Фармак

Фармак

ВАТ «Фармак» — провідна фармацевтична компанія, яка успішно та динамічно розвивається з часу її створення в 1925 році, впевнено займає провідне місце в фармацевтичній галузі України та добре відома за її межами.

Отзывы о работе в Фармак, зарплаты

1. 16 декабря 2023

Спілкувалась нещодавно з директором по персоналу .. Кондрашихіною…. я все розумію що це племінниця власниці, але все ж таки як можна поставити директором таку грубу та не орієнтовану на людей ЩОСЬ…. відповім вам вашою ж цитатою — значить фармак не для вас, якщо ви не вмієте спілкуватись зі звичайними людьми по людськи… не можливо бути такою хамкою і такою високомірною…. це просто пипець якись… хай їй грець.. амінь
    А так, після кількох років, колектив начебто ок, крім зазначених вище звіздонутих «виключень»

2. 24 ноября 2023

Мені довелось попрацювати на декількох фармацевтичних компаній, тому є з чим порівнювати. З одного боку — гігантська збірка, фасування і т.д., що автоматично робить Фармак просто великим стандартизованим підприємством. А з іншого — є недоліки на рівні контролю за персоналом, нюанси по проходженню співбесід і самому рекрутингу. Цього разу, скажу відверто, я сильно харчами не перебирала, тому що це місце ідеально підходить мені по розташуванню (живу на Куренівці).
    Звісно, є у нас ті, хто справді в шоколаді — інженери, технологи, апаратники. А є ті, хто особливо харчами не перебирає: стерилізаторники, техніки, працівники нижньої ланки. Є текучка кадрів, це відчувається. Проте, з іншого боку, це стабільна робота для багатьох в ці непрості часи

3. 5 сентября 2023

В отделе кадров сидят с виду симпатишные девченки ,а по факту свиньи!!! Как писали ниже,звонишь только ты, тебя водят по предприятию, тебя все устраивает,но видно кого то из отдела кадров нет- тебе обещают завтра позвонить ,но на тебя забивают!!!! Я ждал неделю и два раза звонил — тишина. Зачем вы тратите время людей? Показываете движуху??? Некоторые вакансии не сходят месяцами!!!! Люди не ведитесь на рекламу!! Обходите стороной. Берите пример с других фирм — завтра собеседование , через три дня на работе — и безопасность проверила и всех все устроило. А так это отдел не кадров ,а свиней.

4. 1 сентября 2023

Оксана :
    Працювала в Фармак близько року і що можу сказати, це найбільший стрес і потрясіння в моєму житті! Директор Кодрашихіна ненавидить людей і керує HR відділом це абсурд. Главбух взагалі харчується людьми, відділ фінансування там теж всі як дракони починаючи з керівника до якої краще не звертатися і закінчуючи дівчатами, які приймають рахунки на оплату. Пан Смішко тримається на чужих здобутках, чомусь керівники вирішують свої питання і завдання за рахунок компетентних підлеглих які не мають там право голосу, пані Карпенко дозволяє собі лаяти і привселюдно принижувати своїх же співробітників і так само Устьянцева всі в одній зграї. керівники Гой і Олексійчук дійсно заробили і заслужили свій авторитет і повагу але таких не багато на Фармаку нажаль. Фармак пише що це в першу чергу Люди, так вони там є, але вони займають найменші посади і виконують найбільшу роботу і це титанічні зусилля. Кожен має право вибору але це місце жахливе, не раджу працювати у Фармак — це ілюзія, яка швидко розвіється

Іронія у тому, що 90% відгуків на цьому ресурсі, на протязі що найменше 10 років, йде про просто таки жахливу роботу HR департаменту, але ж, по суті вони тільки й повинні читати ці відгуки, тому хоч якийсь вплив на те що Кондрашихіна В. чи її підопічні співробітники бодай щось змінять на краще, по суті дорівнює нулю !(
    *У дива, що хтось підкаже шановній власниці Фармаку подивитися що кажуть про рідню у відгуках, звісно фантастика.

І це дуже прикро, тому що по суті HR департамент який вона очолює, це обличчя компанії, а враховуючи відгуки які були раніше вже написані купою людей які контактували або з HR або безпосередньо з Кондрашихіною В.воно якесь не дуже.

Але, як то:
    Борімося-поборемо…

5. 31 августа 2023

6. 16 августа 2023

Отдел кадров зачем вы там нужны? Директор фармак прочти это! Звонишь сама,тебе что то рассказывают, задаешь простые вопросы , но ответа не получаешь ,отдел кадров на самом деле много чего не знает. Высылаешь резюме. Тебе говорят что перезвонят через пару тройку дней ,проходит неделя- тишина, звонишь опят ты ,уже другая девка все переспрашивает и опять тебе обещают что через пару тройку дней перезвонят .. и что вы думаете и снова тишина. Опять дозваниваешься и тебе назначают встречу. Проходишь, тебя водят по предприятию, все рассказывают что очень нужны люди,тебя все устраивает и подтверждаешь что готова работать… Но, отдел кадров говорит что вам завтра перезвонят и скажут что делать дальше — как оформляться и проходить медосмотр, и…барабанная дробь — тишина !!!! Проходят дни — ни привета ни ответа!!!! Что там у вас за куйня происходит???? Отдел кадров и фармак это разные организации? Было такое что на нужные вакансии фармака видишь объявление от третьих фирм — не фармак дает объявлении а какие то рекрутинговые агентства. То есть отдел кадров, со штабом баб, нужен для замыливания очка?!!

7. 12 августа 2023

Сама компанія непогана, якщо ви родич когось із керівництва. Якщо ні, тоді чекати карʼєри не варто, зарплати нижче ринкових, як плюс подають медичне страхування, але по факту настільки мало покривається тим страхуванням, що й говорити не варто.
    Керівник відділу закупок Терещенко позиціює себе, як справедливу та досвідчену людину, але знаючи про конфлікти та абʼюзи по відношенню до підлеглих, нічого не робить, щоб вирішити, і просто доводить людей до звільнення.

8. 12 августа 2023

9. 29 июля 2023

Про hr, які передзвонюють взагалі смішно читати, Ви мабуть по співбесідах ніколи не ходили, то знали б, що перетелефоновують тільки у разі, якщо Ваше резюме зацікавило керівника. Абсолютна адекватна компанія, якщо є бажання працювати, то і підвищення можливо і карʼєрний зріст, ніхто не обіцяє, що буде мало роботи, мало роботи то в салон краси адміністратором..В Фармаку непогана зарплата, соц.пакет да і колоектив гарний.

10. 5 июля 2023

@Гость, обычно обратная связь дается после собеседования, а не после предварительного звонка и краткого разговора с hr- специалистом. Во всяком случае, по опыту моих собеседований так было со всеми работодателями.

11. 28 июня 2023

Вже не один раз відгукуюсь на вакансії компанії і завжди телефонує hr Ірина. Дуже мило спілкується, ставить чіткі, коректні питання і отримає відповіді в такому ж форматі. Завжди говорить, що передасть резюме на розгляд керівнику і передзвонить. Шановна Ірина, так дотримуйтесь своїх слів, не кидайте їх на вітер, навіщо брехати людям. Кажете, що передзвоните, то будьте чемною, відповідайте за свої слова, навіть якщо це негативний результат для кандидата, просто треба бути відповідальним, а не витрачати час кандидата на телефоні розмови, а потім просто відправити резюме в смітник. Чи не говоріть про «передзвон»)
    За 2 роки і 3 недоспівбесіди з Фармак, виникло враження, що Фармак позиціонує себе як Американське Посольство чи Google. Хоча звичайна фармацевтична компанія. Не треба відповідати, що зі мною не зв’язалися , бо мало досвіду і тп. Досвіду достатньо, знань також, бажання працювати — високе. Але вже не в Фармак, бо 100% набирають кумів, сватів та подруг, не даючи шансів людині навіть розкритися.

12. 14 июня 2023

Самые худшие руководители Фармака — это сёстры Кондрашихина и Удовицкая. У обоих слабое образование, низкая компетентность и громадное чувство собственной важности. Учитывая это их поставили на должности с минимальным возможным уроном для предприятия. Кондрашихина выбирает для программ обучения персонала сомнительных тренеров-самоучек-прохиндеев кавказской наружности, которые вместо обучения персонала занимаются самовыражением с умным видом цитируя книжные цитаты. Найти, увидеть и выбрать действительно умных преподавателей ей не даёт пробел в образовании. Удовицкой дали в приработок базу Смуглянка. Но даже там, судя по отзывам, она ухитрилась наделать ошибок с ликвидацией затопления столовой из фекальной канализации. Сейчас основной приработок Удовицкой — это уборки предприятия. Тендер на уборки постоянно выигрывает неизвестная новая фирмочка. Продолжение следует…

13. 13 мая 2023

Компанія класна, але не в усіх відділах, є відділи де треба пахати і нічо собі на карман, є відділу лузерів, куди спихнуи лайно і плани захмарні, там тре крутитися, щоб цікаво було. отс, то там тєлєк, семпли , не цікаво фінансово.
    А є відділ, де все з..сь, туди тре йти, там керує пані з Запоріжжя, то там лафа: плани постійно виконуються, бо препарати тендерні, і все пхають менеджери тендерного, головне вчасно дати напрямок тому тендерному і ФФ дати «фас», і писати писати мейли, і сидиш на чілі, все і так продається. регіонала тре любити
    та постійно казати, про страшних конкурентів і що треба більше і більше, щоб лікарі не перебігли і що план під загрозою, то дадуть багатсько, а ще контрасти, ото тємка, хто в тємці, у того вже квартирка і в квартирці, продакти в тємі і в дєлє, одного звільнювали за грішок, але ще й на дорожку дали гарно так, що з його алчністю оченятка горіли, як розказував, як директор руку йомк жав і все виплатив, аби мовчав, мп трохи менше повезло на виході, але до того було все за..сь.
    головне полизати трішки жопку, і всі плюшки на промоцію получиш.
    Контроль ФФ, тут порада: співай як в цикловій при ньому, він сидить мовчки, тягни час до обіду, і придумай місцину з усілякими м’ясними смаколиками і не перенавантажуй візитами, він старенький, тонусу нема, але покоучити попроси і в теніс його пограти запроси. Продактів тре хвалити, казати, які картинки гарні в презентації, яка циклова розумна, особливо порівнювати з попєрєдніми продактами, що то було не то, а от зараз-пєсня! Катю більше любить начальніца, то через Катю можна добитися підвищення в зп, головне побухать гарно і в спа запросити, компліментіками засипать, бо як по іншому-наспіває пташка керівниці, і звільнять. І головне на візитах з продактами співати лишень про продукти продакта, і буде тобі щастя і багатство і ще почілити на конференціях запросять, лишень не забувай гарно наливати вінішки їм, ну а як повезе, то і ніченька вдала скластися може, бо є голодні продакти і регіональші. Про безпеку не чув, але ФФ всі питання заладнає, якщо ти з ним в дружбі, він там з директором в теніс грає. Зарплати тут гарні,відрізняються по відділах, страховка є у всіх. А хто пише, що поганенько тут то ви не там працювали, йдіть в першу рецептуру. Робіть плани, лижіть всім, і все буде і вам за той нічо не буде.

14. 18 апреля 2023

Подскажите как обстоят дела в отделе Lean (бережливое производство)?

15. 14 апреля 2023

@гость,
    Працюю в компанії вже більше року. Спочатку багато лякали радянщиною та кумівством на кожному кроці, але по факту я такого не спостерігала. Усі, з ким перетиналася по роботі (крім буквально 2-3х осіб, можу порахувати на пальцях однієї руки) професійні та компетентні люди. Але компанія велика, тож на умови також впливає те, в який відділ і до якого керівника потрапите… «Фармак» вже давно відходить від радянських практик, і це прослідковується у всьому. Зарплата стабільна, є різні «плюшки» у вигляді медстрахування, премій, навчання, підвищення кваліфікації, тренінгів і т.д. Тому наразі дуже задоволена і роботою, і колективом.

16. 12 апреля 2023

@Гость, это да, нет обратной связи и непонятный алгоритм собеседований. Не рекомендую!

17. 2 апреля 2023

Після ,, серйозної ділової розмови,, з діаною леонідівною сестра потрапила до реанімації…немає слів…

18. 27 марта 2023

@Твой мопс, а в чому погані умови? Навпаки, знаю кількох людей, які вже понад 5 років там працюють. Тому мабуть ок, якщо так довго

19. 19 марта 2023

Проработала около года, вернее пробовала проработать. Отзывы в основном правдивые, все пропитано в данной конторе показухой,кумовством и прочими «достижениями эпохи».Если кратко-ссср в [вырезано] форме

20. 7 марта 2023

HR працюють, наче стажери, витрачаючи час кандидатів і не дають зворотнього зв’язку.

21. 3 марта 2023

Не теряйте время, это не компания а пристанище для ума лишенных, нормального отношения нет, переработки сумасшедшие, условия адские ..

22. 17 февраля 2023

Кто вкурсе нашем слесарей,по ЗП и условиям стоит эта работа того?

23. 15 февраля 2023

Дуже здивували відгуки. Працюю в компанії два роки і маю зовсім інше враження. Щоб там не казали, Фармак піклується про співробітників. Ще перед початком війни почали облаштовувати сховища. Зробили їх досить комфортними. Щось біля 15 мільйонів на це витратили. І хоча росіяни розбомбили фармаківські склади на багато мільярдів, все одно виплачували зарплати. Хоча ми думали, що будемо сидіти без зп після цього. Чула, що допомагали співробітникам, які втратили житло. Щорічно підіймають зп, навіть під час війни збільшили всім, чого ніхто не очікував. Є дуже багато працівників, які працюють в компанії по 10-20 років. Було б погано, не працювали, бажаючих вистачає.

Плюси: стабільність, хороша заробітна плата, престижна компанія, на заводі дуже сучасне обладнання (німці на такому працюють)

Мінуси: як у кожній великій компанії бюрократична бюрократія (хоча і до цього швидко звикаєш). Потрапити у компанію складно. Потрібно пройти 10 кол перевірок.

24. 21 января 2023

Проходил собеседование с октября 2022 г. на должность (начальник отдела логистики). Последний этап собеседования был в конце декабря 2022 г. hr Виталина дала слово, что 09.01.2023 г. предоставит ответ по результату. На сегодня 21.01.2023 г. обратную связь не получил.
    Вывод:
    Некомпетентность персонала;
    Отсутствие профессиональной этики;
    Затянутый конкурс (3 месяца).

25. 13 января 2023

Я вобще в шоке от уровня руководства данной компании. Потратила блин 4 месяца на какуюто бумажную ерунду в отделе упаковки. Начальница Диана брага отьявленная психопатка постоянно угрожает коллегам ,,сломать жизнь,, Реально треш а не работа. Как выяснилось в данном отделе уже несколько лет как люди недорабатывают и пары месяцев. Как с такими кадрами фармак имеет право претендовать на звание лучшего работодателя! У лучших работодателей подобный неадекват не торчит годами. Разберитесь : у вас пристанище для умалишенных или солидная компания , такой жесткий буллинг что переживают в отделе браги врагу не пожелаешь.

26. 4 января 2023

@Сергей,
    А Вам, наверное, отказала, раз Вы так низко опустились в написании своего памфлета?! ;)

27. 13 декабря 2022

Ужасные не человеческие условия прибывания на работе в связи с колективом пенсионного возраста и приезжих с других областей. Начальство,рука руку греет.

28. 4 августа 2022

Начальник административного департамента Фармак Удовицкая не соответствует занимаемой должности ни профессионально ни по личным качествам. Нескольких ветеранов предприятия Удовицкая уволила или помогла сместиться на другие должности очень быстро без соблюдения этических норм. Удовицкая всячески избегает любой ответственности для возможности спокойно и долго работать на Фармаке. Поэтому во всех ответственных вопросах Удовицкая уходит от ответственности и перекладывает её на других сотрудников предприятия. Все ответственные и нужные предприятию ситуации Удовицкая свернула в ноль. Например швейный цех больше не отшивает мешки для производства. А на этом Фармак много экономил… Боясь потерять свою должность Удовицкая избавляется от опытных сотрудников а на их место назначает уборщиц, которыми легко управлять. Доносы и рассказы — это способ управления департаментом.

29. 4 августа 2022

Начальник отдела охраны Фармак Благочинов не обеспечивает эффективную охрану предприятия. На предприятии организованная группа сотрудников во главе с Нагорной несколько лет беспрепятственно выносила значительные количества лекарств через проходные предприятия. И ни одного задержания на проходной не было. Вместо ловли воров лекарств Благочинов регулярно и часто ловит «расхитителей тмц» из отходов предприятия. Надо же показывать видимость успешной работы. В тоже время Благочинов разработал и подписал у всего руководства компании положение про охрану по которому полностью исключил свою ответственность за режим охраны предприятия и возложил эту ответственность на других сотрудников. По итогам каждого года Благочинов получает премии за хорошую работу. Ярчайший пример приспособленчества. Высокая текучка кадров в отделе. Никакой ответственности за убытки от краж.

30. 4 августа 2022

Директор по персоналу АТ «Фармак» Кондрашихина не соответствует занимаемой должности по причине паталогической ненависти к людям. Это касается и прямых подчинённых службы персонала — там текучка всегда была высокой, и других сотрудников предприятия — кто попадает в её поле внимания получает либо хамские вопли очно либо другие методы воздействия вплоть до организации увольнения. Всегда есть несколько сотрудников, которых она кошмарит. Если это женщины, то семейные с детьми и мужем. Зависть чужому счастью очень сильна у Кондрашихиной Поэтому все, кто может, избегают любого общения с ней. Возможно причина в неудачной личной жизни Кондрашихиной — от неё ушёл муж, который тоже занимал должность директора на Фармаке. И с этого времени неженатые мужчины — сотрудники выборочно получали предложения от Кондрашихиной о совместном сожительстве. Отказников увольнял один из наёмных директоров. Если он не справлялся с этой задачей то увольняли его. Сарказм ситуации: Кондрашихина разработала для Фармака положение про харрасмент при этом сама проявляет харрасмент и ежегодно учавствует в рейтингах лучшего директора по персоналу.
    В прошлом отзыве на Кондрашихину на этом ресурсе из всего текста исчезла её фамилия. Интересно кто её удалил и за какую сумму?

31. 25 июня 2022

Две дневных два выходных, две ночных три выходных и по кругу. Получается из этих трёх выходных один так называемый отсыпной

32. 8 июня 2022

Подскажите, как на фармаке работает сменный график 2/2 по 12 часов? К примеру, сначала дневная (8:00-20:00), потом на следующий день ночная (20:00-8:00), потом два выходных? Или сначала две дневные (с перерывом 12 часов), потом два выходных, потом две ночные, два выходных?

33. 3 июня 2022

Працюю в компанії рік. Роботи багато, але нічого непосильного немає. Гроші платять. Ще із позитивного — страхування (але лише для співробітника).
    З колективом пощастило, тому із всілякими «пристрастями» про які тут пишуть не зіштовхувалась.

34. 19 мая 2022

Директор по персоналу АТ «Фармак» К. Виктория Николаевна не соответствует занимаемой должности по причине паталогической ненависти к людям. Это касается и прямых подчинённых службы персонала — там текучка всегда была высокой, и других сотрудников предприятия — кто попадает в её поле внимания получает либо хамские вопли очно либо другие методы воздействия вплоть до организации увольнения. Всегда есть несколько сотрудников, которых она кошмарит. Если это женщины, то семейные с детьми и мужем. Зависть чужому счастью очень сильна у В.Н. Поэтому все, кто может, избегают любого общения с ней. Возможно причина в неудачной личной жизни В.Н. — от неё ушёл муж, который тоже занимал должность директора на Фармаке. И с этого времени неженатые мужчины — сотрудники выборочно получали предложения от В.Н. о совместном сожительстве. Отказников увольнял один из наёмных директоров. Если он не справлялся с этой задачей то увольняли его.

35. 13 мая 2022

@Гость, , что значит » несколько тысяч, что даёт кафетерий мотиваций…»? Это доплата к за какая-то?

36. 12 мая 2022

@7 цех, почему? Однообразно? Или что?

Какая за у рабочих? Сколько часов смена?

37. 21 февраля 2022

Из плюсов зарплата, платят вовремя и довольно хорошая.

Из минусов, работа для роботов. Условия просто адские. К концу смены одна мысль, добейте меня)

1. 4 августа 2022

Комплектовщик 1
Слесарь-ремонтник 1

Добавьте зарплату в компании Фармак

Добавить отзыв о работодателе Фармак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Фармак?