Ерідон Тех

Ерідон Тех

ТОВ «Ерідон Тех» — провідна компанія, яка вже багато років надійно постачає на український ринок техніку від відомих світових виробників.

Отзывы о работе в Ерідон Тех, зарплаты

1. 8 декабря 2022

Пропрацював в компанії довготривало. Компанія стабільна, затримок по з.п. не має. Звичайно треба продавати, тоді і будеш отримувати бонуси, а якщо сидіти і просто протирати штани, то якому керівнику такий менеджер потрібен. Не вмієшь продавати, шукай роботу в іншій сфері та й все. Працюєшь результативно, отимуєшь ставку, бонуси, кар’єрний ріст і найголовніше на сьогодні стабільність. Скорочень в компанії не було, навпаки компанія розширюється і розвивається.
    Миру Всім! Слава Україні!

2. 10 января 2017

Я работаю в Эридон Тех уже больше года. У меня новая корпоратвная машина, ноутбук, телефон и тд. Сейчас, на сколько знаю, тоже выдают новые автомобили, и, даже, иномарки. Зарплату платят вовремя, да практически день в день, на моей то памяти задержек было штук две, и тоже на день-два. Если здесь работать, а не пинать что попало — то можно зарабатывать. А если кого-то и выгнали, так этого нужно еще и заслужить, так как Иван Григорьевич всегда стараеться понять и вникнуть в ситуацию. Так что хватит ту фигню писать, идите работайте, а то как дети малые, ей-богу.

3. 15 февраля 2016

доброго дня гості цього сайту,
    якщо ви тут знаходитеся, :
    — вас цікавить наша компанія Ерідон ТЕХ, дякую;
    -вас цікавить вакансія в нашій компаніїї, добре,
    — ви б хотіли змінити щось у вашому житті, знайти достойну роботу та побудувати перспективну карєру із командою професійних співробітників, чудово.
    Ви смілива людина, здібна швидко приймати правельне рішення, відстоювати свою точку зору проявляти власну ініціативу та впроваджувати її в життя і при цьому радуватися та отримувати задоволення від досягнутого успіху, — в такому разі надислайте своє резюме до адміністрації нашої компанії у відповідності до вільних вакансій, які ви можете знайти на нашому сайту eridon-tech.com.ua . Ми навчимо Вас, як із кожної ситуації знаходити правельне рішення, як навіть негативну інформацію, сайти , слухи, сплєтні можна використовувати у досягненні успіхів та поставлених завдань. За короткий період часу у вас будуть всі можливості та забезпечення , щоб відчути себе фахівцем і досягнути успіхів. У випадку, якщо ви виростите за межі реалізації в компаніїї своїх планів — то ви із гідністю та успішним досвідом зможете реалізувати це на вільному та доступному ринку праці.
    Отже , будемо раді прийняти на співбесіду перспективних, креативних, амбіційних кандидатів та разом будувати успіх!!!!

4. 27 сентября 2015

Шановне панство,Міхаліна реально жорстокий теран але капусти з ним можна рубанути. Якщо він такий хреновий то на сьогодні контор по продажу техніки до двох десятків але бачу менеджери в регіонах працюють по 8-10 років, значить не все так туго. По машинам, Агроресурс їздить на тавріях одна машина на трьох-чотирьох менеджерів, Техноторг — мовчу, ВФК — також лахи, ну звісно Титан на шкодах — але там не продав два три місяці і йдеш на поле пасти гусей (може гарбуза зустрінеш). З приводу кидків по бонусам і зарплатам — а ви підіть на Полетехніку от тоді і напишете, АСТРА чи АМАКО — взагалі на колінах стоять. Ви трохи думайте що пишете — озирніться навколо, бо паскудити легше всього — а люди з ним заробляють. Стосовно матів — а як тебе колгоспник ху-ть коли техніка зламається, ааа, но він тобі зарплату і бонуси ж не платить. Помніть, працюєте на дядю, не хочеш — відкривай свою контору, або в колгосп… там точно нормальні машини видають і по бонусам не обманять.

5. 17 сентября 2015

Про бути обманутими в зарплаті це не правда, за чотири роки роботи на Ерідоні навіть під час кризи зарплату і бонуси платили вчасно. Не зважаючи ні на що на ерідоні штрафують не часто, а про матюки. Ну звісно, якщо ви не працюєте, не виконуєте те що вас просять то що ви хочете почути, похвалу? На навчання відправляють по необхідності, якщо ви вибираєте не відвідувати його а влаштовуєте собі додатковий вихідний то не треба потім казати що на вас матюкається керівництво бо ви не розбираєтесь в товарі і не можете нічого продати. Звісно кожен хоче отримувати зарплату нічого не роблячи. На ерідоні видають службову машину, бензин, ще й годують на обід безкоштовно. Якщо людина розумна і не ліниться працювати то може з легкістю заробляти 1000$ в місяць. А стосовно службової машини, і того що вона начебто «металолом»; Шановний, якщо вона вас не влаштовує то купіть собі нову, свою яка вас буде влаштовувати. Ерідон не повинен надати вам в користування Мерседеса.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании Ерідон Тех

Добавить отзыв о работодателе Ерідон Тех

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ерідон Тех?