Евроклуб

Отзывы о работе в Евроклуб, зарплаты

1. 13 февраля 2024

Працював в даній компанії, дякувати Богу, не довго. Більшого дна ще просто не бачив. Власниця просто якась не зовсім здорова на голову жіночка. Саме найбільше подобалось як вона всіх лякає,, ,.
    Обіцяну заробітну плату не платять,дуже сумно що при статках в мільярди, люди які в меї працюють отримують по 20тисяч.А пацює дехто з них майже цілодобово.
    Взагалі не шкодую, що звільнився. Шкода що втратив скільки часу на компанію в якій не ціннять працю людей

2. 27 декабря 2023

@волк наталія станіславівна,
    Ну ось нарешті відповіла від свого імені директорка наталка волк.
    Дуже безграмотний лист, ви хоча б користувалися перекладачем або вже пишіть своєю улюбленою російською мовою, як ви кажете «українська – для хохлів».
    Тепер, що стосується цього маячнi і брехні, яку наталка тут понаписувала:
    Причиною мого звільнення було небажання працювати на особу, яка порушує безліч правових та податкових норм. Останньою краплею стало ваше розпорядження заблокувати в чатах і не відповідати на дзвінки жінці у якої чоловіка (військовослужбовця ЗСУ) вбили на війні і вона просила повернути їй хоча б частину грошей за квитки поїздки, на яку вона з дітьми не змогла потрапити, щоб поховати чоловіка. Заява мною була написана за 2 тижні до звільнення в офісі на Златоустівській і далі передана до бухгалтерії. Я ніколи не ховався і не ухилявся від служби, а тим більше не йшов ні на яке «віддалення», після звільнення я переїхав до Краматорськ і досі займаюся волонтерською діяльністю. Для вас це дико, адже як людина може безкорисливо допомагати іншим. Думаю, ваш мозок цього нiколи не зрозуміє.
    Щодо «безкоштовної евакуації» людей з окупованих територій. Не пишіть маячню! Ви НІКОЛИ НЕ ПЕРЕВОЗИЛИ ЛЮДЕЙ БЕЗКОШТОВНО! Ви намагаєтеся брехнею відбілити свою брудну репутацію, але люди, які працювали на вас, тут досить написали з цього приводу.
    Щодо премії – ви ніколи не платили премій, у цій компанії не знають, що таке премія. Ви вкрали зароблені мною гроші, обумовлений голий оклад!
    Як мені потім пояснили люди, які працюють кілька років, що тут це нормальна практика кидати людей, які звільняються. Поки ти працюєш тобі платять, щоб ти не пішов, але якщо ти звільняєшся тобі просто не виплачують 50-40% зароблених грошей.
    З приводу шантажу: шантаж — це коли від людини щось вимагають натомість на компромат. Мені ж від вас нічого не потрібно, я просто хочу, щоб люди знали правду що їх може очікувати, якщо вони все ж таки прийдуть працювати в цю компанію. АДЖЕ ЦЕ Ж САЙТ ВІДГУКІВ ПРО РОБОТОДАВЦЯ, а не виправдання брехливих і злодійкуватих директорів.
    Щодо суду, я дуже радий прийти і надати величезну кількість доказів вашого обходу податків, образ у бік людей, які працюють у компанії та користуються послугами перевезень та порушень вами трудового договору.
    Щодо ваших погроз мені у приватнi повiдомлення. Ви мені погрожували якимись зв’язками у ФСБ, але ви, напевно, забули, що це російська спецслужба і напевно не варто було б вам так офішувати свої зв’язки з ФСБ. До речі, а як у Німеччині можуть відреагувати, дізнавшись, що у вас друзі у ФСБ?
    Вам не варто далі забруднювати сайт своєю брехнею, а погрози судом і військкоматом (якого теж немає в Україні) можете продовжувати писати мені в особисті повідомлення, мені це листування стане в нагоді для суду, в який ви мене викличте.

3. 20 декабря 2023

Я напишу Вам відгук осоьистр від себе
    Чесно кажучі не читала до цього
    Зараз прочитала і зрозуміла що ге можу не відповісти
    Давайте по порядку
    Про ваше звільнення
    Ви написали мені в особисті що звільняєтесь бо боїтесь йти в армію і ідете на удальонку
    По друге , про Німечсину
    Наша крмпанія Ви прекрасно знаєте евакуювала тисячі дітей на початку війни безкоштовно
    Привезла Озматдет дітей і жінок з окупованих теріторіі в Німечсину
    Вам не заплатили премію ,так бо ви втекли і прислати заяву по вайберу
    Доя чого цей бруд,
    Думаю у Вас дійсно якась хвороба ,Бр адекватна людина навіть мені не буде посвящати стільки часу
    В мене теж є скріни про те що ви будете писати ,псувати репутацію ,але я не піду на шантаж .
    Ми постараємося подати до суду
    Але мені здається у вас совість не з’явиться
    Но може штраф і війсткрмат допоможуть зрозуміти що шантажем гроші ге заробляють

4. 6 ноября 2023

Працював в цій компанії менеджером, і чесно кажучи — дивитись ці перепалки — доволі цікава розвага) Пане Максим, якщо ви знайдете хоч одну компанію на яку не було жодних скарг, видам вам медальку. Якщо треба — навіть особисто:) Може в такому разі познайомимось особисто та поділимося досвідом роботи. Не дивлячись на те, що працював менеджером, доволі часто контактував з водіями, адже це особливість процесу роботи. Що можу сказати — менеджером працювати непросто, але цікаво. Так, є негатив від людей. Але, позитиву однозначно більше. І це очевидно. По водіям — раджу знову ж хоч раз спробувати зануритися в їх роботу. Без відпочинку це нереально, і тут треба розуміти що і як працює. А просто писати бруд — це така собі втіха….

5. 6 ноября 2023

Дмитро :
    Судячи з усього, у пана Максима очевидні претензії особисто до НС, які він чомусь хоче перенести на всю компанію. Але, він постійно забуває, що компанія — це не тільки її директор, а ще й цілий колектив, який робить все, щоб пасажир був задоволений. Тут можна говорити і писати багато, але найкращий візуальний результат цієї діяльності — завантаження автобусів та оцінки пасажирів. А це не потребує прикрашення.
    А щодо відпочинку водіїв — радив би трохи думати перед тим, як писати. А ще краще — спробувати проаналізувати роботу водія. Чисто в якості довідки хочу нагадати вимоги до режиму праці та відпочинку водіїв, особливо автобусів.

А ось і відповідь Волк довго не змусила на себе чекати. Дуже передбачувано, але чому підписуєшся Дмитро, а не своїм ім’ям? Я пишу як про хамську поведінку директорки, так i в цілому про роботу компанії, так як я там працював і бачив зсередини як це все відбувається і які скарги та невдоволення від пасажирів. І цей сайт саме ВІДГУКИ ПРО РОБОТОДАВЦІВ, так що пані Наталка знову не в тему!

6. 5 ноября 2023

7. 5 ноября 2023

@Максим, Скріншот чомусь не прикріплюється тому додаю посилання на висловлювання у бік водіїв https://imageup.ru/img198/4606370/1.jpg.html

8. 5 ноября 2023

Читаю останні чотири відгуки і з посмішкою пізнаю почерк Волк Наталки (директорки Євроклубу), яка так любить писати сама про себе приємні відгуки.
    Бачу, як вона потужно взялася за власну репутацію, яку давно вже поховала своїм ставленням до людей, аж через день почала писати відгуки про себе.
    Відразу згадую, коли ще працював у цій горі-компанії, як вона змушувала всіх менеджерів реєструвати ліві акаунти у фейсбуцi та писати про те яка це хороша компанія
    та які там гарнi автобуси. До речі на рахунок автобусів та їх обслуговування – автобуси дуже брудні (на що дуже часто скаржилися пасажири), половина туалетів працюють, так як водії працюють зовсім без відпочинку нон-стоп, у них немає фізичної можливості прибирати та обслужити транспорт.
    Водії сплять в автобусі під час рейсу по черзі-це весь їхній відпочинок.
    Волк Наталка, знаю що ти читаєш цей відгук, так ось жоден із співробітників,
    включаючи осіб максимально наближених до тебе ніколи не відгукувався про тебе добре,
    тому що твої приниження адресувалися до всіх і одну жінку похилого віку
    ти неодноразово доводила до серцевого нападу. Для Волк Наталки в Україні немає війни,
    адже вона останні 5 років живе в Німеччині і байдуже ставиться до того, що відбувається в Україні. Вона не тільки не надає жодної допомоги ЗСУ, вона ще й змушує всіх працювати
    під час обстрілів, жодних евакуацій офіс має працювати! Якщо ж ви все ж таки вирішили попрацювати на цю особу, знайте що не дивлячись на зупинку метро та іншого транспорту
    під час повітряних тривог ви повинні бути вчасно на робочому місці, навіть якщо вам добиратися з лівого на правий берег (хоч пливіть, хоч пішки йдіть).
    Торік був випадок, що виходить за рамки розуміння, після чого я власне і звільнився: у жінки, яка купила квиток до Німеччини, вбили чоловіка (він боєць ЗСУ)
    під час бойових дій. Жінка зі сльозами просила повернути їй гроші за квиток, на що Волк Наталка заборонила повертати гроші та дала вказівку до офісу не відповідати у чат цій жінці.
    При звільненні вона вкрала у мене із зарплати 3000 грн. і не змогла дати жодних пояснень цьому.
    І до речі з приводу приємного відгуку від неіснуючого водія Миколи, прикріплюю скріншоти з робочої групи, де Волк Наталка дуже однозначно описує своє ставлення до водіїв
    та щодо «супер обслуговування» автобусів. Зараз вона дочитає цей відгук і обов’язково
    напише відповідь від імені якогось водія, слюсаря, менеджера або бухгалтера,
    або як завжди напише мені в WatsApp свої погрози розправитися зі мною, тому що пишу правду.

9. 4 ноября 2023

Не могу сказать, что работа здесь — это прям мечта, но прочитав отзывы у меня только один вопрос. А не думали никогда, что с нормальными работниками так поступать не станут? Есть же множество людей, которые работают в этой компании не один десяток лет, и не думают менять работу. Это не показатель?
    Как по мне, здесь все просто. Адекватно работаешь — получаешь деньги, и нормальное отношение. Сам в этом убедился не один раз.

1. 5 ноября 2023

Водії сплять в автобусі під час рейсу по черзі-це весь їхній відпочинок.
    Волк Наталка, знаю що ти читаєш цей відгук, так ось жоден із співробітників,

Менеджер 1
Менеджер call-центра 2

Добавьте зарплату в компании Евроклуб

Добавить отзыв о работодателе Евроклуб

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Евроклуб?