EVA

EVA

«ЕВА» — сеть специализированных магазинов для женщин компании ООО «РУШ».

Отзывы о работе в EVA, зарплаты

1. 13 марта 2024

Магазин ЦУМ Чернігів.Прийшовши перші дні був адом,зрозуміло що на ногах ,бувало без обіду.Зп обіцяли 13 тисяч,це і переробки.Потім ставили вічно на косметику робити підсорт…Все це треба швидко швидко робити. А як швидко,якщо я тільки прийшла і нічого не знаю.Короче проробивши 10 дній я захворіла..пішла на лікарняний…не могла ніяк виздоровити…вирішила що мені важко ,я написала що звільняюсь,мені у відповідь керівник написала,що як не відроблю то і грошей не побачу….а за час лікарняного прийшла зп,а зп була 1200!!!!!це за 10 днів без майже обіду ,і те що захворіла я там …це така дяка людині за роботу …потім прийшло ще 170 грн ,це мабудь аванс!!!!🤣ну і остання сума була 400!!!так що ліків і нервів я витратила дофіга а заробила за свою роботу нічого!!!!І це вам Єва!!!!Не рекомендую!!!Краще вже піти підлогу мити !!!

2. 12 марта 2024

Ви праві і молодець, що не пішли туди, бо то триндєць. А керівництво виставляє шаблони, що вони дуже засмучені відгуком і нічого не знали. Посадите і спину там і ноги і дихалку, бо хімія.

3. 7 марта 2024

Работала в Днепре продавцом консультантом. Постоянные переработки, когда заменяла администратора, то часы мне как админку не закрывались, то есть я бесплатно делала чужую работу за которую мне не платили. Если нужен был дополнительный выходной, то это было большой проблемой из-за нехватки персонала. Управляющая не давала информацию о том, что во время военного периода 100% отпуска платят только ей и соответственно при увольнении за 8 дней отпуска у вас даже не будет двух с половиной тысяч гривен. Постоянно были штрафа и недостачи, которые списывали на продавцов. Если были какие-то проблемы, которые требовали доп.выходного, то это никого не волновало, но когда не хватало людей, то конечно же рвали график и его толком не было. Супервайзер просто ужасная. Люди при ней тебе в тупую замят, а она даже ничего не делает. Постоянно требовали больше чем ты должен делать и зарплата конечно же маленькая и при этом нам говорили, чтоб мы не жаловались. Сеть Ева не советую никому. Потому на сотрудников там насрать как руководству так и управляющей, а офису так тем более. Все так радужно описывают и показывают сеть Ева, а по факту там творится ужас и нет охраны даже на магазине хотя сеть получает просто огромные деньги за которые можно нанять охрану, но они этого не делают потому что для этого есть рабы (работники магазина). Я очень рада, что ушла из этой сети. Хуже этой работы ничего не может быть

4. 6 марта 2024

Никому не советую идти работать в эту шарагу, а особенно в отдел к Подолинной, которая цены себе не сложет и думает что ей не вылезут боком ее деяния
    Хотите испортить себе карьеру и возможность устроиться в ведущие кампании после Евы, вперед в отдел трейдмаркетинга, его руководитель даст вам «а….ые»рекомендации только за то что ты отстаивал свои права,когда тебя пытались вкинуть по полной, ведь соблюдение трудового законодательства для Евы нонсенс.Мало того что эта [вырезано] , мягко сказано, сделала все что бы выжить человека с кампании, так она и дальше продолжает вставлять палки в колеса.
    Подолинная желаю тебе «всего хорошего», не забывай что не сегодня , так завтра, не завтра так через месяц ,два, год… но с тобой может произойти точно так же, и я тебе этого искренне желаю, желаю чтоб с тебя сбили корону и спустили на землю.. ты реально зажралась

5. 22 февраля 2024

@Гостьгірше ніж Єва нічого не зустрічала , компанія тормоз , керівники амбюзери , дуполизи , без своєї власної думки((( розчарована , і те що усі тут пишуть їм до **аки (поки люди які на них працюють будуть терпіти ці знущання над собою Єва така як вона є буде існувати ( Бажаю українцям прокачати себе , свою самооцінку і не працювати як раб / бот/ робот на таких фермах ! Люди ви гідні кращого до себе ставлення , гідні хорошої заробітної плати а не три копійки за 9 або 12- 14 годин на день , ви маєте бути захищені і не перейматись про крадіжки бо це не ваша провина, це їх недоліки ! А Єві скажу так : халява порождает халяву! ( для плохо понимающих расскажу / человек это целый мир,человек трудясь отдает все свои силы истощает себя ради одного — надедежды что его труд будет отплачен согласно потраченному времени, но по факту этого не происходит , зато происходят кражи ! ) .

6. 10 февраля 2024

Працювала в Єві 1,5 роки. Колектив та зарплата хороші, касу освоїти легко, навчання для працівників круті. Словом, якщо хочеш — дуже легко зробити карʼєру. Але тут не без недоліків.
    1. Один з них — ти повинен і людей консультувати, і бізнес-процеси встигати робити. По правилах, ти завжди маєш підходити на консультації першим, до КОЖНОГО. Але якби працівники завжди так робили, то бізнес-процеси стояли б на місці дуже довго.
    2. ***чі цінники і зміни промо кожні два сраних тижні. Останні місяці роботи у мене таке відчуття, що я окрім тих цінників узагалі нічого не бачила. А особливо у комбінацією з постійними змінами завжди вигідно та вау вихідні… До того ж, через те, що персонал не встигає виставити ті цінники, летить купа сорібонусів і покупці незадоволені, тому що їх «обманули». Я думаю деякі магазини без проблем з цим справляються, але для інших це ну такий біль. Ну нехай би Єва вже розробила якесь навчання по цій зміні промо та всі працювали по одній схемі, не перенавантажуючи інших співробітників, щоб не було так, що уже тиждень пройшов, а цінники досі немає часу перевірити (а ще ж треба терміни перевірити, планограми зробити, та ще й товар прийняти, ще й інвентаризації порахувати, і при цьому у пріоритеті каса та консультація) — один адмін та два продавці на зміні цього не витягнуть (є ще приймальник та керуюча, але у них свої справи).
    3. Обід усього півгодини нещасних. Та ще й при тому, що бажано, щоб ти обідав усередині, а не ішов кудись, а то раптом щось станеться. Чому я повинна переживати за те, що магазин не може дозволити собі більше персоналу?
    4. Вкрали щось у твою зміну, закотилась туш на касі і ти її не пробила — плати, купуй товар за свої гроші. Продавці — не охоронці, вони НАВІТЬ не офіційно консультанти, у них посада продавець-КАСИР. В атб у продавців, які сидять цілий день на касі, у тих написано на бейджі КОНСУЛЬТАНТ, а у дівчат у Єві, які повинні дотримуватися купи стандартів консультування — КАСИР. Якщо чесно, то це просто нонсенс, це просто приниження якесь.
    5. Не дай Бог ти тайного покупця завалиш — винесуть усі мізки. З одного боку згодна з такими перевірками, але з іншого — відноситесь попростіше до цього, це ж і показує, що чомусь же співробітник не включився у консультацію? Може тому, що на ньому купа бізнес-процесів? Може це з цим треба щось робити теж?
    6. Ну і присутня досить така велика моральна давка від керівництва до підлеглих (не скрізь, але вона проглядається пасивно). Поганий якийсь показник — регіональний душить супервайзера, супервайзер керуючу, керуюча підлеглих. Навіть взяти відсоток програми лояльності — ну не хоче робити її людина, а там чек на 1000 грн. І хто винний? Продавець, звичайно. І ми як дебіли питаємо номера людей у черзі, щоб не звалити статистику, тому що знаємо, якщо буде нижче норми — вислухає наша керуюча, і ми теж, а ми цього не хочемо.
    7. Адміністратор не повинен виконувати роботу продавця. І от якби штат співробітників був більший — йому б і не доводилось, а так я витрачала купу часу на те, щоб постояти на касі, з чим будь-який продавець упорається. А от чи впорається будь-який продавець з роботою адміна? Звісно, що ні.
    Одним словом все зводиться до того, що на той обсяг робіт, який вимагає виконувати магазин Єва, не вистачає співробітників, просто-напросто. Якби на кожному магазині штат був на 2-3 продавця більший — то прикопатися не було б до чого, навантаження на співробітників не було б таким великим і вони були б щасливіші.

7. 9 февраля 2024

Город Запорожье.
    Получила негативный опыт от звонка сотрудника СБУ, на стадии трудоустройства.
    У меня вопрос к руководству сети, имеет ли полномочия ваш сотрудник СБУ, звонить человеку который прошёл анкетирование и собеседование с управляющей,перед оформлением? ( Позвонил и сказал, что должен был присутствовать на собеседовании, что он всегда присутствует, но так как он находится в другом городе и анкета на рассмотрении на одного человека, ехать на собеседование он не стал, поэтому позвонил).
    Имеет ли полномочия сотрудник СБУ разговаривать в обвинительной и нападающей форме, критикуя личную жизнь человека, который хочет устроиться на работу?
    Предистория, в анкете указала сроки ухода с последней работы, последний год не работала, по личным причинам и ситуации. Сотрудник СБУ задал вопрос:
    «А за что вы жили этот год?». Я ответила, что мне помогал мой мужчина. После моего ответа последовало это, дословно: » Так вы жили на полном обеспечении свесив свои ноги на плечи своего мужчины? «.
    Когда я ответила, что полное обеспечение это громко сказано, больше помогал мой отец. После этого вопрос» «Так может ваш отец пенсионер получает пенсию 50 тыс.грн., что имеет возможность помогать?»
    Первый раз за всю свою жизнь, а повидала я многое, сталкиваюсь с таким наглым, циничным, нетактичным, беспардонным и судя по всему, непрофессиональным сотрудником, которого интересует не мой профессиональный опыт и достижения, а личная жизнь и как я посмела так жить с явно непрекрываемой ко мне неприязнью.
    Разговор с сотрудником оказал на меня сильное негативное влияние и как итог отказ от желаемой должности, хотя управляющая вызывала только положительные эмоции.
    Не смотря на то, что управляющая сказала чтобы я пришла с документами через пару дней, после разговора с СБУ, управляющая позвонила и сказала, что моя кандидатура не подходит. Я не стала скрывать и всё рассказала управляющей, за сотрудника СБУ принесла свои извинения.
    Из положительных моментов, управляющая произвела приятное впечатление и вызывала желание работать.
    Из отрицательных, после неприятных, безтактных, не касающихся моего трудового опыта,личного характера вопросов, появляется, негативный осадок и стресс, и нежелание идти работать в сеть «Ева»!!!

8. 3 февраля 2024

Вакансии в Харькове на одних и тех же магазинах висят месяцами. На собеседовании обещают дать обратный ответ по кандидатуре, но в итоге полный игнор спустя больше недели. Если вам нужна работа, не тратьте своё время на эту компанию. Если такое наплевательское отношение к соискателям, представляю как относятся к сотрудникам…

9. 30 января 2024

Вчора 29.01.2024 року я гоомадянка украіни , жінка , зайшла щоб скупитися по дрібничкам в магазині EVA який знаходиться по вул. Паладіна16 в ТРЦ Varus, розрахувавшись на касі на виході з магазину мене затримали охоронці VARUSU з предявою що 26.01.2024 року я в цьому магазині ВКРАЛА чоловічі парфуми за 3000 грн точну сумк не памятаю бо це був страшезний СТРЕС, працівниця магазину яка 26.01.2024 пропустила якимось чином крадіів з магазину вирішила по камерам дивитись хто заходить схожий на крадіів і вона ВЕЛИКИЙ ЕКСПЕРТ , яка чомусь лише продавець вирішила що людина яка у них на фото в капюшоні де видно тільки один ніс це я і викликала охорону, тримали мене в підсобці ТРИ ГОДИНИ і не відпускалм бо хотіли мабуть щоб я розрахувалась за іхні СХЕМИ що мабуть вони самі і прокручують ,прибігав в підсобку до мене як я зрозуміла так звана Служба Безпеки Eva,одягнутий і на вигляд як бомж, коли я все це знущання над собою хотіла знімати на телефон, він сказав мені грубо СЯДЬ бл**ь ТАКАЯ и сиди , вихватив у мене мій телефон і не віддавав продовжуючи мене шантажувати крадіжкою яка сталася 26.01,2024 року , потім приіхала поліція яка також під іх впливом мене пригнічувала вважаючи крадієм відносившись до мене з насмішками ЛЮДИ це ЖАХ я буду подаватм др СУДУ на цих виродків і дебілів які сьогодні надімною так знущались !!!

10. 28 января 2024

@Гость, а хто саме, бо там завжди багато зарозумілих неадекватів було, та як видно совєршенству нема предєлів

11. 25 января 2024

Боже, як згадаю я цю жесть. Влаштовуєшся касиром, але ти все в одному і безкоштовно… Платять ставку, а ти касир, консультант, сторож і вантажник(якщо той ледаче «непорозуміння»). Як покажеш, що можеш розібрати кілька рядів ящиків швидко, то тільки поставка і ти,мов комета маєш носитися. Тайнік, то взагалі жесть. По суті, мене приховано екзаменує мене якась людина, яка крім такої роботи більше ні на що не здатна. А куратор три шкури знімає, як не пройдеш.Незважаючи на те, що так в тебе кращі продажі тієї ж косметики.Це капець. Приходять з офісу пані, по типу менеджера наглядача, коригують роботу типа, пошаряться, накапають на мозок і все… На обідню перерву взагалі звідти виходила. Бо ж постійно смикали на касу, або ж підходив хто на парфумерію.
    Не приймають сучасний підхід спілкування з персоналом. Якщо без страху розказати про побажання в роботі, то потрапиш у немилість. Так і чуєш «нікто нікаво нє дєржит», а як збираєшся іти, то поводять себе так, наче компанія рухне зараз і дивляться, мов на зрадника.
    Іще одне: відпустки та лікарняні лише очколизам…. Зайвого разу не випросиш. При епідемії ковіду виганяли вимушено (а як ні -увальняйтєсь), а так не допросишся.
    Адміни часом нормальні, а часом корчать з себе незрозуміло що… То взагалі жесть зі сторони…
    Я вже не кажу, що розриваєшся між касою,товаром, парфумерією, планограмами, консультаціями. І це все дві людини (оптімізація)

12. 24 января 2024

Хотіла піти працювати в Єву. Приходить директорка і задає питання «На що ви плануєте витрачати вашу заробітну плату?» Наче потрапляєш в рабство якесь, де твої витрати зп контролюються… Взагалі вважаю що такі питання роботодавці не мають взагалі жодного права ставити. Кажеш що перша мета — зібрати на пк, потім вже далі цілі ставитиму перед собою, отримавши відповідь, вона як невихована мавпа кидає в тебе анкетою і каже забиратися звідси. Це нормальна поведінка?

13. 12 января 2024

@Гость, так работаешь 176 часов согласно регистрации в базе компьютера. Но ещё приходится работать и без регистрации в системе. По факту 220 часов и более.

14. 7 января 2024

Доброго времени суток, читаючи отзиви, також хочу поділитися зі своїми враженнями в роботі в Єві. Я не працюю офіційно, працюю як наємний касир, є така фірма з якої нанимають працівнікив, де не вистачає прецівнікив Єви, об’їздила 8-9 ЄВ. Працюю тільки кілька місяців, досвід у мене багатий з роботою в великих маркетах, частних магазинів, фірмах, та з грошима також працюю чесно та чітко. Во всіх Євах приглашають працювати касиром, все думаю та взважую кожний крок. Не хочу та не буду розповідати негатив. Намагаюсь завжди бачити позитиви. Де би я не була, колектив гарний, персонал в кожної Єві чесній, працювітий, багато гарних якостей. ЗП завжди приходе вчасно. Робота чітко, переверяють немає питань, так повинно бути везде. Начальство строго, це дуже гарно. Но є одно но яке мені не дає покою, працюю тільки касиром, за касою. Мені не подобається, що касир не має право рахувати касу, це тільки робить адміністратор, намагалась кілька разів рахувати касу, мені погрожують що мене або звільнять або повина оплатити штраф. За що? Я працюю в цієї сфері вже давно, і я знаю правило касирів, касир забов’язаний рахувати кошти перед та після роботи, авжеж біля адміністратора. Потім перераховує адмін ще раз. Тут такого немає,чому тут касиру не можна рахувати кошти? Я хочу бути упевнена,що мене в один момент не підставять. Бувають мінуси в касі, у мене було тільки до -10, так у мене частіше +2,3грн. Мінуси я не оплочую, т.к. за касою сиджу не тільки я, ще кілька касирів. Якщо би я тільки працювала, і більше нікто за цієї касою не був, як в других місцях, тоді друге питання. Друге питання, чому Єва економить на охороні, і всю відповідальність повинні несті працівники магазину? У менебули два прокола за касою, один раз не пройшов термінал, а покупець збіжав, і мені прийшлось оплатити за товар. І другий, не побачилата пропустила з товаром покупця ізза того що наступні покупци люблять класти товар з краю стола, і я подумала що цей товар не її. І також заплатила штраф тут вже більше. А потім, я не можу робити зауваження, покупцям, яки лізуть не в свою чергу, та вивалюють товар, і товар можно переплутати. Поки це все. І я не можу рішити пойти працювати в Єві офіційно….

15. 1 января 2024

В области киевской ставка 14к,7 чистыми,7 грызнями,но на эти 14к надо заработать,176 часов в месяц должно быть,тогда только выйдет 14к,если нет столько часов то меньше,ужасная работа,не стоит идти!!

16. 27 декабря 2023

Раніше я вважала цю кампанію навіть хорошою, але зараз розумію що це шось подібне до нашої ВР , де одне кумівство , панібратство , де кожен хоче щоб біля нього були лише ті хто добре лизатиме йому дупу , доноситиме на всіх і вся, всі хто вище середньої ланки вважають себе царями , і не дай Боже ти шось скажеш всупереч чи матимеш свою іншу думку -тобі швидко знайдуть заміну. В цій компанії пропрацювала не рік і не 2 і навіть не 5 , а потім в ці складні часи мене звільнили просто тому що дехто просто не схотів щоб я там працювала в принципі, а тому шо тому шо ; і ще й зробили все для того щоб ти почав себе почувати найтупішою людиною …ось до чого вам варто готуватись якщо ви прийдете влаштовуватись в Єву , щоб працювати а не доносити та лизати дупи керівництву.Дуже сподіваюсь шо колись такі їм дуже відгукнеться їхнє відношення до людей

17. 20 декабря 2023

@Гость, да чистыми 12 будет, в основном зависит от часов и выполнения плана, но ставка 12 500 грн.
    Но сколько вы ещё будете тратить на минуса в кассе и оплачивать краденный товар)) неизвестно)))

18. 19 декабря 2023

Девочки, зарплата какая у продавца-консультанта на данный момент? Чистыми и «грязными» хотя бы 12 тыс.будет в месяц?

19. 19 декабря 2023

@Гость, Уж поверьте, это самые безобидные шалости «дедушки». Вы лучше про откаты расскажите, которые он берет с поставщиков и еще много чего…..

20. 16 декабря 2023

Не смешите… шостак не лучше -рыба гниет с головы..кампания Ева проявила свою суть с начала войны : подняла цены на памперсы , а потом начала рассказывать что это фейк , а покупатели слепые и тупые по их мнению, а потом начали спонсировать отдых детей (с окупации и военнослужащих )в Турции , раскручивая какая же Ева и шостак молодец, только забыли уточнить что платили за этот «банкет» не шостак со своего кармана а поставщики …Шостака интересуют только деньги , а то что его кампания превратилась в стадо жополизов, доносчиков , стукачей, которые совершенно не соблюдают законодательство , а живет по своим принципам , ему похер, главное чтоб доход рос.
    Одна свою дочь пристроила, которая без мамаши, а точнее ее денег ноль без палочки , но самоуверенность и самолюбие зашкаливает , а ума как не было так и нет; вторая набрала в отдел своих подруг , одну тупее другой-но это не важно , главное что на их фоне чувствуешь себя гением ..Как в стране война началась, так «топы» машины и квартиры как перчатки начали менять -статус же позволяет, и доход же резко увеличился; о и топам же дали разрешение работать хоть с другой точки мира -они же ценные сотрудники, а на остальных похер -не хочешь выходить в офис, работать под тревогами, боишься за свою жизнь -странно…а разве она что то значит , ты же не «топ» — ищи другую работу , не заменимых нет..Ева пробила дно дна , в такие тяжелые времена она показала свои ценности,отношение к людям , их проблемам , и похер работал ты в этой кампании год или 10, ты для нее ноль

21. 16 декабря 2023

Навчання практично немає, відразу на 2-3 день стояти самостійно на касі. Якщо ви взагалі не розумієтеся на косметиці та в інших речах, вам не пощастило, бо навчання про це буде аж через місяць у кращому випадку і то на поверхні( самостійно дивитись 5хв відео і проходити тести), а звичайних клієнтів це ж не хвилює що ти Новачок, ти повинен все одно консультувати і по стандартах. Якщо в касі + наприкінці зміни то ці гро
    ші потрібно віддати компанії, а якщо — то будь ласка зі своєї кишені плати.
    Коли не працювала в Еві то завжди думала :» Боже ,ну чому такий безлад на поличках, чому на касі такі не привітні дівчата» тепер я розумію, бо це дуже складно, немає часу ні на що , клієнтів багато, придурків ще більше які тобі весь мозг з’їдять, а якщо не повний штат то коли то все робити ти не встигаешь свою роботу робити ні то що пилюку повитирати, треба і на касу стояти ,і консультування,і ще робити внутрішні справи..
    Дуже тяжка праця, дуже. Не раджу сюди йти працювати!

22. 15 декабря 2023

Багато чого вже писали і в принципі одне і теж, прочитавши відгуки все можна все зрозуміти про цю роботу.
    Звичайно, більше мінусів тут працюючи, ніж плюсів. Але мінуси є на кожній роботі. На мій досвід більшість залежить від колективу куди потрапив, якщо ще й у колективі дупа повна, то працювати куди в рази важче. У мене була одна зміна нормальні дівчинки, друга зміна придурошні.
    Нестача персоналу постійно, ти працюєш і як касир-продавець, консультант, прибиральниця та охоронець звичайно.
    Дурні правило СБ.
    Приходять клієнти без цього нікуди, у всіх гріхах винні звичайно ми дівчатка касири.
    Дуже повільні комп’ютери, тупа програма, постійно збої та помилки.
    Щодо розміну звичайно винен касир, а не покупці які стоять з 1000 грн і беруть серветки за 3 грн, щоб розміняти. Немає розміну будеш отримувати від адміну пиздюля.
    Графік плаваючий, якщо штат повний то касири працює по 9-10 годин, якщо касирів не вистачає то будь ласка виходь по 13 годин і виходь у свій вихідний допомагати, а то товару дуже багато привезли треба розкладати, або промоплан змінюється теж виходь і працюй безкоштовно, тому що години тобі ніхто не заплатить тому що їх мало.
    Чомусь Єва піклується тільки про своїх клієнтів, а ось про своїх співробітників піклуватися не хоче.
    Таємного покупця завалили анкету, нестача товарів, платити будете зі своєї кишені.
    Зарплата нараховується одна офіційна, інша ні.. нормально порахувати сам не можеш, бо ведуть ігри таке, що сам не розберешся, як вони там все це нараховують.

Взагалі якщо хочете бути рабом, щоб на вас їздили, забути про сім’ю, про своє здоров’я, бути облитим брудом від клієнтів, то звичайно приходь працювати в Єву

23. 14 декабря 2023

Доброго времени суток Руслан Станиславович!
    Считаю своим долгом поделиться с вами своими впечатлениями о моей работе в ООО «РУШ»
    Работать скажу честно у вас комфортно, но есть нюансы!!!!
    Может быть я что-то не понимаю или что-то мне не нужно понимать конечно, но хотелось бы понять как так выходит…..?
    Есть такая дама Инна Худовна — любитель спа салонов в исключительно рабочее время и сын ейный Давид Александрович нелюбитель вообще рабочего времени ( просто числится и просто редко приходит на работу).
    Есть такая Марина Николаевна и брат ейный Владимир Николаевич, и невестка Александра Михайловна ( в народе тренер по йоги, а для народа специалист ИМ без руководителя)
    Наталья Петровна и племянница ее Наталия Владимировна и муж Денис Андреевич )
    Все при должностях, хороших зарплатах надеюсь машинах и достойных социальных пакетах)
    В принципе это не порок, когда самые одаренные это конечно дети и близкие люди)
    Только вот в чем вопрос!!!!
    Те кто должен следить за чистотой в кадровой политике тоже не пасут задних )
    Дмитрий Григорьевич заместитель я так понимаю по безопасности тоже нашел в Днепре юное дарование и его зовут Ярослав Дмитриевич
    И вишенка на торте……
    Сергей Анатольевич , дедушка …..
    И тот туда же)
    Была у дедушки пассия Оксана , но Оксана со временем стала взрослеть и на должность специалиста СБ вместо Оксаны пришла более одаренная по годам и «квалификации» Дарья, но с учетом «одаренности» ей дедушка с Деревянко придумали должность заместителя дедушки . Дарье примерно 25. Дарья молодец 👍)))
    Зам по низам Дарья)
    Дедушка с Димой любят шару и причем всю
    Дима без угрызения совести забрал как «вещественное доказательство» талоны на бензин которые компания АЗС в качестве бонуса передала нам и естественно талоны пошли как и деньги на представительские расходы Дарье и дедушке с Димой)
    Руслан Станиславович!
    Я просто офисный планктон и мне просто интересно и не понятно,
    Вы действительно не знаете что происходит или так тому и быть?

1. 31 мая 2013

Работаю в «Еве» полгода и мой вывод не утешительный. Очень жадная и не ценящая своих сотрудников компания! Потому что знают на твоё место всегда придёт новенький. » Не нравится не держим»! — вот девиз этой компании. Действительно всё очень смахивает на рабство, потому что компания прекрасно понимает, что каждая вторая женщина — безработная за копейки и на самые худшие условия согласится лишь бы прокормить детей. А тут ещё такой конёк — трудоустройство!!! Зарплаты, мизерные 1600 грн, а не 2300, как кто-то писал выше, мотивация….одной рукой дают премию 150 грн (за выполнение плана), а второй тут же её отбирают за кражи, браки, просрочки и т.д. Администраторы — молодые не желающие работать стервы , грызут и унижают привселюдно , перекладывая весь груз работы на продавцов , от чего в зале часто стоит ор, поэтому понятно что уважающий себя человек ни за какие коврижки там не задержится, разве что от безисходности и нищеты.
    Бесконечные проверки и КРУ по ночам, тайные покупатели и «наш» покупатель со своими «правами»!!!! -всё в совокупности сводит к нулю всякое желание не то что работать, а даже туда заходить.
    Моё пожелание компании, если ОНО меня услышит:
    — набирайте адекватных, умеющих работать не только с кассовым аппаратом и компьютером, но и с людьми админов, ведь часто именно от них зависит какой коллектив будет работать в магазине;
    — минимизируйте лишнюю не нужную бумажную работу, тем более когда круг обязанностей увеличился с кассовой дисциплиной, дабы продавец мог заняться именно тем для чего поставлен, а именно консультировать, уделять больше внимания покупателю (и тогда «тайного» никто не будет боятся);
    — любить, ценить и действительно поощрять тех «муравьёв», за счет которых и кормится весь админ и верхушка, тех людей которые реально своим словом и делом приносят доход компании, ведь не для кого ни секрет, что управленцев и говорунов больше тех тружеников, которых вечно не хватает;
    — создайте нормальные условия для работы и отдыха и обучения персонала,
    что бы не ездить за знаниями за тридевять земель в другой город, да ещё за свой заслуженный выходной (которых и так не хватает, приходится по три дня работать с одним выходным).
    Учитывая все эти пожелания в ваших сетях будут работать отдохнувшие, уверенные в себе, ухоженные, красивые и приветливые продавцы.

2. 11 июля 2013

Не хочете працювати сидите вдома. Хочете працювати і розвиватися приходите в Єву

Администратор 3
Управляющий 1
Управляющий магазином 3

Добавьте зарплату в компании EVA

Добавить отзыв о работодателе EVA

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании EVA?