больше обдуриш тем лудче для тебя.не понимаю почему в такой большой магазин и если там все хорошо то людей набирают ещо з 2017 года и не как персонал состояний не могут набрать люди там меняются как перчатки

Голос совісті :
    @Ревізор, Юля Зініна, йди займайся роботою секретарки, а не сиди тут від імені ревізора відписуй. Не підставляй людину! Цитата: «всерівно ставка і премія постійно», Юля, Бицюра походу забув тобі нагадати, що є ставка і коефіцієнт, а не ставка і премія. Премія то в тебе постійно не понятно за що. Цитата: «А що до металолому, то мав кожному працівнику в пакетик посортувати і подарувати?» Юля, тобто все ж таки Бицюра не тільки собі гроші з металолому взяв, а і тобі дісталось трохи? Посто якщо ти здаєш, то не обладнання торгове! А потім забороняти продавцям виходити на склад, щоб не могли побачити, що там ще вивезли! Це факт! Цитата: «І де ви такі зарплати бачили 6000 ? Не менше 8000, але рахуйте що всіх вас возять безкоштовно, кормлять безкоштовно,і працюєте не 24 дні в місяць а лише 16» Не 6000 рівно, але було і 6800 і 7200. Возять безкоштовно по маршруту, що для більшості людей все одно. Багато людей 9а їздить, або власним авто. Кормлять не безкоштовно бо це вже просто враховано в зарплату. Працюємо дійсно не 24 дні в місяць як колись, а вже 23 дні. Дякуємо що не 6 вихідних як раніше, а 7 зробили. Про які 16 днів йде мова? Ті хто ходить 2/2 як касири? Так вони 13.5 годин на роботі! На заробітках і то більше 12 годин ніхто не робить. Так що або Бицюра читає коментарі і бере це до уваги або може і далі читати і казати, що йому пох..й

@Гость, @Продавець,

17. 30 ноября 2019

Судячи зі зборів які 29.11 провів Бицюра, то він все ж таки читає цей сайт. Але йому все одно пофіг бо є мамочка. Як і пофіг на людей які працюють в цьому маркеті. Казати «я зробив все можливе, але люди йдуть у НЛ. Тепер ви щось робіть» ну це брєд! Може тоді варто замінити директора? Ти ж все зробив. Ідеї закінчились. Робити пости в фейсбуці і змушувати весь персонал маркету робити репости і ставити лайки? Бицюра ти серйозно? Мова про скорочення повеселила. Та люди зараз самі підуть з маркета і торгуйте такі молодці за ідею. А людям треба сім’ї годувати і забезпечувати. Короче я в шоці що робиться з компанією і Епіцентром Луцьк. Гереги у вас там явно треба кадрову чистку зробити по всій мережі. От тепер подумайте добре якби зробив нормальний адекватний директор. Зробив би корпоратив на якому як він тут писав «всі будуть їсти і пити в три горла і ригати» чи відмінив би корпоратив і ці гроші між відділами розподілив. Але ж ні. Але всі ще забули про начальника господарського відділу, який після перебудови купив собі автомобіль. Проц, ти ідіот хоча б почекав трохи часу, а потім вкрадені гроші витрачав. Але ж мозку вистачає тільки вкрасти.

18. 29 ноября 2019

Подскажите как работать в епицентре представителем от фирмы?

19. 28 ноября 2019

Уважаемое руководство увольте регеонального Понамарева он вам не экономит деньги а на оборот гнобит вашу компанию. И с такими темпами ваша сеть развалится.

20. 28 ноября 2019

Що це за начальство яке вирішує коли людям їхати додому люди мерзнуть на морозі чекаючи автобуса 45 хвилин і то водій навіть не ввімкнув тепло в автобусі люди мерзнуть, а харчування взагалі жах неможливо їсти або холодне або взагалі чи то сире чи взагалі порція мала, таке відчуття що кормлять не людей а худобу , посуд взагалі не миють жирний гидко брати в руки, зарплати як хочуть так і крутять для другорядних працівників, а як для себе любимих то нежаліють і премії виписують, що за відношення до людей як до худоби і це «Епіцентр Калинівка»

А я туда еа плиточный заводик хотел.. Мдя, посижу на своей работе

21. 28 ноября 2019

@Гость, а почему бы ей не разваливаться? Агробизнес есть, сеть заправок есть, что еще надо? Эпицентр это первая ступенька к подъёму на второй этаж, которая по сути пройдена. Пофигистическое отношение к персоналу, складам в маркетах, где ты ничего нормально поставить не можешь, дебильные акции, на которые ты работаешь на несколько часов больше — всё это утопия. А вишенка на верхушке всего этого — СЛУЖЕБКИ, без них ты и шагу в маркете сделать не можешь, бесят.

22. 27 ноября 2019

Судя по последним событиям оптимизации, торговая сеть «Эпицентр К» разваливается.Говорить можно многое но упадок в торговле и сокращение персонала-это факт.

Не те слово! Доки такі Бицюри та Роговські керують в маркетах, порядку не буде. Буде тільки спад, мінусовий план та негативні відгуки від покупців та персоналу! Гнати в шию таких нікчемних директорів!

23. 27 ноября 2019

24. 27 ноября 2019

@Гость, А ти чим кращий, сам такий самий «витвір мистецтва» написав, «розумник» знайшовся, себе ж не видно гамномут, люди вирішили правду вилити, що насправді відбувається в епіцентрах.

25. 26 ноября 2019

Давно не читав цих «творів мистецтва», дивує одне — стільки гівна та заздрощів тут описано а люди що пишуть , в більшості, долі працюють в цій компанії і у відкритому спілкуванні висловлюють зовсім іншу позицію… Постають запитання — цим людям настільки скучно жити чи вони настільки немічні що не можуть знайти гідний заробіток в інших компаніях чи їм потрібно просто вилляти своє внутрішнє «гівно», ЧОМУ ВИ ТАМ ДОСІ ПРАЦЮЄТЕ РАЗ ВАМ ВСЕ ТАК ПОГАНО ?
    Хочете змін ? То змініть щось для себе ! Зберіться разом і зберіть всіх подібних собі «гавномутів» і підіть на іншу роботу, от тоді Герегі можливо за вами заплачуть…
    А сидіти на прив»язі, гавкати по команді та скиглити — собаче діло…

26. 25 ноября 2019

@Ревізор, Не тобі говорити куди мені іти і що робити, ще не доріс. В епіцентрі не працюю як тільки директором став бидло-бицюра, ти я бачу такий самий, бидло-ревізор, ніхто по собі не судить, кожнен працівник скаже що ти наглєц, та це і очевидно. Дибілу важко пояснити і доказати що він дибіл.

27. 25 ноября 2019

Очень давно интересует. В Николаеве в конце месяца заставляют торговый персонал ходить плюс два часа не зависимо от смены. Это во всех маркетах так? Или только у нас

Там у вас в Николаеве есть решала, обратитесь, оно все порешает))) — https://www.youtube.com/watch?v=4MhoF6-1h3s&t=2s

28. 25 ноября 2019

@Гость, одразу видно хто це пише :) Хай це буде на твоїй совісті людино! Корпоратив цей тільки для начальників відділу і «еліти» з другого поверху. Як і минулого року. Як і п’янка на відкриття. Був би мужиком, то організував би для працівників без яких і перебудова не закинчилась би продажів би не було. Завжди працюю бджоли, а трутні їдять мед! Знаєш треба було йому в перебудові брати участь, а не їздити на машинці для прибирання і по телефону язик чесати. Забив всі фільтра, що жіночки прибиральниці чистили, а він красавчик підлогу розмазав і калюжі на робив. Ось це мужик? Або коли слово своє не тримає це теж мужик? Спідницю йому надіти і через дорогу вивести. Хай там працює.

29. 25 ноября 2019

@Голос совісті, Примітивні людиськи, а крім Юлі ніхто не може писати? Помиляєтесь! А на рахунок “і з тобою поділився за металолом”, то ви скоро на корпоративі за ті гроші будете їсти і пити в три горла до ригачки, Бицюру В.В. хвалити і дякувати, а тут серите, справжні мужики. А на зборах сказати що не влаштовує, слабо?

30. 25 ноября 2019

А что это Быцюра так своих псов активировал? Боится, что люди наконец-то правду стали писать?

31. 25 ноября 2019

32. 25 ноября 2019

33. 25 ноября 2019

@Ревізор, ти морда щуряча! Тарас не брав зі своє хворої фантазії дурні правила. А Бицюра таке враження, що перевіряє терпіння людей. Наскільки їх можна обмежити і скільки зможуть перпіти. Тарас цінував людей які працюють і реально старався тримати людей. Він завжди тримав до останнього. А Бицюра що? Не хочеш робити, то пи.дуй! Розкидає цінні кадри так наче толкових людей у Луцьку повно і всі в Епіцентрі хочуть робити. Бицюра тримає біля себе ідіотів або *ополизів, щоб підвищувати свою самооцінку і вміло маніпулювати ними. Скільки часу він за дурнів тримав завсеків обіцяючи їм посаду Начальника відділу? Вони виконували обов’язки начальника за оплату завсека затикаючі всі «дири». Тарас був людиною слова! Він якщо сказав, то це виконувалось. Як і погроза. Він пресував тих хто не хотів робити. І Тараса підвищіли, а не як Бицюру відправили гратись з маркетами 3-ї категорії, щоб біди не наробив. Там вже і мамця Бицюри розуміє, що дитя безстрокове, тому і в Київ не забирають назад!

34. 25 ноября 2019

@Гость, Не суди по собі. Якщо ти так робиш , то не значить що всі так! А мозгів не вистачає працювати, то іди на іншу легшу роботу двір мети,там розуму не треба і керівництво буде супер.
    І якщо так погано в епіцентрі і директор такий паганий то чому ти там сидиш? Іди на іншу роботу! А може ти такий “затребуваний” працівник ,що ніде і не треба!

35. 24 ноября 2019

Ревізор обізвався, що Тарасові не вийшло дупу підлизати то лижеш бицюрі, прдажні ви всі.

36. 24 ноября 2019

37. 24 ноября 2019

@Продавець, Я теж подумав коли вже хтось з Луцького маркета хтось відгукнеться, алеж ні всі терплять і працюють далі,і надіються на щось краще. Люди погляньте на все тверезо, ви молоді,краще в епіцентрі не буде, вас використовують як рабів, і не тільки бидло-бицюра там знущається над вами а і все начальство, а саме секретутка Юля, Наташа-відділ кадрів, Наташа-гол. бугалтер та усі начальники відділів, і якщо вони думають що вони нічого поганого не робили то помиляються, їхня бездіяльність, якось посприяти та скерувати керівництво на збереження проф. працівників, робити все для того щоб не було «тєкучки кадрів», тобто виконувати свої прямі обов’язки, то вони зайняли позицію аби мені було добре, бояться слово сказати проти.Керівництво провдить збори для усього начальства окремо а для працівників теж окремо, розділили, а для чого питається? Якщо ми один колектив то один, а не кожен за себе. Нерекомендую влаштовуватись працювати в Луцький епіцентрк, втратите свій час.

38. 24 ноября 2019

А ви при Тарасу працювали? Мабудь ні, коли женете на директора Бицюру. Можна і гамном облити коли людина нормальна.А Тарас був “”святий“” ходив всіх ху.. обкладав, за людей дійсно нікого не мав, бикував, то тоді ви всі в дупі сиділи боялись пікнути!А тоді добре було , бо робити нічого не треба було.
    А цей керівник робить, старається, то вже не подобається, бо дупу треба продавцям напрягти і іншому персоналу, а нащо якщо можна пошаритись, всерівно ставка і премія постійно. А що до відгуків покупців то всі в захваті від перебудови, це дійсно круто! А що до металолому, то мав кожному працівнику в пакетик посортувати і подарувати?
    Бицюра нову лінію оновив, епіцент перебудував молодець!
    І де ви такі зарплати бачили 6000 ? Не менше 8000, але рахуйте що всіх вас возять безкоштовно, кормлять безкоштовно,і працюєте не 24 дні в місяць а лише 16, а не подобається на кромберт шуберт, от тоді і Бицюра буде найкращий!

39. 24 ноября 2019

Це як взагалі? Цікаво чи багато буде бажаючих працювати в місті супутнику столиці за 5 тис. В той час коли тільки на опалення піде 2500 мінімум. А решта на дорогу?? Шановні, годувати сім’ї за що? Чи зп розрахована на безхатьків. То вони на своїх пляшках і папері заробляють більше!

40. 23 ноября 2019

Народ,хто підскаже,а за які бл.ть заслуги олігарх-народний депутат герега займає посаду Віце президента УАФ і Президента важкої атлетики України.Це що народний депутат має права займати так багато посад.

41. 23 ноября 2019

Что в этом такого? Пускай бвгатеют только нам платят наши деньги.

42. 22 ноября 2019

https://ua.news/wp-content/uploads/2019/11/image-11.jpg Гарний ривок зробили…Правельний рух обрали,так тримати…може ще щось оптимізуєте!?

43. 22 ноября 2019

@Епіцентр LC, нарешті хтось наважився написати з нашого маркету. Але ти забув про всі інновації Бицюри. Поміняти налагоджений маршрут безкоштовної маршрутки і зробити його не зручним для людей. Відправити на ремонт маршрутку перед Чорною п’ятницею і залишити лише одну яка може поломатись з дня на день. Розвести срач, а не перебудову щоб втратити людей, безготівкові надходження і постійні негативні відгуки у ФБ місцевих жителів. Все через те щоб показати офісу який він молодець і офіційно швидко закінчив роботу. Але по факту перебудова була 5 місяців. Половину «відходів» розтягнули хто куди і всім добре. Влаштувати п’янку для керівництва в часть закінчення перебудови, а продавці сидять без зарплати. Ганьба такому директору! Треба щоб зробили перевірку без попередження. Хоча рука руку миє і все одно толку не буде. А того бидло-директора треба гнати в шию! Він людей за худому тримає і вже довів, що його слово нічого не варте!

44. 22 ноября 2019

@Працівник, а что он в Киев собрался ?

45. 22 ноября 2019

Бицюрі В.В. директору луцького ЕпіцентрК велика ганьба, гіршого директора ще треба пошукати, якщо він буде себе поводити так у Києві як в Луцьку то йому там швидко роги пообламують, тут просто люди спокійні а він цих людей за людей не рахує. Так що бидло- бицюра повагу ти вже втратив і тобі ніколи її не повернути.

46. 22 ноября 2019

Директор Луцького маркета Бицюра В.В. мабуть найгірший директор за моєї пам’яті як працівника. Людина яка поняття немає як робити перебудову маркета. Почалась в середині квітня 2019 року і вже майже грудень йде. Постійно дороблюють щось. Роздягалка персоналу просто в жахливому стані! Розібрали все! Після роботи не руки не помити не в туалет не сходити. Нічого немає і не працює. Всі металеві конструкції після перебудови здали на металобрухт. Постійне знущання над персоналом кожен місяць нові заборони які заважають виконувати свої обов’язки. Цей мамкин синочок не любить коли є ще чиясь думка і просто виживає людей з роботи. Дуже багато людей звільнилось серед яких начальники відділів. Я теж пішов і раджу не йти в Епіцентр не як працівник і як покупець. Зарплата 6-7 тисяч це смішно!

47. 22 ноября 2019

@Гость, прізвище директора бицюра в.в.

48. 21 ноября 2019

Персонал :
    Гереги,дуже «гарно» ви вчите своїх директорів поводитися з своїми працівниками. Директор Луцького ЕпіцентрК, бидло-бицюра,у 35 років став уже директором,незнаючи людини він нараховує зарплату як йому заманеться, зверхнє ставлення і так далі,гівнюк ти а не директор. Дорогі жителі Луцька не влаштовуйтесь на роботу в епіцентр, тільки втратите свій дорогоцінних час.

Ну що вам не подобається?він вже на двох маркетах себе проявив,всюду в нього «гарні» фінансові показники,заробив «любов і повагу» персоналу,саме час за такі досягнення в Київ!треба дати маркет покраще,щоб збитки вагоміші були,бо як ще показати свій талант!!!

49. 21 ноября 2019

Когда коэффициенты будут? Почти месяц прошел, а толку никакого! Типа за ставочку работает сейчас или как?

50. 20 ноября 2019

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?