Estel Lviv Studio

Estel Lviv Studio

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
1.015
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ESTEL Studio — це грандіозний освітній проект як для майстрів початківців, так і для досвідчених фахівців. Двері ESTEL Lviv Studio завжди відкриті для тих, хто сповнений енергії і бажання змінюватися і вчитися, для тих, хто щиро відданий перукарського мистецтва і любить ESTEL.

Отзывы о работе в Estel Lviv Studio, зарплаты

  1. Оксана
    5 ноября 2019

    Ніколи не зв’язуйтесь з цими людьми! Хамовиті адміністратори — подружки менеджера, неповага і суцільна брехня на кожному кроці! Територіальний менеджер Дмитрий Страхов — його слова ніколи нічого не значать, не вірте, любить тільки всім розказувати: "а дальше, дальше, больше, больше!" щоб ви були дуже вмотивовані, врезультаті отримати щось більше просто нереально бо там всі свої.
    Запрошує на якісь неіснуючі корпоративи для того щоб показати, яка ви потрібна і важлива людина бо треба допомогти запустити новий проект. Одразу ж нав’язує купувати у них продукцію Estel, мабуть бідненький, мало заробляє на продажах :) Коли потрібно було оплатити за роботу по новому проекту сказав: "да, да, оплатим", пізніше сказав, що немає за що платити і кинув трубку.
    Коли станете йому вже непотрібні, повісивши на вас свої недопрацювання і своїх безтолкових подружок-адмінів, він вас просто слиє і зробить це заплановано, але попередить в останній момент з надією, що ви залишитесь без роботи.

Добавьте зарплату в компании Estel Lviv Studio

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Estel Lviv StudioЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Estel Lviv Studio?