GoIt

GoIt

GoIT — курсы IT технологий в Киеве.

Отзывы о работе в GoIt, зарплаты

1. 22 апреля 2024

@Дмитрий, Прошол марафон. Потратил по 1 часу в день. Задал все дз. Если ты залипаешь по 8 часов над такими простыми вещами, может это просто не твое. Ходи на работу, разгружая вагоны, пей по 50 Грам после дежурства с таким же, тут только тебе решать.

2. 8 апреля 2024

Был в феврале на марафоне по тестированию.

Очень навязчивая система продажи курсов, которая больше напоминает инфоцыганство, а не обучение новой специальности. Хорошо что есть бесплатный марафон на котором можно ознакомиться со всеми нюансами.

Весь марафон вам дают достаточно легкие задания, даже для тех кто первый раз сидит за ПК, при этом красиво преподносят информацию о своей «школе». О том как много успешный выпускников, на сколько быстро вы получите работу своей мечты и как много вы будете зарабатывать сидя у кампухтера. И для обучения вам нужно все ничего — 2 часа в день.
    На самом деле что бы понять и вникнуть в это всё вам нужно будет где-то по 8 часов в день уже на самом курсе, который вам продают.

Вас будут учить по видео урокам, которые заранее сняты и залиты на ютуб. Казалось бы, как еще можно усугубить такое обучение, всё что нужно от учителя записать качественное видео один раз. Просто сделать запись возле стенки с акустическим поролоном, поставить нормальную камеру, микрофон, кольцевую лампу из набора юного тиктокера за 200грн.

Но GoIT решили сильно не заморачиватся для видео, которые они будут продавать годами и тысячам людей. Уроки записаны на камеру телефона/ноутбука, который лежит на кухонном столе, лампа красиво отсвечивает от плитки на кухне в камеру, которая и без этого с трудом вывозит, звук так же соответствует выше перечисленyому. Красиво.

В ТГ вы постоянно будет получать информацию о том, как же быстро вы сможете «отбить деньги за обучение» после прохождения курса. О том, что нужно максимально быстро «забронировать место на курсе», а то вдруг не хватит места для вас. «Останній шанс», «ВСТИГНУТИ КУПИТИ», «ФИКСАЦИЯ ЦЕНЫ», «РОЗСТРОЧКА», «бронирование стоимости» — эти и подобные завлечения будут приходить к вам с утра и до вечера в ТГ. (всё это было скопировано слово в слово с росылки от ТГ GoIT).

Дальше нам предлагают стипендию в 120$ после успешного прохождения марафона, она же скидка в случае покупки курсов. Естественно что бы применить скидку нужно купить курс здесь и сейчас.
    Очень сильно радуют постоянные баннеры с обратным отсчетом времени, после истечения которого, у вас уже не будет возможности купить курс с такой солидной стипендией. Особенно порадовал один, в котором таймер на 3 суток с надписью «предложение доступно» и рядом баннер на 2 суток с надписью «только сейчас, лучшие условия».

Спикер на вебинаре в конце марафона не отвечает на неудобные вопросы, после которых будущие студенты смогут хоть как-то усомниться в покупке курса.
    На вопрос «а как часто вы запускаете марафон» — ответ никто так и не дал, спикер сказал что это единственная возможность купить курс с стипендией, а в следующий раз даже если и будет марафон, то я не смогу в нем участвовать. На вопрос » как Вы собираетесь ограничить мне доступ к нему», мне просто сказали «поверьте, не сможете». Очень смешно и не логично слышать такие слова от инфоцыган, которые каждый день в ТГ с протянутой рукой просят меня что-то купить, что они ограничат каким-то образом мне доступ и больше я не смогу отдать им свои деньги.
    Интересно как вы в 2024 году собрались ограничить доступ определенному человеку к своему марафону, если в свободном доступе новый номер телефона, емейл, впн, программы по смене hwid?
    Через месяц кстати в тот же тг мне пришло новое приглашение принять участие в марафоне по тестированию, на столько сильно им не нужны мои деньги :).
    Два раза разговаривал с сотрудницей по телефону. Прямо сказал что в этот раз у меня не выйдет купить курс, меня начинали переубеждать что нужно прямо здесь и сейчас и другого раза уже не будет. На трижды поставленный вопрос «а как часто вы запускаете марафон» — диалог пытались увести в другое русло и начинали мне рассказывать что можно оформить рассрочку на покупку курсов.

3. 5 февраля 2024

Надаю додаткову інформацію до свого допису: є домовленість, вибачення, чекаю повернення коштів, все вирішуєтьмя мирним шляхом, переговорами.

4. 3 февраля 2024

Добридень. Відразу кажу, що курси GoIT не раджу ось по якій причині. Пройшла марафон по дизайну. Все сподобалось. Не дивлячись на те, що зараз без роботи, підрахувала свій бюджет, прикинула, що скоро піду на свою основну роботу, а дизайн буде як хобі, вирішила спробувати. Оформила розстрочку через Моно, перший внесок сплатила. Однак, за день до початку безпосереднього навчання, з*явилась можливість пройти курс по професії та влаштуватися на роботу (я головний бухгалтер). Тож написала GoIT, що так як навчання ще не почалося, хочу припинити договір та поринути у професійне навчання, яке дасть мені дохід та можливість жити тут і зараз, а не через 2-3 місяці, якщо повезе. Але GoIT така причина не влаштовує, і взагалі, для них будь-яка причина не причина. Вони пропонують заморозку навчання на рік, або оформлення навчання на родича, але кошти треба сплатити вже зараз. Але якщо я не буду і через рік навчатись? Кажуть, що ви ж договір читали, там написано, що розрив зі сторони Замовника не звільняє від обов’язку сплатити. Але в договорі є ще пункт про те, що будь-які зміни в договір можна внести підписанням додаткової угоди. Але у слово «будь-які», виявилось, не входить фінансова сторона. Єдина причина, по якій договір розривається без фінансових зобов’язань, це у тебе має влучити ракета. Банк теж нічого не вирішує, бо розстроку може припинити лише GoIT, а якщо платити не будеш, то через 90 днів прийдуть колектори та будуть вимагати стягнення боргу! Ментори працюють по детальній методичці, пишуть, що кожен випадок розглядають в індивідуальному порядку, але в кінцевому рахунку ти все рівно маєш сплатити. Скажу так, воно того не варто! Компанія абсолютно не йде на зустріч, гроші для них перед усім. Знаю інші курси, які кошти повертають, але я навіть повернення не хочу (перший платіж за прекурс), просто не стягуйте з мене кошти за послугу, яку я не отримала. З керівництвом з’єднувати не хочуть, пишуть, що це комерційна таємниця. Отакі то справи. Тож наразі моє спілкування з GoIT зводиться до того, що я намагають вирішити все мирним шляхом, але по факту веду переписку із ментором, який нічого не вирішує, а керівництву все рівно, бо політика компанії — можна змінити будь-які умови договору, але не фінансові!

5. 14 ноября 2023

Коли йшла на курс розуміла що треба працювати багато (явно не 2 години в день, як рекламували) і додатково займатися самоосвітою, бо так в будь-якому навчанні. Плюс менеджер з яким спілкувалась перед покупкою курсу одразу сказав, що їх «допомога з працевлаштуванням» це загалом допомога зі складанням резюме. Тож в цих планах ілюзій не було.

Але все одно поставила б оцінку 4 із 10 курсу по ux/ui дизайну.

— блок софт-скіллів ні про що.
    — якість занять з ментором дуже сильно залежить від самого ментора. Мені пощастило з другого разу, коли перевели в іншу групу.
    — курс більше спрямований на вивчення функціоналу Фігми, ніж на дизайн. Самим темам, пов‘язанним з дизайном (колір, типографіка і т.д.) присвячено по одному заняттю. Могли хочаб на самоопрацювання докинути матеріалів по цим темам.
    — обіцяного вивчення фотошопу та іллюстратору тут теж майже не було. Дякую ментору, що хоч він на занняті показував деякі корисні функції.
    — на потоці по 200-300 людей, тож менеджери підтримки просто іноді не стягують. Тож питання по дз і його перепровірки займають час.
    — В кінці курсу відбулась кончена ситуація з отриманням диплому. Ще на початку лиспопада клієнт менеджерка надала таблицю в яку треба ввести данні для отримання диплому, сам диплом повинні були надіслати 6 листопада. Але я нічого не отримала кілька днів. Написала про цю проблему цій самій клієнт менеджерці, вся відповідь «пишіть в слек». Писала в слек не одноразово, кілька днів ігнор. Знову написала їй в телеграмм і тільки з четвертого разу мені нарешті відповіли «я вже звільнилася, зверніться до іншого менеджера». Інша менеджерка швидко відреагувала на скаргу і швидко надіслала диплом. Питання чому я повинна була тиждень вимучувати з них диплом, коли контора сама повинна була хочаб попередити про затримку видачі диплому через звільнення співробітника.

Студентам раджу пошукати інші курси, а конторі — вкластися в кастомер саппорт і покращення матеріаліалів курсів, а не в агрессивну рекламу. Компанія вже достатньо розпіарена.

6. 26 октября 2023

Якщо є зайві 1000 баксів і ви не знаєте куди їх діти, то ласкаво просимо, ми вас навчимо гуглити потрібну вам інформацію) Якщо ви хочете навчитись, готові витрачати весь свій вільний час, навчитись теорії як продавати свої роботи, при цьому всі технічні навички здобувати самому через коханий гугл то вам теж сюди)) Викладачі по 20-30 років, деякі моменти вчать разом з вами…

7. 13 октября 2023

Шановні. Зараз закінчую курс QA у цій школі. Що можу сказати тут треба ПАХАТИ. Матеріалу що надається на лекціях і у доп матеріалах достатньо щоб опанувати професію. Але якщо витрачати по 2-3 години на день початківцю з 0, то нічого не засвоєшь. Потрібно 5-6 годин на день, абож по закінченню курсів ще 5-6 місяців на самоосвіту. Думаю що так і розраховано, тому за кожним студентом навіть після закінченн залишається доступ до всіх навчальних матеріалів курсу.
    Висновок: якщо готові ВЧИТИСЯ, то можна вступати, якщо хочете відсидіти і отримати сертифікат то не варто.
    І ще одне багато, студентів на курсі взагалі не розуміли куди потрапили, мабудь думали що тестувальник це сидиш і тиснеш на різні кнопочки і потім по тому здаєшь звіт. Ні треба мати в загальному хорошу компьютерну грамотність інакше тут робити нічого. Якщо володієшь компьютером на рівні вкл, Word, Excel то в ІТ взагалі немає чого суватись.

8. 14 сентября 2023

Моя порада іншим.Вчіться самі і обходьте GO IT стороною і бережіть гроші від тих шахраїв.
    Дуже розпіарена псевдо IT школа,яка по факту школою не є.
    Все дуже файно коли вони у вас бачать потенційного клієнта але
    як тільки вони отримають від вас кошти одразу до вас міняється ставлення.
    Ніякої конкретної інформації ви не будете чути,спілкування з персоналом це наче спілкування з чат ботами.
    Від викладачів жодного зворотнього звязку ви тут не отримаєте.Викладачі це випаткові айтішнікі які вчать вас так,наче ви вже все і так маєте знати.
    Одним словом ,за навчання заплатив не малі гроші,а отримав лиш масу негативу.Навіть при закінченні навчання , сартифікату за прослухання не видали.
    Кожна ваша спроба доказати їм що вам потрібна допомога бо ви чогось не розумієте,кидається в ігнор.

9. 27 августа 2023

Не варте грошей і часу. Всі знання можна отримати безкоштовно, вони у вільному доступі. Не ведіться на рекламу і на те, що Вам обіцяють. Особисто проходив курс по фулстеку — низький рівень подачі інформації в порівнянні з багатьма конкурентами.

10. 15 августа 2023

Закінчила курс web/UX/UI дизайн. Курс позиціонує себе для початківців — загалом він такий і є, але якість курсу дуже низька.
    Розбитий на три блоки: веб дизайн, UX/UI дизайн та дизайн мобільних застоунків. Кожен блок по розрахований на 2 місяці. ПІсля курсу отримуєш початкові знання по Figma та по дизайну. Заявлене вивчення програм в курсі Photoshop та Illustrator мають аж по 1 уроку… але й інші теми по дизайну мають також по 1-2 уроки. Тому детальне і глибоке вивчення на самостійне опрацювання. На навчання потрібно багато часу, не 2-3 години щоденно, як запевняють в GOIT, а 5-6 годин і це мінімум.
    Група складається з 200 студентів. І такі групи набираються через місяць. *

Стосовно лектора: було таке відчуття, що він погано розібрався в темах які викладає, просто читав презентацію, а коли починав висловлювати свої думки — починалась плутанина. Інколи студенти підказували йому.

Ментор був неуважний, іноді навіть не читав мої коментарі-питання, а проектну роботу за другий блок перевірив вже після закінчення курсу (і це тому, що постійно питала, коли перевірить роботу). Думаю, в нього багато студентів і не хватає часу на уважну перевірку домашніх завдань.

Стосовно захисту проектної роботи курсу — на захист дали аж 5 хвилин. Не вкладаєшся — зупиняють, тобто отримані знання викладача не цікавлять, головне вчасно закінчити захист.
    Загалом закінчивши курс зрозуміла — що всі уроки могла б знайти в ютубі самостійно і безкоштовно. Але вирішальним фактором вибору компанії GoIT був посил по працевлаштуванню успішних випускників в свої партнерські IT компанії. На цьому факторі регулярно роблять акцент sale менеджери в телефонних розмовах (спілкувалась з Богданом та Юлією) та на вебінарі після тижневого марафону. На жаль, це маркетинговий хід продажу курсу. Ніхто нікуди не влаштовує, максимум — допомагають професійно скласти резюме та надають сервіси пошуку роботи. Конкуренція на вакансію дизайнера 200-300 чоловік. Ринок дизайнерів перенасичений.

Мій висновок: не раджу цю компанію для навчання. Весь матеріал можна або ж самому опрацювати або закінчити курси в 2 рази дешевші. І далі розвиватись. Компанія вкладається в агресивну рекламу, але не інвестує в програму навчання та викладачів.

11. 3 августа 2023

Напишу чесний та правдивий віднук про ці курси, заодно відкрию очі для тих хто ще має сумніви. Буду брати 10-місячний курс фулстека, який ця контотра всім впарює, і який коштує приблизно 45000 грн, тому буду відштовхуватись від нього. Опишу деякі моменти які мають вже насторожити і про які вони не говорять:
    1. Для глибокого освоєння матеріалу потрібно витрачати по 6-8 годин на день(а не по 2 години як вони впарюють), причому ще встигати дивитися вебінари і виконувати домашки. Звісно для більшості людей це неможливо, бо в кожного є власна робота, діти та свої щоденні задачі. Сувміщати та всидіти на двох стільцях у вас не вийде.
    2. Потрібна міцна фінансова подушка, про яку вони теж не говорять. Звісно якщо ви не працюєте і вирішили суто навчатися, вам вона безумовно потрібна, і не на пару місяців, а на рік-півтора, тому як на пошук роботи може йти тривалий термін.
    3. Компанія заради надприбутків бездумно набирає на ці курси тричі на місяць, при цьому штучно стоворює проблеми на іт-ринку, випускаючи непотрібних джунів в тотально великій кількості. По факту іт-ринок зараз мертвий, і на одну вакансію зараз по 400-600 відкуків, про що ця контора бажає не говорити. А варто, так как це банальний лохотрон та інфоциганство.
    4. Компанія взагалі не перевіряє кому і що вона продає і набириає абсолютно всіх підряд. По факту на курси потрапляють дивні і немотивовані студенти, які думають що вони зі старту зароблятимуть тисячі баксів, сидячі на пальмі (як їм заливають маркетологи з цієї контори) і тим самим створюючи проблеми іншим на командних проектах. Це думаю проблема з попереднього пункту, коли GoIT заради надприбутків набирає абсолютно всіх підряд.
    5. Присутність на всіх ресурсах нав’язливої реклами в стилі лакшері і басейнів на фоні віли, заливаючи про тисячі баксів вже на старті по кліку пальця. Ну камон, мені як реалісту бачити це не просто смішно, а трохи незручно, бо кількість брехні в цих роликах просто б’є всі грані адекватності.
    6. Ну і саме головне, компанія жодним чином не працєвлаштовує і не зацікавлена в швидкому працевлаштуванні студентів. Все що вони роблять, це скидають спикок питань для співбесіди і приклад шаблонного резюме, які всі мають робити під копірку. А далі ви самі як хочете так і вертіться.
    Висновок напрошується такий, що ці курси не вартують цих грошей і не гарантують абсолютно нічого, а спрямовані на видурювання грошей і заливання за вуха ванільної лапши. Програмування — ця тяжка щоденна праця, і робота над собою, про яку вони не говорять. Якщо ви дійсно хочете зайти в цю сферу, знайдіть більш достойні та авторитетні курси або найміть досвідченого ментора, які дадуть вам міцні базові знання і яким буде не пофі на вас під час навчання.

12. 29 марта 2023

Разводилы на бабки. Менторинг отвратителен, отвечают очень долго и с призрением, типа, что ты хочешь от нас, он видео в интернет иди смотри. На мой затуп и не возможность решить задание(которое было решено иным способом), отписали что так не верно и домашка не принимается, из-за чего было потрачено лишних три недели. На следующий затуп по js я решила начать задавать вопрос с того что я знаю, на что ментор (Альона, фамилию она скрыла) дала не верный ответ, специально вводя меня в заблуждение (но я то знаю ответ и решение), я естественно пожаловался, на что мне сказали, что будут разбираться и может нужно чаще ходить на индивидуальные занятия по 1400грн за три часа. Продавали курс Fullstack тоже с тем что отобьете зп за первый месяц и что заниматься нужно по два чеса (на секундочку целыми днями напролет занималась, пришлось уйти с работы, чтобы успевать сдавать задания). Гарантирована зп от 865 баксов и трудоустроим вас, но с каждой несдачей заданий у вас шансы падают. Не рекомендую данную контору. Пис*хи просто хотят лёгких денег, а ты вкалывай ради них. Также материал не полностью высветлен и сделан так типо додумай технологию сам, что там и как грамотно работает. GoIt не образовательная контора, а «інформаційно консультаційна», консультации дорогие и сами уже понимаєте какие. Расчёт на лоха. Очень жалею что начал с goit, особенно жалко потрачего времени (10 месяцев), и кровью и потом заработанных денег. НЕВЕДИТЕСЬ НА ИХ РЕКЛАМУ. Курс Fullstack по frontend- вас сбрею на джава скрипте. Так в чём прикол, над вами еще й насмехатса потом будут.

13. 13 февраля 2023

@Niklas80,
    Сколько центов получил за этот высер «судент».
    Готов руку поставить что ты нихера там не учился а просто выполняешь заказ на положительные комменты.Я сейчас тут учусь и жилею что занёс деньги в это [вырезано].

14. 18 октября 2022

О чём вобще можно говорить про данную «контору», если её сАтруднЕки пишут здесь липовые отзывы, как КЛИЕНТЫ.

Трижды отправляю им свой CV (раз в год) и каждый раз игнор. В продажах 8 лет, описанию соответствую, есть сертификаты — но «богам бизнеса» из GoIt просто впадлу даже дать обратную связь. Может быть, ваша вакансия «продажника», которая висит годами, просто ради шутки размещена?

15. 14 мая 2020

Не рекомендую. Зацікавили вебінаром для початківців, щоб зацікавити чим більше людей на курс. Потім розводять оплатити весь курс зразу або оформити кредит. Нема змоги оплачувати поблочно. Залишились негативні емоції після обговорення альтернативи. Школа просто зацікавлена в своєму заробітку.

16. 29 января 2019

Ребята, если вы просто хотите два месяца отсидеть на стуле, пить чай и ржать с однокурсниками, а затем получить за это красивую бумажку – вам не сюда. Учился здесь на FullStack JavaScript и все это время пахал, как проклятый. Да уставал, да доделывал домашку ночами. Но я получил от курса максимум пользы и хорошую работу. В общем, если решились поступать – будьте готовы отдаваться на все 100.

Хочу отметить достоинства: много информации- терпеливые преподы- проверяют дз

17. 26 декабря 2018

Благодаря тому что на курсах в GoIT всегда рассказывали о сути того или иного языка, а не занимались сухой начиткой, я теперь получил хорошрй шанс самостоятельно начать работу над проектами и самообразовываться уже по ходу. Методика очень интенсивная и полностью нацеленная на практику. Расписание удобное, для тех кто на работе особенно. в офисе тепло светло и вообще аккуратно. так что курсы рекомендую всем, подойдут начинающим

18. 28 ноября 2018

У каждого наверное бывало желание изменить круто свою жизнь. У меня такое произошло после ухода с работы. Эту школу и курсы порекомендовал знакомый программист (он ранее здесь обучался) и я приняла решение записаться на курс тестировщика. И теперь работаю тестировщиком и параллельно учусь программировать. Спасибо менторам и школе GoIt за то что позволили реализовать себя.

19. 30 октября 2018

Всего за полгода круто изменила свою жизнь, прошла дорогу от бухгалтера до FullStack JavaScript-разработчика. Невероятно, насколько же я раньше боялась выйти из своей скорлупы, и как сильно мое представление об IT как о царстве суровых бородатых хипстеров изменила подруга) которая основала свое IT агентство, хотя еще пять лет назад мы с ней в колледже за одной партой сидели. Спасибо огромное курсам GoIt за материалы, практику, а отдельно – за прекрасных наставников и учителей!

20. 22 октября 2018

Учился на Fullstack Javascript разработчика на курсах GO IT около года назад. Курсами назвать сложно – это скорее хорошо слаженная команда, работали вместе над одним проектом, в котором я и стал после окончания ведущим программистом кстати. На собстенном опыте набивали шишки и думали как сделать еще лучше, еще короче. Иногда бывало обидно, думал, все, не мое это и я зря трачу время (и деньги). Но спасибо большое тренерам школы, они буквально натаскали нас. Могу посоветовать всем желающим круто изменить карьеру.

1. 14 мая 2020

2. 22 октября 2018

Добавьте зарплату в компании GoIt

Добавить отзыв о работодателе GoIt

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании GoIt?