Эскада М

Эскада М

Эскада-М — шпонирование фанеры, МДФ, ДВП, ДСП.

Отзывы о работе в Эскада М, зарплаты

1. 29 сентября 2022

На жаль компанія не номер один як вона себе позиціонує, звичайна колгоспна система управління з купою матів і постійними нагадуваннями про те що ви ніхто і для компанії ніякої цінності не несете. Власникам варто задуматись кого вони призначають на керівні посади.

2. 17 февраля 2022

Безответственная контора, деньги не платит, кормит завтраками, задумайтесь несколько раз перед тем как иметь с ними дело

100%,не міг сто рублів добитись,від такої їб…тільскої компанії. Дурять,брешуть,гроші не платять.

3. 17 февраля 2022

Заплатили заробітну плату 2500 за місяць,почав кіпішувати,добавили майже стількиж. З Рівного в 6:40 виїжджаєш,відповідно стаєш в 5:30,в 20:00 попадаєш додому,цілий день спина мокра,а в результаті ще в мінуса йдеш… От тобі і вся ескада,за…па це,а не робота.

4. 20 февраля 2020

Працювала в компанії з 2013 по 2017 рік.

Дуже вдячна компанії, особливо директору та своєму прямому керівнику за те що взяли колись на роботу без відповідного досвіду та допомогли професіоналом.

Так робота не була легкою (для виконання складних завдань доводилося перепрацьовувати, рости як особистість, вчитися брати на себе більше відповідальності та ін..) та компанія весь час співпраці була взаємною, даючі комфортні хороші умови робот: чудова кухня, комфортні офіси, хороша техніка, забезпечення всім необхідним для роботи від телефону до канстоварів, майже завжди вчасна ЗП, смачна кава/чай/какао та ін.., традиції від кава-брейків зі смаколиками до п’ятничних командних вечерь, хороша команда, а саме головне цікаві завдання, професійні наставники та круті навчання.

Не буває ідеальних робіт та роботодавців в Ескада-М є багато плюсів та є і мінуси. Кожному вирішувати яку роботу обирати. Та якщо Ви маєте бажання реалізувати себе — сходіть на співбесіди на вакансії Ескада-М та прийміть самостійне рішення, Ваша це компанія чи ні :-)

5. 4 июня 2019

@Гость, шо там, як праця, не уволився?
    знаю шо команда нова полностью, ток власники ті самі і тепер управляють безпасередня самі

6. 4 марта 2019

Люди, звідки стільки негативу? Світ змінюється, компанія змінюється, працює і розвивається. Прийшли нові люди які вже змінили її, не знаю як було колись (та судячи по ваших відгуках — просто жесть!), але зараз працювати приємно і комфортно, керівники ставляться з повагою до праці кожного. Я не так давно в компанії, прийшов не зважаючи на ці відгуки (хоча були сумніви) і не помилився, робота цікава, робота є завжди (мені це великий плюс, так як я не звик протирати штани) і платять те, що обіцяли. Говорити і писати за спиною можна багато (але чесно, що вже потрібно було вам зробити, щоб ви писали такі злобні відгуки??), та моя порада — потрібно думати своєю головою і покладатись на власний досвід.

7. 20 декабря 2018

@овердо*** проработав, наверное все убежали. рыба геие из головы. или голова тоже уволилась? умная там такая была ОМ

8. 21 ноября 2018

@Добби Ескади-М, більше там старожил не залишилося :D

9. 1 октября 2018

Чудова позитивна компанія, великий дружній колектив

10. 23 августа 2018

@Патіс Дмитро, Чому нічого не змінюєте? Ви бачите і все? Професійно)
    Можливо справа не в працівниках, а у керівниках?

11. 23 августа 2018

Чергова конторка, яка з себе корчить крутезну компанію, а насправді тхне гніллю з кожної щелини. Агов, керівники, якщо читаєте, робіть вже висновки!!! Люди, що на вас працюють — це ЛЮДИ, а не раби! Чи у вас принцип: «На твоє місце знайдеться з десяток бажаючих»? Тоді питань нема.

Люди рабы! это слоган Эскада-М. На твои результаты в работе и старания скажут — Спасибо и то может и не скажут. Очень любят платить меньше чем давать делать.

12. 16 июля 2018

13. 8 июня 2018

14. 20 февраля 2018

думаете власники хочуть щось бачити? вони хочуть щоб у них працювали безмозглі барани за похлебку супа і щоб робили це мовчки

15. 20 февраля 2018

підтверждую що контора повне *івно

16. 10 ноября 2017

Здравствуйте. Недавно ушла из компании на другую работу. Никогда не думала, что на другой работе может быть настолько комфортно работать. Нет никаких бесконечных «ЗЗ» на которых все время говорят, что ты молодец, но не на 100%, типа есть куда расти того иди гуляй денежки для владельцев зарабатывай, а сам не хворай, потому что некому тебя заменить. Пытаешься доказать свою правоту, бесполезно. Ты должен работать даже когда заболел, ноутбук домой и никто не отменял: «Работа». Все пришли через красивое бла бла бла, но на деле компания состоит из людей хороших, которые готовы прийти на помощь и конечно есть такие, которые будут говорить, как все плохо, а когда пойдет руководитель за спиной скажет: «Лучшая компания, не надо ничего менять «. Это и есть лозунг компании. Не идите сюда на работу. Сплошное рабство и неуважение со стороны старожил в компании и руководителей. Проще нанять «студентов» без опыта и требовать от них «Высшего сорта» выполнение работы чем нанять профи. Одним словом не портите трудовую, не идите сюда. Плохо закончите.

17. 31 августа 2017

@Левша, чого не бачім,все ми бачім

18. 5 августа 2017

Спробую дати об’єктивну оцінку, але все одно це буде моє сприйняття.
    Перепрацювання. Перепрацювання є, але не в кожного працівника. Ясна річ, на вас постійно буде звалюватися багато роботи, бо ви її «тягнете» і зарплату свою відпрацювати маєте,+ не вмієте сказати «досить». Є й працівники, які, як годинник, завершують свій робочий день вчасно і затримуються в крайніх випадках (і це не керівники!), бо вони і час свій оцінити можуть і безапеляційно пояснити керівникові, що більше запланованого не зроблять. Тай не дати «зробити з себе ослика» також потрібно вміти, має бути певний рівень «дипломатії», бо інакше це може відобразитися на вашій зарплаті. На жаль, таких працівників дуже мало.
    Зарплата. Зарплату платити вам за байдикування ніхто не буде, бо вас найняли не для того, щоб ви пили халявну каву. Зарплата виплачується вчасно і в тому розмірі, про який з вами домовлялися (але це не стосується перспектив росту зарплати, тут все складніше і «залежить від вас»). Але рівень зарплат буже неоднозначний. Розпочавши працювати в цій компанії, ваша зарплата відповідає рівню новачка без досвіду. І якщо ви дійсно новачок, то умови для вас класні (але ж після вузу більшість чекає, що їм будуть платити великі гроші відразу, «бо я так хочу»). Але якщо ви уже крутий фахівець, то тут зарплата вас не порадує, бо немає гнучкого підходу, кому які гроші платити на випробувальний час. Можливо зараз щось і змінилося, але моя думка: компанія класна для новачків, які набравшись досвіду підуть на іншу роботу, бо перегляд зарплат має свої недоліки — вам розповідають, що ви можете впливати на свій заробіток, але в деяких випадках бажаного рівня досягти так і не можна, бо оцінюють вас суб’єктивно і багато чого залежить від того, хто вас оцінює. Але є відділи з адекватним керівництвом, де по зарплаті виростали новачки доволі швидко. Як бачите, картина неоднозначна.
    І ще декілька слів про перепрацювання: вони не оплачуються. І якщо ви працюєте «не виснаження», понаднормово, не чекайте справедливої оплати, в кінцевому результаті ви отримаєте стільки ж як і той, хто не перепрацьовує. Поняття грошової премії в компанії відсутнє.
    Ставлення до працівників. Хтось писав, що там всі нещирі і як змії. Дурниця. Це людські стосунки, в кожному колективі є пакосні створіння і хороші люди. Я не раджу судити про компанію за такими відгуками, бо від вас самих залежить, як ви будуєте стосунки з людьми.
    Але, якщо вас щось «заїло» вільно висловитися про це ви не можете, бо є ризик отримати ярлик «поширювача негативних настроїв» від осіб, що впливають на перегляд вашої зарплати. Якщо вас щось пригнічує, показувати цього також не можна, бо це, знову ж таки, негативно впливає на вашу зарплату.
    Можливо, моя оцінка вже застаріла, і в компанії були якісь зміни (в кращу чи гіршу сторону). Та якщо підсумувати, то якщо ви хочете чогось навчитися, ця компанія дасть вам дуже багато. Але будьте готові, що працювати потрібно буде в більшості «на виснаження».

19. 1 августа 2017

Була на співбесіді, купа етапів дійшла до останнього, враження, що компанія сама не знає свого кінцевого клієнта. То це професіонали? Не думаю. І ще купа питань типу чи готові працювати у вихідні, чи готові ввечері піти додому і повернутися? З самих питань ясно яку ждуть відповідь! По відгуках зрозуміла, що не варто. Туманна контора…

20. 1 августа 2017

@Гостя, Повністю згоден, працюю зараз в Ескади-М і баче це все на власні очі вже не 1 рік. На жаль Патіси не бачать ці коментарі, сумно, що власники не цікавляться настроєм в працівників

21. 1 августа 2017

@Гостя, Когда захотел прийти на работу в Ескаду- М но передумал и правильно сделал! Владельцы зарабатывают себе состояние и все.

22. 31 июля 2017

Для чогось Бог дав мені колись те випробування (чи покарання), і я, повіривши гарним бла-бла-бла, пішла на роботу в «Ескаду-М». І де ж я так нагрішила?)))
    Колись зарплати були нормальні (порівняно з іншими фірмами), але час іде, ціни ростуть, а зарплата не росте! ха) отож, зарплати не ахті… Почекай, ми передивимось розмір зарплати, але потім колись, бо у когось немає на це часу, а ти поки паши на ентузіазмі, ти ж лояльний до компанії, ти ж не тільки за гроші тут!!! Люди добрі, якби мені не треба були гроші, я б сиділа вдома і займалася якимось хобі (якого тепер немає, бо на нього немає часу, бо я працюю в «Ескаді»)))). До речі, про хобі: ти ще маєш приклад показувати іншим, як треба відпочивати у вільний час. Шкода, але більшість хобі були до Ескади, а фото застаріли вже…
    Єйчар там себе почуває «лучше всех», бо то не вона для компанії, а компанія для неї (але це проблема не тільки Ескади) А по-суті, ніхто і звать ніяк: ні вигляду, ні грамотності, ні компетенції, але нікуди її не беруть, от вона там і сидить, поки не вигнали.
    Робота – це сенс життя, бо весь свій час ти проводиш там. Вільного немає і не буде, бо треба розвиватися. Треба постійно починати щось нове, взвалювати на себе обов’язки керівника або «колєги», який хитріше зроблений ніж ти (так в принципі майже скрізь))) Якщо у тебе вдома дитина хвора шукай їй няньку, бо ти маєш бути на роботі. Про чоловіка не пишу – нема сенсу мати чоловіка, коли тебе так щодня «викохують» на роботі. Тож тим, у кого чоловік і діти хочуть бачити маму вдома — не по путі з командою професіоналів) Хочеш іти в декрет – про тебе або зовсім забудуть або маєш кинути дитину в 3-6 місяців і виходить на роботу (бо саме робота є сенс твого життя). Хочеш іти у відпустку – дороби всі свої справи і на пенсії сходиш. Кому вдається сходити – не радійте, значить ви не такі важливі для компанії (керівників це теж стосується))) Дружна команда відпочиває не так часто як може здатися, раз в півроку, може, минули ті часи… Стільки людей пішло за останній рік, а фірмі хоч би хни. Чи не простіше підняти зарплату тим, хто в курсі справи, ніж брати на роботу без досвіду і ліпить із *** пулю? і новачки не навчаться робити так як треба, і для фірми боком потім вилазять ті уроки художньої ліпки. Коротше, треба «делать красивую мину при плохой игре». Куди не глянь – скрізь бардак. Може, пора міняти тих, хто біля руля? Або брати на роботу людей з нормальним досвідом і знаючих свою справу??? Краще вже вдома сидіти: ні зарплати, ні досвіду, ні задоволення від роботи, ні доброго слова від керівництва, і нерви в порядку).
    П.с. Є один плюс: спочатку ішачиш, (а нас ***, а мы крепчаем…). А потім знаходиш іншу роботу, і «Алілуя!!!»: не зійшовся світ клином на Ескаді, і є життя після неї, і люди нормальні є, і керівники нормальні, і необов’язково стільки шуму і пафосу, і жити на роботі не треба, і гроші більші платять. Тож вирішуйте самі, чи вірити гарним словам і рекламі, чи ні, а я НЕ рекомендую!

23. 5 мая 2017

Василий :
    Кантора полное Г.. Понтов немеряно. Офис в подвале. Изображают из себя Супер Пупер Мега фирму. Не теряйте время зря. Они сами не знают кто и что им нужно

а бухгалтерія відстій.керівництво одне людям каже,а бухгалтерія рахує друге.чи може все пов»язано?)

24. 21 апреля 2017

спостерігач :
    Цікаво,як в цій компанії працюють зміни.чому після нічної зміни,йдуть на слідуючий день зранку з 8 до 20.00?? як там дають відпустки? виробництво шпонованих плит передбачає роботу з шкідливими речовинами.як захищені працівники?чи хоч є така велика їх офіційна зплата?а відпустки,а лікарняні??

розпитали працівників.картина невесела.ніде немає ознайомлення з новим графіком роботи,з оплатою

25. 21 апреля 2017

26. 20 января 2017

ахахх, ржу і не можу!! Сидите тут жовчю плюєтеся, а в той час я тихенько відправляю резюме в нормальну кантору з нормальною зарплатою.. пишіть пишіть, у таких як я більше шанців попасти.. бо своєю гадостю напевно зменшуєте конкурс на посаду!! Та наплєвать мені що звами зробила ця кантора, звільнила чи ви просто бісетеся від своєї гнилоти.. так певно переживаєте за класних сапєців, які не дай бог попадуть в цю кантора та щей зароблятимуть!!
    а ви всі читайте і пишіть і нийте що мало грошей що в Турцію поїхати не можете!. ахха…!!

Якщо у Вас з такою каліграфією «шанців» більше, то це аж ніяк не піднімає репутацію компанії

27. 27 ноября 2016

@Гость, прошли те времена, когда такая зп считалась большой.

28. 27 октября 2016

@Конфетка, а как зп? говорят, что низкие, но с виду не скажешь, все так раскручено

29. 21 октября 2016

Правду пишут. Ишачить нужно, а часто и работу других делать потому как «сами сильно завалены, помоги, мы же комманда»…

30. 25 сентября 2016

Ваші любителі покритикувати цю фірму там працювали чи ні??? Ящо так то чому??? Що грошеняток не було??? Не було як в терцію поіхать???Любані!!! Ч

31. 4 августа 2016

Замість щоб влаштовувати попоіще,краще б працівникам нарахували премію,які дійсно цього заслуговують

32. 31 июля 2016

33. 26 июля 2016

брала участь в студентській програмі компанії на технічного спеціаліста. Нормальні там люди.
    Дуже було цікаво.
    Думаю після випуску подам резюме. Всім рекомендую

34. 2 июля 2016

35. 23 июня 2016

@Гость, То ти сам чи сама? Так звана супер компанія відписує на правдиві відгуки людей,ЩО ПРАВДУ ПИШУТЬ.Почитайте всі відгуки цього автора і ви все зрозумієте.

а я також за цим спостерігаю)) так цікаво та кумедно, коли себе ж хвалять від імені неіснуючої людини, щоб видати написане за правдивий відгук.. особливо про «мегамозг», це ж треба так написати.. скромності не позичати.. До речі, про бєшєнниє деньги вкладені в працівників — хтось писав, що потім їх же вимагають назад…

1. 16 февраля 2015

Влада :
    Читая отзывы про работодателей, могу сказать с уверенностью одно: когда вы, пытаясь устроиться в ту или иную компанию, ищите положительные отзывы о ней, вы их попросту не найдете! И это не говорит о том, что работодатель плох или хорош, просто каждый считает своим долгом высказать свое недовольство и «помочь» другим.
    Про Эскада-М могу сказать вот что: я не из города Ровно,где находится центральный офис компании и собеседования проходила в удаленном режиме. Сначала со мной связались по телефону, выслали на е-мейл анкету для заполнения. Затем я общалась с менеджером по персоналу компании об основных функциональных обязанностях, условиях работы и т.д. После со мной связался hr-менеджер рекрутинговой компании и задавала вопросы большей частью ситуативные, про предыдущий опыт работы и т.д. Следующим этапом было собеседование по скайпу с ведущими специалистами и менеджером по подбору персонала. Было знакомство, краткий рассказ о себе, почему претендую на данную вакансию, мои вопросы о специфике работы.
    Лично мне все понравилось, т.к. подбор кадров действительно очень важный и сложный процесс.
    Если кого-то не устраивает то, что после первой же встречи и активного представления себя как идеального сотрудника вас сразу же не приглашают на работу, ищите ее в другом месте.
    Я не вижу ничего такого в том, что работодатель всячески проверяет будущего кандидата. Пусть это много этапов, но все же, тест IQ здесь не предлагают пройти, а я его когда-то проходила на должность помощника руководителя, то есть по сути секретаря.
    Я пока нахожусь на этапе прохождения собеседований в данную компанию. И в завершении своего отзыва хочу отметить, что просмотрев страницы Эскады в соц сетях, я приятно удивилась. Такого обилия корпоративных встреч, мероприятий и командной работы я еще не встречала. А я работала в крупных организациях и торговых сетях.
    Может быть, кому-нибудь мой отзыв будет полезен.

ЗАКАЗНОЙ ОТЗЫВ

Що можна сказати? попрацюй, тоді й поговоримо. Спочатку ти ішачиш на випробувальному терміні (3 місяці). Під час цього часу ти ледве не до ночі працюєш, того виявляється всеодно не достатньо.
    Уявлення не маєш чи отримаєш ти свій конверт чи ні, така поведінка ніби про тебе забули. Були випадки, що деяким по 1,5 місяці не копійки, бо вони забули. А от коли вже приймають на роботу, тоді весело, ти проходиш атестацію, яка визначає твій рівень зарплатні на пів року, підводиться підсумок по всьому: настрій на роботі (чи ти раптом тон не повисив, якщо так,- пригадають; чи ти розповсюджуєш позитивне про компанію; чи виконуєш всі задачі в термін (їх накидають, що ночами розгрібаєш); і опля, «чи ти вмієш у вільний час відпочити?» вільний час?? Звідки?.
    Всі позитивні, бо якщо ти засмучений, тобі пригадають, і це тобі боком вилізе.
    Багато крис і підлабузників. Але радує те, що є класні люди, з якими можна провести разом якийсь вечір. зібравшись компашкою, круто.
    Приходити треба о 8:45, щоб ти встиг випити вранці кави і в 9:00 вже на робочому місці сидіти.
    Після 8:50 — запізнення. блін а якщо ти не пєш кави і одразу сідаєш о 8:55 і вкалуєш:? пофіг, ти запізнився.
    Розвиток компанія дає класний, але щоб тут почати заробляти, треба ішачити, відмовитись від сімї (компанія — це твоя сімя!) не ходитимеш на корпоративи і якісь посиденьки- «ти не підтримуєш стандарти компанії» (теж визначає рівень зарплатні).
    Шкода, але 90% посмішок штучні.
    Компанія досягає висот, але за рахунок мотивації, в яку наївно вірять працівники.
    Почитайте про методи мотивації, зворотній звязок — це їхня основна зброя.
    Йдучи туди, не розраховуйте на високу зарплатню чи вільний час, лише на класний життєвий досвід, працювати вас навчать і планувати…

2. 11 февраля 2016

Компанія вкладає у своїх співробітників, колектив молодий, амбіційний.
    Я пройшов всі етапи співбесід і розумію для чого це все.
    Безумовно, одна з кращих західноукраїнських компаній.
    Твою з.п. визначаєш і впливаєш на неї лише ти сам і залежить вона від твоєї працездатності та відповідальності.
    Вчитись, читати доводиться багато, але це компанія, яка вирощує професіоналів кращих у своїй сфері.
    Коли приходиш в цю компанію маючи досвід роботи в інших, то відчуваєш, що потрапив у справді європейську компанію зі всіма стандартами.
    Рекомендую як роботодавця.

Менеджер по персоналу 1
Специалист по сбыту 1

Добавьте зарплату в компании Эскада М

Добавить отзыв о работодателе Эскада М

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эскада М?