Евроком

Фірма «ЕВРОКОМ» розпочала свою діяльність у 2000 році та продовжує активно працювати у сфері комп’ютерних технологій.

Отзывы о работе в Евроком, зарплаты

1. 18 декабря 2014

Нормальна фірма, мав з ними справи, адекватні люди які «бережуть» і люблять кожного клієнта. Відповідальні, тому до них і ходять всі.

2. 24 февраля 2013

))))думаєш, що не поставив ім’я бо боюсь???ахахах)))на злодії сорочка горить)ахахах))

3. 16 февраля 2013

а не ставить прізвище бо боїться, за таке можна по рогам получити. Абсолютно нормальна контора, Евроком повний спектр компьютерних послуг, сам купляв в них і ремонтував, хлопці якісно і швидко все роблять, і люди прємні та вічливі. А цей балван не розуміє, що вікторія оптова фірма і таряться в неї дуже багато фірм, а ціни в Еврокомі теж нормалні, можна глянути http://www.eurocom.if.ua. А за каспера я чуть не випав, ось в них же Kaspersky Anti-Virus 2013 2 ПК 1рік box 19 доларів, за 4 машини неповних 40 баків, ідіот.

4. 15 февраля 2013

Якщоб, ти працював то я думаю він би заплатив без проблем, а скорше в тебе руки, або дві ліві або з задниці ростуть, таких не тримають, а я працював і отримував гроші, а вот таку петицію може писати тільки бездарна людина, а чому прізвище своє не ставиш???
    Чого ж поганого, що «власник сам ремонтує ПК, ноутбуки, та заправляє картриджі для лазерних та струйних принтерів», за це йому респект і уважуха.
    І на останок, я сам зараз працюю і каспера за 100 баків ще не бачив

5. 1 ноября 2012

Відпрацював я там декілька місяців, гроші незаплатив взагалі, відмазка одна — немає грошей, що скрутна ситуація в компанії. А я з розуміючим лицем щоразу думав ну може на наступний тиждень дасть тих нещасних пару копійок… В даний момент ситуація така: власник фірми Андрій Малишок, разом зі своєю жінкою шукають на роботу людей яким можна неплатити гроші, офіційно людей не оформляють (навіть нікому непожалієшся що працював у них….). Обіцяють зарплату 1500-2000 грн. З яких або виплачують 100-200 грн, або й взагалі ні як у моєму випадку було. Якщо уважно придивитись на таких веб ресурсах як Anons.ua, work.ua вони там стабільно виставляють оголошення що в сервісний центр потрібний інженер-системотехнік, вища освіта, бажано закінчений універ Нафти й газу, на це оголошення я й сам повівся ще тоді (і ведуться люди й до зараз). Думав — солідна компанія — нормальна зарплата,а виявилось — зарплата 1500 тис, зразу же мене здивувала (робота в СЦ по ремонту ПК й ноутбуків так не оплачується), але в той момент у мене не було вибору, так як були дуже потрібні гроші й хоча б якась робота тому й повівся на це кидалово. Власник вже мабуть з дуже великим досвідом кидалова людей. В даний момент власник сам ремонтує ПК, ноутбуки, та заправляє картриджі для лазерних та струйних принтерів, а коли знаходить нову жертву — тоді й відпочиває собі. Вся продукція яка у них продається — купляється виключно на компанії Вікторія. Тому раджу не переплачувати а купувати зразу на вікторії, або ж у нет магазинах щось брати собі. Я розумію, якби дійсно грошей не було. ну але чи нормально купляти антивірус касперського за 100 доларів на 3 машини замість того щоб заплатити цих 100 доларів робітнику який йому ремонтує ПК і ноутубки для його ж блага? І при цьому нагло в очі казати що немає грошей? Це мене тоді зразу з себе вивело… зараз він робить нове кидалово http://www.work.ua/jobs/1160585/
    Адміністратор інтернет-магазину на вигідних умовах))) смішно, які вигідні умови якщо техніка тут дорожча ніж в супермаркетах ельдорадо, фокстрот і тд?)))) Взагалом не ведіться чуєте слово євроком обходьте стороною…

Добавьте зарплату в компании Евроком

Добавить отзыв о работодателе Евроком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Евроком?