Гранд Импорт

Гранд Импорт

ЧП «ГРАНД ИМПОРТ» — эксклюзивная дистрибуция в Украине торговых марок ZPCH.B «Zalchem​​», «Ringuva», «Well Done» Kft, «Kallos Cosmetics».

Отзывы о работе в Гранд Импорт, зарплаты

1. 5 марта 2024

Доброго дня всім хто почув про цю компанію хоті лосяб залишити позитивний відгук но якось руки мене не хочуть слухатися по перше одне з плюсів колектив виробничого цеху злагоджений працівники намагаються одинн одного підтримувати у будь які ситуації . Що стосується директора з виробництва також не погана людина яка стоїть на своєму місці но правда зі своїми тараканами в голові,якби не була завишена самооцінка то можна працювати. Начальник цеху також можна сказати кльовий чувак. Но все булоб так класно і супер якби не було там однієї структури як служба безпеки , яка є кожному підприємстві но таких д…..в я ще не зустрічав за сої 50 років життя. Бувші два мента які в своєму житті нічого не добилися , а тут вирішили відірватися і показати що вони щось варті.Один як д…л бігає грузить мусор і макулатуру , інше сяде на проходні і сидить розвалиться коли люди на зміну заходять та виходять мол я тут цар і бог і ви мені всі по х.й.А так працювати можна , якби не ті дві шавки. І не потрібно писати що все так х…..о фірма не погана тільки потрібно керівництву та дерекції змінити службу безпеки яка трішки краще ставилась до людей які заробляють для неї мільярди навіть в період війни.

2. 31 июля 2022

Будьте готовы к тому что с 1 зарплаты у вас заберут «Страховку», а именно зарплату за 10 робочих дней, которая выплачивается при увольнении. Работая експедитором на фирме я выполнял уйму работы которую должны делать складские работники. Никого не *** что товара слишком много, что он в машину не влезает…Складу главное чтобы ты сь***лся за приделы фирмы!!!И ***сь как хочешь! Постоянные маршруты на сутки, на 8-12 районов. Постоянные косяки по накладным, и постоянные недостачи. Постоянные задержки в зарплате! Когда Дениска(Кушал младший) бумажечку подпишет, тогда и будет зарплата.

3. 29 января 2022

Доброго вам часу лня!

Всі вищевказані мінуси даної компанії написані не від «хейтерів» точно. Чому я так пишу? Та тому що сам там працював, і вирішив залишити і свій відгук.

По 1, якщо це ваша перша робота, я просто благаю, не йдіть туда!!

По 2, якщо Ви вирішили все таки йти, то Ваші амбіції рівня молюска.

Все що Ви там знайдете, це переробки (про які Вам скажуть, що їх буде не багато, знайте це 100% брехня), це дуже погане навчання робочому процесу (який буде погано організованийчерез некомпетентних людей, які займають посаду вище на пів ступеньки вищу ніж Ви), бо всім по### на Вас і на те, що ви хочете навчитись і працювати.

По 3, так як працював на посаді комірника на посуді (на даний час називається візьму.юа.), то скажу Вам так. Через зв’язки завсклада з деякими людьми, Ви будете пахати в той час як Вони граються в телефоні. А на Ваші зауваження скажуть «Пропрацюєш стільки скільки я, будеш щось говорити».

По 4, дивись пункт 1! Це найкраще що Ви можете зробити для себе! Поважайте себе і свій час, якого у Вас не буде, якщо ви підете на цю «фірму».

1. 28 июня 2016

Чесно кажучи вирішив написати відгук проте навіть не знаю з чого почати. Такого «брєду» я ще не бачив на жодній компанії(а стаж в торгівлі в мене дуже великий). Все те що вище написано — чиста правда. Заправляє а цій конторі «папуля» та «сиуля». Якщо з сином ще хоч якось можна про щось говорити, то тато повний неадекват. Людей має за «гімно», в дистрибуції — «дуб дерево хвойное». текучість персоналу неймовірна. На деяких областях к-сть нових менеджерів перевалила за 15шт (це за останній рік!!!). Дистрибуційні фірми просто відмовляються працювати (доречі дистрибюторів теж міняють як шкарпетки) На складі хаос. К-сть браку, яка потрапляє до дистрибютора протсто величезна. Кваліфікація деякого персоналу, який там працює — нижче плінтуса. Постановка задач «папулею» настільки дебільна, що деколи просто входиш в ступор та офігіваєш від дебільності того що від тебе вимагають, плани просто нереальні, їх постановка націлена тільки на перевантаження складів дистрибютора.
    Народ не ведіться на вакансії — попросту потратите свій час, за який вам так винесуть мозг так, що прийдеться лікуватись.

2. 12 августа 2016

Уважаемые искатели работы, прошу не обращать внимание на все негативные отзывы … Смешно читать, ребята пишут которых уволили или которые сами ушли со временем работать другую торговою компанию (так бывает одни люди приходят, другие уходят)где возможно легче работать, чтобы отвлечь внимание так как видят в компании Гранд Импорт — сильного соперника. Всегда говорят что-то о том кто заслуживает внимания!? В торговле либо плохо либо ничего, плохо — о сильном конкуренте, ничего — о том кто пока не заслуживает даже внимания. Ну у кого какие методы работы и борьбы с конкурентом, не мне судить.
    Работаю в компании уже не первый год, и могу подтвердить то, что компания развивается очень быстрыми темпами, требовательная, но что не мало важно платит обещанную заработную плату, Высокую заработную плату, конкурентную с многими Транс Национальными Корпорациями которые существуют более 15 лет на рынке Украины. За красивые глаза как говорится деньги не платят))Если увольняют то справедливо. Здесь уютно и комфортно работать, директора ценят честных и порядочных людей. Хочу особо выделить последнее предложения! Поэтому Гранд Импорт как работодателя я рекомендую! А дальше судить Вам.

Кладовщик 1
Комплектовщик 1
Торговый представитель 1
Экспедитор 1

Добавьте зарплату в компании Гранд Импорт

Добавить отзыв о работодателе Гранд Импорт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гранд Импорт?