Фундамент Девелопмент

Фундамент Девелопмент

Строительная группа СГ «Фундамент» в Киеве.

Отзывы о работе в Фундамент Девелопмент, зарплаты

1. 10 августа 2020

И пустота….тишина…все за свой счет по норам сидят….

2. 21 февраля 2020

После увольнения с Фундамента дела пошли лучше, в новой фирме зп 25000, 2 объекта, для сравнения в Фундаменте была 12000, это должность инженер ПТО и 5 объектов.

3. 9 октября 2019

@BuilderDebuilder, Звільнився Медведчук((( мабудь його дістали

4. 10 сентября 2019

А где фундамент?

5. 4 февраля 2019

А что там думать))) Здесь кум, сват, брат, подруга это норма. Пусть себе отдыхает) Думаю подруга жены владельца фирмы может себе это позволить) Так что не заморачивайтесь. Всьо норм)

6. 23 января 2019

Начальница снабжения та ещё цыпа, в её загранпаспорте не где уже штампы визы ставить Европа, Азия, да и сотрудницы туда же…
    Стоит задуматься…. Хотя все всё знают и молчат

7. 18 января 2019

@НеРаб, я теж хочу бути як ви) заберете до себе в компанію?

8. 17 января 2019

От скотиняки. Звільняти одразу таких потрібно і зп не давати, штрафні санкції за недбале виконання обов’язків.

9. 17 января 2019

Ходив на співбесіду, зустріли, завели, посадили, чекаю, чекаю, всі про мене забули, розвернувся і пішов, ледве вийшов бо вхід по карточках і на вході турнікети, опшим жахливо. Не рекомендую. Якщо буде читати власник фірми, порада змінити відділ кадрів. Дякую за втрачений час.

10. 27 декабря 2018

Уволился, аж полегчало)

11. 12 октября 2018

Не фундамент, а величезна, глибоооооооооооооооооооооока яма))) Просто жахливо на все це дивитись, а так гарно починалось все. Йде деградація. На місці власника, я б проводив більший контроль, звільнив би деяких керівників, і утримував би кваліфікованих працівників, всі кращі звільняються, зарплати низькі, а гірших з ринку беруть на роботу. От і результат. Ганьба!!! Андрію, потрібні радикальні зміни!!!

12. 11 сентября 2018

Ігор, повірте, люди які залишають такі відгуки точно працювали тут і не так як ви, один рік, а набагато, набагато більше. Ви все гарно та правильно пишете, але забули про найголовніше, про те чому ж людина ходить на роботу, про Г Р О Ш І ви забули, про Заробітню плату, тому й немає стимулу і всього того, що ви там понаписували.

13. 10 сентября 2018

Тепер вже не раб. Працюю на зп 20000+ 13 зп. Не будьте рабами, ви варті більшого і кращого!

14. 10 сентября 2018

Зарплата 12000(((((((((
    Кави немає
    Чаю немає
    Води питної немає
    Мухи закусують і заважають працювати, а працювати не хочеться, бо мало пдатять, а так як мало платять то взагалі не хочеться ходити на роботу тому люди які не хочуть бути рабами звільняються!

16. 21 мая 2018

Текучка кадров(( В основном работают по пару месяцев. Никто ничему не учит и не рассказывает, посадили и разбирайся сам, потом с тебя спрос. Еще большая удача попасть к хорошему начальнику(це) отдела (которых как оказалось там очень мало), но если Вы не готовы лизать задницу как уже работающие «любимчики» — то от Вас избавятся при первой же возможности(
    В целом Кзот соблюдают, — и если начальник(ца) человек нормальный — работать можно, но нужно быть готовым что завтра попросят написать заявление по собст. желанию.

17. 4 мая 2018

Почитавши відгуки трохи в шоці. І маю два варіанти відповідей:
    1. Люди не працювали тут.
    2. Люди не хотіли працювати.

Працюю в компанії майже рік, і з першого дня все подобається і влаштовує.
    Цікаві проекти, купа роботи яка стимулює розвиватись і не стояти на місці.
    Колектив приємний і позитивний.
    Робочий день стандартний, обідня перерва стандартна.
    Звісно бувають різні ситуації, але якщо не хочеш працювати і розвиватися, тобі не цікаво — значить то не твоя робота. Простіше ж звинувачувати роботодавця у всіх своїх бідах, ніж зробити висновки і рухатись далі.
    Не чекайте коли хтось щось придумає за вас — придумуйте самі)))

18. 12 апреля 2018

я понял шанс для лоха.

19. 20 января 2018

Шкода, але все сказане — абсолютна правда.

20. 20 января 2018

Не рекомендую!!!
    Недавно уволилась. На собеседовании все класно, думаю могут взять даже без образования и без диплома. Приняли на работу, посадили и все, сиди работай, а что, как, надо самой разбираться. С отделами, с колективом не знакомят, как кого зовут надо самой узнавать. Просто всем нас…ть на тебя. Очень плохо(

21. 19 января 2018

Хочете стабільну роботу — приходьте в Фундамент
    Хочете багато працювати — Вам тут завжди дадуть багато роботи
    Хочете офіційну зп — вота тут є
    Хочете щоб Вам затримували зарплатню (яка нижча середньої по м.Київ) — Вам саме сюди
    Хочете щоб відношення до Вас було ніяким, щоб Вас ніхто не чув, щоб Вам брехали — влаштовуйтесь
    Хочете бути рабом — рабом Вас тут зроблять
    Хочете мити посуд у льодяній воді — приходьте, така вода тут завжди є
    Хочете пити фільтровану воду, де фільтри змінювали рік тому — тоді не забудьте кружку взяти
    Хочете поставити їжу у холодильник — тоді місце потрібно займати з вечора (на чол. 60 маленький холодильник)
    Хочете взимку сидіти в офісі у шапці, рукавицях і у верхньому одязі — тут можна так сидіти, ніхто не проти
    Хочете влітку завжди хворіти — швидше влаштовуйтесь у Фундамент

22. 18 января 2018

Жахлива компанія!. До людей відношення як до собак, а навіть гірше. Директор АЗУР ГРУП може зайти до ІТР і сказати, що собаки піддаються легше дресуруванню ніж інженери. Середня зп у відділах 10000, але об’єктів дуже багато і роботи теж. Кухня брудна, маленька, кава платна, один маленький холодильник на чоловік 100, питної води немає. Генеральний директор ФУНДАМЕНТУ Ведвмєдєв А.В. ,взагалі, моральний виродок. Якщо ви вже тут працюєте, то краще прикинутися дурнем і не потряпляти йому на очі,бо будете зранку до вечора бігати як прокажений і виконувати різну *ерню в ЕХЕЛЬ за нещасні копійки,що вам заплатять. Взимку в офісі (відрадний 103) холодно, влітку при включених кондиціонерах всі постійно хворіють. Єдина нормальна розумна людина на якій тримається ФУНДАМЕНТ це керівник відділу ВТВ Медведчук С.В. Людина знає повністю механізм роботи фірми та взаємодії роботи між відділами, алгоритм ведененя документації від виділення землі під будівництво та проекту до здачі об’єкта в експлуатацію, тому всі стоять до нього в черзі,якщо виникає якась нештатна ситуація, типу «решала фірми» . Але за рахунок своєї доброти та вихованості — вище керівництво (Пузійчук, Ведмєдєв, Гулий) користуються ним там витирають ноги. HR Ніна Куншнір лукава людина. При наймі тебе на роботу дуже привітна, добра та все підскаже, але коли вирішив звільнитися може з тобою навіть не вітатися. Постійно затримують зарплату, не дають авансів (фіскали фас).

23. 17 января 2018

Хто вирішив зателефонувати по вакансії у Фундамент або БК Азур Груп одне й те саме (один власник) то схаменіться, те що обіцяють не виконують, велика кількість людей які приходять потім звільняються, навчати ніхто бажання не має, незрозумілі вказівки, дають якусь халтуру креслити, не інженери, а якісь секретарі. Заробітню платню платять начебто, але не вчасно, великі затримки, дату видачі ні в кого не дізнаєшся, випробувальний термін триває доти, доки вже не проходить три місяці і ти бачиш що про тебе вже забули, йдеш і допитуєш начальника, бухгалтерію і т д чому зп не підвищують, від тебе всі ховаються і нічого не кажуть, опшим жах один. Краще 100 разів подумати і піти на декілька співбесід у інші організації чим іти в БК Азур Груп. Всім нехай щастить у пошуках!!!

24. 3 октября 2017

Отдел закупок не рекомендую, большая текучка кадров, зп обещают 10000 но фишка в том что это грязными, после всех налогов выходит 8300. Кофечая нет носите аля свое. Перерыв строго с 1300-1345, рабочий день с 8 утра до 1700. Обещают обучение но по факту на вас будет всем насрать — потому что сотрудники которые вроде как должны вас обучать делают это неохотно (им за это не доплачивают, программы наставничества нет), короче кинут вас просто и скажут греби как хочь)) Страховки нет, льгото никаких нет, из плюсов это адекватный HR на собеседовании и офицальное устройство с белой зп, за другие отделы не знаю может и норм, говорю только за "закупки". Возраст коллектива 40+

1. 18 января 2018

Инженер 1

Добавьте зарплату в компании Фундамент Девелопмент

Добавить отзыв о работодателе Фундамент Девелопмент

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Фундамент Девелопмент?