Гарант, компьютерная школа

Професійна комп’ютерна школа “Гарант” — це новітня ексклюзивна школа, аналогів якій немає у м. Вінниці та Вінницькій області!

Отзывы о работе в Гарант, компьютерная школа, зарплаты

1. 29 сентября 2016

Подзвонили до мене щодо вакансії. Коли до мене телефонують щодо вакансії я страраюсь грунтовно все дізнатися, а потім вже вирішую чи йти мені на співбесіду. Це логічно і економить час. Так що запитував я багато, відповідали мені нехотя. Мене вони по телефону нічого не питали, але в них було відкрито моє резюме, тому що оперували фактами саме звідти. В результаті ще й нахамили.

2. 19 января 2014

Гость : Закон «Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян”: «Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи, карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до одного року»… ризикуєте, “шановний”..

нет дыма без огня, если уж берете на работу людей — платите им зарплату!
    А Законами еще не принятыми, прикрыватся не стоит! тем более их подоплеку знает каждый )

3. 19 января 2014

уровень и в самом деле — провессиональном! ))

4. 17 января 2014

5. 3 января 2014

@Сергей
    Сергей! Работала в даной компании и категорически не согласна с Вашим отзывом! То что Вы написали — бред полнейший! Условия, оплата труда, руководство компании — все на достойном и провессиональном уровне!
    А у Вас, видать, комплексы… Вместо того, чтоб заниматься подобным, лучше займитесь развитием себя и своей личности! Низко и стыдно опускаться до такого уровня!

6. 22 декабря 2013

затримки зарплати, необґрунтовані відрахування всупереч домовленостям. Є випадки, коли зарплата взагалі не виплачується. Людей обманює і залишає без зарплати керівник компанії Вікторія Гоголь

Добавьте зарплату в компании Гарант, компьютерная школа

Добавить отзыв о работодателе Гарант, компьютерная школа

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гарант, компьютерная школа?