Фуджікура Аутомотів Україна Львів

Фуджікура Аутомотів Україна Львів

ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», завод виробник кабельних джгутів для автомобілів.

Отзывы о работе в Фуджікура Аутомотів Україна Львів, зарплаты

1. 15 декабря 2023

Андрію, а чому не вказуєте своє імя? є що вам приховувати….Я тут працюю більше 3 років, і можу впевнено сказати що якщо до тебе майстер зміни вже підходить то ти вже точно щось погано робиш….І Таня майстер зміни в мене також була керівник. А інших хто не підтримує ваш комент чому одразу називаєте підлизи??? не подобається що вас не підтримали?? Людина висловила свою думку. А ваш відгук, це відгук «ображеної» людини….Відкрийте собі фірму і керуйте, ніхто до вас не буде мати ніяких претензій….Але ні, прийде перевірка то ви на них напишите відгук які усі погані…..

2. 6 декабря 2023

@Степан, бачу-бачу, підлизи вже тут як тут… До чого тут обіджений,я написав те що думаю. А свої вподобання і захват можете сказати їй у вічі!!

3. 6 декабря 2023

@Гость, До чого тут халтурити… Спершу прочитайте уважно зміст притензій,а потім щось пишіть. Якщо людина стояла весь час на кліпсах,а потім її плставили на бандаж,і вона в перший день не встигає,логічно ? А до неї приходять і говорять що ти повільно працюєш,мабуть спеціально…

4. 4 декабря 2023

ооо, бачу ще один відгук обіжено….Майстер зміни ніколи до оператора не підійде робити якісь зауваження стосовно роботи, а спочатку підійде до вашого бригадира а бригадир вже вам буде говорити….

5. 4 декабря 2023

гість з останнім відгуком, з Танею майстром зміни я працював, дуже довго, вона якщо щось вимагає то тільки по роботі, зрозуміло коли людина звикла халтурити і тут до неї прихоядть і роблять зауваження то будите не задоволені

6. 28 ноября 2023

Працював там 4 роки. Спершу коли були іноземні керівники і директора, все було стабільно і досить задовільно. Але коли на зміну їм стали (дорогі Українці) до людей почали ставитися як до бидла і непотребу.Дійсно хороших бригадирів можна порахувати на пальцях однієї руки без трйох пальців… Норми-план на день у всіх різні,одні загинаються без перекурів і даже перерви випити води,а інші стоять по дві години без роботи…І знаєте що,ті що загинаються від таких норм,ще получають від бригадира,мов нічого не робите… Самі ж бригадири-старші зміни,це наглядачі з ґнутами, які підганяють вас.Самі ж не вміють і не знають геть нічого.Хочу окремо відмітити старшого зміни (Таню) розуміння від неї не чекайте,багато хтроших людей звільнила лише по особистих амбіціях.

7. 8 августа 2023

я знаю розвозка є, але конкретно де то вам краще задвзонити за номером 067471 8282, в них точно я знаю тільки офіційне працевлаштування, безкоштовно возять на роботу і з роботи, також харчують безкоштовно. Зарплата знаю під час навчання від 10000 чистими на карточку, в них там декілька варіантів бонусів є….

8. 26 июля 2023

Хто в курсі, розвозка є по області, і в яких напрямках? Підкажіть будь ласка. І яку зарплату платять? чи офіційно все?

9. 18 октября 2022

@Оля, подзвоніть їм на телефон і запитайтеся 0800306340

10. 6 октября 2022

Чи приймаєте на роботу операторів верстатів з програмним керуванням є великий досвід роботи

11. 8 сентября 2022

Трошки негативних коментарів))) тепер буде вказівка написати десятки позитивних коментарів, щоб негатив перейшов на іншу сторінку. І буде Вікторія, а зміст від чоловіка. Або одинаковий зміст на різних сайтах))) найміть кваліфікованого hr, щоб використовував нові методи мотивації кандидатів і працівників. Одним харчуванням і транспортом живете

12. 8 сентября 2022

@працівник,
    Хочу сказати, що харчування і транспорт враховуються при нарахуванні розміру зарплати.

13. 5 сентября 2022

@Марина,
    Чому безкоштовне??? Підприємство заробляє гроші за виконану роботу працівників. Працівники харчуються за свої зароблені гроші

працівники НІЧОГО не оплачують за харчування !!!

14. 5 сентября 2022

Колишній працівник :
    Харчування офісного персоналу і робочих дуже сильно різниться

БРЕХНЯ !!!! харчування однакове, працюю тут вже декілька років, і бачив яке харчування в офісних працівників і працівників із заводу !

15. 5 сентября 2022

Колишній працівник :
    Так, нічого безкоштовного нема. Працівники заробляють своєю працею. Оплата проїзду і харчування йде з прибутків підприємства. Ніхто з власної кишені за це не платить. Вчасна виплата зарплати не повинна висвітлюватись привілегією, це обов’язок роботодавця.

та ви шо……ви хочите сказати всі працедавці повинні надати безкоштовний транспорт і безкоштовне харчування?? не розказуйте байки

16. 5 сентября 2022

Харчування офісного персоналу і робочих дуже сильно різниться

17. 5 сентября 2022

18. 5 сентября 2022

19. 29 июля 2022

Яка зарплата в простого оператора в місяць виходить?)

20. 12 мая 2022

навіть під час військового стану ніяких затримок із виплатою зарплати немає. Харчування дуж смачне і безкоштовно.

21. 21 февраля 2022

@Роман, доброго дня!
    Скажіть,чи можна на заводі працювати тільки в одну зміну?
    Наприклад в першу,або в третю!?
    Друга зміна взагалі не підходить!(((

Доброго дня. тут не можна вибирати зміну. зміни йдуть попорядку. 1 зміна, 2 зміна і 3 зміна ( і так по кругу)

22. 20 февраля 2022

@Роман, доброго дня!
    Скажіть,чи можна на заводі працювати тільки в одну зміну?
    Наприклад в першу,або в третю!?
    Друга зміна взагалі не підходить!(((

23. 15 февраля 2022

На заводі «Фуджікура» я отримав стабільність, якої не було на попередньому місці роботи. Вчасно отримую гарну зарплату, мене довозять на роботу і з роботи, маю пільгове харчування та хороші умови праці.

24. 8 февраля 2022

Побачив оголошення про компанію в ФБ, подзвонив, записали були на співбесіду.
    На початку було страшно, нова робота, новий колектив, а коли побачив тау велику кількість проводів то подумав що не зможу працювати. Спочатку мені все розказали, провели навчання. Приблизно за 1 тиждень дали мене в команду, бигадир поставив мене біля оператора який давно працює. Все пояснили, розказали……Повірте, нічого важкого немає. Якщо є бажання працювати

25. 4 февраля 2022

Приємно що працюю в даній компанії. Гарний колектив. З початку лютого усім працівникам підняли зарплату.

26. 31 января 2022

Там реально є в кого повчитися і велика можливість реалізувати себе.

27. 29 января 2022

Вчасна виплата зарплати, виплата лікарняних і відпусток

28. 29 января 2022

Працюю тут вже 2 роки.
    Все чудово.
    Рекомендую !!!

29. 28 января 2022

@ Максим , лень працювати, чим погана робота?

30. 26 января 2022

Надійний роботодавець у Львові. Безкоштовно довозять на роботу і з роботи. Під час роботи є перерва 30хв, смачні обіди, усім часу хватає і пообідати і каву попити

31. 20 января 2022

ут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу — ще все закрите, йдеш з роботи — вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий.

32. 19 января 2022

Я працював на різних роботах і не тільки в Україні, потім пішов на Фуджікуру і не пожалів.

33. 18 января 2022

Безкоштовний довіз і комфортні умови. Можу із впевненістю рекомендувати дану компанію.

34. 14 января 2022

Робота абсолютно не складна, не потребує ніяких особливих навиків

35. 14 января 2022

Нові друзі, новий досвід, вчасна виплата зп, тебе привезуть на роботу і з роботи, ще й нагодують смачним обідом!

36. 13 января 2022

Кар’єра, взаємовідносини ставлення до людей- кожен розуміє по-своєму. Загалом рекомендую Фуджікуру, як місце праці!

37. 13 января 2022

Працюю тут вже 4 роки.
    Компанія хороша і забезпечує високий рівень умов праці для своїх працівників:
    — офіційне працевлаштування
    — безкоштовний транспорт та харчування
    — комфортні умови праці та безпека на робочому місці

38. 12 января 2022

Все дуже класно. рекомендую для початку свої карєри

39. 12 января 2022

Працюю в компанії вже 3 роки задоволений роботою.  Чудове підприємство, де дійсно дбають про працівників.

40. 10 января 2022

Фуджікура це коли легко і водночас важко, весело і сумно, як і наше життя ! Процвітання !!!

41. 10 января 2022

Хороші умови праці, чисто, вчасно виплачується з/плата, оплачувані відпустки, лікарняні. Безкоштовне харчування та транспорт

42. 26 декабря 2021

Своєчасна оплата праці. доставка на роботу, харчування. привітний колектив

43. 26 декабря 2021

Для мене особисто моя робота це друга сім’я, яка підставить плече в скрутний момент, підтримає в той час коли опускаються руки, розділить час радості….

44. 23 декабря 2021

Якась хамка Марина з кадрів дзвонила про моє лікарняне з якоюсь помилкою. Нічого не пояснила тільки сказала шо оплати не буде. Ніякої поваги до людей.

45. 23 декабря 2021

Робота абсолютно не складна, не потребує ніяких особливих навиків. Вчасно виплачується аванс і зарплата. На заводі тепло. Є довіз на роботу і додому. Є їдальня і буфет, обід дають безкоштовно. Всім задоволений.

46. 23 декабря 2021

В даній компанії все налагоджено і  мене все влаштовує : Вчасно виплачена з/п , довіз на роботу , безкоштовний ( смачний ) обід, навчання ( тренінги ) . Рада що отримала можливість працювати в такій компанії.

47. 20 декабря 2021

Хороша компанія. Досить хороші умови праці ще й довезення і харчування. Працював у багатьох компаніях, тут реально хороші умови

48. 17 марта 2021

Працював тут більше 2 років.
    Жахлива робота!
    Не рекомендую!

49. 2 июля 2019

@Аноним, В компании все хорошо!

50. 30 июня 2019

Дуже дивно що ще немає відгуків про цю компанію. Fujikura вже декілька років працює на ринку України, має декілька заводів, тут працює більше 1000 людей. питання до модерів сайту: де відгуки ? Чи Ви навмисно не публікуєте їх ?

1. 30 июня 2019

2. 28 ноября 2023

Оператор 1
Электромонтер 1

Добавьте зарплату в компании Фуджікура Аутомотів Україна Львів

Добавить отзыв о работодателе Фуджікура Аутомотів Україна Львів

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Фуджікура Аутомотів Україна Львів?